Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Αααα εσυ εισαι η μουσιτσα και η @Kat-Cat η σουπια!! Μην μπερδευομαστε παρακαλω 😝 ε οχι καλε και 10 σελιδες, ενταξει θα δουλεψουμε κ λιγο!!  

Λοιπον καλα τα λεει, το μαγαρισαμε το θεμα... για μαζευτειτε αυριο σιγα σιγα στο αλλο!!

@Diwni ενταξει επικ ατακες, ειδικα η τελευταια ολα τα λεφτα!! Να βλεπα θα θελα την κοκκινη φατσα της 🤣

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

xaxax Καλημέρα !!! Μπήκες οτι προλάβεις να διαβάσεις μην ειχαμε ξεσαλωσει ήδη από το βράδυ ;;; 

• Haha 1

Και όταν κάνεις το πρώτο και περνάει κανένας χρόνος και το παιδάκι μεγαλώνει ρωτάνε "άντε, πότε θα βάλετε μπρος το 2ο;" λες και τα παιδιά τα παραγγέλνεις ή μπορείς σωματικά ανά πάσα στιγμή ή ακόμα και οικονομικά....

• Like 1

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

• Haha 5

στις πριν 34 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

τελειο!!!!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ευχαριστουμε που μοιραζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας...όπως σου εχω γδη πει εχω κλεισει με τους Γαβαρη και Τσεκούρα και ανυπομονω να δουμε τι θα μας πει!
    • Εγω παντως σωθηκα με.παντελονια εγκυμοσυνης...πεταξα αμεσως κοιλιτσα κ πολυ μεγαλη μάλιστα...ειδικα χειμωνα βολεψαν γιατι κανενα δικο μου παντελόνι δεν μου εμπενε ...γεννησα στις δεκα απριλιου κ με.εσωσαν τα κολαν εγκυμοσυνης.δε χωρούσα πουθενα.αλλου κυριολεκτικα....ακομα κ ως λεχώνα τα φοραγα κ το καλο ηταν οτι δεν διαφανιζαν....αν θες σου στελνω απο ποιο σαιτ.με το καλο το μωρακι σου!!!!
    • Επιτέλους μόλις έκατσα κ βρήκα χρόνο να σας γράψω.. Ναι ναι τα πήρα.. Απο 326 που είχα την Τριτη που μας περασε τώρα πηγε 3445 κ είναι με δύο μέρες καθυστέρησης.. Μίλησα με την γυναικολόγο κ μου είπε αύριο το απόγευμα να πάω να με δει.. Άντε σε λίγο τελειώνει κ η δικιά σου αγωνια!!! 
    • Εγώ να σου πω την αλήθεια στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πάρει 2 παντελόνια εγκυμοσύνης και μια φούστα τα οποία τα φόραγα από τον τέταρτο μήνα και καθώς έκανα καισαρική και έκανε το σώμα μου πολύ καιρό να μαζευτεί τα φόρεσα και μετά τη γέννα αρκετά. Οπότε τα λεφτά τους τα έβγαλαν με το παραπάνω. Δεν μπορώ να διανοηθώ να με ενοχλεί κάτι στην κοιλιά. Τώρα είμαι ακόμα στον δεύτερο αλλά θα πάω σίγουρα από h&m να κάνω μια επιδρομή οταν δω οτι με στενευουν τα δικα μου. Έτσι κ άλλιως είναι πολύ φθηνά. Από μπλουζάκια το βλέπεις όσο προχωράς. Φορέματα κανονικά τα δικά σου! Και μεγαλυτερα νουμερα να παρεις παλι χαμένα θα πάμε γιατί όταν χάσεις τα κιλά θα σου είναι τεράστια. Οπότε η μια η άλλη. (Άποψη μου)
    • @Cat T Ευχαριστώ πολύ για της ευχές σου και εγω στο τμήμα αποβολών έκανα όλες της ανοσολογικες μου εξετάσεις με την κυρία Τσεκουρα εξαιρετική επιστήμονας μόνο τα καλυτερα έχω να πω για εκείνη. Να είμαι ειλικρινής και εγω στο ελενα λόγο οικονομικού κατέληξα αλλά τελικά εκεί βρέθηκε η λύση 😊😊 εμένα με παρακολουθεί ο Γαβαρης στο ελενα μπορείς να κλείσεις ραντεβού στα απογευματινά ιατρεία μαζί του. 
  • Νέες συζητήσεις