Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Τα ζουζούνια..!!!! Μια σταλιά....

@Mamounitsa για αυτό σ έβαλε πάλι..... 

Ναι μου είπε έπρεπε να ειναι.μεχρι 130! Εσυ εχεις κάνει? Ποσο.ςείναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι μου είπε έπρεπε να ειναι.μεχρι 130! Εσυ εχεις κάνει? Ποσο.ςείναι???

Εγώ σε αυτό τ μωράκι Όχι..  Κ δε ν έχουν αναφέρει κάτι.. Στο 1ο μ ήταν 69..  χαμηλά δηλ αχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ σε αυτό τ μωράκι Όχι..  Κ δε ν έχουν αναφέρει κάτι.. Στο 1ο μ ήταν 69..  χαμηλά δηλ αχχα

Χααχα ε φαε παγωτακι.ελευθερα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Penygr είπε:

Γεια σας μανουλες και μέλλουσες μανουλες. 

Έχω ήδη δύο μπουμπούκια και περιμένω το τρίτο που ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ήρθε. 

Έχω Πητ 6/11 αλλά λόγω 2 καισαρικών παρακαλώ λογικά θα γεννήσω μέσα στον Οκτώβριο κι εγώ. 

Άντε με το καλό σε όλες μας και να τα λέμε για παρηγοριά. 

Άααα ξέχασα έχω ένα αγοράκι 10 ένα κοριτσάκι 6,5 και τώρα περιμένω το 2ο κοριτσάκι μου.

καλη μερα! καλος ηρθες να χερεσαι την οικογενεια σου και με το καλο και το νεο μελλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Εγω  δεν δουλευω.. Ενταξει με τον μικρο περναει η ωρα αφου δεν καθεται σε ησυχιαα

ααα ναι εσυ εχεις το μικρο οπωτε θα τρεχεις ουτος η αλλος! εγω βαριεμαι πολυ εχω το σκυλο μου βεβαια χαχααχ! μεχρι να ερθει το μωρο και μετα να τρεχω λιγο κι εγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

ααα ναι εσυ εχεις το μικρο οπωτε θα τρεχεις ουτος η αλλος! εγω βαριεμαι πολυ εχω το σκυλο μου βεβαια χαχααχ! μεχρι να ερθει το μωρο και μετα να τρεχω λιγο κι εγω!!!

Αμαα τρεχεις λιγο μετα καλαα ειναι ;ρ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Αμαα τρεχεις λιγο μετα καλαα ειναι ;ρ 

αχααχα θες να με φοβησεις ε? αχαχαχαα αν κρινω απο εμενα σαν παιδακι μαλλον το μικρο θα βγει ταρζαν! ειμαι ετοιμη για ολα αχααχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

αχααχα θες να με φοβησεις ε? αχαχαχαα αν κρινω απο εμενα σαν παιδακι μαλλον το μικρο θα βγει ταρζαν! ειμαι ετοιμη για ολα αχααχα!

Χαχαχ τελειααα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

ρε κοριτσια δουλευεται ολες? και εσεις που δε δουλευεται τι κανετε? δε περναει η μερα με τιποτα!!!!

Ούτε εγώ δουλεύω κ πίστεψε με με ένα 2χρ δε φαντάζεσαι για πότε πέρασε η ώρα .. Μια να μαζέψεις αυτά π πέταξε.. Αυτά π ξανά πέταξε.. να τον πας βόλτα να παίξει.  Μαγείρεμα μπάνιο.. (έχουμε κόψει πάνα) άρα κάθε 3 κ λίγο πάνω κάτω στ σπίτι για τουαλέτα.. 

