Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

τοτε ούτε κ γω με βλέπω για νωρίτερα χαχαχα! δεν πονάνε περισσότερο οι τεχνητοι;

Δε ξέρω μια γεννά έχω κάνει κ τα είχα ξ τα 2 .. πολύς πόνος Αλλά δε ξέρω ποιοςαπό τους 2 χαχα... θ σου πω τώρα στ 2η γεννα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσαρες μου!!!! Μόλις τελείωσα όλα καλά ο μπέμπης μια χαρά υγιέστατος είμαι 23+5,και είναι 700γραμ!! Ο πλακούντας λέει πρόσθιος! Και εμένα κολπικό μ κάμει κάθε φορά! Του είπα ότι δεν το νιώθω και μου λέει αποκλείετε χαχαχα τώρα τι του λες!??? Ρε δεν νιώθω κάτι τι να πω αφού είναι καλά το νινί! Με έβαλε να κάνω μετρήσεις ζαχάρου με το μυχανημα αν είναι υψηλές μου είπε να δω ενδοκρινολογο αυτά αα @Soto εσένα το μωρο σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κοριτσαρες μου!!!! Μόλις τελείωσα όλα καλά ο μπέμπης μια χαρά υγιέστατος είμαι 23+5,και είναι 700γραμ!! Ο πλακούντας λέει πρόσθιος! Και εμένα κολπικό μ κάμει κάθε φορά! Του είπα ότι δεν το νιώθω και μου λέει αποκλείετε χαχαχα τώρα τι του λες!??? Ρε δεν νιώθω κάτι τι να πω αφού είναι καλά το νινί! Με έβαλε να κάνω μετρήσεις ζαχάρου με το μυχανημα αν είναι υψηλές μου είπε να δω ενδοκρινολογο αυτά αα @Soto εσένα το μωρο σου? 

Είδες τελικά προσθιος...!!! Πολύ καλό τ βάρος!!!!!

Με τ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Κοριτσαρες μου!!!! Μόλις τελείωσα όλα καλά ο μπέμπης μια χαρά υγιέστατος είμαι 23+5,και είναι 700γραμ!! Ο πλακούντας λέει πρόσθιος! Και εμένα κολπικό μ κάμει κάθε φορά! Του είπα ότι δεν το νιώθω και μου λέει αποκλείετε χαχαχα τώρα τι του λες!??? Ρε δεν νιώθω κάτι τι να πω αφού είναι καλά το νινί! Με έβαλε να κάνω μετρήσεις ζαχάρου με το μυχανημα αν είναι υψηλές μου είπε να δω ενδοκρινολογο αυτά αα @Soto εσένα το μωρο σου? 

Μπράβο μαμουνι μου! Τέλεια!! Μπορεί Αυτά που περιεγραψες να είναι οι πρώτες κινήσεις που καταλαβαίνεις, που θα πάει θα τον νιώσεις!! Εγώ έγραψα παραπάνω για τον δικό μου, Όλα Καλά!! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Είδες τελικά προσθιος...!!! Πολύ καλό τ βάρος!!!!!

Με τ καλο

Ναι πρόσθιος εύχομαι να τον ακούσω σύντομα ο γιατρός μου λέει μεγαλούτσικο μωρό χαχαχα μια χαρά όμως δε παραπονιεμαι δόξα το Θεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Μπράβο μαμουνι μου! Τέλεια!! Μπορεί Αυτά που περιεγραψες να είναι οι πρώτες κινήσεις που καταλαβαίνεις, που θα πάει θα τον νιώσεις!! Εγώ έγραψα παραπάνω για τον δικό μου, Όλα Καλά!! !

Μακάρι ρε μαναρακι να αρχίζω να κατάλαβε ω καμία κλωτσιά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι πρόσθιος εύχομαι να τον ακούσω σύντομα ο γιατρός μου λέει μεγαλούτσικο μωρό χαχαχα μια χαρά όμως δε παραπονιεμαι δόξα το Θεο

Και μεγάλος και δε νιώθεις.   .. παρακουλουθησετ σωμα σ.  !!!! Φάε σοκολάτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Και μεγάλος και δε νιώθεις.   .. παρακουλουθησετ σωμα σ.  !!!! Φάε σοκολάτα 

Όχι πέρα από την πλάκα τίποτα δε νιώθω απόλυτος τι να πω και στον υπέρηχο ήταν δραστήριος!! Εγω δεν έχω φβ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Όχι πέρα από την πλάκα τίποτα δε νιώθω απόλυτος τι να πω και στον υπέρηχο ήταν δραστήριος!! Εγω δεν έχω φβ 

 

Μάλλον θα τ νιώθεις μια ξ Καλή στη γεννά..αχχα πλάκα κάνω....

 

Πφ.. κρίμα .:/ ούτε ινστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Μεγάλα μωρά έχετε κορίτσια, μπράβο! Εμένα ευτυχώς αναπτύσσεται φυσιολογικά και δε θέλουμε να πάρει απότομα βάρος λόγω του διαβήτη κύησης. Ο τράχηλος μου πριν ένα μήνα στη Β επιπέδου ήταν 3.6

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Μάλλον θα τ νιώθεις μια ξ Καλή στη γεννά..αχχα πλάκα κάνω....

