Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου Καλημέρα!!! θα χρειαστω πραγματικα τη βοηθεια  σας! Λοιπόν, τέλος του μήνα Έχουμε ραντεβού με την επιτροπή για να ξεκινήσουμε εξωσωματική λόγω ολιγοασθενοσπερμιας του συζύγου. Σήμερα είναι 27η μέρα του κύκλου κ σαν από ένστικτο δεν ξέρω πως μου ήρθε έκανα ένα τεστ! Ο κυκλος ειναι 28-30 μερες .Κορίτσια θα τρελαθωωω νομίζω βλέπω δεύτερη γραμμή! Για Δείτε κ εσείς!! Ευχαριστώ!! :)

20180608_090746.jpg

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Τα χω παιξει!!! Δεν το πιστεύω!!! Κ Ο άντρας μου στη δουλειά κ δεν μπορώ να το πω!! Θα πάω το απόγευμα!! Σ ευχαριστώ για την απάντηση!!

• Like 1

Νομίζω τη βλέπουμε όλες μας!!! χιχιχι, πήγαινε για χοριακή! Αυτες οι περιπτώσεις λιγο πριν την επιτροπή σαν της @Diwni Νομίζω ειναι η πιο ευχάριστη εκπληξη!!

• Like 4

Πραγματικά δεν το πιστεύω! Είχα κάνει και σαλπιγγογραφια αυτό το μήνα και μπορεί να βοήθησε! Θα σας ενημερώσω κορίτσια το απόγευμα που θα πάω! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!!!! ❤️

• Like 2

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Πραγματικά δεν το πιστεύω! Είχα κάνει και σαλπιγγογραφια αυτό το μήνα και μπορεί να βοήθησε! Θα σας ενημερώσω κορίτσια το απόγευμα που θα πάω! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!!!! ❤️

παρα πολλες κοπελες μετ τη σαλπιγγογραφια μενουν εγκυες. αυτο ειναι γεγονος. ανοιγει ο δρομος οποτε βοηθαει και το σπερμα! Αφου καμια φορα σκεφτομαι να κανω και εγω ετσι να μου βρισκεται. αχαχαχαχα. Ευχομαι να μας εχεις τα καλυτερα νεα!

• Haha 1

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

παρα πολλες κοπελες μετ τη σαλπιγγογραφια μενουν εγκυες. αυτο ειναι γεγονος. ανοιγει ο δρομος οποτε βοηθαει και το σπερμα! Αφου καμια φορα σκεφτομαι να κανω και εγω ετσι να μου βρισκεται. αχαχαχαχα. Ευχομαι να μας εχεις τα καλυτερα νεα!

που εισαι @eriv!!!!!!!!

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

που εισαι @eriv!!!!!!!!

🤣🤣🤣🤣 το δα στα κλεφτα το πρωι και σε σκεφτηκα λεω θα το σχολιασω μετα, αλλα ξεχαστηκα...!! Παει και κρυβεται και καλα σε αλλα θεματα και πιστευει πως δε θα την ανακαλυψουμε!!! @Kat-Cat ναι ναι για σενα λεμε 😝

εσυ κυρα μου για δες πμ σου

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

🤣🤣🤣🤣 το δα στα κλεφτα το πρωι και σε σκεφτηκα λεω θα το σχολιασω μετα, αλλα ξεχαστηκα...!! Παει και κρυβεται και καλα σε αλλα θεματα και πιστευει πως δε θα την ανακαλυψουμε!!! @Kat-Cat ναι ναι για σενα λεμε 😝

εσυ κυρα μου για δες πμ σου

xaxa!!!! θα πηγαινεινκ θα κανει κρυφα εξετασεις κ δεν θα μας το λεει!

τωρα παω να δω.

• Haha 1

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

• Like 12

Αχ βρε κοριτσι ποσο πολυ σε νιωθω!!! Περασα επιτροπη πριν απο σχεδον δυο χρονια, περιμενα περιοδο για να ξεκινησω ενεσεις κ δε μου ηρθε ποτε! Τωρα κραταω στην αγκαλια μου το γιο μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδιά μου!!! 

• Like 3
  • Thanks 1

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

Συγχαρητήρια!!!!!

