Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Linako είπε:

Κ γω περιμένω την Δευτέρα για χοριακη.. Αααχ δεν περνούν οι μέρες με τίποτα.. Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα!!! Έχω τρομερό άγχος γιατί πριν ένα χρόνο είχα μια παλινδρομη οπότε καταλαβαίνετε... Μακάρι να μας πάνε όλα καλά κ να κάνουμε νέο γκρουπακι.. Απο βδομάδα θα έχουμε πολλα νεα.. 

Λυπαμαι πολυ για την παλυνδρονη π ειχες...και εμενα αιωνας μ φαινονται οι μερες!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Συγχαρητήρια σε όλες σας κορίτσια :) μακάρι να φέρεται τύχη και σε εμάς που προσπαθούμε :) εγω έκανα τεστ χτες και μου βγήκε αρνητικό :( οποτε τώρα περιμένω να μου ρθει περίοδος με μια κρυφή ελπίδα να ήταν λάθος το τεστ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Viktwria είπε:

Συγχαρητήρια σε όλες σας κορίτσια :) μακάρι να φέρεται τύχη και σε εμάς που προσπαθούμε :) εγω έκανα τεστ χτες και μου βγήκε αρνητικό :( οποτε τώρα περιμένω να μου ρθει περίοδος με μια κρυφή ελπίδα να ήταν λάθος το τεστ ?

Σου το εύχομαι ολόψυχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/6/2018 at 6:17 ΜΜ, ο/η Linako είπε:

Κοριτσια επιτελους...φτανει η δευτερα...ευχομαι να εχουμε τελεια αποτελεσματα ολες μας αυριο καληνυχτα!!!!!!????❤❤❤❤?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:
στις On 15/6/2018 at 6:17 ΜΜ, ο/η Linako είπε:

Κοριτσια επιτελους...φτανει η δευτερα...ευχομαι να εχουμε τελεια αποτελεσματα ολες μας αυριο καληνυχτα!!!!!!????❤❤❤❤?????????

Ναι ναι επιτέλους ήρθε η Δευτέρα!! Θα πάω πρωί πρωί να κάνω χοριακη κ το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα.. Λιγες ώρες έμειναν!! Καλά αποτελέσματα να έχουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:
στις On 15/6/2018 at 6:17 ΜΜ, ο/η Linako είπε:

Κοριτσια επιτελους...φτανει η δευτερα...ευχομαι να εχουμε τελεια αποτελεσματα ολες μας αυριο καληνυχτα!!!!!!????❤❤❤❤?????????

Καλά αποτελεσματα :) καληνυχταααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια πηγα και εγω πρωι πρωι για χοριακη...ηθελα να παω σε αλλο εργαστηριο για να βγει πιο γρηγορα η εξεταση αλλα επειδη εχ2ι διαφορα πηγα παλι στο ιδιο του ειπα αν γινεται να την βγαλει σημερα και μ ειπε οτι δεν γινεται..οποτε αυριο τα αποτελεσματα...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Linako είπε:

Ναι ναι επιτέλους ήρθε η Δευτέρα!! Θα πάω πρωί πρωί να κάνω χοριακη κ το απόγευμα θα έχω αποτελέσματα.. Λιγες ώρες έμειναν!! Καλά αποτελέσματα να έχουμε!! 

Τι κανεις???πηρες τα αποτελέσματα απο τη χοριακη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλημερα κοριτσια πηγα και εγω πρωι πρωι για χοριακη...ηθελα να παω σε αλλο εργαστηριο για να βγει πιο γρηγορα η εξεταση αλλα επειδη εχ2ι διαφορα πηγα παλι στο ιδιο του ειπα αν γινεται να την βγαλει σημερα και μ ειπε οτι δεν γινεται..οποτε αυριο τα αποτελεσματα...???

Έλα, πλησιάζει η μέρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MermaidS είπε:

Έλα, πλησιάζει η μέρα!!! 

