Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ειναι υπεροχο συναισθημα θα τρελαθεις μολις ακουσεις την καρδουλα του!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!παρε χαρτομαντηλα μαζι σου χα χα χα!!!😂😂😂😂❤❤❤❤

Ναιιιιιι την ακούσαμε κ μεις!!!! Πετάω απο την χαρά μου κ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει... Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Αύριο θα κάνω κάποιες εξετάσεις κ ραντεβού πάλι την τρίτη!!! Επιτέλους ηρεμησα λίγο κ μου έφυγε το άγχος.. 🎉🎉🎉🎉

• Like 3

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 6 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Ναιιιιιι την ακούσαμε κ μεις!!!! Πετάω απο την χαρά μου κ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει... Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Αύριο θα κάνω κάποιες εξετάσεις κ ραντεβού πάλι την τρίτη!!! Επιτέλους ηρεμησα λίγο κ μου έφυγε το άγχος.. 🎉🎉🎉🎉

Τέλεια!!!! Να το χαρείς λοιπόν από εδώ και πέρα!! Όλα θα πάνε καλά.. πόσο είναι το μικρούλη σου?

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Συγχαρητήρια κοπελα μ δεν ειναι υπεροχο να ακους την καρδουλα απο ενα τοσο δα πλασματακι!!!και ργω δεν μπορω να το πιστεψω ακομη πιστευω πως οταν αρχιζεις να υο νιωθεις τοτε υο καταλαβαινεις καλυτετα!!!!

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Συγχαρητήρια κοπελα μ δεν ειναι υπεροχο να ακους την καρδουλα απο ενα τοσο δα πλασματακι!!!και ργω δεν μπορω να το πιστεψω ακομη πιστευω πως οταν αρχιζεις να υο νιωθεις τοτε υο καταλαβαινεις καλυτετα!!!!

Ήταν τόσο περιεργο να βλέπεις μια τόσο μικρή κουκιδουλα κ αυτή η κουκιδα να έχει καρδούλα κ να χτυπάει.. Μοναδικό συναίσθημα.. Την Παρασκευή κλείνουμε 7 εβδομαδες.. 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω αν εσείς έχετε βγάλει τρίχες στην κοιλιτσα.. Εγώ δεν είχα ποτέ κ τώρα έχω βγάλει κ δεν μου αρέσουν καθόλου..  Βέβαια δεν ρώτησα τη γιατρό αν μπορώ να κάνω αποτρίχωση αλλά φοβάμαι ότι ακόμη είναι πολύ νωρίς.. 

• Like 2

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Ήταν τόσο περιεργο να βλέπεις μια τόσο μικρή κουκιδουλα κ αυτή η κουκιδα να έχει καρδούλα κ να χτυπάει.. Μοναδικό συναίσθημα.. Την Παρασκευή κλείνουμε 7 εβδομαδες.. 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω αν εσείς έχετε βγάλει τρίχες στην κοιλιτσα.. Εγώ δεν είχα ποτέ κ τώρα έχω βγάλει κ δεν μου αρέσουν καθόλου..  Βέβαια δεν ρώτησα τη γιατρό αν μπορώ να κάνω αποτρίχωση αλλά φοβάμαι ότι ακόμη είναι πολύ νωρίς.. 

Εμεις την κυριακη γινομαστε 8 εβδομαδων!!!!🔝🔝🔝🔝εγω ειχα απο πριν θεμα με τριχοφυια και ειδικα στο πρωσοπο τωρα δεν μπορω να κανω λειζερ και απλα τις βγαζω με το τσιμπιδακι!!!ειναι απο τις ορμονες ρωτησε το γιατρο σ καλυτερα τι μπορεις να κανεις!!!!

• Like 2

Κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είπε ότι το λέιζερ στο πρόσωπο δεν απαγορεύεται. Μόνο στην κοιλιά και στο μπικίνι απαγορεύεται! 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είπε ότι το λέιζερ στο πρόσωπο δεν απαγορεύεται. Μόνο στην κοιλιά και στο μπικίνι απαγορεύεται! 

Το εχω ακουσει και εγω αλλα το φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια...

