Μετάβαση σε περιεχόμενο
Fainareti

ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΟΥ ΓΑΛΑΚΤΟΣ

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, 

Έχει κάνει καμια σας συνταγογράφηση υποαλλεργικού γαλάκτος;

Αν ναι, που κάνατε και πως ήταν η διαδικασία; Εμένα μου είπαν να κλέισω ραντεβού στη Βούλα, αλλά δεν υπάρχει τίποτα πριν τον Ιούλιο...

Ξέρετε αν γίνεται και κάπου αλλού;;;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω ιδεα γι αυτο που ρωτας αλλα απο περιεργεια, ποσο κανει το υποαλλεργικο γαλα??

Εξαρτάται rosemary μου! Αυτό που παίρνουμε εμείς λόγω καραμπινάτης αλλεργίας στην πρωτεινή αγελαδινού γάλακτος (κάναμε εξετάσεις) , έχει σε φαρμακείο γύρω στα 28 ευρώ (μας βγάζει 2 μέρες ). Στο σκρούτζ το βρήκαμε 22 ευρώ. Απλά επειδή είναι σοβαρή αλλεργία στο παιδί, συνταγογραφείται μας είπε η παιδίατρος το συγκεκριμένο και αποζημιώνεσαι πλήρως.Αρκεί να βγάλω άκρη στο Ασκληπιείο Βούλας και να μου σφραγίσουν τα χαρτιά της παιδιάτρου......

Τι λες τωρα??? Μιλαμε για παρα πολλα χρηματα.. Ευχομαι να βρεις ακρη, πραγματικα.. Πως ειναι το μωρακι σου??

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @stergiou συγχαρητήρια!😘😘😘 Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλο το μωράκι σου!😆❤❤ χάρηκα παρα πολυ!!!! Ολα να σου πάνε τέλεια!! ❤ Σχεδόν 9 μηνών εμείς...Πώς μεγάλωσαν τοσο γρηγορα;; θηλαζουμε ακόμα κ δειλα δειλα ειμαστε ετοιμες να μπουσουλησουμε!!!
    • Πραγματικά δε θ μπορούσα να αντέξω το σύστημα Αγγλία... με τίποτα!!!!! Δυστυχώς είχαμε θέματα με το internet κ το τηλ.. Γενικά καλα είμαι αλλά πάνω που μου περνάνε τα ψυχολογικά μου έρχεται η κάθε μια γειτονισσα (κ οχι μόνο)κ με τρελενει... δε νομίζω να μου έχει κάνει dobbler.. μόνο black and white υπέρηχους κάνω..  Κάθε πότε έχετε εσείς ραντεβού τώρα;; εγω κάθε 2 βδομάδες
    • Τώρα περιμένουμε το Σάββατο την χοριακη της @bebe2. Όσο για την φάση της καθεμιας.. Χαμός. Από όλα έχει ο μπαξές.. 
    • @bebe2 τι έχεις καλό μου? Μην πέφτεις.. Λίγες μέρες ακόμα έμειναν. Δώσε μας λίγο ελπίδα♥♥ @Πιου-πιου να είναι όλα καλά αύριο! @satya καλή επιτυχία με την ωοληψια! @Bloublou85 με την λαπαροσκόπηση θα δει όλα τα όργανα. Όμως εάν δεν είναι απαραίτητο θα το απέφευγα..   
    • @Πιου-πιου σας παρακολουθω αλλα δεν συμμετέχω γιατι δεν είμαι και πολυ στα καλά μου 
  • Νέες συζητήσεις