Ναι εχω τοσο ανχος...αυριο το πρωι θα εχω τα αποτελεσματα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Τι κανεις???πηρες τα αποτελέσματα απο τη χοριακη????

Επιτέλους μόλις έκατσα κ βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Ναι ναι τα πήρα.. Απο 326 που είχα την Τριτη που μας περασε τώρα πηγε 3445 κ είναι με δύο μέρες καθυστέρησης.. Μίλησα με την γυναικολόγο κ μου είπε αύριο το απόγευμα να πάω να με δει.. Άντε σε λίγο τελειώνει κ η δικιά σου αγωνια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Linako είπε:

Επιτέλους μόλις έκατσα κ βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Ναι ναι τα πήρα.. Απο 326 που είχα την Τριτη που μας περασε τώρα πηγε 3445 κ είναι με δύο μέρες καθυστέρησης.. Μίλησα με την γυναικολόγο κ μου είπε αύριο το απόγευμα να πάω να με δει.. Άντε σε λίγο τελειώνει κ η δικιά σου αγωνια!!! 

Καλημερα τελεια ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!και εγω πηρα τα αποτελεσματα εχει παει 3.313 απο τη δευτερα που ηταν 68!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Linako είπε:

Επιτέλους μόλις έκατσα κ βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Ναι ναι τα πήρα.. Απο 326 που είχα την Τριτη που μας περασε τώρα πηγε 3445 κ είναι με δύο μέρες καθυστέρησης.. Μίλησα με την γυναικολόγο κ μου είπε αύριο το απόγευμα να πάω να με δει.. Άντε σε λίγο τελειώνει κ η δικιά σου αγωνια!!! 

Τέτοια χαρούμενα νέα να ακούω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλημερα τελεια ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!και εγω πηρα τα αποτελεσματα εχει παει 3.313 απο τη δευτερα που ηταν 68!!!??????

Σούπερ!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλημερα τελεια ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!και εγω πηρα τα αποτελεσματα εχει παει 3.313 απο τη δευτερα που ηταν 68!!!??????

Τελειαααααα νεα!!!! Πόσες μερες καθυστέρηση έχεις εσύ; μιλησες με τον γιατρό σου;; αντε με το καλό να συνεχίσουμε έτσι με τέτοια υπέροχα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Linako είπε:

Τελειαααααα νεα!!!! Πόσες μερες καθυστέρηση έχεις εσύ; μιλησες με τον γιατρό σου;; αντε με το καλό να συνεχίσουμε έτσι με τέτοια υπέροχα νέα!!! 

Σημερα κλεινω μια εβδομαδα ακριβως!!!!ναι μιλησα με το γιατρο μ μου ειπε να κανω αλλη μια αυριο και να παω την πεμπτη για υπέρηχο!!!ανυπομονω να δω το σπορακι μας!!!εσενα ειναι πολυ ανεβασμενη λες να δεις δυο σπορακια????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια!!! Σούπερ οι χοριακές!! Πολύ χαίρομαι!!! Εμένα δεν μου είπε να κανω άλλη! Θα κάνω μόνο αν δω καφε ή αίμα. Την άλλη Πεμπτη θα ακούσουμε καρδουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Μπράβο κορίτσια!!! Σούπερ οι χοριακές!! Πολύ χαίρομαι!!! Εμένα δεν μου είπε να κανω άλλη! Θα κάνω μόνο αν δω καφε ή αίμα. Την άλλη Πεμπτη θα ακούσουμε καρδουλα :)

Tι σύμπτωση! Και εμείς το ίδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η @eirini@ είπε:

Tι σύμπτωση! Και εμείς το ίδιο!

Η αλήθεια είναι ότι δεν παίρνανε με τίποτα οι μέρες και θα ήθελα να κανω καμία χοριακή  να ξέρω λίγο πως πάμε..Τι να πω, ο κάθε γιατρός έχει το δική του γραμμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...