Μετάβαση σε περιεχόμενο

Stadio Moroulas


Recommended Posts

Kalimera thelw na rwtisw an uparxei kapoia kopela pou ekane emvruometafora se stadio moroula.Extes eixa tin wolipsia kai mou eipan Savvato emvruometafora,dialdi tha kanw emvruometafora tin 4 mera i tin 5 mera???Exw berdeutei ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Εγω τον όρο τον ξερω ως μορίδιο. Νομιζω οτι ειναι 4ης ημερας το μορίδιο. 

Εκτος κι αν ενοουν κατι αλλο σε σενα. Δεν ξερω. 

Mallon auto ennoun ara emvruometafora ginete 4 mera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσι! Ναι αν έκανες χθες ωοληψία το Σάββατο τα εμβρυακια σου θα είναι 4ης μέρας το οποίο το ξέρω κι εγώ ως μοριδιο. Σε αυτο το σταδιο εχουν ήδη διαιρεθει πολλές φορές, αποτελουνται απο αρκετα κυτταρα και μπορούν οι εμβρυολογοι να έχουν μια καλή εικόνα για την ποιότητα τους. Τώρα χαλαρώνεις και αναμένεις τη φύση να κάνει τη δουλειά της!  Να υποθέσω ότι δεν θα γίνει 5η μέρα επειδή πέφτει Κυριακή και θα είναι κλειστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Ναι αν έκανες χθες ωοληψία το Σάββατο τα εμβρυακια σου θα είναι 4ης μέρας το οποίο το ξέρω κι εγώ ως μοριδιο. Σε αυτο το σταδιο εχουν ήδη διαιρεθει πολλές φορές, αποτελουνται απο αρκετα κυτταρα και μπορούν οι εμβρυολογοι να έχουν μια καλή εικόνα για την ποιότητα τους. Τώρα χαλαρώνεις και αναμένεις τη φύση να κάνει τη δουλειά της!  Να υποθέσω ότι δεν θα γίνει 5η μέρα επειδή πέφτει Κυριακή και θα είναι κλειστα;

Adeeee den to skeftika auto!!!Les na tous to pw???Stin Ellada anoigoun kai Kuriakes oi klinikes???Nai moridio apla edw to lene etsi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...