Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Αααα εσυ εισαι η μουσιτσα και η @Kat-Cat η σουπια!! Μην μπερδευομαστε παρακαλω 😝 ε οχι καλε και 10 σελιδες, ενταξει θα δουλεψουμε κ λιγο!!  

Λοιπον καλα τα λεει, το μαγαρισαμε το θεμα... για μαζευτειτε αυριο σιγα σιγα στο αλλο!!

@Diwni ενταξει επικ ατακες, ειδικα η τελευταια ολα τα λεφτα!! Να βλεπα θα θελα την κοκκινη φατσα της 🤣

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

xaxax Καλημέρα !!! Μπήκες οτι προλάβεις να διαβάσεις μην ειχαμε ξεσαλωσει ήδη από το βράδυ ;;; 

• Haha 1

Και όταν κάνεις το πρώτο και περνάει κανένας χρόνος και το παιδάκι μεγαλώνει ρωτάνε "άντε, πότε θα βάλετε μπρος το 2ο;" λες και τα παιδιά τα παραγγέλνεις ή μπορείς σωματικά ανά πάσα στιγμή ή ακόμα και οικονομικά....

• Like 1

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

• Haha 5

στις πριν 34 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

τελειο!!!!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @stergiou γλυκια μ συγχαρητηριαααααααααα.... Μ τ καλο τ μπεμπακι σ ή τ μπεμπακια σ ποτε δν ξερεις... Πως θ τ πεις στον αντρα σ..?? Ν μας ενημερωνεις γ ολο αυτο τ νεο Ταξιδι...   
    • σημερα πηγα να ψωνησω και πριν παω ταμειο να φατσα φορα τα τεστ ! ε δεν αντεξα και πηρα ενα ! ερχομαι σπιτι βαζω τη μπεμπα στο ριλαξ - παω το κανω και σε κλασματα δευτερολεπου να σου οι δυο γραμμες εντονοτατες (//) το ηξερα - απλα τωρα ειναι πιο ημεμη γιατι το σηγουρεψα.  ξεκιναει  ενα δευτερο υπεροχο ταξιδι εγκυμοσυνης !  αυτες τις μερες που ημουν στην αναμονη σκευτομουν σκευτομουν σκευτομουν.... πως θα ειναι δυσκολα πως θα πιεστουμε πως θα μεινει πισω η δουλεια μου κτλ... αλλα σημερα με το θετικο το μονο που σκευτηκα ηταν θα γεμησουμε ευτυχεια - το ηθελα να εχω παιδια σε κοντινη ηληκία... ολα τα αλλα θα γινουν σιγα σιγα !!!  ειμαι χαρουμενη μονο αυτο νιωθω τωρα !!  Ουαουυ ειμαι εγκυος ξανα εγινα μανουλα το 2018 και ξανα μανουλα το 2019 !   
    • Κ γω μια απ τα ίδια.. δεν τα νιώθω κάθε μέρα το ίδιο συχνά, είναι κ δυο κ είναι πιο πιεσμένα όσο περνάει ο καιρός.. ελπίζω αύριο που θα τα δούμε να ναι όλα καλά..
    • Κι εμένα με απασχολεί αυτό και σίγουρα δεν το νιώθω κάθε μέρα το ιδιο. Ο γενικος κανονας λεει ότι θελουμε 10 ευκρινείς κινήσεις σε μια ώρα. Τώρα το πώς θα ειναι οι κινησεις ειναι μεγαλο θεμα γιατί όσο περνάει ο καιρος στριμώχνονται και δεν νιώθουμε "κλωτσιες" αλλά περισσότερο σαν "κυλίσματα" (rolling movements) σχηματιζοντας μικρα βουναλακια. Ουφ δεν ξέρω πώς να το περιγραψω! Εσυ πώς ακριβως το νιωθεις και τι διαφορα βλέπεις που σε ανησυχει;
    • Καλησπέρα @Μπλε να σου ζήσει το μωράκι σου!!υγιής και χαρούμενος!!θα θελα να μου πεις με ποιον γιατρό συνεργάζεσαικαι κόστος που ζήτησε επίσης τα δωμάτια πως ήταν ?αν έχεις κάποια φωτο θα βοηθούσε ευχαριστω!!
  • Νέες συζητήσεις