Μετάβαση σε περιεχόμενο
Miracle17

Πονοι μετα την εμβρυομεταφορα, συμπτωματα

Recommended Posts

Κοριτσια τι κανετε; Ειμαι στην τεταρτη μερα εμβρυομεταφορας , με 2 εμβρυα 3 ημερων ,7 και 8 διαιρεσεων ! Απο χτες ποναω πολυ στη μεση αριστερα ,και δεξια αριστερα στη κοιλια κατι πονακια .. θα ηθελα μα μου πειτε εμπειριες, μπορουν να θεωρηθουν σημαδια εμφυτευσης; Επισης το στηθος ποτε πρηζετε; Ευχαριστω 😊

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η χοριακή είναι η μόνη που θα σου δώσει την απάντηση. Καλή επιτυχία και μια τεράστια χοριακή!

• Like 1

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Εχετε απολυτο δικιο!! Τα συμπτωματα δεν λενε κατι ... υπομονη 1 βδομαδα 😕

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Miracle17 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Εχετε απολυτο δικιο!! Τα συμπτωματα δεν λενε κατι ... υπομονη 1 βδομαδα 😕

Με το καλο @Miracle17!!! 

Ειναι η δευτερη φορα σου; Γιατι νομιζω σε θυμαμαι κ απο αλλη συζητηση πριν λιγο καιρο. 

@nikona πρωτη φορα εμβρυομεταφορα , δευτερη εξωσωματικη , την πρωτη δεν εφτασα καν στην εμβρυομεταφορα , ειχα 1 εμβρυο που δεν γονιμοποηθηκε .. αστα!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νοητικές εξετάσεις σε έμβρυο πρώτη φορά ακούω. Μάλλον εννοούσε την αυχενική διαφάνεια που δείχνει την ύπαρξη κάποιων συνδρόμων όπως το Down και εκεί πρέπει να μπερδεύτηκε. Γνώμη μου είναι να κάνεις όσες εξετάσεις σου συστήσει ο γιατρός σου και να μην ξοδέυεσαι σε επιπλέον εξετάσεις που θα σε αγχώσουν κιόλας
    • Δεν το έχω ακούσει αυτό αλλά αυτό που ξέρω είναι πως είναι καλύτερα να έχει ζέστη για να είναι ζεστή ή κοιλιά δηλαδή καλύτερα τους καλοκαιρινούς μήνες....καλή επιτυχία....
    • Ποιες πηρες εσύ γιατί ψάχνω κ για μένα.οχι τίποτα μόνο με ενοχλούν οι ωοθήκες πως ήταν όταν κάναμε διέγερση καπώς έτσι.
    • Και εγω απο καβαλα!! Γέννημα θρεμα που λέμε! Εκει γέννησα και την κόρη μου. Αλλα μετακομισαμε Ξανθη εδω και 2,5 χρονια περίπου ! 
    • Καλημέρα κοριτσι μου. Λοιπόν αυτο ειναι κατι που δεν προκειτε να τ9 αποφύγεις έξω ολοκλήρου. Τωρα μπορεις να προφυλαχτείς με το να μην εχεις το μόντεμ στο ίδιο δωμάτιο που κοιμάσαι και γενικά να ειναι όσο ποιο μακρυά απο το δωμάτιο. Όπως επίσης και το ασύρματο τηλέφωνο. Με την ακτινοβολία του ασυρμάτου τηλεφώνου αυξάνονται οι πιθανότητες εμφάνισης αυτισμού στο παιδι. Για αυτο δεν πρεπει να ειναι κοντά σου και αν εχεις και σταθερό τηλέφωνο, καλυτερα κρατά αυτο τωρα και απενεργοποίησε το ασύρματο. Δυστυχώς δεν μπορεις να κανείς κατι αλλο, παντού υπάρχει ακτινοβολία, και μόνο που βλέπεις οτι το κινητο σου εχει σήμα απ9 τον πάροχο, σημαίνει οτι εκει κοντά εχει κεραίες τηλεφωνίας που ειναι τόσο μικρές και μοιάζουν με κουτάκι 3-4 εκ. Πλάτος και συνήθως τις βάζουν στα ισόγεια οικοδόμων για αναμετάδοση (αν δεν το ξέρεις δεν θα τις δεις ΠΟΤΕ). Αυτο ειναι πολυ χειρότερο απο το Ίντερνετ αλλα δεν αποφεύγετε!!!!!!!!
  • Νέες συζητήσεις