 

Πφ.. κρίμα .:/ ούτε ινστα;

Γεια σας κοριτσια, χαθηκα τελειως ειχα τον μικρο μ με ιωση τοσες μερες κ δεν μπορουσα ν κανω τιποτα..τι κανετε;εγω απο βδομαδα παω για εξετασεις μου εγραψε κ καμπυλη:( εγωωω εχω ινστα, φβ οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Γεια σας κοριτσια, χαθηκα τελειως ειχα τον μικρο μ με ιωση τοσες μερες κ δεν μπορουσα ν κανω τιποτα..τι κανετε;εγω απο βδομαδα παω για εξετασεις μου εγραψε κ καμπυλη:( εγωωω εχω ινστα, φβ οχι

Αχ περαστικά..  εμένα μόνο 2 μέρες πυρετό στα καλά καθούμενα... ? τουτου έμεινε μόνο η γκρίνια τώρα.  Ουφ ...

στείλε πμ  να σε κάνω φίλη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αχ περαστικά..  εμένα μόνο 2 μέρες πυρετό στα καλά καθούμενα... ? τουτου έμεινε μόνο η γκρίνια τώρα.  Ουφ ...

στείλε πμ  να σε κάνω φίλη ?

Και μεενα πυρετοο και τωρα εχει γινει κατακοκκινος με αιφνηδιο εξανθημα!? Περαστικαα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Και μεενα πυρετοο και τωρα εχει γινει κατακοκκινος με αιφνηδιο εξανθημα!? Περαστικαα?

Εμένα μόνο σπυριά μικρά στα πόδια... λες από το πυρετό;;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Εμένα μόνο σπυριά μικρά στα πόδια... λες από το πυρετό;;;; ?

Μπορειι:/ ελπιζω να φυγουν μεχρι μεθαυριοο ειναι σαν φραουλιτσα κατακοκκινος παντου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Μπορειι:/ ελπιζω να φυγουν μεχρι μεθαυριοο ειναι σαν φραουλιτσα κατακοκκινος παντου

Τον πήγες παιδιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Τον πήγες παιδιατρο;

Ναι τον πηγαινα καθε μερα μεχρι χθες.γιατι δεν ειχε κανενα αλλο συμπτωμα εκτος πυρετου εκανε γενικεςς αιματος και εχθες τον πηγα να δει τα σπυρακια μ ειπε οτι βγαινουν μετα απο υψηλο πυρετο και δοαρκουν οσο και ο πυρετος, σημερα ειμαστε στο πρωτο 24ωρο κατακοκκινοι αλλα χωρις πυρετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Ναι τον πηγαινα καθε μερα μεχρι χθες.γιατι δεν ειχε κανενα αλλο συμπτωμα εκτος πυρετου εκανε γενικεςς αιματος και εχθες τον πηγα να δει τα σπυρακια μ ειπε οτι βγαινουν μετα απο υψηλο πυρετο και δοαρκουν οσο και ο πυρετος, σημερα ειμαστε στο πρωτο 24ωρο κατακοκκινοι αλλα χωρις πυρετο

Ο καημενουλης... άρα θα υποχωρούν κ αυτά σιγά σιγά... ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mommy96 είπε:

Ο καημενουλης... άρα θα υποχωρούν κ αυτά σιγά σιγά... ! ?

Το ελπιζωω!! Γιατι ειμαιι τοσο μα τοσο φοβιτσιαρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Περαστικά στα παιδάκια  σας κοριτσάκια!! ♡♡♡

Ναα σαι καλαα!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες!! Τι κάνετε ρε κορίτσια πως πάτε με τη ζέστη!? Τα μπάνια ασταμάτητα αλλά τι να σου κάνει σπίτι ζέστη στο φουλ βέβαια το κλιματιστικό και κάνα 2 μήνες υπομονή! Με έβαλε ο γιατρός να κάνω μετρήσεις στο σπίτι μετά τα γεύματα για το ζάχαρο και να τον πάρω την σε 3 μέρες καλά με βλέπω να δούμε! 

Έκανε καμία άλλη καμπύλη? 

Λοιπών εγώ από χθες μου έχουν πριστεί  τα πόδια στους αστραγάλους φουλ έχει καμία κάτι παρόμοιο η μόνο εμένα έχουν γίνει σαν γλυκοπατάτες η σαν φραντζολακια καλύτερα!????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα κοιλουμπιτσες!! Τι κάνετε ρε κορίτσια πως πάτε με τη ζέστη!? Τα μπάνια ασταμάτητα αλλά τι να σου κάνει σπίτι ζέστη στο φουλ βέβαια το κλιματιστικό και κάνα 2 μήνες υπομονή! Με έβαλε ο γιατρός να κάνω μετρήσεις στο σπίτι μετά τα γεύματα για το ζάχαρο και να τον πάρω την σε 3 μέρες καλά με βλέπω να δούμε! 

Έκανε καμία άλλη καμπύλη? 

Λοιπών εγώ από χθες μου έχουν πριστεί  τα πόδια στους αστραγάλους φουλ έχει καμία κάτι παρόμοιο η μόνο εμένα έχουν γίνει σαν γλυκοπατάτες η σαν φραντζολακια καλύτερα!????? 

Εγώ έκανα καμπύλη, και θα κλείσω ραντεβού για ενδοκρινολόγο. Ήδη έχω άλλαξει πολλά, έχω κόψει το αλάτι λόγω πίεσης, το οποίο μου προκαλούσε πριξιμο στο πρόσωπο. Τα πόδια εξακολουθούν να είναι πρισμενα και επανέρχονται μόνο σε μαξιλάρι ψηλά. Σήμερα έχω βάρος χαμηλά στην κοιλιά μάλλον λόγω κακης στάσης στη καρέκλα του γραφείου, όταν ξαπλώνω περνάει. Και χτύπησα και ένα 16 πίεση από το άγχος μου. Όλα καλά δλδ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...