Τ βράδυ ειμαι απλαα ερςπςιο αχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε;; Ποια θα πάει παραλία ΚΑΙ σήμερα;;; χαχαχα
Εγώ δουλεύω γραφείο στη δουλειά του άντρα μου, καλά είναι γιατί είμαι χαλαρή σε σχέση με την προηγούμενη δουλειά που είχα άγχος κ δε μπορούσα να μιλήσω όταν νευρίαζα! Θέλω να πιστεύω ότι μέχρι κ το Σεπτέμβρη θα μπορώ να έρχομαι, αν και κάνει σχέδια ο δικός μου, θα μου φτιάξει γραφείο στο σπίτι να κάνω όλη τη χαρτούρα από κει, να μη βαριέμαι, μα πόσο με σκέφτεται! 
Πάντως σαν νευρικός τύπος λίιιιγο, δε μπορώ να φανταστώ πώς θα είναι η ζωή με τον μπέμπη, να έχεις να μαγειρέψεις, να πλύνεις, να καθαρίσεις κ να έχεις κ έναν άντρα που δεν έχει μάθει γιατί υπάρχει το καλάθι για τα άπλυτα! Μες την υστερία θα είμαι χαχαχαχαχχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Ούτε εγώ δουλεύω κ πίστεψε με με ένα 2χρ δε φαντάζεσαι για πότε πέρασε η ώρα .. Μια να μαζέψεις αυτά π πέταξε.. Αυτά π ξανά πέταξε.. να τον πας βόλτα να παίξει.  Μαγείρεμα μπάνιο.. (έχουμε κόψει πάνα) άρα κάθε 3 κ λίγο πάνω κάτω στ σπίτι για τουαλέτα.. 

Τ βράδυ ειμαι απλαα ερςπςιο αχαχ

αχχααα! καλημερα! καλα δε το συζηταω αλλα εγω δεν κανω δουλειες πολλες για να προσεχω και οχι τιποτα αλλο ξυπναω και απο τις 7 το πρωι! μεχρι τις 3 που γυρναει ο αντρας μου δεν παλευεται! αντε να ερθει η ωρα να μην εχω χρονο και κενο αχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κανετε;; Ποια θα πάει παραλία ΚΑΙ σήμερα;;; χαχαχα
Εγώ δουλεύω γραφείο στη δουλειά του άντρα μου, καλά είναι γιατί είμαι χαλαρή σε σχέση με την προηγούμενη δουλειά που είχα άγχος κ δε μπορούσα να μιλήσω όταν νευρίαζα! Θέλω να πιστεύω ότι μέχρι κ το Σεπτέμβρη θα μπορώ να έρχομαι, αν και κάνει σχέδια ο δικός μου, θα μου φτιάξει γραφείο στο σπίτι να κάνω όλη τη χαρτούρα από κει, να μη βαριέμαι, μα πόσο με σκέφτεται! 
Πάντως σαν νευρικός τύπος λίιιιγο, δε μπορώ να φανταστώ πώς θα είναι η ζωή με τον μπέμπη, να έχεις να μαγειρέψεις, να πλύνεις, να καθαρίσεις κ να έχεις κ έναν άντρα που δεν έχει μάθει γιατί υπάρχει το καλάθι για τα άπλυτα! Μες την υστερία θα είμαι χαχαχαχαχχα ?

χαχαχαχααχα! καλημερααααα! εργαζομενη μανουλα δηλαδη σα να λεμε! μπαα μπανιο δεν εχει σημερα γιατι τελειωσε ο αντρας μου την αδεια του! τωρα σπτιτι!!!!! οταν ερθουν τα μωρα πιος μας πιανει!!! αμα ειναι ησυχα μωρακια ολα γινωνται αλλιως μαρσιπο μπροστα το μωρο και δουλειες παραλληλα χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Penygr είπε:

Γεια σας μανουλες και μέλλουσες μανουλες. 

Έχω ήδη δύο μπουμπούκια και περιμένω το τρίτο που ακόμα δεν έχω καταλάβει πως ήρθε. 

Έχω Πητ 6/11 αλλά λόγω 2 καισαρικών παρακαλώ λογικά θα γεννήσω μέσα στον Οκτώβριο κι εγώ. 

Άντε με το καλό σε όλες μας και να τα λέμε για παρηγοριά. 

Άααα ξέχασα έχω ένα αγοράκι 10 ένα κοριτσάκι 6,5 και τώρα περιμένω το 2ο κοριτσάκι μου.

Να σου ζήσουν κορίτσι κ με το καλό και το τρίτο!! Σαν τρίτο παιδί έχω να σου πω ότι είμαστε τα καλύτερα! χαχα Ναι λογικά Οκτώβρη θα είσαι κ συ, καλώς ήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

χαχαχαχααχα! καλημερααααα! εργαζομενη μανουλα δηλαδη σα να λεμε! μπαα μπανιο δεν εχει σημερα γιατι τελειωσε ο αντρας μου την αδεια του! τωρα σπτιτι!!!!! οταν ερθουν τα μωρα πιος μας πιανει!!! αμα ειναι ησυχα μωρακια ολα γινωνται αλλιως μαρσιπο μπροστα το μωρο και δουλειες παραλληλα χαχαχα!

