Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Niki co είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν παίρνανε με τίποτα οι μέρες και θα ήθελα να κανω καμία χοριακή  να ξέρω λίγο πως πάμε..Τι να πω, ο κάθε γιατρός έχει το δική του γραμμή..

Και γω έχω σταματήσει τις χοριακες... Αστα με τπτ δεν περνανε αιώνας μου φαινεται η άλλη Πέμπτη... Ανησυχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 13 λεπτά, ο/η @eirini@ είπε:

Και γω έχω σταματήσει τις χοριακες... Αστα με τπτ δεν περνανε αιώνας μου φαινεται η άλλη Πέμπτη... Ανησυχω!

Υπομονή και θα περάσουν οι μέρες που θα πάει?? Πόσων εβδομάδων θα είσαι την άλλη Πέμπτη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Υπομονή και θα περάσουν οι μέρες που θα πάει?? Πόσων εβδομάδων θα είσαι την άλλη Πέμπτη? 

7+2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σημερα κλεινω μια εβδομαδα ακριβως!!!!ναι μιλησα με το γιατρο μ μου ειπε να κανω αλλη μια αυριο και να παω την πεμπτη για υπέρηχο!!!ανυπομονω να δω το σπορακι μας!!!εσενα ειναι πολυ ανεβασμενη λες να δεις δυο σπορακια????????

Απ όσο ξέρω δεν έχουμε ιστορικό στην οικογένεια, θα ρωτήσω όμως την μαμά μου να μάθω.. Πιστευω ότι μπορεί να πιάστηκε πολύ νωρίς, δεν είχα κ ομαλο κύκλο οπότε δεν ξέρω.. Σε μια ώρα έχω ραντεβού με την γιατρό κ θα σας ενημερώσω!!! Ανυπομονώ πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου!!! Είδαμε σάκο κ εμβρυικα στοιχεία.. Η γυναικολόγος είπε ότι η σύλληψη έγινε πριν την ωορρηξία γι αυτό ήταν μεγάλη η χοριακη.. Τώρα έχουμε ξανα ραντεβού την Τριτη!!! Ηρεμησα λίγο αλλά όσο σκέφτομαι τις 7 μέρες που έχω μέχρι την Τρίτη αρχίζω να αγχώνομαι ξανά!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Linako είπε:

Κοριτσια μου!!! Είδαμε σάκο κ εμβρυικα στοιχεία.. Η γυναικολόγος είπε ότι η σύλληψη έγινε πριν την ωορρηξία γι αυτό ήταν μεγάλη η χοριακη.. Τώρα έχουμε ξανα ραντεβού την Τριτη!!! Ηρεμησα λίγο αλλά όσο σκέφτομαι τις 7 μέρες που έχω μέχρι την Τρίτη αρχίζω να αγχώνομαι ξανά!!!!!!! 

Καλημερα κοριτσι μου!!!!ολα θα πανε καλα και σε λιγους μηνες θα εχουμε τα μωρακια μας!!!πρεπει να ειμαστε ηρεμες!!!εγω το αποφάσισα τελος το ανχος!!!!προσπαθω να κανω διαφορα πραγματα για να ξεφευγει το μυαλο μου...ειναι κ η καλυτερη εποχη για βολτες μπανακια οπουε θα περασει ο καιρος και ουτε π θα το καταλαβουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά σε όλες μας και σε λίγους μήνες να κρατάμε τα μωράκια μας αγκαλιά!!!!

Εγώ είμαι 7,1 και έχουμε ραντεβού στο γιατρό την Παρασκευή. Έχει 2 εβδομάδες που έχω ξεκινήσει ενέσεις ηπαρίνης λόγω παλίνδρομης που είχαμε τον Ιανουάριο.  Την προηγούμενη εβδομάδα είδαμε την καρδιά του να πάλλεται και τώρα λογικά αν πάνε όλα καλά θα την ακούσουμε!! Απλά στον υπέρηχο ο σάκος μου ήταν σαν μισοφέγγαρο.. και έχω ανησυχήσει λίγο. Είχε καμιά σας κάτι τέτοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η @eirini@ είπε:

Κορίτσια ελέγξατε προγεστερόνη?? Τι τιμές είχατε?

Οχι εμενα ο γιατρος μ χοριακη και για το θυρεοειδή με εβαλε να κανω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η @eirini@ είπε:

Κορίτσια ελέγξατε προγεστερόνη?? Τι τιμές είχατε?

Καλημέρα.. Κ μένα μόνο χοριακη κ τον θυροειδη μου είπε να κάνω προς το παρόν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε; Ευχομαι σε ολες να κρατατε συντομα τα μωρακια σας αγγαλια! Ειμαι 20 χρονων ειμαι κ εγω λοιπον μια ευτυχισμενη εγκυος (13&3) και χαιρομαι πολλη που ακουω ετσι ομορφα νεα ευχομαι να ειστε γερες και εσεις και τα μωρακια σας!