• Thanks 1

Μπράβο! Ανατριχιάζω μόνο π διαβάζω το μηνυμα σου! Όλα να πάνε καλά κοπέλα μου! Συνχαριτηρια!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! 😉 

• Like 1
  • Thanks 1

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Συγχαρητηρια!! 👏👏👏 ερχεται το θαυματακι σας ❣️ 

• Thanks 1

Κι αλλη περίπτωση εδω μεσα που στο παρα πεντε από την εξωσωματική έρχεται το μωρακι! Με το καλο! Τι να πω, γουρλίδικο φόρουμ!! 

• Thanks 1

@Niki co συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να χεις μια όμορφη εγκυμοσύνη! 8/12/16  πέρασα Επιτροπή κ περίμενα περίοδο κ γω για να ξεκινήσω. 13/12 θετική χοριακη. Τώρα π σ γράφω κρατάω στην αγκαλιά μ την 10 μηνών κορακλα μου.

• Like 3
  • Thanks 1

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Πολλα πολλα συγχαρητηρια..! Φανταζομαι την χαρα κ τη συγκινηση σου..!

Καλη αρχη στο ταξιδακι που ξεκιναει το σπορακι σας!! Με το καλο να το φερετε στον εξω κοσμο..!

• Thanks 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νοητικές εξετάσεις σε έμβρυο πρώτη φορά ακούω. Μάλλον εννοούσε την αυχενική διαφάνεια που δείχνει την ύπαρξη κάποιων συνδρόμων όπως το Down και εκεί πρέπει να μπερδεύτηκε. Γνώμη μου είναι να κάνεις όσες εξετάσεις σου συστήσει ο γιατρός σου και να μην ξοδέυεσαι σε επιπλέον εξετάσεις που θα σε αγχώσουν κιόλας
    • Δεν το έχω ακούσει αυτό αλλά αυτό που ξέρω είναι πως είναι καλύτερα να έχει ζέστη για να είναι ζεστή ή κοιλιά δηλαδή καλύτερα τους καλοκαιρινούς μήνες....καλή επιτυχία....
    • Ποιες πηρες εσύ γιατί ψάχνω κ για μένα.οχι τίποτα μόνο με ενοχλούν οι ωοθήκες πως ήταν όταν κάναμε διέγερση καπώς έτσι.
    • Και εγω απο καβαλα!! Γέννημα θρεμα που λέμε! Εκει γέννησα και την κόρη μου. Αλλα μετακομισαμε Ξανθη εδω και 2,5 χρονια περίπου ! 
    • Καλημέρα κοριτσι μου. Λοιπόν αυτο ειναι κατι που δεν προκειτε να τ9 αποφύγεις έξω ολοκλήρου. Τωρα μπορεις να προφυλαχτείς με το να μην εχεις το μόντεμ στο ίδιο δωμάτιο που κοιμάσαι και γενικά να ειναι όσο ποιο μακρυά απο το δωμάτιο. Όπως επίσης και το ασύρματο τηλέφωνο. Με την ακτινοβολία του ασυρμάτου τηλεφώνου αυξάνονται οι πιθανότητες εμφάνισης αυτισμού στο παιδι. Για αυτο δεν πρεπει να ειναι κοντά σου και αν εχεις και σταθερό τηλέφωνο, καλυτερα κρατά αυτο τωρα και απενεργοποίησε το ασύρματο. Δυστυχώς δεν μπορεις να κανείς κατι αλλο, παντού υπάρχει ακτινοβολία, και μόνο που βλέπεις οτι το κινητο σου εχει σήμα απ9 τον πάροχο, σημαίνει οτι εκει κοντά εχει κεραίες τηλεφωνίας που ειναι τόσο μικρές και μοιάζουν με κουτάκι 3-4 εκ. Πλάτος και συνήθως τις βάζουν στα ισόγεια οικοδόμων για αναμετάδοση (αν δεν το ξέρεις δεν θα τις δεις ΠΟΤΕ). Αυτο ειναι πολυ χειρότερο απο το Ίντερνετ αλλα δεν αποφεύγετε!!!!!!!!
  • Νέες συζητήσεις