Μετάβαση σε περιεχόμενο
Mama2015

Προϊόντα WELEDA

Recommended Posts

Γεια σας και παλι κορίτσια. Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το λάδι θηλασμού της εταιρίας, δηλαδή αν όντως έκανε δουλειά και είχατε διαφορά στο στήθος ( στην πρώτη μου κόρη είχα πρηστεί πααααρα πολυ, πετρωνε συνέχεια και την έβγαζα με ζεστές κομπρέσες ) 

και σχετικά με το λαδακι που ειναι για την κοιλιτσα του μωρού με αμυγδαλέλαιο για τους κολικούς! 

Οσες το χρησιμοποιήσατε μείνατε ευχαριστημένες?? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια ειμαι 16ε και 3η..εδω και μιαμιση βδομαδα παιρνω σιδηρο ..σχεδόν απο τοτε παω τουαλέτα 2-3 φορες και εχω υδαρη μαυρα κοπρανα...τις τελευταιες 2 μερες όμως κανω και εμετο ..ενω σε όλο το πρωτο τριμηνο εκανα μονο 4φορες εμετο..να αγχωθω;;;μπορει να φταιει ο σιδηρος;
    • Ναι μονο τοστ πατάτες γιουβαρλακι... Μακάρι ν φύγει ναι. Κάνω αυχενικη τη Δευτέρα θα ηρεμήσω φαντάζομαι λίγο 
    • Μπραβο συγχαρητηρια!!!😘
    • Εγω χαλαρά δεν κάναμε κάτι  πήγαμε στους γονείς  του Άντα μου για φαγητό και μετά  σπίτι είχα και περίοδο  και πονούσα.Περαστικά της!!!Εύχομαι να  μην είναι  κάτι σοβαρό!!!!η υγεία είναι το πιο σημαντικό όλα τα άλλα θα έρθουν!!!!
    • Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες!!!Εγώ είμαι με τον Άντρα μου 2,5 χρόνια μαζί είμαστε δηλαδή ακόμα στα μέλια!!Έναν χρόνο προσπαθούμε για μωράκι ακόμα δεν έχει έρθει καποια στιγμή είχα φρικαρει και είχα επηρεαστεί παρά πολύ που δεν εμένα έγκυος πήγα έκανα κάποιες εξετάσεις ήταν καλές και τώρα είμαι χαλαρά σκέφτηκα ότι το πιο σημαντικό είναι ότι έχουμε ο ένας τον άλλον ότι είμαστε καλά και ερωτευμένοι και κάποια στιγμή θα έρθει δεν θα το αφήσω φυσικά τελείως στην τύχη θα πάμε το χειμώνα να κάνουμε και τις υπόλοιπες εξετάσεις να δούμε!Αλλά δεν θέλω να γίνει εμμονή.Ειναι ευλογία τα παιδιά αλλά θέλουν θυσίες! Βέβαια καλό είναι να βρίσκεις χρόνο και για τον άντρα Σου Και για τον εαυτό σου!!!!Να το αφήνεις το παιδάκι σου και με τον μπαμπά του να χαλαρώνεις και εσύ έστω  για μια βόλτα  θα συνηθίσει ο μικρός να μένει και χωρίς εσένα
  • Νέες συζητήσεις