Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ. ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΧ?

μα οχι δεν μου ειπε να τον παρω τηλ! μου ειπε απλα να την κανω ουτε να μετριεμαι μου εχει πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Mamounitsa καλημερα! Καλέ πάρτον ένα τηλέφωνο, τι ''να μην το ενοχλείς'' γιατρός σου είναι κ έχει υποχρέωση να ακούει τις ανησυχίες της κάθε εγκύου! Δεν ξέρω από μετρήσεις ζαχάρου, αλλά αφού λες ότι δεν είναι καλές ρώτα τον τι κάνεις από δω κ πέρα. γιατί να περιμένεις μια βδομάδα μες το άγχος κ να μην ξέρεις τι πρέπει να κάνεις; Άκουσες;;;;;;;;;;;;; χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro καλημέρα! ελπίζω σήμερα να ξύπνησες με καλή διάθεση!! Βάλε μουσική που σου αρέσει, λίκνισε το κορμί σου κ άσε τις μαύρες σκέψεις απέξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Soto είπε:

@Mamounitsa καλημερα! Καλέ πάρτον ένα τηλέφωνο, τι ''να μην το ενοχλείς'' γιατρός σου είναι κ έχει υποχρέωση να ακούει τις ανησυχίες της κάθε εγκύου! Δεν ξέρω από μετρήσεις ζαχάρου, αλλά αφού λες ότι δεν είναι καλές ρώτα τον τι κάνεις από δω κ πέρα. γιατί να περιμένεις μια βδομάδα μες το άγχος κ να μην ξέρεις τι πρέπει να κάνεις; Άκουσες;;;;;;;;;;;;; χαχα

αχαχχαχαα καλημεραααααα!! δεν ξερω νιωθω ασχιμα να ενοχλω! μπορει να μη μπορει να μηλησει να εχει κανα χειρουργειο καμια γεννα ο ανθρωπως! ετσι κι αλλιος δεν μου ειπε να μιλησουμε ωστοσο δεν ειναι μια βδομαδα ραντεβου εχω σε 15 μερες!!!!!!!!!

τι κανεις εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

αχαχχαχαα καλημεραααααα!! δεν ξερω νιωθω ασχιμα να ενοχλω! μπορει να μη μπορει να μηλησει να εχει κανα χειρουργειο καμια γεννα ο ανθρωπως! ετσι κι αλλιος δεν μου ειπε να μιλησουμε ωστοσο δεν ειναι μια βδομαδα ραντεβου εχω σε 15 μερες!!!!!!!!!

τι κανεις εσυ?

ιιι 15 μερες;;;; κ θα κάθεσαι σε αναμμένα κάρβουνα για 15 μέρες; Να αναρωτιέσαι αν μπορείς να φας το ένα ή το άλλο; να σκέφτεσαι τα κάνω όλα σωστά; μήπως ανέβηκε κι άλλο;; Δεν είναι ότι τον παίρνεις χωρίς λόγο, υπάρχει θέμα! αν έχει όλα αυτά που λες, θα δει την κλήση κ θα σε πάρει αυτός. Σε άγχωσα κι άλλο ή να συνεχίσω;;; χαχα σορυ κιόλας, αλλά τα λέω γιατί κρινω απ τον εαυτό μου, αν αφήνω κάτι να με τρώει είμαι συνέχεια αγχωμένη, μες τα νεύρα κ τσακώνομαι με τους αλλους. Δε θέλουμε κάτι τετοιο! 
καλά είμαι, με έχει πιάσει το δασκαλίστικο μου όπως βλέπεις, βγήκα χθες με μια φίλη, χαλαρώσαμε κ έχω καλή διάθεση από τότε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Soto είπε:

ιιι 15 μερες;;;; κ θα κάθεσαι σε αναμμένα κάρβουνα για 15 μέρες; Να αναρωτιέσαι αν μπορείς να φας το ένα ή το άλλο; να σκέφτεσαι τα κάνω όλα σωστά; μήπως ανέβηκε κι άλλο;; Δεν είναι ότι τον παίρνεις χωρίς λόγο, υπάρχει θέμα! αν έχει όλα αυτά που λες, θα δει την κλήση κ θα σε πάρει αυτός. Σε άγχωσα κι άλλο ή να συνεχίσω;;; χαχα σορυ κιόλας, αλλά τα λέω γιατί κρινω απ τον εαυτό μου, αν αφήνω κάτι να με τρώει είμαι συνέχεια αγχωμένη, μες τα νεύρα κ τσακώνομαι με τους αλλους. Δε θέλουμε κάτι τετοιο! 
καλά είμαι, με έχει πιάσει το δασκαλίστικο μου όπως βλέπεις, βγήκα χθες με μια φίλη, χαλαρώσαμε κ έχω καλή διάθεση από τότε! 

