Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέιζερ στην εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Δεν είμαι έγκυος καλε! Αλλά επειδή ξεκίνησα πόδια εδώ και μερικούς μήνες και δεν θέλω να τα διακόψω γιατί πάνε πολύ καλά αναρωτιέμαι αν σε περίπτωση που μείνω μπορώ να συνεχίσω ή θα πρέπει να διακόψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως μια και το θιγετε το θεμα, γιατι ουτε εγω ειμαι εγκυος αλλα το σκεφτομουν, microblading αραγε να επιτρέπεται? Γιατι εχουμε και ενα φρυδι! Εγώ αυτό κανω μονο μια και λειζερ εω σταματησει κανα 6αρι χρονια. (Αντικειμενικα καμια συνεδρια βεβαια συντηρησης θα πρεπε να την κανω, αλλα επειδη ειναι λιγες τριχες τσιγγουνευομαι και τις παιρνω στα γρηγορα σπιτι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

παντως μια και το θιγετε το θεμα, γιατι ουτε εγω ειμαι εγκυος αλλα το σκεφτομουν, microblading αραγε να επιτρέπεται? Γιατι εχουμε και ενα φρυδι! Εγώ αυτό κανω μονο μια και λειζερ εω σταματησει κανα 6αρι χρονια. (Αντικειμενικα καμια συνεδρια βεβαια συντηρησης θα πρεπε να την κανω, αλλα επειδη ειναι λιγες τριχες τσιγγουνευομαι και τις παιρνω στα γρηγορα σπιτι)

Φίλη μου, δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι είναι το microbading οπότε δεν έχω άποψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Ειπα κι εγω!! Τετοια ανακοινωση?? Δεν εχω ιδεα λοιπον!!

Θα ηταν παντως  ωραιος τροπος ανακοινωσης! 

Και βλεπω αυτο το θεμα αππ τη @KONSTANTIA και λεω το κοριτσι μας ειναι παλι εγκυος! 

Δεν εχω ιδεα να σε βοηθησω...σου στελνω ομως πολλα φιλια! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν θα με αξιώσει ο Θεός και η Παναγία να ξαναμείνω έγκυος η ανακοίνωση - αγγελία θα έχει ως εξής: Ψάχνουμε νονά με γερό πορτοφόλι να μας βαπτίσει ένα μωρό - βιογραφικά στο τάδε mail - θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Φίλη μου, δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι είναι το microbading οπότε δεν έχω άποψη

Μικροχρωματωση. Δε θα το πω τατουαζ γιατι δεν εχει καμια σχεση ως τεχνικη και αποτελεσμα αλλα στην ουσια με τη μεθοδο τριχα τριχα και ελαφρια σκιαση και χρωμα το οποιο στο βαζουν με βελονα αλλα πολυ επιφανειακα σου γεμιζουν τα κενα οπου υπαρχουν και φτιαχνουν λιγο το σχημα! Ελπιζω να κανει. χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ αναρωτιέσαι αν μπορείς να βάζεις τρίχες και εγώ αν μπορείς να βγάζεις...Που οδέυουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εσύ αναρωτιέσαι αν μπορείς να βάζεις τρίχες και εγώ αν μπορείς να βγάζεις...Που οδέυουμε....

αβυσσος η ψυχη της γυναικας. Εκει που τις εχει τις βγαζει και εκει που δεν τις εχει τις βαζει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...