Θα ρωτήσω την Τριτη που θα πάω.. Ελπίζω να μου πει ότι μπορώ να τις κάνω με κερι.. Δεν ειχα ποτέ στην κοιλια κ τώρα με ενοχλούν πολύ... Μπανακι στη θαλάσσα λέτε να μας αφήσουν;;; 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Θα ρωτήσω την Τριτη που θα πάω.. Ελπίζω να μου πει ότι μπορώ να τις κάνω με κερι.. Δεν ειχα ποτέ στην κοιλια κ τώρα με ενοχλούν πολύ... Μπανακι στη θαλάσσα λέτε να μας αφήσουν;;; 

Εγω ρωτησα το γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα απλα μου ειπε να  εχει ζεστανει καλα η θαλασσα και να μην ειναι κρυα γτ οταν πας να μπεις να μην κανει συσπασεις η μητρα απο το κρυο νερο!!!

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Εγω ρωτησα το γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα απλα μου ειπε να  εχει ζεστανει καλα η θαλασσα και να μην ειναι κρυα γτ οταν πας να μπεις να μην κανει συσπασεις η μητρα απο το κρυο νερο!!!

Αρα μας βλέπω τον Αύγουστο να μπαίνουμε.. Αν κ στη Χαλκιδική που έχουμε σπίτι είναι πάντα κρύα η θαλασσα οποτε δεν με βλέπω να κάνω μπάνιο φέτος... 😌😌😌

Δεν πειράζει όμως.. Του χρόνου θα παω με το πλασματακι μου.. 

Εμένα μου επιτρέπει μπάνια κανονικά. Απλά αλλάζω μαγιό αμέσως και κάθομαι κανένα 15 λεπτο στη θάλασσα για να μην κρυώνω. Μου είπε ότι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσι μου εγώ πριν την καθυστέρηση το κατάλαβα είχα πόνους χαμηλά κ τονστηθος ήταν πρησμένο ίδιο μεβτης περιόδου.. απλά είδα κάποια καφέ υγρά κ έκανα..  μακάρι όλες μας με υγιή μωράκια αγκαλιά.. Κορίτσι μου..🤗🤗🤗
    • ⚠️ΕΚΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΑΙΜΑ !!!! Καλησπέρα!!! Υπάρχει άμεση και μεγάλη ανάγκη για αίμα (α αρνητικο) αλλά και οποιοσδήποτε αιμοδότης με διαφορετική ομάδα μπορεί να στείλει φιάλη από το νοσοκομείο που δίνει αιμα! Τα στοιχεία του ασθενούς είναι Χρυσαφίδης Παναγιώτης του Νικολάου στη ΜΕΘ ΘΡΙΑΣΙΟΥ
      Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
    • Χαχα σε κατάλαβενω και εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή όπως όλες ότι με το που γίνει το μρεο θα είμαι και έγκυος χαχα! Και στους πρώτους μήνες δεν αχγωνομουν έλεγα σιγά μωρέ τον επόμενο θα μηνω αλλά έλα που δε! Να μη σκέφτεσαι αν είναι κάτι θα το βρεις είναι πολύ νωρίς ακόμα και για εξετασεις άμα περάσει κανένας χρόνος που το απεύχομαι τότε θα κάνεις εξετάσεις και θα το βρεις αλλά τι συζητάμε τώρα αααα!????, αύριο είναι να κάνεις τεστακι ε?!!!!! 
    • αν εχεις μηδενισει τοτε ειναι θεμα χρονου. σημαινει οτι εγινε και τελεια αποβολη. Κανε και εναν υπερηχο και ολα καλα! ΠΑς δυναμικα για την επομενη φορα!!
    • Μη με παρεξηγείς αλλά εγώ αυτήν θα την άλλαζα την γιατρό. Απαράδεκτη απαράδεκτη απαράδεκτη! Σου είπαν να μην ανησυχείς, άρα χωρίς άγχος παρακολούθα το και σκέψου ότι τέτοια αντιμετωπίζονται. Αν είναι δυνατόν η απαράδεκτη. Να χαρείς το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου γιατί σε περιμένουν ξενύχτια.
  • Νέες συζητήσεις