Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα, 

Σκοπευω να γυρισω στην εργασια μου σύντομα με μειωμένο ωραριο, γνωρίζει καμια σας τι ισχύει με το 9ωρο( 8 ωρες & 1 ωρα διαλειμα);

δηλαδη αν το μειωμένο θα ειναι 6 ωρες η 7 ωρες με μια ωρα διαλειμα. 

Ευχαριστω 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι εξαρτάται από τον εργοδότη και την συμφωνία που θα κάνεις. Κανονικά είναι 2 ώρες μείον για 1 χρόνο αλλά εγώ αναγκαστικά πήρα 1 ώρα μείον για 2 χρόνια

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσια. Σας παρακολουθώ εάν κ δεν πολύ γράφω... Σήμερα είναι η 3η ημέρα που παίρνω την προγεστερονη κ βρήκα την ευκαιρία να μετράω την θερμοκρασία μου. Κ έχω δει πόσο πρέπει να αυξάνεται, για να ξέρω ποια είναι η σωστή μου θερμοκρασία κατά το 2ο μισό. Μαθαίνεις πολλά. Κ φυσικά δεν είχα τέτοιες θερμοκρασίες. Ελπίζω να πάρω όλο το κύκλο. Να παρατηρησω συμπτώματα και να ρθει ο νέος κύκλος με καθαρό ενδομητριο. Εύχομαι όσες περιμένουν να δουν ένα θετικό τεστακι. Οι υπόλοιπες καλές επαφές. Εγώ γόνιμες μέρες ξανά θα έχω κοντά τα μέσα του Δεκεμβρίου. 🎄🎅🎄🎄🎅🎅🎄 Μακαρι να είναι το δώρο του Άη Βασίλη.... 💓
    • Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ ακόμη στην αναμονή με ένα στηθος να μην αγγιζεται!!! Είμαι συγκρατημενα αισιόδοξη αλλά κ συνειδητοποιημενη αν έρθει να πάμε για νέα αρχή!!! 14 μήνες προσπαθειών έχω κλάψει κ έχω στεναχωρηθει αρκετά!!! Τώρα που κάναμε τις εξετάσεις κ μας είπαν όλα καλά ηρέμησα λίγο!!! 😘😘💖
    • Ναι μπλουμπλουκι με αναισθησία γίνεται. Ποτε θα βρεθείς με τον γιατρό να συζητήσετε? Θα κάνεις μόνο υστεροσκοπηση ή και λαπαροσκόπηση? @bebe2 μην πέφτεις εσύ! ♥Έχεις να σηκώσεις την σημαία της επιτυχίας το Σάββατο για τοσες απογοητευμενες έως τώρα εδώ μέσα.. Από τον Ιούλιο που έγινε το θαύμα για την νικονα εάν θυμάμαι καλά καμιά δεν τα έχει καταφερει με εξωσωματική.. Τα ποσοστά είναι μαύρα χάλια. Πρέπει να το σπάσεις το σερί των αποτυχημένων εξωσωματικων bebeeeeee @Eleni73 μιλήσαμε με την Σοφία ναι! Σε ευχαριστώ που μας έφερες σε επαφή😊 Πόσο γλυκό κορίτσι! Καλή επιτυχία ελενακι για την ωοληψια! Να έχετε γονιμοποιηση!
    • σας ευχαριστω κοριτσια !!  ειναι μοναδικό  Συναίσθημα... !!  Θηλάζω και θα θηλάσω την μικρή μέχρι να γεννησω με το καλο και μετα και τα δυο παρεα..  Αποφάσισα να μην πω για την εγκυμοσυνη μου στον περυγυρω θα με ζαλησουν με συμβουλες και να κοψω το θηλασμό κ τετοια !!!!   ασε που ηδη με πιανουν κατι  Τύψεις του τύπου η  Πριγκίπισσα μου θα χάσει την αποκλειστικότητα...  θα εχουν (Πρωτα ο Θεός ) 17 μηνες διαφορα... 
    • Καλησπέρα κορίτσια, χαίρομαι να ακούω καλά νέα. Περαστικά στις αρρωστουλες μας, να σου περάσει γρήγορα και να μην έχεις άλλα κρυωματα εύχομαι βρε κορίτσι @vayaki !! Και καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας @Valfrag 😍😍  Εγώ ακόμα ταλαιπωρούμαι με τις αναγούλες και τους εμετούς βρε κορίτσια, είναι πολύ κουραστικό.. Μάλλον θα πάρω τον γιατρό να ζητήσω κάτι έστω ελαφρύ. Μέχρι στιγμής έκανα υπομονή, δεν ήθελα να επιβαρυνθούμε με χάπι ή κάτι τέτοιο, αλλά δεν παλεύεται!! Και δεν βοηθάει ότι και να έχω δοκιμάσει. 🤷‍🤷‍ Κατά τ άλλα ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να δω το νινί μου στον υπέρηχο ❤😁😁
  • Νέες συζητήσεις