Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ θετικο?


pangipot

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Πήγα  χθες Ναι!! Δεν φαίνεται ακόμα στον υπέρηχο καθώς ακόμα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών. Σε δύο εβδομάδες θα πάμε να ακούσουμε καρδουλα!! Εσύ πηγες στο γιατρό? Πόσων εβδομάδων είσαι?? :)

Χα χα χα δεν το πιστευω...και εγω ειμαι 4 εβδομαδω και 4 ημερων...και εγω πηγα στο γιατρο μου εδωσε folidex και μου ειπε να παω τη δευτερα για χοριακη και ισως χρειαστει και μια ακομη χορθακη  μεχρι τον υπερηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 160
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Πήγα  χθες Ναι!! Δεν φαίνεται ακόμα στον υπέρηχο καθώς ακόμα είμαι 4 εβδομάδων και 4 ημερών. Σε δύο εβδομάδες θα πάμε να ακούσουμε καρδουλα!! Εσύ πηγες στο γιατρό? Πόσων εβδομάδων είσαι?? :)

Η χοριακη σ ποσο ητανε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσιααααα!!! ?

Ευχομαι ομορφες εγκυμοσυνες και μονο χαρες!

Ευχαριστούσε πολυ!!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Χα χα χα δεν το πιστευω...και εγω ειμαι 4 εβδομαδω και 4 ημερων...και εγω πηγα στο γιατρο μου εδωσε folidex και μου ειπε να παω τη δευτερα για χοριακη και ισως χρειαστει και μια ακομη χορθακη  μεχρι τον υπερηχο...

Χαχα μαζί είμαστε!!!! Θα τα λέμε!!! Και εμένα μου έδωσε φυλικο οξύ! Άντε υπομονή μέχρι να ακούσουμε καρδουλαααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Η χοριακη σ ποσο ητανε???

Η χοριακη μου την Παρασκευή ήταν 105 μονάδες κ ήταν πριν την καθυστέρηση..Δεν μου είπε να κανω άλλη παρά μόνο αν δω αίμα η οτιδήποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Η χοριακη μου την Παρασκευή ήταν 105 μονάδες κ ήταν πριν την καθυστέρηση..Δεν μου είπε να κανω άλλη παρά μόνο αν δω αίμα η οτιδήποτε!

Εμενα η χοριακη μ ηταν 86 μια μερα πριν την περοδο...μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη και να την επαναλαβω τη δευτερα για να δουμε πως παει...νομιζω πως δεν περναν οι μερες με τπτ...απο συμπτώματά πως εισαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Εμενα η χοριακη μ ηταν 86 μια μερα πριν την περοδο...μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη και να την επαναλαβω τη δευτερα για να δουμε πως παει...νομιζω πως δεν περναν οι μερες με τπτ...απο συμπτώματά πως εισαι???

Κ εγώ το ίδιο!!Μετράω μέρες μέχρι τον υπέρηχο...Από συμπτώματα δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο μόνο πρησμένο στήθος και αρκετά λευκά υγρά.. Κατά τ αλλά τίποτα το διαφορετικό! Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Κ εγώ το ίδιο!!Μετράω μέρες μέχρι τον υπέρηχο...Από συμπτώματα δεν έχω κάτι το ιδιαίτερο μόνο πρησμένο στήθος και αρκετά λευκά υγρά.. Κατά τ αλλά τίποτα το διαφορετικό! Εσύ?

Εγω εχω πολλες εξαψεις...τον εχω τρελανει τον αντρουλη μ εκει που πεθαινω απο το ζεστη μετα απο λιγο κρυωνω χα χα χα και πολυ κοποση με το που ανεβαινω τα σκαλια του σπιτιου μου βγαινει η γλωσσα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Εγω εχω πολλες εξαψεις...τον εχω τρελανει τον αντρουλη μ εκει που πεθαινω απο το ζεστη μετα απο λιγο κρυωνω χα χα χα και πολυ κοποση με το που ανεβαινω τα σκαλια του σπιτιου μου βγαινει η γλωσσα!!!???

Χαχαχα! Έχει και ζέστη οπότε άστα να πάνε!! Να πάνε οοοολα καλα εύχομαι!!! ❤️ Τι ΠΗΤ έχεις??Εγω  18/2/19 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααα τώρα είδα τις ειδοποιησεις μου εδώ!!! Εμένα η χοριακη μου 4 μερες πριν την περίοδο πηγε 326!!! Θα επαναλαβω την Δευτέρα που θα είμαι στην καθυστέρηση κ μετά θα πάρω τηλ να ρωτήσω τον γιατρό πότε να πάω να με δει.. Έχετε πονακια εσείς; έχει τώρα 3 βράδια που με πιανουν κάτι τσιμπηματακια ακριβώς την ίδια ώρα.. Το στηθος μου είναι πολύ πρησμενο εδώ κ μέρες κ χθες το βράδυ με επιασε κρυος ιδρώτας κ θα λιποθυμουσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Χαχαχα! Έχει και ζέστη οπότε άστα να πάνε!! Να πάνε οοοολα καλα εύχομαι!!! ❤️ Τι ΠΗΤ έχεις??Εγω  18/2/19 :)

Εγω εχω 16/2/19 με μια εφαρμογη π εχω στο κινητο...με το γιατρο δεν ειπαμε και πολλα θα τα πουμε λογικα απο δευτερα με την καινουργια εξεταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Εγω εχω 16/2/19 με μια εφαρμογη π εχω στο κινητο...με το γιατρο δεν ειπαμε και πολλα θα τα πουμε λογικα απο δευτερα με την καινουργια εξεταση...

