Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η MermaidS είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ!!!  Αυτό είχα σκοπό να κάνω, αν δεν είχα τον πονοδοντο που με ταλαιπωρει εδώ και δύο μέρες.... Απλά φοβάμαι να ξεκινήσω αγωγή σε περίπτωση που είμαι όντως έγκυος... 

Δεν γνωρίζω ποια φάρμακα επηρεάζουν μια πιθανή ύπαρξη εγκυμοσύνης, οπότε καλύτερα ρώτησε τον φαρμακοποιό ή γιατρό γι αυτό το ενδεχόμενο. Εγώ, όπως το περίμενα, έκανα τεστ πριν την καθυστέρηση, βγήκε αρνητικό κ σε δύο ώρες που ήρθε κι περίοδος... Εντάξει είναι τουλάχιστον αστείο πως μόλις ξεκινά κανείς προσπάθειες το σώμα εμφανίζει διαφορετικά συμπτώματα κ πάντα εγκυμοσύνης! 😁Καλό απόγευμα!! 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 22 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

τελικα το χασαμε το μπεμπακι ☹️ 

λυπαμαι πολυ κοπελα μου. Ειναι τοσο συνηθεις πλεον οι παλινδρομες κυησεις. Ειναι τρομακτικα μεγαλο το ποσοστό. Απλα αν ειναι απο εξσωματικη σε πιανει λιγο παραπανω η απογοητευση. Οταν θα ξαναεισαι ετοιμη θα προσπαθησεις εκ νεου και θα ειναι η τυχερη σου φορα!

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

λυπαμαι πολυ κοπελα μου. Ειναι τοσο συνηθεις πλεον οι παλινδρομες κυησεις. Ειναι τρομακτικα μεγαλο το ποσοστό. Απλα αν ειναι απο εξσωματικη σε πιανει λιγο παραπανω η απογοητευση. Οταν θα ξαναεισαι ετοιμη θα προσπαθησεις εκ νεου και θα ειναι η τυχερη σου φορα!

η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολο ειχα χαρει τοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ  που μετα απο 5 χρονια ειδα θετικη  χοριακη! και με πιανει τετοιο παραπανο που φαντοζομαι οι περισσοτερες με καταλαβαινετε! να προσπαθουμε και να το θελουμε τοσο πολυ και αλλες γυναικες να κανουν τυχαια μωρακια και να τα πετανε ☹️

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

@bebe2 το θετικο κομματι ειναι η εμφυτευση. Το αν θα συνεχισει ως ενα μεγαλο ποσοστό ειναι θεμα τυχης, και χρωμοσωμικων ανωμαλιων. Η επομενη φορα θα ειναι ισως πιο τυχερη. Καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες και το σκεφτομαι και η ιδια!

• Like 1

στις πριν 30 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ δυσκολο ειχα χαρει τοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ  που μετα απο 5 χρονια ειδα θετικη  χοριακη! και με πιανει τετοιο παραπανο που φαντοζομαι οι περισσοτερες με καταλαβαινετε! να προσπαθουμε και να το θελουμε τοσο πολυ και αλλες γυναικες να κανουν τυχαια μωρακια και να τα πετανε ☹️

Είναι πράγματι στεναχωρη κατάληξη.. Σου εύχομαι ολόψυχα η επόμενη φορά να είναι πολύ πολύ σύντομα και να σας γεμίσει ανείπωτη χαρά. 

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Σε καταλαβαίνω απολυτα.. Η απώλεια είναι πολύ δύσκολη, την εζησα πριν ένα χρόνο κ τώρα που είμαι έγκυος ξανά αγχώνομαι πολύ κ σκέφτομαι μήπως μου ξανά τύχει.. Δυστυχώς είναι πολύ συχνό φαινόμενο πια.. Ελπίζω σύντομα να ξανα είσαι εγκυος κ να πάνε όλα καλά.. Στο εύχομαι ολόψυχα.. 

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Είναι πράγματι στεναχωρη κατάληξη.. Σου εύχομαι ολόψυχα η επόμενη φορά να είναι πολύ πολύ σύντομα και να σας γεμίσει ανείπωτη χαρά. 

ευχαριστουμε παρα πολυ!! μακαρι για ολα τα ζευγαρια !

