Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Αααα εσυ εισαι η μουσιτσα και η @Kat-Cat η σουπια!! Μην μπερδευομαστε παρακαλω 😝 ε οχι καλε και 10 σελιδες, ενταξει θα δουλεψουμε κ λιγο!!  

Λοιπον καλα τα λεει, το μαγαρισαμε το θεμα... για μαζευτειτε αυριο σιγα σιγα στο αλλο!!

@Diwni ενταξει επικ ατακες, ειδικα η τελευταια ολα τα λεφτα!! Να βλεπα θα θελα την κοκκινη φατσα της 🤣

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

xaxax Καλημέρα !!! Μπήκες οτι προλάβεις να διαβάσεις μην ειχαμε ξεσαλωσει ήδη από το βράδυ ;;; 

• Haha 1

Και όταν κάνεις το πρώτο και περνάει κανένας χρόνος και το παιδάκι μεγαλώνει ρωτάνε "άντε, πότε θα βάλετε μπρος το 2ο;" λες και τα παιδιά τα παραγγέλνεις ή μπορείς σωματικά ανά πάσα στιγμή ή ακόμα και οικονομικά....

• Like 1

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

• Haha 5

στις πριν 34 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

τελειο!!!!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλησπέρα! Δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρη πριν το τεστ! Είμαστε συνεχώς σε ακρόαση στον οργανισμό μας και προσπαθούμε να βρούμε σημάδια και να χρησιμοποιήσουμε τα ένστικτα μας αλλά δυστυχώς ξεγέλαμε τον εαυτό μας επειδή το επιθυμούμε τόσο πολύ! Τώρα είμαι στον 11ο μήνα προσπαθειών και σκεπτόμενη τους προηγούμενους παρατήρησα ότι κάθε φορά έχω κάτι καινούριο (στήθος, πονους, αναγουλες, ανορεξία, πονοκεφάλους) οπότε τα παράτησα και δεν δίνω σημασία. Ελπίζω από καρδιάς να είσαι και να μην έχεις άλλους μήνες αγωνία αλλά μην συνεχίσεις να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου όσο μπορείς, γιατί είναι ψυχοφθόρο και τόσο κουραστικό.... 
    • σευχαριστω κοριτσι μου.. καπως εχω ηρεμησει σημεραα.. περιμενω πως κ πως τη πεμπτη να το ξαναδω..!!😀 κανω υπομονη οσο μπορω..
    • καλυτερα ειμαι ναι..!! εχθες που πηγα νοσοκομειο το ειδαμε το μικρουλι μας και την καρδουλα του .κ μου ειπε ολα καλα.. αλλα δεν παυει να με ανηαυχει αυτο το μπεζ υγρο που βγαζω.. τωρα ειναι κιτρινομπεζ.. ουφφφφ
    • @Bloublou85 αν ηταν να ειμαστε εμεις γιατροι θα ειχαμε ολοι παιδια τωρα. 
    • Γίνεται να ειναι και ασυμπτωματική ναι . Μάλλον ειναι περισσότερο συνηθισμενο να ειναι χωρις συμπτωματα οταν ειναι χρόνια...
  • Νέες συζητήσεις