Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενδοκρινολόγος αναπαραγωγής στη Θεσσαλονίκη


sansa

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Μήπως κάποια κοπέλα γνωρίζει κανέναν καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στη Θεσσαλονίκη;Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα @sansa συνήθως δε συστήνω αλλά ξέρω τον κορυφαίο Ενδοκρινολογο αναπαραγωγής στην Ελλάδα!!και δε το λέω εγώ αυτό αλλά όλοι οι γιατροί που έχω παρελάσει!!!είναι βέβαια στην Αθηνά αλλά γνωρίζω ότι μπορεί να σε βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Sansa.οταν ψάχναμε εμείς το πρόβλημα μας , μας έστειλαν στον κ.Γουλή.Ειναι ενδοκρινολόγος (νομίζω αναπαραγωγής ) στο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ αλλα εχει και εξωτερικό ιατρείο...Μας έβαλε να κάνουμε 2 εξετάσεις απ τις οποίες φάνηκε αμέσως το πρόβλημα!εχω ακούσει τα καλύτερα.Ρωτησε γι αυτόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Liloua είπε:

Καλησπέρα Sansa.οταν ψάχναμε εμείς το πρόβλημα μας , μας έστειλαν στον κ.Γουλή.Ειναι ενδοκρινολόγος (νομίζω αναπαραγωγής ) στο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ αλλα εχει και εξωτερικό ιατρείο...Μας έβαλε να κάνουμε 2 εξετάσεις απ τις οποίες φάνηκε αμέσως το πρόβλημα!εχω ακούσει τα καλύτερα.Ρωτησε γι αυτόν! 

Αν επιτρεπεται τι εξετασεις ηταν αυτες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον κ. Γουλή με έστειλε και εμένα η γυναικολόγος μου , έχει γραφείο στην Τσιμισκή,  και θεωρείται κορυφή. Με υψηλά αντισώματα anti tg και κανονική tsh δεν με έβαλε να κάνω περαιτέρω εξετάσεις. Μου είπε ότι και η Ενδοκρινολογος που έχω κανονικά. Οτι περαιτέρω πληροφορία χρειαστείς ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Αν επιτρεπεται τι εξετασεις ηταν αυτες;;; 

Μικροελλειψεις και καρυοτυπο.Οι μικροελλειψεις φανερωςαν το πρόβλημα στον ανδρικό παράγοντα .Για οποία άλλη εξέταση θέλεις μπορω να στα πω αναλυτικά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Liloua είπε:

Μικροελλειψεις και καρυοτυπο.Οι μικροελλειψεις φανερωςαν το πρόβλημα στον ανδρικό παράγοντα .Για οποία άλλη εξέταση θέλεις μπορω να στα πω αναλυτικά!?

Ευχαριστω για την απαντηση. 

Σε ρωταω μηπως βοηθηθουμε κι εμεις απο κατι. 

Καρυοτυπο εχουμε κανει εμεις και οι δυο.

Οι μικροελλειψεις δεν ξερω τι ειναι.

Ο συζυγος εχει ικανοποιητικο-οριακο σπερμα ως προς τον αριθμο κ καλη κινητικοτητα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση. 

Σε ρωταω μηπως βοηθηθουμε κι εμεις απο κατι. 

Καρυοτυπο εχουμε κανει εμεις και οι δυο.

Οι μικροελλειψεις δεν ξερω τι ειναι.

Ο συζυγος εχει ικανοποιητικο-οριακο σπερμα ως προς τον αριθμο κ καλη κινητικοτητα.

 

ρε κοριτσια συγνωμη αλλα τον καρυοτυπο ο ενδοκρινολογος στον δινει?

εμας ο γυναικολογος μας τα ειχε πει.ο καρυοτυπος δεν εχει σχεση με τα ορμονικα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κι εμενα μου εκανε εντυπωση που το διαβασα.

Κι εμας ο γυναικολογος.

Μηπως απλα σας παροτρυνε ο ενδοκρινολογος να το κοιταξετε; 

Εμάς ήταν πολυ κακό το σπερμοδιαγραμμα και μας είπε για τις μικροελλειψεις....απο κει και πέρα μας είπε να κάνει κ καρυοτυπο....μετά που πήγαμε για εξωσωματική ο Γυναικολογος με έβαλε να κάνω κ εγω καρυοτυπο....υποθέτω οτι ο ενδοκρινολόγος ήθελε να είμαστε έτοιμοι για τη κλινική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 31/5/2018 at 7:36 ΜΜ, ο/η elviraice είπε:

Καλησπέρα @sansa συνήθως δε συστήνω αλλά ξέρω τον κορυφαίο Ενδοκρινολογο αναπαραγωγής στην Ελλάδα!!και δε το λέω εγώ αυτό αλλά όλοι οι γιατροί που έχω παρελάσει!!!είναι βέβαια στην Αθηνά αλλά γνωρίζω ότι μπορεί να σε βοηθησει

Θα μπορουσατε να μου στείλετε με inbox τα στοιχεια του Ενδοκρινολογου αναπαραγωγης στην Αθήνα σας παρακαλώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...