Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ναι ειναι φυσιολογικο απο τις ορμονες π ανεβαινουν εγω εβαλα τον αντρα μ το βραδυ να με σκεπασει με χοντρη κουβερτα!!!????

Χαχα εγώ φοράω μια μακρύ παντελόνι με κάλτσες κ μια σορτσάκι, πέδιλο το καλοκαιρινό πακέτο!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ 3.313 ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 8.545...ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ 3.313 ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 8.545...ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ????

Μπράβο κορίτσι μου, συγχαρητήρια!!! Άντε μακάρι να την ακούσεις, νομίζω ότι έχεις πιθανότητες!!! Εγώ την τρίτη έχω ραντεβού!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ!!!!ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΝΑ ΧΑΖΕΥΩ ΠΑΙΔΙΚΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΗΤΑΝ 3.313 ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ 8.545...ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ????

Εννοείται ότι θα την ακούσετε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Linako είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ξερετε μήπως στις πόσες μονάδες χοριακης ακούγεται η καρδιά;; 

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα νομιζω πως δεν παιζει ρολο η χοριακη αλλα η ημερα απο την τελαιταια περιοδο...δεν στο λεω με σιγουρια βεβαια βαση ενος πινακα που ειχα δει στο ιντερνετ ηα προσπαθησω να ανεβασω τον πινακα να τον δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Κορίτσια με την εβδομάδα πάει η καρδιακή λειτουργία.

Στην 7η ακούνε καρδιά! 

Καλημερα σας! Και εγω το ιδιο νομιζω εμεις ακουσαμε 6+5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Linako είπε:
στις πριν 5 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ελπίζω από βδομαδα να έχουμε όλες πολύ όμορφα νέα... 

Ειμαι σιγουρη πως θα ειναι ολα τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 11:10 ΠΜ, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Κοριτσια καλημέρα, τι κάνετε; εγώ δεν είμαι κ πολύ καλά.. Χθες το μεσημέρι μου ήρθε λίγο αίμα κ μετά έγιναν καφε υγρά.. Σήμερα τα ίδια.. Δεν χρειάζομαι σερβιετα αλλά όταν σκουπιζομαι έχει λίγα καφέ υγρά.. Συγνώμη για τις λεπτομέρειες.. Μίλησα με την γιατρό, μου έδωσε utrogestan κ μου είπε ότι συμβαίνει σε πολλές γυναίκες κ είναι ότι καθαρίζει.. Το αίμα είναι πιο ανησυχητικο, ενώ τα καφετιά δεν ανησυχούν τόσο.. Μου είπε να είμαι ξαπλωμένη κ θα δούμε πως θα εξελιχθεί.. Είμαι πολύ αγχωμένη κ πολύ στεναχωρημενη.. Πριν έναν χρόνο είχα κ μια παλινδρομη κ σκέφτομαι ότι και τώρα δεν θα τα καταφέρουμε... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Linako είπε:

 

Κοριτσι μου μη στεναχωριεσαι να εισαι εσιοδοξη και να σκέφτεσαι οτι θα τα καταφερει το μικρουλη σας και ολα θα πανε καλα!!!να κανεις οτι σου λεει ο γιατρος σου να μην κουραζεσαι και ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σε ποια εβδομαδα εισαι????

Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Μίλησα ξανά με την γυναικολόγο και μου είπε ότι είναι πολύ καλό που έγιναν καφε κ ελαττωθηκαν πριν ξεκινήσω τα  χάπια.. Τώρα θα δείξει ο υπέρηχος.. Κ μου είπε ότι μπορεί να κρατήσουν μερες.. Κ η μαμά μου είχε.. Δεν ξέρω.. Συνέχεια σκέφτομαι τα χειρότερα, όμως έχω κ μια κρυφή ελπίδα.. Σήμερα είμαι 5 εβδομαδων κ 2 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κ εγώ είμαι νέο μέλος... εδώ και 8 μήνες προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωρακι κ ακόμα τίποτα αλλά είμαι αισιόδοξη,ο άντρας έκανε σπερμοδιαγραμμα και βγήκε πολύ καλο!Ο γιατρός μου έγραψε αυτή τη φορά αιματολογικές ορμονολογικες,ειμαι 4 πριν έρθει ή περιοδος και νιώθω κάποια συμπτωματα αλλά δεν έχω κάνει ποτε τεστ ακόμα να σας πω την αλήθεια όλο με προλαβαίνει ή περιοδος...λέτε να περιμένω άλλο λίγο;έχω πολύ σταθερό κύκλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η pennaki5 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ εγώ είμαι νέο μέλος... εδώ και 8 μήνες προσπαθούμε με τον άντρα μου για μωρακι κ ακόμα τίποτα αλλά είμαι αισιόδοξη,ο άντρας έκανε σπερμοδιαγραμμα και βγήκε πολύ καλο!Ο γιατρός μου έγραψε αυτή τη φορά αιματολογικές ορμονολογικες,ειμαι 4 πριν έρθει ή περιοδος και νιώθω κάποια συμπτωματα αλλά δεν έχω κάνει ποτε τεστ ακόμα να σας πω την αλήθεια όλο με προλαβαίνει ή περιοδος...λέτε να περιμένω άλλο λίγο;έχω πολύ σταθερό κύκλο!

Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Μακάρι να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!!

Μακαρι, Σ'ευχαριστω πολυυυυ...ανυπομονω να περάσουν οι μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ Καλημερα!!!!πηγαμε για υπερηχο ειδαμε το μικρουλι μας που ειναι μολις λιγων ωρων έμβρυο!!!!ειδαμε την καρδουλα του να παλετε αλλα δεν καταφεραμε να την ακουσουμε γτ τωρα εχει αρχισει να σχηματίζεται!!!θα παμε παλι απο εβδομαδα!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Κοριτσια μ Καλημερα!!!!πηγαμε για υπερηχο ειδαμε το μικρουλι μας που ειναι μολις λιγων ωρων έμβρυο!!!!ειδαμε την καρδουλα του να παλετε αλλα δεν καταφεραμε να την ακουσουμε γτ τωρα εχει αρχισει να σχηματίζεται!!!θα παμε παλι απο εβδομαδα!!!?????

Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Με το καλό να γίνουν όλα.. Μακάρι κ γω αύριο να έχω καλά νέα!!! Ποσων εβδομάδων είσαι σήμερα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 2:02 ΜΜ, ο/η melisanthi drakou είπε:

Κορίτσια με την εβδομάδα πάει η καρδιακή λειτουργία.

Στην 7η ακούνε καρδιά! 

Εγώ άκουσα 9η εβδομάδα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...