Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιμονή τρίτων


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Αααα εσυ εισαι η μουσιτσα και η @Kat-Cat η σουπια!! Μην μπερδευομαστε παρακαλω ? ε οχι καλε και 10 σελιδες, ενταξει θα δουλεψουμε κ λιγο!!  

Λοιπον καλα τα λεει, το μαγαρισαμε το θεμα... για μαζευτειτε αυριο σιγα σιγα στο αλλο!!

@Diwni ενταξει επικ ατακες, ειδικα η τελευταια ολα τα λεφτα!! Να βλεπα θα θελα την κοκκινη φατσα της ?

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

xaxax Καλημέρα !!! Μπήκες οτι προλάβεις να διαβάσεις μην ειχαμε ξεσαλωσει ήδη από το βράδυ ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και όταν κάνεις το πρώτο και περνάει κανένας χρόνος και το παιδάκι μεγαλώνει ρωτάνε "άντε, πότε θα βάλετε μπρος το 2ο;" λες και τα παιδιά τα παραγγέλνεις ή μπορείς σωματικά ανά πάσα στιγμή ή ακόμα και οικονομικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

τελειο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 10 months later...
στις On 28/5/2018 at 1:33 ΜΜ, ο/η Guest είπε:

Κορίτσια καλο μεσημερι.Να ανοιξουμε ενα θεματακι;;; Πως βαζεις στην θεση τους απαξ δι απαντος δικα σου κοντινα ατομα,που  απο ενδιαφερον σε πιεζουν να κανεις οτι ειναι δυνατον για να μεινεις εγκυος ,ενω εσυ το μονο που θελεις ειναι να παψεις να το σκεφτεσαι και να σου γινεται εμμονη;;;

Και οσο και αν τους κοβεις τον βηχα εκεινοι συνεχιζουν ,μεχρι να σε ισοπεδωσουν ψυχολογικα;; Τι δεν καταλαβαινουν ;;;Και επειτα σου λενε οτι σε αγαπανε πολυ ....Ωραια αγαπη...Διακοπτεις καθε επικοινωνια η τους στελενεις στον αγύριστο;;Ωε ο;;;;

Καλησπέρα κορίτσι μου.. εμένα το σόι του άντρα μου έκαναν οικογενειακό συμβούλιο και αποφάσισαν κιόλας ότι φταίω εγώ και δε προσπαθω αρκετά για να του χαρίσω αυτή τη στιγμή πατρότητας. Προσπαθω να τους προσπερνάω γιατί εγώ κλαίω τα βραδια αυτοί μια χαρά είναι και μεγάλο στόμα έχουν και δε σέβονται και τίποτα. Αλοιμονο από μας που σκάμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. εμένα το σόι του άντρα μου έκαναν οικογενειακό συμβούλιο και αποφάσισαν κιόλας ότι φταίω εγώ και δε προσπαθω αρκετά για να του χαρίσω αυτή τη στιγμή πατρότητας. Προσπαθω να τους προσπερνάω γιατί εγώ κλαίω τα βραδια αυτοί μια χαρά είναι και μεγάλο στόμα έχουν και δε σέβονται και τίποτα. Αλοιμονο από μας που σκάμε.. 

Έχεις στόμα; Ανατομικά και μόνο ρωτάω! Φαντάζομαι έχεις. Αν έχεις λοιπόν άνοιξέ τους και βάλτους στην θέση τους! Και μην λυπάσαι κανέναν και μην ντρέπεσαι κανέναν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Έχεις στόμα; Ανατομικά και μόνο ρωτάω! Φαντάζομαι έχεις. Αν έχεις λοιπόν άνοιξέ τους και βάλτους στην θέση τους! Και μην λυπάσαι κανέναν και μην ντρέπεσαι κανέναν! 

