Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Linako είπε:

Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Με το καλό να γίνουν όλα.. Μακάρι κ γω αύριο να έχω καλά νέα!!! Ποσων εβδομάδων είσαι σήμερα ; 

Ολα καλα θα πανε και το μικρουλι σου θα ειναι στην αγκαλιασ σε λιγους μηνες!!!εγω ειμαι 6 εβδομαδων και 1 ημερας...θα παμε παλι τη Δευτερα να ακουσουμε τηβ καρδουλα του!!!!!Περιμενουμε αυριο τα νεα σου και ειμαι σιγουρη πως ηα ειναι πολυ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις On 24/6/2018 at 6:52 ΜΜ, ο/η Linako είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Μίλησα ξανά με την γυναικολόγο και μου είπε ότι είναι πολύ καλό που έγιναν καφε κ ελαττωθηκαν πριν ξεκινήσω τα  χάπια.. Τώρα θα δείξει ο υπέρηχος.. Κ μου είπε ότι μπορεί να κρατήσουν μερες.. Κ η μαμά μου είχε.. Δεν ξέρω.. Συνέχεια σκέφτομαι τα χειρότερα, όμως έχω κ μια κρυφή ελπίδα.. Σήμερα είμαι 5 εβδομαδων κ 2 ημερών. 

Καλησπερα!!!τι κανεις πως εισαι πήγατε για υπερηχο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/6/2018 at 11:03 ΠΜ, ο/η Linako είπε:

Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Με το καλό να γίνουν όλα.. Μακάρι κ γω αύριο να έχω καλά νέα!!! Ποσων εβδομάδων είσαι σήμερα ; 

Κορίτσι τι έγινε? Πήγατε στη γιατρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλησπερα!!!τι κανεις πως εισαι πήγατε για υπερηχο???

Τώρα κατάφερα να σας γράψω κορίτσια μου.. Ευτυχώς έχω καλά νεα κ γω!!!! Ο σακος μεγάλωσε κ έχει ωραίο σχήμα κ το εμβρυακι μας μεγάλωσε κ μου είπε ότι αύριο μεθαύριο θα χτυπήσει η καρδούλα του κ τώρα έχουμε ραντεβού την Τριτη.. Ειδε οτι εχω λιγα ακόμη καφέ υγρά μέσα κ μου είπε να συνεχίσω τα utrogestan τα οποία θα τα παίρνω μέχρι την 12 εβδομαδα κ απλα από  αύριο θα τα μειώσω σε 2 την ημέρα.. Γενικά ήταν πολύ ικανοποιημένη με τον υπέρηχο κ ξεαγχωθηκα κ γω λίγο.. Βέβαια μου είπε ακόμη μια εβδομάδα πολύ προσοχή κ γενικά ξαπλωμένη... Κ αυτά τα χάπια μου φέρνουν τρομερή υπνηλία.. Σήμερα κοιμόμουν οοοολη μερα.. Αλλά δεν πειράζει αφου είναι καλά το σπορακι μου.. Εσείς πως είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Τώρα κατάφερα να σας γράψω κορίτσια μου.. Ευτυχώς έχω καλά νεα κ γω!!!! Ο σακος μεγάλωσε κ έχει ωραίο σχήμα κ το εμβρυακι μας μεγάλωσε κ μου είπε ότι αύριο μεθαύριο θα χτυπήσει η καρδούλα του κ τώρα έχουμε ραντεβού την Τριτη.. Ειδε οτι εχω λιγα ακόμη καφέ υγρά μέσα κ μου είπε να συνεχίσω τα utrogestan τα οποία θα τα παίρνω μέχρι την 12 εβδομαδα κ απλα από  αύριο θα τα μειώσω σε 2 την ημέρα.. Γενικά ήταν πολύ ικανοποιημένη με τον υπέρηχο κ ξεαγχωθηκα κ γω λίγο.. Βέβαια μου είπε ακόμη μια εβδομάδα πολύ προσοχή κ γενικά ξαπλωμένη... Κ αυτά τα χάπια μου φέρνουν τρομερή υπνηλία.. Σήμερα κοιμόμουν οοοολη μερα.. Αλλά δεν πειράζει αφου είναι καλά το σπορακι μου.. Εσείς πως είστε; 