στις πριν 14 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δεν γνωρίζω ποια φάρμακα επηρεάζουν μια πιθανή ύπαρξη εγκυμοσύνης, οπότε καλύτερα ρώτησε τον φαρμακοποιό ή γιατρό γι αυτό το ενδεχόμενο. Εγώ, όπως το περίμενα, έκανα τεστ πριν την καθυστέρηση, βγήκε αρνητικό κ σε δύο ώρες που ήρθε κι περίοδος... Εντάξει είναι τουλάχιστον αστείο πως μόλις ξεκινά κανείς προσπάθειες το σώμα εμφανίζει διαφορετικά συμπτώματα κ πάντα εγκυμοσύνης! 😁Καλό απόγευμα!! 

Καλημέρα κορίτσι μου... Λυπάμαι ειλικρινά,  αλλά σου εύχομαι  αυτός σου ο κυκλος να είναι ο τυχερός!!!! 

στις πριν 13 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα... Λυπάμαι πολύ... Αλλά μην το βάζεις κάτω!!! Είναι δύσκολες αυτές οι καταστάσεις, το γνωρίζω καλά... Το έχω βιωσει και εγώ, αλλά συνήθως μέσα από αυτές πεισμωνουμε και συνεχίζουμε δυναμικά!!! 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Linako είπε:

Σε καταλαβαίνω απολυτα.. Η απώλεια είναι πολύ δύσκολη, την εζησα πριν ένα χρόνο κ τώρα που είμαι έγκυος ξανά αγχώνομαι πολύ κ σκέφτομαι μήπως μου ξανά τύχει.. Δυστυχώς είναι πολύ συχνό φαινόμενο πια.. Ελπίζω σύντομα να ξανα είσαι εγκυος κ να πάνε όλα καλά.. Στο εύχομαι ολόψυχα.. 

Να μην αγχώνεσαι να χαίρεσαι κάθε στιγμή και όλα θα καλά! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου και σ ευχαριστώ για την ενθάρρυνση δεν θα το βάλω κάτω θα τα καταφερω! Με περιμένουν δύο εμβρυακια!!

στις πριν 33 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Να μην αγχώνεσαι να χαίρεσαι κάθε στιγμή και όλα θα καλά! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου και σ ευχαριστώ για την ενθάρρυνση δεν θα το βάλω κάτω θα τα καταφερω! Με περιμένουν δύο εμβρυακια!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Με το καλό κ να είσαι δυνατή.. Σε περιμένουμε να επανελθεις σύντομα.. 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Πλάκα πλάκα για το θέμα της τύχης που λέτε στην πρώτη εμβριομεταφορα που έκανα στο δωμάτιο που αλλαζα για να βάλω ρομπακι και όλα τα υπόλοιπα φορούσα στο χέρι μου βραχιολακια που τα έχω για τύχη το ένα ήταν ένα μάτι το άλλο ένα που έγραφε τύχη και 2 κομποσκοίνια ! Και την ώρα που τα έβγαζα έσπασε αυτό που έγραφε τύχη ! Το φορούσα 7-8μηνες και έσπασε εκείνη την ώρα ! Και το σκεφτόμουν μετά και το έλεγα και στον άντρα μου και γελαγε βέβαια ! Μετά τη θετική χοριακη το ξέχασα και τώρα το θυμήθηκα πάλι !! Να είμαστε τυχερές λοιπόν
    • Πραγματικά και εγώ αυτό έλεγα στον άντρα μου. Ότι φαίνεται να έχετε ιδανικές συνθήκες και ενώ τα ποσοστά είναι με το μέρος σας απέτυχε.. Πολύ μεγάλη ατυχία. 
    • @nikonaμου εσύ δεν πας πουθενά αλλου να το ξέρεις όπου πας θα σε βρούμε κι ειμαστε πολλές!!!!!    @Bloublou85 ολα θα πάνε τέλεια αύριο!!!!! 
    • κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι κάτι θα γίνει στο τέλος!!!! ¨ολες θα την παλέψουμε!!! ❤️ 
    • Καλώστην προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι συνέχεια και ασχολήσου με διάφορα που σε ευχαριστούν... εδώ είμαστε εμείς για οποιαδήποτε απορία και υποστήριξη!!!  
  • Νέες συζητήσεις