Κ εμενα στο ίντερνετ εκεί βγαίνει 16-17/2.. Πόσο χρονων είσαι?? Το πρώτο σου?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Κ εμενα στο ίντερνετ εκεί βγαίνει 16-17/2.. Πόσο χρονων είσαι?? Το πρώτο σου?? :)

Ναι το πρωτο μας ειναι και ειμαι 23 χρονων...ειμαστε 5 χρονια με τον αντρα μ κ το σεπτεμβριο παντρευομαστε...εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Ναι το πρωτο μας ειναι και ειμαι 23 χρονων...ειμαστε 5 χρονια με τον αντρα μ κ το σεπτεμβριο παντρευομαστε...εσυ???

Εγώ είμαι 25!! Εμείς παντρευτηκαμε τον Σεπτέμβρη που μας πέρασε και είναι το πρώτο μας! Απλά επειδή ο άντρας μου είχε θέμα με το σπέρμα ήταν σίγουρο ότι θα πάμε για εξωσωματική και θα ξεκινούσαμε τέλος του μήνα! Ήταν θαύμα ότι ήρθε μόνο του ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια!!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!δεν ταλαιπωρηθηκες και με εξωσωματικες!!!ο θεος ξερει ποτε μας τα στελνει τελικα!!!!❤❤❤❤ευχομαι να μας πανε ολα τελεια και σε λιγους μηνες να εχουμε τα μικρουλια μας αγκαλια και να τα λεμε!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!  Χρειάζομαι γνώμες.... Δεν μπορώ να βγάλω άκρη... Σήμερα 26η μέρα του κύκλου, 3 μέρες πριν την καθυστέρηση, έκανα το τεστ της First Step που υποτίθεται ανιχνεύει 7 μέρες μετά την επαφή...Σαν να είδα μια αχνή γραμμή... Τι να είναι αυτό; Μήπως από την λαχτάρα μου δεν βλέπω καλά;;;; 

Προσπαθώ να ανεβάσω φωτο και δεν γίνεται. Γιατί;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Linako είπε:

Κοριτσιαααα τώρα είδα τις ειδοποιησεις μου εδώ!!! Εμένα η χοριακη μου 4 μερες πριν την περίοδο πηγε 326!!! Θα επαναλαβω την Δευτέρα που θα είμαι στην καθυστέρηση κ μετά θα πάρω τηλ να ρωτήσω τον γιατρό πότε να πάω να με δει.. Έχετε πονακια εσείς; έχει τώρα 3 βράδια που με πιανουν κάτι τσιμπηματακια ακριβώς την ίδια ώρα.. Το στηθος μου είναι πολύ πρησμενο εδώ κ μέρες κ χθες το βράδυ με επιασε κρυος ιδρώτας κ θα λιποθυμουσα.. 

Τσιμπηματάκια έχω και εγώ αλλά όχι πολύ έντονα!! Είναι φυσιολογικό μου είπε ο γιατρός!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Αχ τι ωραια!!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!δεν ταλαιπωρηθηκες και με εξωσωματικες!!!ο θεος ξερει ποτε μας τα στελνει τελικα!!!!❤❤❤❤ευχομαι να μας πανε ολα τελεια και σε λιγους μηνες να εχουμε τα μικρουλια μας αγκαλια και να τα λεμε!!!???????

Όλα καλά θα μας πάνε!! Θετική σκέψη! :) Εννοείται πως θα τα λέμε!! Να μαζευόμαστε σιγά σιγά και οι μανούλες Φεβρουαρίου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Linako είπε:

Κοριτσιαααα τώρα είδα τις ειδοποιησεις μου εδώ!!! Εμένα η χοριακη μου 4 μερες πριν την περίοδο πηγε 326!!! Θα επαναλαβω την Δευτέρα που θα είμαι στην καθυστέρηση κ μετά θα πάρω τηλ να ρωτήσω τον γιατρό πότε να πάω να με δει.. Έχετε πονακια εσείς; έχει τώρα 3 βράδια που με πιανουν κάτι τσιμπηματακια ακριβώς την ίδια ώρα.. Το στηθος μου είναι πολύ πρησμενο εδώ κ μέρες κ χθες το βράδυ με επιασε κρυος ιδρώτας κ θα λιποθυμουσα.. 

Και εγω εχω καποια πονακια και ειχα και λιγα δεκατα μ ειπε ομως ο γιατρος μ οτι ειναι επειδη ανεβαινουν οι ορμονες...τα βαροι μ ειπε να προσεξω αυτα...τωρα περιμενω τη δευτερα για χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Και εγω εχω καποια πονακια και ειχα και λιγα δεκατα μ ειπε ομως ο γιατρος μ οτι ειναι επειδη ανεβαινουν οι ορμονες...τα βαροι μ ειπε να προσεξω αυτα...τωρα περιμενω τη δευτερα για χοριακη!!!!

Όλα τέλεια θα πάνε!! :)Και τα δεκατακια είναι φυσιολογικά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω περιμένω την Δευτέρα για χοριακη.. Αααχ δεν περνούν οι μέρες με τίποτα.. Θα σκάσω μέχρι την Δευτέρα!!! Έχω τρομερό άγχος γιατί πριν ένα χρόνο είχα μια παλινδρομη οπότε καταλαβαίνετε... Μακάρι να μας πάνε όλα καλά κ να κάνουμε νέο γκρουπακι.. Απο βδομάδα θα έχουμε πολλα νεα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...