Τέλεια τα νέα!!! Να προσέχεις ακόμα το διάστημα που σου είπε και με το καλό να ακούσετε και την καρδούλα του! Ξεαγχωσου τώρα κι απόλαυσέ το! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Linako είπε:

Τώρα κατάφερα να σας γράψω κορίτσια μου.. Ευτυχώς έχω καλά νεα κ γω!!!! Ο σακος μεγάλωσε κ έχει ωραίο σχήμα κ το εμβρυακι μας μεγάλωσε κ μου είπε ότι αύριο μεθαύριο θα χτυπήσει η καρδούλα του κ τώρα έχουμε ραντεβού την Τριτη.. Ειδε οτι εχω λιγα ακόμη καφέ υγρά μέσα κ μου είπε να συνεχίσω τα utrogestan τα οποία θα τα παίρνω μέχρι την 12 εβδομαδα κ απλα από  αύριο θα τα μειώσω σε 2 την ημέρα.. Γενικά ήταν πολύ ικανοποιημένη με τον υπέρηχο κ ξεαγχωθηκα κ γω λίγο.. Βέβαια μου είπε ακόμη μια εβδομάδα πολύ προσοχή κ γενικά ξαπλωμένη... Κ αυτά τα χάπια μου φέρνουν τρομερή υπνηλία.. Σήμερα κοιμόμουν οοοολη μερα.. Αλλά δεν πειράζει αφου είναι καλά το σπορακι μου.. Εσείς πως είστε; 

Καλημερα  χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου ολα θα πανε καλα να ξεκουραζεσαι και να κοιμασαι οσο θελεις και εγω εχω υπνηλια αλλα Δυστυχώς λογω δουλειας δεν προλαβαινω να ξεκουραστω οσο θα ηθελα...εμεις τη δευτερα θα παμε για υπερηχο να ακουσουμε καρδουλα...μου ειπε πολυ προσοχη ο γιατρος για 15 μερες ουτε λεκανη με ρουχα μ ειπε δε θα σηκωνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεεεερα!!! Ναι κ μένα μου το είπε αυτό με την λεκάνη κ γενικά μου είπε δουλειές στο σπίτι ξεχνα τες.. Κ γω μη φανταστείς ότι είμαι ξαπλωμένη συνέχεια γιατί κάνω νύχια κ αποτριχωσεις κ αυτή την περίοδο είμαι φουλ αλλά προσπαθώ να βάζω μεγάλα διαλείμματα ανάμεσα στα ραντεβού για να ξεκουράζομαι.. Τώρα μου ακυρώθηκε ένα ραντεβού κ χάρηκα τόσο πολύ, χαχαχαχ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Καλημεεεεερα!!! Ναι κ μένα μου το είπε αυτό με την λεκάνη κ γενικά μου είπε δουλειές στο σπίτι ξεχνα τες.. Κ γω μη φανταστείς ότι είμαι ξαπλωμένη συνέχεια γιατί κάνω νύχια κ αποτριχωσεις κ αυτή την περίοδο είμαι φουλ αλλά προσπαθώ να βάζω μεγάλα διαλείμματα ανάμεσα στα ραντεβού για να ξεκουράζομαι.. Τώρα μου ακυρώθηκε ένα ραντεβού κ χάρηκα τόσο πολύ, χαχαχαχ!!!!! 

ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΩ ΑΠΟΛΥΤΆ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ  ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΝΙΑΜΗΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΔΗΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!!!!!ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΦΟΥΛ ΩΡΆΡΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τα πεντικιούρ εσύ τι κάνεις ;; φοβάμαι πολύ που σκυβω κ πιστεύω ότι μου ήρθε αιμα επειδή τις προηγούμενες μέρες είχα αρκετά πεντικιούρ, σήκωνα κ βάρος.. Τώρα πηγα κ αγορασα ένα σκαμπο μήπως είμαι πιο άνετα.. Εγώ δουλεύω στο σπίτι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω στο σπιτι δουλευω εχω παρει υποποδιο γτ ειχα θεμα με τη μεση μ και ρυθμιζεται σε οτι υψος θες και καθολου βαρος δεν σηκωνεις εσυ και για την πελάτισσα ειναι πιο ανετο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα δεις ομως οτι δεν μπορεις καλυτερα θα ηταν να τα σταματήσεις πρωτα απ' ολα να βαλεις την υγεια τη δικη σ και του μωρου σ!!!πολυ δυσκολη η δουλεια μας παντος ιδικά οταν ερχετε και μια εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.. Ναι έχω κ γω υποποδιο για το βάρος.. Σήμερα θα δοκιμάσω πως θα είμαι με το σκαμπο που πήρα.. Γενικά τα έχω περιορισει κ κάποιες που δεν τις ήθελα τις είπα ότι σταμάτησα τα νύχια.. Ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να φτιάχνεις τα δικά σου νύχια; εμένα με είδε που τα είχα κ δεν μου είπε κάτι.. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι χθες έβγαλα το ημιμονιμο κ είπα να μην τα κάνω μέχρι τον τρίτο μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Linako είπε:

Καλημέρα.. Ναι έχω κ γω υποποδιο για το βάρος.. Σήμερα θα δοκιμάσω πως θα είμαι με το σκαμπο που πήρα.. Γενικά τα έχω περιορισει κ κάποιες που δεν τις ήθελα τις είπα ότι σταμάτησα τα νύχια.. Ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να φτιάχνεις τα δικά σου νύχια; εμένα με είδε που τα είχα κ δεν μου είπε κάτι.. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι χθες έβγαλα το ημιμονιμο κ είπα να μην τα κάνω μέχρι τον τρίτο μήνα.. 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.....ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑ ΕΒΑΨΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΕΙΣ ΤΟΥΣ 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΘΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ.....ΓΙΑ ΝΥΧΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑ ΕΒΑΨΑ ΘΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ...ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΦΕΙΣ ΤΟΥΣ 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!

Ναι κ γω αυτό ξέρω οπότε ας αφήσουμε λίγο να ηρεμήσουν τα νυχάκια μας.. Τώρα μόνο στα ποδαράκια έχω ημιμονιμο κ λέω να το κράτησω λίγο ακόμη μέχρι να μεγαλώσουν κ μετά να μη τα ξανακάνω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!! 6,4 εβδομάδων και ακούσαμε καρδουλα!!! Όλα καλά :) Μοναδικό συναίσθημα...Σαν να φωνάζει ειμαι εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια σήμερα κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!! 6,4 εβδομάδων και ακούσαμε καρδουλα!!! Όλα καλά :) Μοναδικό συναίσθημα...Σαν να φωνάζει ειμαι εδώ!!

Συγχαρητήρια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!εμεις δεν ακουσαμε καρδουλα τη δευτερα θα παμε παλι και ανυπομονω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Συγχαρητήρια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!εμεις δεν ακουσαμε καρδουλα τη δευτερα θα παμε παλι και ανυπομονω!!!

Με το καλό να ακούσετε κ εσείς καρδουλα!! Είναι μαγικό! Θα τρελαθεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κορίτσια σήμερα κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!! 6,4 εβδομάδων και ακούσαμε καρδουλα!!! Όλα καλά :) Μοναδικό συναίσθημα...Σαν να φωνάζει ειμαι εδώ!!

Μπραβοοοοο!!!! Συγχαρητήρια... Πρέπει να είναι πολυ ωραίο συναίσθημα.. Ελπίζω να έρθει κ η δική μας σειρά!!!! Εμείς την τρίτη πάμε για υπέροχο.. Να έχεις μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσυνη..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2018 at 7:58 ΜΜ, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Συγχαρητήρια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!εμεις δεν ακουσαμε καρδουλα τη δευτερα θα παμε παλι και ανυπομονω!!!

