Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Μαζί έχουμε αυχενική..ΑΓΩΝΙΑ!!  Καλά μας αποτελέσματα..κ σε όλες γενικότερα.. Κ με την κυτταρίτιδα τι γίνετε τώρα;; Παιδιά, μια φίλη γέννησε το Μάιο κ τώρα που την είδα με σορτσάκι κατάλαβα οτι έχει γεμίσει κυτταρίτιδα..😲😲
    • Οχι να μην ανησυχείς συμβαίνει αυτό και σε κανονικούς κύκλους απλα οταν δεν μας ενδιαφέρει δεν δίνουμε σημασία και περνάει!!!!!  
    • Καλως να ορισουν τα μωρακια σας!! Να εχευε στο νου σας, πως αν ολα βαινουν καλως, συνηθως το πρωτο μωρο, μενει κ τις 39-40 εβδομαδες μεσα σας!! Φανταστειται εγω που ειχα σχετικα κοντο τραχηλο, το μωρο ειχε κατεβει απο την 26 (νομιζω) κ ειχα κ απο πολυ νωρις μια μικρη διαστολη, με πολυ προσοχη κ ξεκουραση εκλεισα κ τις 40 εβδομαδες! Εν τελη μου καναν τεχνητους πονους γιατι επρεπε καποια στιγμη να γεννησω!!! Παντως πιστευω οτι για το μωρο ειναι καλυτερα να ολοκλητωση την ενδομητρια ζωη του κ να βγει οταν ερθει η ωρα του!!
    • Γεια σου! Εγω ειχα παρει στα τηλέφωνα που εχει το σάιτ τους δυσκολεύτηκα λιγο να τους βρω κ οταν τους βρηκα μου δωσανε ενα αλλο τηλέφωνο που δεν εχω κρατήσει . Παρε σε αυτα κ εσυ 2132051360, 2132051366 . Εχουν πολλες μερες κ απογεύματα και σαββατοκύριακα οποτε κατι θα σε βολεψει σίγουρα!   
    • Ημουνα όλο το μηνα χαλαρή κ ανέμελη ειλικρινά αλλά δεν νιώθεις καλά όταν δεν εχεθς τη περίοδο σου φυσιολογικά νιώθω σαν χαλασμένη γιατί δεν το έχω ξαναπάει ποτέ μου κ με φοβίζει.
  • Νέες συζητήσεις