χαχααχχαχα με αγχοσες αλλασυνεχισε χαχααχ! πλακα κανω ξερω τι πρεπει να κανω να αρχισω να τρεφωμαι σιγα σιγα με νερο χααχαα! μου εχει δωσει προγραμμα διατροφης ρε συ τι αλλο να κανω! αχγομενη θα περιμενω πιστη το ραντεβου μου χαχαχα! θε περιμενω να παω δευτερα για β επιπεδου και θα δω μηπως πω σε εκεινο καποιες απο τις ανυσηχειες μου! μπραβο ρε συ καλα εκανες μια χαρα σε βρησκω!!!!!! και οχι τιποτα αλλο ασχετο αλλα εχω κανει και γιουβετσι σημερααα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

χαχααχχαχα με αγχοσες αλλασυνεχισε χαχααχ! πλακα κανω ξερω τι πρεπει να κανω να αρχισω να τρεφωμαι σιγα σιγα με νερο χααχαα! μου εχει δωσει προγραμμα διατροφης ρε συ τι αλλο να κανω! αχγομενη θα περιμενω πιστη το ραντεβου μου χαχαχα! θε περιμενω να παω δευτερα για β επιπεδου και θα δω μηπως πω σε εκεινο καποιες απο τις ανυσηχειες μου! μπραβο ρε συ καλα εκανες μια χαρα σε βρησκω!!!!!! και οχι τιποτα αλλο ασχετο αλλα εχω κανει και γιουβετσι σημερααα?

ωωχ με πέθανες κακούργα λατρεύω γιουβέτσι!!! Μου μύρισε στείλε μια μερίδα!! χαχαα 
Αμέ, αφού δεν θα τον πάρεις τηλ, ρώτα αυτόν της Δευτέρας κάποια πραγματάκια! Πού θα την κάνεις την β; εκεί ή πας Αθήνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Soto είπε:

ωωχ με πέθανες κακούργα λατρεύω γιουβέτσι!!! Μου μύρισε στείλε μια μερίδα!! χαχαα 
Αμέ, αφού δεν θα τον πάρεις τηλ, ρώτα αυτόν της Δευτέρας κάποια πραγματάκια! Πού θα την κάνεις την β; εκεί ή πας Αθήνα; 

χαχαχα σορυυυ!!! τι να κανωωωω! ναι θα τον ρωτησω αθηνα παω με στελνει ο δικος μου συστημενη σε εναν εχει ιατριο στο κωλονακι και μια και το ανεφερες εσυ την β την εκανες σε νοσοκομειο η εξω πηγες??? ποσα χρηματα εδωσες να εχω μια ιδεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

χαχαχα σορυυυ!!! τι να κανωωωω! ναι θα τον ρωτησω αθηνα παω με στελνει ο δικος μου συστημενη σε εναν εχει ιατριο στο κωλονακι και μια και το ανεφερες εσυ την β την εκανες σε νοσοκομειο η εξω πηγες??? ποσα χρηματα εδωσες να εχω μια ιδεα??

Στο Μητέρα με έστειλε, 98ευρώ στοίχισε με εκπτωση 20% επειδή μου είχαν βγάλει κάτι σαν κάρτα μέλους από την πρώτη φορά που είχα πάει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Soto είπε:

Στο Μητέρα με έστειλε, 98ευρώ στοίχισε με εκπτωση 20% επειδή μου είχαν βγάλει κάτι σαν κάρτα μέλους από την πρώτη φορά που είχα πάει ? 

πολυ καλα αλλα μαλλον αποκλειεται να πληρωσω τοσα λιγα..

για αυχενικη ποσα  ειχες δωσει?

εγω για αυχενικη 120 ευρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

πολυ καλα αλλα μαλλον αποκλειεται να πληρωσω τοσα λιγα..

για αυχενικη ποσα  ειχες δωσει?

εγω για αυχενικη 120 ευρο

την αυχενική μου την είχε κάνει στο ιατρείο του, αλλά τις αιματολογικες papp A κ έναν υπέρηχο πάλι στο μητέρα 160ε!! αφού κ το μωρό στη κοιλιά έμεινε με ανοιχτό το στόμα! πολλά λεφτά ρε συ.. αλλά τι να κάνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Soto είπε:

την αυχενική μου την είχε κάνει στο ιατρείο του, αλλά τις αιματολογικες papp A κ έναν υπέρηχο πάλι στο μητέρα 160ε!! αφού κ το μωρό στη κοιλιά έμεινε με ανοιχτό το στόμα! πολλά λεφτά ρε συ.. αλλά τι να κάνουμε!

