Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό?? Πως σας φαίνεται??


Recommended Posts

Κορίτσια μου Καλημέρα!!! θα χρειαστω πραγματικα τη βοηθεια  σας! Λοιπόν, τέλος του μήνα Έχουμε ραντεβού με την επιτροπή για να ξεκινήσουμε εξωσωματική λόγω ολιγοασθενοσπερμιας του συζύγου. Σήμερα είναι 27η μέρα του κύκλου κ σαν από ένστικτο δεν ξέρω πως μου ήρθε έκανα ένα τεστ! Ο κυκλος ειναι 28-30 μερες .Κορίτσια θα τρελαθωωω νομίζω βλέπω δεύτερη γραμμή! Για Δείτε κ εσείς!! Ευχαριστώ!! :)

20180608_090746.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα χω παιξει!!! Δεν το πιστεύω!!! Κ Ο άντρας μου στη δουλειά κ δεν μπορώ να το πω!! Θα πάω το απόγευμα!! Σ ευχαριστώ για την απάντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω τη βλέπουμε όλες μας!!! χιχιχι, πήγαινε για χοριακή! Αυτες οι περιπτώσεις λιγο πριν την επιτροπή σαν της @Diwni Νομίζω ειναι η πιο ευχάριστη εκπληξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά δεν το πιστεύω! Είχα κάνει και σαλπιγγογραφια αυτό το μήνα και μπορεί να βοήθησε! Θα σας ενημερώσω κορίτσια το απόγευμα που θα πάω! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Πραγματικά δεν το πιστεύω! Είχα κάνει και σαλπιγγογραφια αυτό το μήνα και μπορεί να βοήθησε! Θα σας ενημερώσω κορίτσια το απόγευμα που θα πάω! Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!!!! ❤️

παρα πολλες κοπελες μετ τη σαλπιγγογραφια μενουν εγκυες. αυτο ειναι γεγονος. ανοιγει ο δρομος οποτε βοηθαει και το σπερμα! Αφου καμια φορα σκεφτομαι να κανω και εγω ετσι να μου βρισκεται. αχαχαχαχα. Ευχομαι να μας εχεις τα καλυτερα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

παρα πολλες κοπελες μετ τη σαλπιγγογραφια μενουν εγκυες. αυτο ειναι γεγονος. ανοιγει ο δρομος οποτε βοηθαει και το σπερμα! Αφου καμια φορα σκεφτομαι να κανω και εγω ετσι να μου βρισκεται. αχαχαχαχα. Ευχομαι να μας εχεις τα καλυτερα νεα!

που εισαι @eriv!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

που εισαι @eriv!!!!!!!!

???? το δα στα κλεφτα το πρωι και σε σκεφτηκα λεω θα το σχολιασω μετα, αλλα ξεχαστηκα...!! Παει και κρυβεται και καλα σε αλλα θεματα και πιστευει πως δε θα την ανακαλυψουμε!!! @Kat-Cat ναι ναι για σενα λεμε ?

εσυ κυρα μου για δες πμ σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

???? το δα στα κλεφτα το πρωι και σε σκεφτηκα λεω θα το σχολιασω μετα, αλλα ξεχαστηκα...!! Παει και κρυβεται και καλα σε αλλα θεματα και πιστευει πως δε θα την ανακαλυψουμε!!! @Kat-Cat ναι ναι για σενα λεμε ?

εσυ κυρα μου για δες πμ σου

xaxa!!!! θα πηγαινεινκ θα κανει κρυφα εξετασεις κ δεν θα μας το λεει!

τωρα παω να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσι ποσο πολυ σε νιωθω!!! Περασα επιτροπη πριν απο σχεδον δυο χρονια, περιμενα περιοδο για να ξεκινησω ενεσεις κ δε μου ηρθε ποτε! Τωρα κραταω στην αγκαλια μου το γιο μου! Σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απ την καρδιά μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

Συγχαρητήρια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο! Ανατριχιάζω μόνο π διαβάζω το μηνυμα σου! Όλα να πάνε καλά κοπέλα μου! Συνχαριτηρια!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

Συγχαρητηρια!! ??? ερχεται το θαυματακι σας ❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αλλη περίπτωση εδω μεσα που στο παρα πεντε από την εξωσωματική έρχεται το μωρακι! Με το καλο! Τι να πω, γουρλίδικο φόρουμ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki co συγχαρητήρια κοπέλα μου! Να χεις μια όμορφη εγκυμοσύνη! 8/12/16  πέρασα Επιτροπή κ περίμενα περίοδο κ γω για να ξεκινήσω. 13/12 θετική χοριακη. Τώρα π σ γράφω κρατάω στην αγκαλιά μ την 10 μηνών κορακλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια 105 Η χοριακη και είμαι πριν την καθυστέρηση!!! Θαύμα!!!! 28/6 είχαμε επιτροπή! Σας ευχαριστώ όλες για την θετική ενέργεια!!! ❤️

Πολλα πολλα συγχαρητηρια..! Φανταζομαι την χαρα κ τη συγκινηση σου..!

Καλη αρχη στο ταξιδακι που ξεκιναει το σπορακι σας!! Με το καλο να το φερετε στον εξω κοσμο..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...