Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

πωπω τι βλακεία αυτό το πράγμα! έλα Ελλάδα πουλάκι μου το Σεπτέμβρη κ θα δεις! Άσε μη γεννήσεις κ εδώ! χαχαχα υπάρχει περίπτωση;;

Χαχαχ όταν έρθω θα κάνω πολλά σκαν να το δω υ παιδί μ... το έχω δει μόνο 2 φορές.  Και δε θα τ ξανά δω...

Παίζει να γεννήσω αχαχαχ θα είναι σχεδόν στο μήνα μ όταν έρθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχ όταν έρθω θα κάνω πολλά σκαν να το δω υ παιδί μ... το έχω δει μόνο 2 φορές.  Και δε θα τ ξανά δω...

Παίζει να γεννήσω αχαχαχ θα είναι σχεδόν στο μήνα μ όταν έρθω..

Α καλά! Μη σου πω πόσες πολλές φορές το έχω δει εγώ.... Και από εδώ και πέρα λόγω του διαβήτη κύησης θα το βλέπω κάθε 15 για να βλέπουμε ότι δεν μεγαλώνει υπερβολικά. Άλλο σύστημα εκεί, δεν ξέρω ποιο είναι πιο καλό.... Για την μάνα που ανησυχεί σίγουρα το να το ακούσει μια φορά το μήνα είναι ασφάλεια... β επιπέδου κάνουν εκεί;; Dopler κτλ; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Χαχαχ όταν έρθω θα κάνω πολλά σκαν να το δω υ παιδί μ... το έχω δει μόνο 2 φορές.  Και δε θα τ ξανά δω...

Παίζει να γεννήσω αχαχαχ θα είναι σχεδόν στο μήνα μ όταν έρθω..

Πω ρε μαναρακι πως αντέχεις έχω να δω το σκατουλι 10 μέρες και η αγονια στο κόκκινο άλλες 4 ώρες βέβαια ο μικρός δεν μου δίνει και σήματα Μορς ακόμα δε τον έχω νιώσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Πω ρε μαναρακι πως αντέχεις έχω να δω το σκατουλι 10 μέρες και η αγονια στο κόκκινο άλλες 4 ώρες βέβαια ο μικρός δεν μου δίνει και σήματα Μορς ακόμα δε τον έχω νιώσει 

Δεν αντέχω πάντα... έχω ν τον δω από το Μάιο..    

Ακόμα ν δώσει κλωτσιές;. Η έχει 4 ώρες ν κλώτσησει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Α καλά! Μη σου πω πόσες πολλές φορές το έχω δει εγώ.... Και από εδώ και πέρα λόγω του διαβήτη κύησης θα το βλέπω κάθε 15 για να βλέπουμε ότι δεν μεγαλώνει υπερβολικά. Άλλο σύστημα εκεί, δεν ξέρω ποιο είναι πιο καλό.... Για την μάνα που ανησυχεί σίγουρα το να το ακούσει μια φορά το μήνα είναι ασφάλεια... β επιπέδου κάνουν εκεί;; Dopler κτλ; 
 

Αυχενική κ β επιπ  μόνο... 

Έχω ζήσει εγκυμοσύνη στην Ελλάδα.. Κ λογο συσπασεψν 2 φορές τ μήνα κ πάλι μ.φαινοταν αιώνας χαχαχα...

Τώρα 2 φορές στους 9 μηνες χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Δεν αντέχω πάντα... έχω ν τον δω από το Μάιο..    

Ακόμα ν δώσει κλωτσιές;. Η έχει 4 ώρες ν κλώτσησει;;

Πω πω από το Μάιο πάρα πολυυυ!!! 

Δεν έχει κλωτσισει καθόλου!!!! Εσύ το νιώθεις καθημερινά έντονα!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Πω πω από το Μάιο πάρα πολυυυ!!! 

Δεν έχει κλωτσισει καθόλου!!!! Εσύ το νιώθεις καθημερινά έντονα!? 

