Μετάβαση σε περιεχόμενο

5η μερα καθυστερησης


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια..ειμαι 30 ετων.εχω 4 μερες καθυστερησης και σημερα παω για την πεμπτη..ειχα επαφη στις γονιμες μερες ελευθερα..εχω πονακια περιοδου καποιες ωρες της μερας αλλα μετα δεν αισθανομαι τιποτα..το στηθος μου ενω παντα με ποναει πριν την περιοδο τωρα τιποτα..εκανα τεστ εγκυμοσυνης σημερα το πρωι (yes or no) αλλα αρνητικο..εχω πολυ σταθερο κυκλο γι αυτο μου φαινεται περιεργο..ειναι πιθανο να ειναι νωρις για να δειξει το τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν μου απανταει καμια ? Ειμαι καινουργια μηπως εχω κανει κατι λαθος και δεν μπορειται να γραψετε? Πιστευετε οτι εχω πιθανοτητες για εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ είναι πολύ πιθανό να είσαι και να μην έδειξε το τεστ! Τι τεστ εγκυμοσύνης πήρες? Εάν δεν σου έρθει μεχρι την Τρίτη πήγαινε κατευθείαν για χοριακη να είσαι σίγουρη για το αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Φυσικά και υπάρχουν πιθανότητες αφού έκανες στις γονιμες και έχεις καθυστέρηση!  Μπορεί να είναι ακόμα νωρίς, περίμενε 2 μέρες και ξανακανε με τα πρώτα πρωινά ούρα. Αν είναι ο πρώτος μήνας που κάνεις ελεύθερα μπορεί να έχει αλλάξει ο κύκλος σου συμβαίνει πολύ συχνά και υπάρχουν σκαμπανεβάσματα στον κύκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλός ήρθες στην παρέα μας.. κοίτα όταν ξεκινάμε ελεύθερες επαφές για κάποιο λόγο αλαζει ο κύκλος μας στης ποιο πολλές γίνετε αυτό. Από την στιγμή που έκανες τεστ και ήταν αρνητικό μπορείς να περιμένεις λίγο ακόμη ή να πας να κάνεις χοριακη θα σου δείξει καλύτερα αν δεις ότι συνεχίζει.. αν είσαι άφηνα έχω των προσπαθειών μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Εμενα με στην εγκυμοσυνη μου εδειξε αρνητικο κ την επομενη που ξαναεκανα εδειξε πολυ πολυ αχνο θετικο. Ουτε εγω δεν εχω καθυστερησεις ποτε οποτε τοβεοχα κανει την πρωτη μερα. Πηγα για χοριακη 3η ημερα κ ηταν 1400!! Τεραστια! Κ με τοση μεγαλη χοριακη, στο τεστ ισα που φανηκε (hometest).

Ευχομαι να σου συμβειτο ιδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω σε ολες για τις απαντησεις σας...δεν προσπαθουμε πρωτη φορα και δεν εχω συνηθως ποτε καθυστερηση..οταν εκανα το τεστ ελεγα σιγουρα θετικο θα ειναι αλλα τιποτα..6 μερα σημερα αν δεν μου ερθει μεχρι την τριτη θα παω για χοριακη...το τεστ που χρησιμοποιησα ηταν το yes or no..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα ρε κοριτσια εχω πονους περιοδου και αυτο ειναι που μου κοβει τα φτερα..ωρες ωρες λεω θα μου ηρθε και τρεχω στην τουαλετα..μετα ομως μου παιρναει καο δεν αισθαμομαι πραγματικα τιποτα..επισης μου λενε οτι δυσκολα το τεστ να κανει λαθος..συνηθως απο την πρωτη μερα μου ειπαν το δειχνει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλημέρα..συμφωνώ κι εγώ με τις κοπέλες παραπάνω..αν δεν έρθει μέχρι τη Δευτέρα ,πήγαινε Τρίτη για χοριακη...άσε τα τεστ στην άκρη.. εύχομαι να μην σου έρθει και να δεις την Τρίτη έναν τεράστιο αριθμό !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια..ευχομαι σε οσες προσπαθουν να εχουν θετικα αποτελεσματα και σε οσες ειναι ηδη μανουλες να χαιρονται τα παιδακια τους ειναι οτι πιο ομορφο μπορεις να εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο εμενα! Χρειαζομαι κ εγω τη βοηθεια σας! Ο κυκλος μου ειναι 32 ημερες..τον προηγουμενο μηνα λογω αγχους και πιεσης στη δουλεια αδιαθετησα στις 44 μερες.. τωρα συμβαινει το εξης: χθες εκλεισα 44 μερες και ακομα δεν εχω αδιαθετησει..οποτε βασει του μεγαλυτερου κυκλου μου εχω καθυστερηση! Το μονο που εχω ειναι πολλα υγρα ειδικα τις 3 τελευταιες μερες(αλλες φορες διαφανα και αλλες φορες πηχτα και γαλακτερα..συγνωμη για την περιγραφη) και απο χθες το βραδυ ποναει και το στηθος μου κυριως οι θηλες μου...ενω τοσες μερες δεν με ενοχλουσε καν... υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης λετε;; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν ξερω τι να σου απαντησω πραγματικα..νομιζω οτι μονο μια χοριακη θα μας πει..εγω παντως σημερα 7η μερα καθυστερησης και εχω καφε υγρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Anastasoula? είπε:

Εγω δεν ξερω τι να σου απαντησω πραγματικα..νομιζω οτι μονο μια χοριακη θα μας πει..εγω παντως σημερα 7η μερα καθυστερησης και εχω καφε υγρα..

Να κανεις μια χοριακη να δεις...τα καφε υγρα μπορει να ειναι της εμφυτευσης..ευχομαι να εχεις ενα θετικο αποτελεσμα! Εγω λεω να περιμενω 2-3 μερες ακομα...με πολυ αγωνια βεβαια..για να ειμαι ειλικρινης φοβαμαι το αρνητικο αποτελεσμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...