Έχω στόμα αλλά κουραστικα πλέον.. εδώ ο άντρας μου πριν 6 μήνες έπεσε σε κώμα και ο αγαπημένος μου πεθερός με τράβαγε από τη μπλούζα να μην μπω στο ασθενοφόρο με το παιδί του!.. και πολλά αλλά αλλά δεν είναι ποστ εδώ να βγάλω τα εσώψυχα μου.. αφησα τη δουλειά μου και λεφτά του ΟΑΕΔ και ότι δίνει ο πατέρας μου δεν έχουν προσφέρει ένα ευρώ και λένε γύρω γύρω ότι συντηρούν δυο σπίτια και πήγα και τον έφτυσα στα μουτρα και με είπε πουτανα Πατρινια. Άστο Γιαυτο σου λέω κουραστικα να ασχολούμαι ποσο να ασχοληθώ; Μου έφαγαν τη ψυχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Έχω στόμα αλλά κουραστικα πλέον.. εδώ ο άντρας μου πριν 6 μήνες έπεσε σε κώμα και ο αγαπημένος μου πεθερός με τράβαγε από τη μπλούζα να μην μπω στο ασθενοφόρο με το παιδί του!.. και πολλά αλλά αλλά δεν είναι ποστ εδώ να βγάλω τα εσώψυχα μου.. αφησα τη δουλειά μου και λεφτά του ΟΑΕΔ και ότι δίνει ο πατέρας μου δεν έχουν προσφέρει ένα ευρώ και λένε γύρω γύρω ότι συντηρούν δυο σπίτια και πήγα και τον έφτυσα στα μουτρα και με είπε πουτανα Πατρινια. Άστο Γιαυτο σου λέω κουραστικα να ασχολούμαι ποσο να ασχοληθώ; Μου έφαγαν τη ψυχή..

Δεν αξίζει να έχεις σχέσεις με αυτούς τους ανθρώπους.... αλλά να απαντάς να τους βάζεις στη θέση τους.. αμα είναι κ εύκολο πάρε τον άντρα σου κ φύγετε.. γιατί όχι στην Πάτρα αν εκεί είναι όλοι οι δικοί σου... τουλάχιστον από εκεί θα έχεις ουσιαστική βοήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν αξίζει να έχεις σχέσεις με αυτούς τους ανθρώπους.... αλλά να απαντάς να τους βάζεις στη θέση τους.. αμα είναι κ εύκολο πάρε τον άντρα σου κ φύγετε.. γιατί όχι στην Πάτρα αν εκεί είναι όλοι οι δικοί σου... τουλάχιστον από εκεί θα έχεις ουσιαστική βοήθεια

Δυστυχώς δεν μπορώ να τον απομακρύνω από το νοσοκομείο καθώς έχουμε συνεχόμενα ραντεβού εκεί που ήταν και τον επανέφεραν.. μέχρι να τελειώσει η περιπέτεια του απαγορεύονται κ τα ταξίδια κ οι μετακινήσεις.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω και εγώ από την περίπου άλλη πλευρά.. Ήμασταν 3 φίλες και γίναμε κ κουμπαρες μεταξύ μας(δε μένουμε στην ίδια περιοχή) .. Εγω ακόμη δεν έχω αποκτήσει παιδί ενώ προσπαθώ πολύ και είχα πολλές ατυχίες.. Η άλλη κοπέλα κατάφερε μετά από δυσκολίες να κάνει ένα παιδάκι και η άλλη επίσης δεν έκανε.. Εγω όλο αυτό το διάστημα συζητούσα τα θέματα μ μαζί τους και ήξερα πόσο πολύ θελαν κ οι 2 ένα παιδάκι γτ ολα τα χρόνια αυτά προσπαθούσαν.. Όταν λοιπόν γέννησε η κοπέλα με το παιδί μιλούσαμε και της λέω αντε του χρόνου εύχομαι και εμείς να έχουμε να γίνουμε όλες μαμάδες και νονες.. Και μ λέει εσύ δε θα γίνεις..(μιλήσαμε στο τηλ) ωχ της λέω έγινε κάτι μάθατε κάτι σοβαρό ή έτσι το λες; (από πραγματική ανησυχία και σαν άτομο που ταλαιπωρηθηκε πολύ) και δε μ απαντάει ποτέ πάνω σε αυτό.. Και ξαφνικά τρώω ένα βρίσιμο αλλά σας λέω για βρίσιμο... Ζήτησα συγνώμη η έρμη γτ πραγματικά δεν έγινε από αδιακρισια.. Ήμασταν 15 χρόνια κολλητές ..  Είχα πάρει τέτοια στενοχώρια.. Έχει περάσει καιρός βέβαια αλλά δεν μ εξήγησε ποτέ το ξέσπασμα της στο πρόσωπο μ... Δεν ήξερα τι γίνεται στην καθημερινότητα της προφανώς και δεν ήταν σε καμία περίπτωση για κουτσομπολιό... Σας αναφέρω την ιστορία γτ επειδή το περνάω καταλαβαίνω απόλυτα πως όλες μας είμαστε με τεντωμένα νεύρα και κουβαλάμε πολλά μέσα μας που μας πονάνε σε όλα τα επίπεδα! Αλλά καμία φορά σκεφτείτε πριν ξέσπασε τε σε λάθος άτομα.. Είναι κρίμα... Γτ εγώ δε θα ρωτούσα αν δε μ έλεγε αυτή τη κουβέντα.. Απλά ευχήθηκα.. Και όχι σε κάποια τυχαία.. Στην κοπέλα που στεφανωσα.. Και ήθελα αν έχει κάποιο θέμα κ μ ανοιχτεί να την στηρίξω όπως όλα τα χρόνια.. Αν μ έλεγε απλά ένα ευχαριστώ ή εννοείται στο κάτω κάτω δε θέλω ξανά κουβέντα για το θέμα, απλώς θα τελείωνε εκεί.. Ωστόσο όμως εννοείται πως υπάρχουν και κακοπροεραιτοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ σας έχω ατάκα λιγο μακάβρια βεβεα αλλά αμα αντιπάθειτε κανεναν είναι ότι πρέπει! 

