Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοήθεια please!


Recommended Posts

Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με την περίοδο και την ωορρηξία! Είχα σταθερό κύκλο στις 28 μέρες τον μήνα Μάρτιο μου ήρθε κανονικά η περίοδος στις 26 Μαρτίου! Και η επόμενη περίοδος ήρθε αρκετά καθυστερημένη στις 10 Μαΐου! Η ωορρηξία θα αλλάξει τώρα βάσει της περιόδου? Κάνω κάθε μέρα τεστ ωορρηξίας εδώ και 4 μέρες και τίποτα ακόμα λέτε να έγινε ωορρηξία αμέσως μετά την περίοδο και να μην την κατάλαβα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μ η ωορηξια δ εξαρτάται από την περίοδο άλλα η περιοδος από την ωορηξια. Ανάλογα ποτέ θα κανεις ωορηξια 14 μέρες μετά με φυσιολογικό +- 2 μέρες πάνω κάτω αδιαθετεις. Δηλ αν κάνεις σήμερα ωορηξια η επόμενη περίοδος θα σ έρθει γύρω στις 14 μερες μετά. Ο προηγ κύκλος σ ήταν αρκετά μεγάλος από ότι κατάλαβα. Αν ισχύσει κ σε αυτόν μπορεί να κάνεις μερικές μέρες ακόμη μέχρι να κάνεις ωορηξια. Συνέχισε τα τεστ κ βλέπεις. Καλή τύχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει κορίτσια μου άκυρο βγήκε θετικό τεστ ωορρηξίας σήμερα το πρωί! Ελπίζω να γίνει το θαύμα σήμερα!

στις πριν 19 ώρες, ο/η Elenipap23 είπε:

Θα ήθελα την βοήθειά σας σχετικά με την περίοδο και την ωορρηξία! Είχα σταθερό κύκλο στις 28 μέρες τον μήνα Μάρτιο μου ήρθε κανονικά η περίοδος στις 26 Μαρτίου! Και η επόμενη περίοδος ήρθε αρκετά καθυστερημένη στις 10 Μαΐου! Η ωορρηξία θα αλλάξει τώρα βάσει της περιόδου? Κάνω κάθε μέρα τεστ ωορρηξίας εδώ και 4 μέρες και τίποτα ακόμα λέτε να έγινε ωορρηξία αμέσως μετά την περίοδο και να μην την κατάλαβα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...