Εγώ πονάω από τις κλωτσιές πλέον...εμένα αρχισε νωρίς και πλεον ειναι πολυ δυνατες ... πλευρά .. χαμηλά στ πιπι στομάχι κτλ..   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ πονάω από τις κλωτσιές πλέον...εμένα αρχισε νωρίς και πλεον ειναι πολυ δυνατες ... πλευρά .. χαμηλά στ πιπι στομάχι κτλ..   

Εγώ ρε γαμωτο δε ξέρω πως είναι αλλά τώρα κάποιες φορές νιώθω κάτι σαν χτυπιμα χαμιλα και εγώ στο απαυτουλι μου και μου έρχετε απευθείας και κατουριμα αλλά αυτό δεν νομίζω πως είναι το μωρο δε ξέρω τι να πω ο εμβριολογος μου είπε το μωρο είναι μια χαρά αλλά γιατί δεν αντιδρά δε ξέρω ω!! Εκτός αν είναι υπναρας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εγώ ρε γαμωτο δε ξέρω πως είναι αλλά τώρα κάποιες φορές νιώθω κάτι σαν χτυπιμα χαμιλα και εγώ στο απαυτουλι μου και μου έρχετε απευθείας και κατουριμα αλλά αυτό δεν νομίζω πως είναι το μωρο δε ξέρω τι να πω ο εμβριολογος μου είπε το μωρο είναι μια χαρά αλλά γιατί δεν αντιδρά δε ξέρω ω!! Εκτός αν είναι υπναρας 

Τπτ δε νιωθεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Σα να μην έχω τίποτα όμως στην κοιλιά μου! Σα να μην είμαι εγκυος

Αφού είναι όλα καλά στον υπέρηχο όλα καλά...!!! Ο πλακούντας τι θέση έχει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Αφού είναι όλα καλά στον υπέρηχο όλα καλά...!!! Ο πλακούντας τι θέση έχει;;

Ναι όλα καλά στην Β επιπέδου όλα άριστα μου είπε τον είχα ρωτήσει τον εμβριολοωο και μου είχε πει θα τον νιώσω όπου να ναι αλλά τίποτα για τον πλακούντα δε ξέρω! Παίζει ρόλο!? Θα γεννήσω σε λίγο είναι δυνατόν!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγώ γύρισα απ τον υπέρηχο! Ερωτεύτηκα πάλι σήμερα! είναι 923 γραμ. και εχει μεγάλα άκρα, σαν το μπαμπα του! Μας είπε ότι θα φοράει κ μεγάλο νούμερο παπούτσι, έχει μεγάλη πατούσα! κ τον κλώτσαγε κιόλας τον γιατρό χαχα. Μου μέτρησε κ τράχηλο κ σαν μια πρώτη πρόβλεψη μου πε ότι μπορεί να γεννηθεί 4-5 μερες νωρίτερα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Κοριτσια εγώ γύρισα απ τον υπέρηχο! Ερωτεύτηκα πάλι σήμερα! είναι 923 γραμ. και εχει μεγάλα άκρα, σαν το μπαμπα του! Μας είπε ότι θα φοράει κ μεγάλο νούμερο παπούτσι, έχει μεγάλη πατούσα! κ τον κλώτσαγε κιόλας τον γιατρό χαχα. Μου μέτρησε κ τράχηλο κ σαν μια πρώτη πρόβλεψη μου πε ότι μπορεί να γεννηθεί 4-5 μερες νωρίτερα ❤️ 

Τι όμορφα νέα...!! Με το καλό...!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι όλα καλά στην Β επιπέδου όλα άριστα μου είπε τον είχα ρωτήσει τον εμβριολοωο και μου είχε πει θα τον νιώσω όπου να ναι αλλά τίποτα για τον πλακούντα δε ξέρω! Παίζει ρόλο!? Θα γεννήσω σε λίγο είναι δυνατόν!? 

Απ'όσο ξέρω ναι..!  Εγώ έχω οπίσθιο πλακ.. νιώθω κατευθείαν τ κίνηση τ μωρού ο είναι μπροστά...

