Μετάβαση σε περιεχόμενο

φιλικο οξυ


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια μου θα ήθελα να ρωτήσω το φιλικό οξυ πρέπει να το περνουμε μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης? διάβασα διάφορα στο ίντερνετ οτι το υπερβολικό φιλικο οξύ στον οργανισμό μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα στο μωρό. ρώτησα και τον γιατρό μου και μου είπε θα το περνω μέχρι το τέλος. ανχοθηκα θελω τη γνώμη σας ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τον εμπιστεύομαι πολύ οταν χρειάζομαι κατι ειναι παντα εκει και μου εξηγεί και πανω από ολα με ήρεμη αλλά παρόλα αυτα ρωτησα κιαλλο γιατρό ???μου ειπε τα ίδια οτι πρέπει να το περνω ως το τέλος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η M@mmy είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου θα ήθελα να ρωτήσω το φιλικό οξυ πρέπει να το περνουμε μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης? διάβασα διάφορα στο ίντερνετ οτι το υπερβολικό φιλικο οξύ στον οργανισμό μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα στο μωρό. ρώτησα και τον γιατρό μου και μου είπε θα το περνω μέχρι το τέλος. ανχοθηκα θελω τη γνώμη σας ???

Και εγώ είμαι της άποψης να ακους τον γιατρό σου γιατί στο ίντερνετ πολλά θα δεις..Εγώ προσωπικά προσπαθώ να το περιορίσω και ρωτάω μόνο τον γιατρό για οτι απορία έχω..κ έχω πολλές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι 1-2 βδομάδες πριν να γεννήσεις μπορεί να στα κόψει όλα τα συμπληρώματα αλλά αυτό εξαρτάται από την κατάσταση της κάθε εγκύου. Και όπως έχουμε ξαναπεί κάνα δυο τρισεκατομμύρια φορές, δεν πιστεύουμε ότι διαβάζουμε στο ίντερνετ αλλά ακούμε τον γιατρό μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...