Κοριτσι τι κάνεις; πήγατε γυναικολόγο;; 

Περιμένω νέα σου κ ανυπομονώ κ αύριο για τα δικά μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Κοριτσι τι κάνεις; πήγατε γυναικολόγο;; 

Περιμένω νέα σου κ ανυπομονώ κ αύριο για τα δικά μου.. 

Καλησπερα ναι πηγαμε!!!!!!ακουσαμε καρδουλα❤❤❤❤ερωτας απο το πρωτο ακουσμα!!!!!η χαρα π πηραμε δε λέγατε δεν μπορουσα να σταματησω το κλαμα!!!!χαζομαμα στο φουλ!!!???μας ειπε οτιθα παμε και την επομενη εβδομαδα θα μ γραψει και διαφορες εξετασεις που πρεπει να κανω καισε δυο εβδομαδες θα παμε εσε ειδικο εμβρυολογο για να κανουμε την papp-a!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλησπερα ναι πηγαμε!!!!!!ακουσαμε καρδουλα❤❤❤❤ερωτας απο το πρωτο ακουσμα!!!!!η χαρα π πηραμε δε λέγατε δεν μπορουσα να σταματησω το κλαμα!!!!χαζομαμα στο φουλ!!!???μας ειπε οτιθα παμε και την επομενη εβδομαδα θα μ γραψει και διαφορες εξετασεις που πρεπει να κανω καισε δυο εβδομαδες θα παμε εσε ειδικο εμβρυολογο για να κανουμε την papp-a!!!!

Αχ τι ωραία.. Μπραβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια!!!! Φαντάζομαι πως ένιωσες όταν την άκουσες.. Τι είναι αυτή η εξέταση που εγραψες; δεν εννοεις την αυχενική; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Linako είπε:

Αχ τι ωραία.. Μπραβο κοπέλα μου, συγχαρητήρια!!!! Φαντάζομαι πως ένιωσες όταν την άκουσες.. Τι είναι αυτή η εξέταση που εγραψες; δεν εννοεις την αυχενική; 

Ναι η αυχενικη ειναι απλα μ ειπε οτι δεν θα την κανει ο ιδιος θα μας στειλει σε εμβρυολογο γιατι βλεπουν τα πανα στο μωρο σκεψου μας ειπε οτι μπορει να δουν τον  πνευμονα τ μωρο αν θα εχει προβλημα τωρα η αν θα εχει στα 25 του!σημερα πας και εσυ????πετιμενω τα νεα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ναι η αυχενικη ειναι απλα μ ειπε οτι δεν θα την κανει ο ιδιος θα μας στειλει σε εμβρυολογο γιατι βλεπουν τα πανα στο μωρο σκεψου μας ειπε οτι μπορει να δουν τον  πνευμονα τ μωρο αν θα εχει προβλημα τωρα η αν θα εχει στα 25 του!σημερα πας και εσυ????πετιμενω τα νεα σου!!!!

Αααα ωραία... Αυτή η εξέταση αρα είναι πολυ καλή.. Εμείς σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού.. Λιγες ακόμη ωριτσες έμειναν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Αααα ωραία... Αυτή η εξέταση αρα είναι πολυ καλή.. Εμείς σήμερα το απόγευμα έχουμε ραντεβού.. Λιγες ακόμη ωριτσες έμειναν!!! 

Ειναι υπεροχο συναισθημα θα τρελαθεις μολις ακουσεις την καρδουλα του!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!παρε χαρτομαντηλα μαζι σου χα χα χα!!!????❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ειναι υπεροχο συναισθημα θα τρελαθεις μολις ακουσεις την καρδουλα του!!!!περιμενουμε νεα σου!!!!παρε χαρτομαντηλα μαζι σου χα χα χα!!!????❤❤❤❤

χαρτομάντηλα για τη μαμά και πάνες ακράτειας για τον μπαμπά χαχαχαχα..
Με το καλό κοπέλα μου να ακούσετε το μωρό σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...