Τι να πω..είσαι φαινόμενο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίπτωση δε λες τίποτα @Soto πόσο να αργώ όμως??? Π; λθ καλά τώρα εμέ στο γιατρό περιμένω να με δει θα τον ρωτήσω κ αυτόν μια να δω τι θα πει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Περίπτωση δε λες τίποτα @Soto πόσο να αργώ όμως??? Π; λθ καλά τώρα εμέ στο γιατρό περιμένω να με δει θα τον ρωτήσω κ αυτόν μια να δω τι θα πει! 

Τώρα ρωτά.   Θέλω κ εγώ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Περίπτωση δε λες τίποτα @Soto πόσο να αργώ όμως??? Π; λθ καλά τώρα εμέ στο γιατρό περιμένω να με δει θα τον ρωτήσω κ αυτόν μια να δω τι θα πει! 

εννοειται ό,τι σε απασχολεί να τον ρωτήσεις!! Σε άργησε κιόλας, κ γω 5.30 είχα αλλά ξεμπέρδεψα! 

@mommy96 όχι μην μας πέφτεις, σκέψου ότι κ σένα κάπου εκεί είναι στις μετρήσεις! μαζί μεγαλώνουν τα μωράκια αυτού του θέματος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Soto είπε:

εννοειται ό,τι σε απασχολεί να τον ρωτήσεις!! Σε άργησε κιόλας, κ γω 5.30 είχα αλλά ξεμπέρδεψα! 

@mommy96 όχι μην μας πέφτεις, σκέψου ότι κ σένα κάπου εκεί είναι στις μετρήσεις! μαζί μεγαλώνουν τα μωράκια αυτού του θέματος!

Μια παρηγοριά είναι κ αυτό.. :(

εδώ δε μετράνε τράχηλο κιόλας... έχω π έχω τις συσπάσεις ν μην ξέρω κ πόσο εκ  είναι...

εσάς πόσο ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Μια παρηγοριά είναι κ αυτό.. :(

εδώ δε μετράνε τράχηλο κιόλας... έχω π έχω τις συσπάσεις ν μην ξέρω κ πόσο εκ  είναι...

εσάς πόσο ειναι;;

εμένα είναι 4 εκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Ουαουυυυ.. Κ παρόλα αυτά σ είπε. 4.5 νωρίτερα;; για πιο λόγο;

όντως πολύ δεν είναι;; του λέω έχουν κλείσει όλα εκεί κάτω, έχουν σφραγίσει! Εγώ τον ρώταγα αν υπάρχει πιθανότητα για πρόωρο κ μου πε ότι αν τύχει κάτι τέτοιο δε θα ναι εβδομάδες, θα είναι 4 5 μερες. Δεν το δένουμε κόμπο δηλαδη. Αγχώνομαι μη με πάρει πάνω απο τις 40 βδ κ μου κάνουν τεχνητους πόνους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

όντως πολύ δεν είναι;; του λέω έχουν κλείσει όλα εκεί κάτω, έχουν σφραγίσει! Εγώ τον ρώταγα αν υπάρχει πιθανότητα για πρόωρο κ μου πε ότι αν τύχει κάτι τέτοιο δε θα ναι εβδομάδες, θα είναι 4 5 μερες. Δεν το δένουμε κόμπο δηλαδη. Αγχώνομαι μη με πάρει πάνω απο τις 40 βδ κ μου κάνουν τεχνητους πόνους

Με 4 εκ χωρίς να είμαι ειδικός δε σ βλέπω για νωρίτερα..  Εκτός κ αν λιώσεις στο περπάτημα σεξ κ γενικά δπυλειες....

Εγώ γέννησα 39.6 είχα δικους ν πόνους και τεχνητούς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Με 4 εκ χωρίς να είμαι ειδικός δε σ βλέπω για νωρίτερα..  Εκτός κ αν λιώσεις στο περπάτημα σεξ κ γενικά δπυλειες....

Εγώ γέννησα 39.6 είχα δικους ν πόνους και τεχνητούς...

τοτε ούτε κ γω με βλέπω για νωρίτερα χαχαχα! δεν πονάνε περισσότερο οι τεχνητοι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...