Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσο συχνά νιώθουμετο μωράκι...


Recommended Posts

Γεια σου κ με το καλό το μωράκι σου! Εγώ είμαι 22κ 4.. Νομίζω ότι δεν πρέπει να μας ανησυχεί το πόσο συχνά, όσο το αν το νιώθουμε μέσα στη μέρα! Εμένα πχ κάποιες μέρες είναι πιο δραστήριο από άλλες. Μου αρκεί κ μόνο που το νιώθω κ ξέρω ότι είναι καλά! Είναι σαν να χούμε βρει κ το πρόγραμμά μας, δηλ το πρωί όταν ξυπνήσω δε θα το νιώσω, αλλά το μεσημέρι που γυρνάω από δουλειά κ το βράδυ που θα ξαπλώσω εκεί θα δώσει ρέστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Soto είπε:

Γεια σου κ με το καλό το μωράκι σου! Εγώ είμαι 22κ 4.. Νομίζω ότι δεν πρέπει να μας ανησυχεί το πόσο συχνά, όσο το αν το νιώθουμε μέσα στη μέρα! Εμένα πχ κάποιες μέρες είναι πιο δραστήριο από άλλες. Μου αρκεί κ μόνο που το νιώθω κ ξέρω ότι είναι καλά! Είναι σαν να χούμε βρει κ το πρόγραμμά μας, δηλ το πρωί όταν ξυπνήσω δε θα το νιώσω, αλλά το μεσημέρι που γυρνάω από δουλειά κ το βράδυ που θα ξαπλώσω εκεί θα δώσει ρέστα!

Καλησπέρα εχω γραψει κ αλλού αλλα δεν το δέχεται δεν πολύ καταλαβαίνω τους ορους!-εγω 20η εβδομάδα και ακομα δε το εχω νιώσει το μωράκι ειναι φυσιολογικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό !!! Είμαστε κοντά !!!!! 

Απλα χθες είχα να τ νιώθω από τ πρωί .. Κ τ ένιωσα συ βράδυ.  Αγχώθηκα.  

Σε ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy96 πριν την 32 εβδομάδα δεν ειναι αξιολογησιμες οι κινήσεις.. ειναι πολυ νωρίς ακομα οπότε μπορεί και να μην το καταλάβεις κι για μια ολόκληρη μέρα επειδή ειναι πολυ μικρουλι και εχει άπλετο χώρο να χοροπηδησει εκει μεσα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

@mommy96 πριν την 32 εβδομάδα δεν ειναι αξιολογησιμες οι κινήσεις.. ειναι πολυ νωρίς ακομα οπότε μπορεί και να μην το καταλάβεις κι για μια ολόκληρη μέρα επειδή ειναι πολυ μικρουλι και εχει άπλετο χώρο να χοροπηδησει εκει μεσα!! 

Ευχαριστώπολύ... απλά αγχώθηκα....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Ευχαριστώπολύ... απλά αγχώθηκα....:(

Μην αγχώνεσαι κοριτσι μου δεν υπάρχει λόγος. Ξερω πως ειναι να ανησυχείς συνέχεια αλλα ειναι πραγματικά νωρίς για να αξιολογούνται οι κινήσεις.. ειναι το πρώτο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mama2015 είπε:

Μην αγχώνεσαι κοριτσι μου δεν υπάρχει λόγος. Ξερω πως ειναι να ανησυχείς συνέχεια αλλα ειναι πραγματικά νωρίς για να αξιολογούνται οι κινήσεις.. ειναι το πρώτο σου?

Όχι είναι το 2ο μ παιδάκι.... 

Απλα ζω εξωτερικό και δε εχω άλλον υπέρηχο να κάνω.. Και αγχώθηκα. . 

Ήταν πολλές ώρες π ήταν ήσυχος ..

Είναι π.τον ένιωσα πολύ νωρίς και λέω τ έγινε τώρα. ..

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες οραν τ ένιωσα ήταν σαν τρέμουλο χαμηλά χαμηλά . Όχι σαν κλωτσιά κ μετά Τ βράδυ π ηρέμησα ξάπλωσα άρχισε τα δυνατά του και όλα καλά αχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Χθες οραν τ ένιωσα ήταν σαν τρέμουλο χαμηλά χαμηλά . Όχι σαν κλωτσιά κ μετά Τ βράδυ π ηρέμησα ξάπλωσα άρχισε τα δυνατά του και όλα καλά αχχα

Ε εντάξει τοτε.. να σου ζήσει το μεγάλο σου και με το καλο ο μπέμπης απ´οτι κατάλαβα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mama2015 είπε:

Ε εντάξει τοτε.. να σου ζήσει το μεγάλο σου και με το καλο ο μπέμπης απ´οτι κατάλαβα!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ

.. εσένα 1ο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπέρα εχω γραψει κ αλλού αλλα δεν το δέχεται δεν πολύ καταλαβαίνω τους ορους!-εγω 20η εβδομάδα και ακομα δε το εχω νιώσει το μωράκι ειναι φυσιολογικό?

Νομίζω σε κάλυψαν οι απαντήσεις των κοριτσιών από πάνω!! Το πότε θα το νιώσουμε διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Είσαι κοντά, μην αγχώνεσαι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Soto είπε:

Νομίζω σε κάλυψαν οι απαντήσεις των κοριτσιών από πάνω!! Το πότε θα το νιώσουμε διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα. Είσαι κοντά, μην αγχώνεσαι! ?

Καλημέρα ναι σε ευχαριστώ! Απλα νιώθω περίεργα που μονο εγω δε νιώθω τιποτα! Και σκεψου πως ειχα ραντεβού πριν 4 μερες στο γιατρο και μου ειπε ολα καλα πως μεγαλώνει και ειναι υγιές και η χαζη δε ρώτησα λεω αφου ειναι καλα ένταξη! Αλλα με τρωει ροε αγχος λίγο! Ας ελπισω πως θα κάνει γρηγορα την εμφάνιση του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/6/2018 at 12:02 ΠΜ, ο/η mommy96 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ

.. εσένα 1ο;

Οχι και μένα η δεύτερη μου ειναι τωρα!! Η μεγάλη μου ειναι 3 χρόνων!! Μακάρι να ειναι γερά ολα τα μωράκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...