ααα τώρα θα στέλνω εγώ κ θα λέω είμαι για μπάνιο χαχαχαχα! Μάρσιπο ε; Να σου πω δεν το είχα στο μυαλό μου καθόλου, αλλά διάβασα κάτι άρθρα πρόσφατα κ σα να το σκέφτομαι. Δεν έχω καθόλου γνώμες από άλλες μανούλες βέβαια, είναι λίγες αυτές που το προτιμούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Soto είπε:

ααα τώρα θα στέλνω εγώ κ θα λέω είμαι για μπάνιο χαχαχαχα! Μάρσιπο ε; Να σου πω δεν το είχα στο μυαλό μου καθόλου, αλλά διάβασα κάτι άρθρα πρόσφατα κ σα να το σκέφτομαι. Δεν έχω καθόλου γνώμες από άλλες μανούλες βέβαια, είναι λίγες αυτές που το προτιμούν.

χααχχαα αντυπηνα! ναι δεν εχω διαβασει καθολου για το μαρσιπο αν το προτεινουν απλα αν εχεις δουλειες και το μωρακι δεν καθεται??? βεβαια δεν θα ηθελα να εχω ενα μωρακι που να μηξεκολαει απο εμενα γιατι βλεπω της σινυφαδας μου η μικρη τις τρεχει αππο πισω της και την τραβαει απο το παντελονι χααχαχα και δεν ξερω μηπως καλομαθενουν ολη την ωρα πανω μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@penygr με το καλό το 3ο μωράκι σου!!!

@Mamounitsa όταν ζούσα Ελλάδα... Κ έμεινα έγκυος ο άντρας μ γα να τα φέρουμε.βολτα 17 ώρες υ μέρα... νομίζω δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο..  το ποσό είχα πήξει....

@Soto μάρσιπο είναι πολύ χρήσιμο σε πολλές μανούλες .. ειδικά αν θηλάζεις κ τ μώρό δε θελει καθόλου να ακουμπήσει κάτω για να κοιμηθεί. .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

@penygr με το καλό το 3ο μωράκι σου!!!

@Mamounitsa όταν ζούσα Ελλάδα... Κ έμεινα έγκυος ο άντρας μ γα να τα φέρουμε.βολτα 17 ώρες υ μέρα... νομίζω δεν χρειάζεται να πω κάτι άλλο..  το ποσό είχα πήξει....

@Soto μάρσιπο είναι πολύ χρήσιμο σε πολλές μανούλες .. ειδικά αν θηλάζεις κ τ μώρό δε θελει καθόλου να ακουμπήσει κάτω για να κοιμηθεί. .. 

 

δεν δουλευες εσυ καθολου!? εγω πριν μηνω εγκυος δουλευα! και πολλες ωρες καποιες μερες μπορει και 12 και 15 και μετα απο τοσες ωρες να εισαι κλησμενη στο σπιτι καταλαβενεις!!! λαλα θα παθω αχαχα! 

ρε κοριτσια ενα αλλο φλεγον θεμα για σημπαραστση? καπνιζει καμια η καπνιζε πριν την εγκυμοσηνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

χααχχαα αντυπηνα! ναι δεν εχω διαβασει καθολου για το μαρσιπο αν το προτεινουν απλα αν εχεις δουλειες και το μωρακι δεν καθεται??? βεβαια δεν θα ηθελα να εχω ενα μωρακι που να μηξεκολαει απο εμενα γιατι βλεπω της σινυφαδας μου η μικρη τις τρεχει αππο πισω της και την τραβαει απο το παντελονι χααχαχα και δεν ξερω μηπως καλομαθενουν ολη την ωρα πανω μας!

Αχ εγώ είμαι έτσι σαν τ συνηφαδα σου... μηνες κοιμοταν μόνο πάνω μ στη στερνό μ λέει ήρεμουσε... Δεν στερήθηκε τπτ... έζησε όλη τ αγάπη στ μεγαλείο του.. όλη τ προσοχή... 

Τ ίδιο θ κάνω κ στο μωρό μ τώρα... όλη η αγάπη και ότι θέλω στ μέγιστον.. 

Εμένα τραβάει μπλουζ αχαχαχχα  Όχι παντελόνι... ! 