χαχχχαα φαντασου! πολλααααααα εγω ειχα δωσει 120 αλλα τωρα ακουω για β κατι 200 ευρα ωραια και τρελενωμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2018 at 4:31 ΜΜ, ο/η Mamounitsa είπε:

SOTO ΠΗΤ 7/10

MISOFEGARO ΠΗΤ 8/10

Ονουςμαςειναιαληταριο ΠΗΤ 11/10

ΜΟΜΜΥ96 ΠΗΤ 17/10

Smurf88 ΠΗΤ 23/10

Μamounitsa ΠΗΤ 25/10

Μήπως να συμπλήρωνες δίπλα και το φύλο;;
Εγώ και η soto περιμένουμε αγόρια. Γράψτε και τα δικά σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Μήπως να συμπλήρωνες δίπλα και το φύλο;;
Εγώ και η soto περιμένουμε αγόρια. Γράψτε και τα δικά σας :D

Εγωω κοριτσιι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και μωρακια!!!

τι κανετε???

ευτασε η μεγαλη μερα και για εμενα αυριο εχω απιστευτη αγονια!!! 

ευχομαι να ειναι καλα το μπεμπακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

καλησπερα κοριτσια και μωρακια!!!

τι κανετε???

ευτασε η μεγαλη μερα και για εμενα αυριο εχω απιστευτη αγονια!!! 

ευχομαι να ειναι καλα το μπεμπακι μου!!!!

Καλησπεραα!!καλααα!!

Μην αγχωνεσαι ολα τελεια θα ειναιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλησπεραα!!καλααα!!

Μην αγχωνεσαι ολα τελεια θα ειναιιι

αχχ μακαρι σε ευχαριστω πολυ υθα ερθω να σας πω νεακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 6:08 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Μήπως να συμπλήρωνες δίπλα και το φύλο;;
Εγώ και η soto περιμένουμε αγόρια. Γράψτε και τα δικά σας :D

Εμείς κοριτσάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

καλησπερα κοριτσια και μωρακια!!!

τι κανετε???

ευτασε η μεγαλη μερα και για εμενα αυριο εχω απιστευτη αγονια!!! 

ευχομαι να ειναι καλα το μπεμπακι μου!!!!

Όλα καλά θα είναι..μην αγχώνεσαι!!εγώ την έκανα την Παρασκευή κ ήταν όλα τέλεια..μεγάλωσε το μπουμπούκι μας..έκανε κ γυμναστικές επιδείξεις!!έπιανε τα πόδια με τα χέρια της κ είχε γίνει ένα κουβαράκι!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Όλα καλά θα είναι..μην αγχώνεσαι!!εγώ την έκανα την Παρασκευή κ ήταν όλα τέλεια..μεγάλωσε το μπουμπούκι μας..έκανε κ γυμναστικές επιδείξεις!!έπιανε τα πόδια με τα χέρια της κ είχε γίνει ένα κουβαράκι!!❤❤

μπραβο κοριτσι μου μια χαρα! μακαρι να ειναι και εμενα καλα γιατι ακομα δεν εχω παρει σημα καμια κλωτσια!!!!!!!!!!! σε ποιον μοιαζει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Kαλημέρα κορίτσια! @Mamounitsa με το καλό η εξέταση!! 

Εμένα η μαμά μου λέει ότι μοιάζει στον άντρα μου κ μάλλον έχει δίκιο! 

καλημερααα ευχαριστωωω! ας ειναι καλα και ας μιαζει καιστον μπαμπα του αχχαχαχα τα το υποστω!

ναι ε??? του μπαμπα παιδακια ειναι που ειναι χαζομπαμπαδες αμα τους μοιαζουν κι ολας χαθηκαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαναρακια μου ολα καλα η β επιπεδου! το μπεμπακι μεγαλωσε εγινε 570 γραμαρια νομιζεω πως ειναι λιγο στρουμπουλο χααχαχα! θα μου εχει μιασει φωτο δε βγαλαμε κοιμωταν και γενικα φατσα δεν πολυ ειδαμε! ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

μαναρακια μου ολα καλα η β επιπεδου! το μπεμπακι μεγαλωσε εγινε 570 γραμαρια νομιζεω πως ειναι λιγο στρουμπουλο χααχαχα! θα μου εχει μιασει φωτο δε βγαλαμε κοιμωταν και γενικα φατσα δεν πολυ ειδαμε! ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

Άντε μπράβο!!!Συνεχίζουμε ακάθεκτες!!Εμάς ήταν 530...κ μάλλον μοιάζει κ στους 2!!δε φαίνεται ακόμα γιατί κ εμάς κοιμόταν...γερή να είναι κ δε μας νοιάζει!!:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...