Andora μην ανησυχεις ειχα τον ιδιο προβλημματισμο με εσενα στους πρωτους υπερηχους ειχε σχημα μισοφεγγαρου-μπανανα αλλα μην ανχωνεσαι αργοτερα θα γινει στρογγυλος οσο μεγαλωνει το μπεμπακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Linako είπε:

Κοριτσια μου!!! Είδαμε σάκο κ εμβρυικα στοιχεία.. Η γυναικολόγος είπε ότι η σύλληψη έγινε πριν την ωορρηξία γι αυτό ήταν μεγάλη η χοριακη.. Τώρα έχουμε ξανα ραντεβού την Τριτη!!! Ηρεμησα λίγο αλλά όσο σκέφτομαι τις 7 μέρες που έχω μέχρι την Τρίτη αρχίζω να αγχώνομαι ξανά!!!!!!! 

Κορίτσια μου γινε ται σύλληψη πριν την ωορρηξία πως γίνεται αυτό?  Με το καλό όλες οι εγκυμοσύνες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου γινε ται σύλληψη πριν την ωορρηξία πως γίνεται αυτό?  Με το καλό όλες οι εγκυμοσύνες σας...

Ναι μου είπε η γυναικολόγος ότι κατά 80% οι περισσότερες συλλήψεις γίνονται πριν την ωορρηξία..!! 

Καλή συνέχεια σε όλες.. Από σθμπτωματα πως είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Linako είπε:

Ναι μου είπε η γυναικολόγος ότι κατά 80% οι περισσότερες συλλήψεις γίνονται πριν την ωορρηξία..!! 

Καλή συνέχεια σε όλες.. Από σθμπτωματα πως είστε; 

Εμενα εχει πριστει παρα πολυ το στηθος μ καποια μικροπονακια εχω και πολυ υπνηλία....εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα έχει πρηστει το στήθος μου και σήμερα είχα κάτι πονακια! Υπνηλία όχι ιδιαίτερα άλλα έχω πονοκεφάλους κορίτσια... ειδικά από το απόγευμα και μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Linako είπε:

Ναι μου είπε η γυναικολόγος ότι κατά 80% οι περισσότερες συλλήψεις γίνονται πριν την ωορρηξία..!! 

Καλή συνέχεια σε όλες.. Από σθμπτωματα πως είστε; 

Προφανώς εννοεί η επαφή πριν την ωορρηξία!  Σύλληψη δεν μπορεί να γίνει αν δεν σκάσει το αυγουλακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2018 at 8:03 ΠΜ, ο/η @eirini@ είπε:

 

Κ μένα το στήθος μου έχει πρηστεί πολύ κ υπνηλία.. Κατά τα άλλα δεν έχω τιποτα.. Ουτε αναγουλες ουτε ζαλαδες.. Ίσως δεν ξεκινησαν ακόμα.. Πηγατε γυναικολόγο; είδατε σακο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Linako είπε:

Κ μένα το στήθος μου έχει πρηστεί πολύ κ υπνηλία.. Κατά τα άλλα δεν έχω τιποτα.. Ουτε αναγουλες ουτε ζαλαδες.. Ίσως δεν ξεκινησαν ακόμα.. Πηγατε γυναικολόγο; είδατε σακο; 

Πόσο είσαι? Είδα σάκο την προηγούμενη βδομάδα οταν ήμουν 5 εβδομάδων. Τώρα την επόμενη Πέμπτη ξανά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα εκανα αλλη μια χοριακη περιμενω λοιπον αυριο τα αποτελεσματακια οπου πιστευω πως θα ειναι στα υψη γιατι ειχα παλι δεκατα, μια κρυωνα μια ζεστενομουν χα χα χα εχουν τρελαθει οι ορμονες μου!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σημερα εκανα αλλη μια χοριακη περιμενω λοιπον αυριο τα αποτελεσματακια οπου πιστευω πως θα ειναι στα υψη γιατι ειχα παλι δεκατα, μια κρυωνα μια ζεστενομουν χα χα χα εχουν τρελαθει οι ορμονες μου!!!!???

Κ εγώ το έχω αυτό!! Μια κρυώνω και μία νιώθω ότι καίω! Είναι φυσιολογικό έτσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Κ εγώ το έχω αυτό!! Μια κρυώνω και μία νιώθω ότι καίω! Είναι φυσιολογικό έτσι??

Κ γω το έχω αυτό με το κρύο κ τη ζέστη.. Το πρωί είχα παγώσει κ η μαμά μου ιδρωνε, χαχαχαχ... 

@eirini@ σήμερα έγινα 5 εβδομαδων κ είδαμε σάκο κ εμβρυικα στοιχεία την τρίτη που μας πέρασε.. Μου είπε ότι πιάστηκε νωρίς κ είμαι λιγες μέρες πιο μπροστά από το φυσιολογικό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Κ εγώ το έχω αυτό!! Μια κρυώνω και μία νιώθω ότι καίω! Είναι φυσιολογικό έτσι??

Ναι ειναι φυσιολογικο απο τις ορμονες π ανεβαινουν εγω εβαλα τον αντρα μ το βραδυ να με σκεπασει με χοντρη κουβερτα!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...