Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ένα τραγούδι που αγαπώ πολύ και ακούω χρόνια τώρα, αφιερωμένο σε όλες τις γυναίκες που παλεύουν να γίνουν μανούλες, με κάθε κόστος και με μεγάλη δύναμη ψυχής, αλλά και σε όσες έχουν την τύχη να ζουν ήδη το όνειρο! Εύχομαι να το ζήσετε όλες σας σύντομα, γιατί το αξίζετε και γιατί δεν υπάρχει κάτι ομορφότερο στη ζωή και στον κόσμο μας! Τα μικρά παιδιά...

• Like 6
  • Thanks 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα! Δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρη πριν το τεστ! Είμαστε συνεχώς σε ακρόαση στον οργανισμό μας και προσπαθούμε να βρούμε σημάδια και να χρησιμοποιήσουμε τα ένστικτα μας αλλά δυστυχώς ξεγέλαμε τον εαυτό μας επειδή το επιθυμούμε τόσο πολύ! Τώρα είμαι στον 11ο μήνα προσπαθειών και σκεπτόμενη τους προηγούμενους παρατήρησα ότι κάθε φορά έχω κάτι καινούριο (στήθος, πονους, αναγουλες, ανορεξία, πονοκεφάλους) οπότε τα παράτησα και δεν δίνω σημασία. Ελπίζω από καρδιάς να είσαι και να μην έχεις άλλους μήνες αγωνία αλλά μην συνεχίσεις να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου όσο μπορείς, γιατί είναι ψυχοφθόρο και τόσο κουραστικό.... 
    • σευχαριστω κοριτσι μου.. καπως εχω ηρεμησει σημεραα.. περιμενω πως κ πως τη πεμπτη να το ξαναδω..!!😀 κανω υπομονη οσο μπορω..
    • καλυτερα ειμαι ναι..!! εχθες που πηγα νοσοκομειο το ειδαμε το μικρουλι μας και την καρδουλα του .κ μου ειπε ολα καλα.. αλλα δεν παυει να με ανηαυχει αυτο το μπεζ υγρο που βγαζω.. τωρα ειναι κιτρινομπεζ.. ουφφφφ
    • @Bloublou85 αν ηταν να ειμαστε εμεις γιατροι θα ειχαμε ολοι παιδια τωρα. 
    • Γίνεται να ειναι και ασυμπτωματική ναι . Μάλλον ειναι περισσότερο συνηθισμενο να ειναι χωρις συμπτωματα οταν ειναι χρόνια...
  • Νέες συζητήσεις