Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστακια ωορρηξίας ➕➕➕


Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!!ειμαστε σε καινουργιο μηνα προσπαθιων αυτη τη φορα και με τεστακι!!!Μου βγαινουν εδω κ 3 μερες θετικα δεν εχω ξανα κανει κ δεν ξερω ποσες μερες βγαινουν σε εσας θετικα???? 

Θετικό θα μετρήσεις το τεστακι που ειναι πιο έντονο απ τα προηγούμενα κ απ αυτο θα υπολογίσεις 24-48 ωρες γονιμότητας. Καλη επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Θετικό θα μετρήσεις το τεστακι που ειναι πιο έντονο απ τα προηγούμενα κ απ αυτο θα υπολογίσεις 24-48 ωρες γονιμότητας. Καλη επιτυχία!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με το καλο οι προσπαθειες σας! Ναι, δοκιμασε κ τα clear blue, ισως σε βοηθήσουν περισσότερο κ σε θα ψάχνεσαι! Εγω τα ειχα βρει οικονομικα σε ενα site, αν θες στο στελνω!

@Petalouditsa28Αν σου είναι ευκολο στείλε μου... Που Τα πήρες Γιατί με τα απλά πάλι αυτό το μήνα άκρη δεν βρήκα...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

@Petalouditsa28Αν σου είναι ευκολο στείλε μου... Που Τα πήρες Γιατί με τα απλά πάλι αυτό το μήνα άκρη δεν βρήκα...??

https://www.mother2be.gr/3-τεστ-ωορρηξίας

Εύχομαι να σου φέρουν γουρι! 

Εχει κ ενα αλλο με 2 δεικτες γονιμων ημερών (βασικά ορμονών) αλλ δε το χω δοκιμάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

https://www.mother2be.gr/3-τεστ-ωορρηξίας

Εύχομαι να σου φέρουν γουρι! 

Εχει κ ενα αλλο με 2 δεικτες γονιμων ημερών (βασικά ορμονών) αλλ δε το χω 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

https://www.mother2be.gr/3-τεστ-ωορρηξίας

Εύχομαι να σου φέρουν γουρι! 

Εχει κ ενα αλλο με 2 δεικτες γονιμων ημερών (βασικά ορμονών) αλλ δε το χω δοκιμάσει...

@Petalouditsa28 θα πάρω αυτά που είναι για 2 μέρες.... Που είναι οι πιο γόνιμες... Ευχαριστώ πάρα πολύ.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

 

Ηθελα κ εγω να το πάρω αλλ φοβήθηκα μήπως με αγχωσει περισσότερο!! Ελπιζω να σου φερουν τα επιθυμητα αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ηθελα κ εγω να το πάρω αλλ φοβήθηκα μήπως με αγχωσει περισσότερο!! Ελπιζω να σου φερουν τα επιθυμητα αποτελέσματα!!! 

Μακάρι... @Petalouditsa28 ευχαριστώ πολύ Γιατί βοήθεια.. ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/5/2018 at 2:37 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με το καλο οι προσπαθειες σας! Ναι, δοκιμασε κ τα clear blue, ισως σε βοηθήσουν περισσότερο κ σε θα ψάχνεσαι! Εγω τα ειχα βρει οικονομικα σε ενα site, αν θες στο στελνω!

Καλημερα petalouditsa28!Αν μπορουσες να μου στειλεις κι εμενα το site που ειχες βρει οικονομικα τα clearblue test ωορρηξιας-ειναι τα ψηφιακα με τη φατσουλα?Δεν εχω καθολου  σταθερο κυκλο κ τα τεστακια με τη γραμμη δε με βοηθανε καθόλου...Σε ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...