Όσο πιο πολύ αγάπη πάρουν τόσο πιο ανεξάρτητη και γεμάτοι ενήλικες θα γίνουν... γνώμη μ...

Εμένα 23 μν σχεδόν..  Δεν είχε κοιμηθεί ποτέ μακριά μ.. Δεν με πείραξε π δεν ήθελε τ δωμάτιο του.. Ακόμα εδώ μαζί μ στη μέση να κοιμαται και να τον βλέπω... να το μυρίζω.... 

Ειδικά στ θηακνσος η συγκοιμηση  είναι μονόδρομος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

δεν δουλευες εσυ καθολου!? εγω πριν μηνω εγκυος δουλευα! και πολλες ωρες καποιες μερες μπορει και 12 και 15 και μετα απο τοσες ωρες να εισαι κλησμενη στο σπιτι καταλαβενεις!!! λαλα θα παθω αχαχα! 

ρε κοριτσια ενα αλλο φλεγον θεμα για σημπαραστση? καπνιζει καμια η καπνιζε πριν την εγκυμοσηνη?

Εγώ όταν έμεινα έγκυος ήμουν 18 .. Κ εθχα κάτι θέματα με τα χαρτιά... τεσπα... 

Κ δε νε έπαιρναν δουλειά.... μεγάλη ιστορία.α....Όχι σε καπνίζω χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mommy96 είπε:

Αχ εγώ είμαι έτσι σαν τ συνηφαδα σου... μηνες κοιμοταν μόνο πάνω μ στη στερνό μ λέει ήρεμουσε... Δεν στερήθηκε τπτ... έζησε όλη τ αγάπη στ μεγαλείο του.. όλη τ προσοχή... 

Τ ίδιο θ κάνω κ στο μωρό μ τώρα... όλη η αγάπη και ότι θέλω στ μέγιστον.. 

Εμένα τραβάει μπλουζ αχαχαχχα  Όχι παντελόνι... ! 

Όσο πιο πολύ αγάπη πάρουν τόσο πιο ανεξάρτητη και γεμάτοι ενήλικες θα γίνουν... γνώμη μ...

Εμένα 23 μν σχεδόν..  Δεν είχε κοιμηθεί ποτέ μακριά μ.. Δεν με πείραξε π δεν ήθελε τ δωμάτιο του.. Ακόμα εδώ μαζί μ στη μέση να κοιμαται και να τον βλέπω... να το μυρίζω.... 

Ειδικά στ θηακνσος η συγκοιμηση  είναι μονόδρομος....

αχαχαχα μπλουζα εεεε! δεν ξερω δεν θα ηθελα να μαθει να κοιματε μαζι μας! εγω κοιμωμουν στο δωματιο των γονιων μου μεχρι 9 χρονων αχαχα και αναμεσα τους στο κρεβατι με αποτελεμα οταν πηγα στο δωματιομου να φοβαμαι να κοιμαμαι μονη μου η χωρις φως! καλυτερα απο μικρα νομιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

αχαχαχα μπλουζα εεεε! δεν ξερω δεν θα ηθελα να μαθει να κοιματε μαζι μας! εγω κοιμωμουν στο δωματιο των γονιων μου μεχρι 9 χρονων αχαχα και αναμεσα τους στο κρεβατι με αποτελεμα οταν πηγα στο δωματιομου να φοβαμαι να κοιμαμαι μονη μου η χωρις φως! καλυτερα απο μικρα νομιζω!

Χαχα εμείς δε μπορούμε χωρίς φως... οπότε σε αυτό έχει συνηθίσει....

Εγώ έκανα για πολλούς λόγους συγκοιμηση... 

Όταν ήταν 11 μηνών ο μικρός μ ο άντρας μ έφυγε αγγλια..  άφησα ένα γεμάτο σπίτι πράματα και γύρισα στουςωγονεις κ στα πεθερικά... 

Μια στον έναν μια στον άλλον..  κοιμοταν  μαζί μ ..

 

Πριν γεννήσω  τ γιο μ.. έλεγα..." τ παιδί μέχρι 40 ημερών μαζί μας μετά στ δωμάτιο του "

Έλα π δε μπορούσα ένιωθα φόβο στην.αρχγ μετά με είχε ανάγκη και τον είχα... Κ μπλα μπλα μπλα αχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...