Όταν σας ρωτάνε:

Καλέ ποτέ θα κανενετε παιδι

και απαντάς εσύ:

εσύ πότε θα πεθάνεις

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Δυστυχώς δεν μπορώ να τον απομακρύνω από το νοσοκομείο καθώς έχουμε συνεχόμενα ραντεβού εκεί που ήταν και τον επανέφεραν.. μέχρι να τελειώσει η περιπέτεια του απαγορεύονται κ τα ταξίδια κ οι μετακινήσεις.. ?

Κορίτσι μου όμορφο, εύχομαι σύντομα να τελειώσει όλη αυτή η ταλαιπωρία σας και πολύ γρήγορα να γίνετε γονείς. Το σημαντικότερο τώρα είναι η υγεία του άντρα σου. Άσε όλους τους άλλους να λένε ό,τι θέλουν. Το μόνο που μένει σε αυτόν τον κόσμο είναι η κακία. Ξέρω και το λέω και για μένα πως είναι πολύ δύσκολο να μην επηρεάζεσαι από βαριά λόγια. Θέλει δύναμη!!!  Έχω ακούσει κι εγώ διάφορα. Όταν τα σκέφτομαι και τα θυμάμαι βάζω τα κλάματα. Ο Θεός ξέρει καλύτερα και ό,τι κι αν λένε οι άλλοι αν είναι να γίνουμε γονείς θα γίνουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Δυστυχώς δεν μπορώ να τον απομακρύνω από το νοσοκομείο καθώς έχουμε συνεχόμενα ραντεβού εκεί που ήταν και τον επανέφεραν.. μέχρι να τελειώσει η περιπέτεια του απαγορεύονται κ τα ταξίδια κ οι μετακινήσεις.. ?

Κοριτσακι μου υπομονή ο ανδρας σου πως ειναι τωρα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Penny89 είπε:

Κοριτσακι μου υπομονή ο ανδρας σου πως ειναι τωρα ;;

Είναι σταθερός.. κάνουμε μαγνητικές και περιμένουμε το χειρουργείο.. ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Είναι σταθερός.. κάνουμε μαγνητικές και περιμένουμε το χειρουργείο.. ?? 

Αχ βρε κοριτσακι μου τι να πω μακαρι να ειναι περαστικά να του μιλας συνεχεια έχει τις αισθησεις του σε καταλαβαινει συγνώμη που ρωταω τοσα αν θες μην απαντας απλα και εγω γυναίκα ειμαι και εχω ανδρα και καταλαβαίνω οτι θες εναν άνθρωπο να τα πεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...