Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

Ασχετο τώρα.. Απο αιματοκρίτη πώς είστε; εγω ειχα 34,4 και μετά από ένα μήνα πηγε 34,5 (συγκλονιστικη άνοδος!!) αλλά με βάση το 36 είναι καλός, παίρνω ένα σίδηρο την ημέρα.. Ουτε ζαλαδες και τέτοια δεν έχω.. Στην κορη μου είχε πέσει και στο 34 και στο 32!!εσεις πώς είστε; παίρνετε ένα σίδηρο τη μέρα ή δύο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Ασχετο τώρα.. Απο αιματοκρίτη πώς είστε; εγω ειχα 34,4 και μετά από ένα μήνα πηγε 34,5 (συγκλονιστικη άνοδος!!) αλλά με βάση το 36 είναι καλός, παίρνω ένα σίδηρο την ημέρα.. Ουτε ζαλαδες και τέτοια δεν έχω.. Στην κορη μου είχε πέσει και στο 34 και στο 32!!εσεις πώς είστε; παίρνετε ένα σίδηρο τη μέρα ή δύο; 

Εγω είμαι στο 33,8-34,2.. ένα χάπι την ημέρα παίρνω αλλα δεν έχω καθόλου ζαλάδες κλπ.... κ σκέψου ότι πριν την εγκυμοσύνη είχα θέμα κ έπαιρνα κάθε μέρα γθα 2,5 χρόνια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Βρε κορίτσια πείτε μου..όσες έχετε κάνει τη Β επιπέδου βλέπετε και εσείς τη φωτογραφία (3d εννοω) και λετε ποσο ομορφο παιδι θα κανετε;; η ειμαι η μονη τρελή κουκουβαγια που βλεπω τον μικρουλη μου κουκλο;χιχιχι 

αχ τι ωραιαααα!!! σε ολες δινουν 3d φωτο στη β επιπεδου?? θα μου δωσουν και εμενα οταν παω να τη κανω?? μακαρι, θελω πολυ!!!! να τον χαιρεσαι το μπεμπουλη σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

αχ τι ωραιαααα!!! σε ολες δινουν 3d φωτο στη β επιπεδου?? θα μου δωσουν και εμενα οταν παω να τη κανω?? μακαρι, θελω πολυ!!!! να τον χαιρεσαι το μπεμπουλη σου ?

Μμμ ετσι νομίζω πως σε όλες δίνουν..σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..Όσο κοιτάζω την φωτογραφία τόσο πιο πολύ θέλω να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου το ίδιο και ο άντρας μου..!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Ασχετο τώρα.. Απο αιματοκρίτη πώς είστε; εγω ειχα 34,4 και μετά από ένα μήνα πηγε 34,5 (συγκλονιστικη άνοδος!!) αλλά με βάση το 36 είναι καλός, παίρνω ένα σίδηρο την ημέρα.. Ουτε ζαλαδες και τέτοια δεν έχω.. Στην κορη μου είχε πέσει και στο 34 και στο 32!!εσεις πώς είστε; παίρνετε ένα σίδηρο τη μέρα ή 

Με ένα σίδηρο την ημερα ειμαι 36,7.. Αλλά δεν ξέρω πόσο είχα προ εγκυμοσύνης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Μμμ ετσι νομίζω πως σε όλες δίνουν..σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..Όσο κοιτάζω την φωτογραφία τόσο πιο πολύ θέλω να τον κρατήσω στην αγκαλιά μου το ίδιο και ο άντρας μου..!!!?????

ρεεεε τι ομορφοοο!!! μπραβο! θα το κρατησετε κοριτσακι μου, υπομονη λιγοι μηνες εμειναν. ευχομαι ολες μας να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα μωρακια μας και να εχουν την υγεια τους ? τη μουριτσα του βλεπεις στη φωτο??πολυ γλυκο ακουγεται ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

ρεεεε τι ομορφοοο!!! μπραβο! θα το κρατησετε κοριτσακι μου, υπομονη λιγοι μηνες εμειναν. ευχομαι ολες μας να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα μωρακια μας και να εχουν την υγεια τους ? τη μουριτσα του βλεπεις στη φωτο??πολυ γλυκο ακουγεται ?

Ναι το ζουζουνακι μου και εχει και το χερακι του μπροστά..αχ θα δεις και εσύ το δικό σου και θα τρελαθείς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Με ένα σίδηρο την ημερα ειμαι 36,7.. Αλλά δεν ξέρω πόσο είχα προ εγκυμοσύνης..

κομπλε εισαι..

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nala_89 είπε:

Εγω είμαι στο 33,8-34,2.. ένα χάπι την ημέρα παίρνω αλλα δεν έχω καθόλου ζαλάδες κλπ.... κ σκέψου ότι πριν την εγκυμοσύνη είχα θέμα κ έπαιρνα κάθε μέρα γθα 2,5 χρόνια !!!

αφου ειχες και πριν θεμα και εχεις τοσο εισαι κομπλε κι εσυ..

αρα ενταξει ολες καλα ειμαστε βρε χαχα..πιστευω θα συνεχισει τοσο δεν πεφτει αλλο, γιατι το δευτερο τριμηνο κανει τη μεγαλη "βουτια"..θα κανω την αλλη εβδομαδα εξετασεις, για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Ναι το ζουζουνακι μου και εχει και το χερακι του μπροστά..αχ θα δεις και εσύ το δικό σου και θα τρελαθείς.. 

απ το στομα σου και στου θεου το αυτί! αχ μακαρι να μας δωσουν και εμας 3d φωτο τη μουριτσα του. θα το ηθελα παααρα πολυ ? καντον κορνιζουλα τον μπεμπουλη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Ασχετο τώρα.. Απο αιματοκρίτη πώς είστε; εγω ειχα 34,4 και μετά από ένα μήνα πηγε 34,5 (συγκλονιστικη άνοδος!!) αλλά με βάση το 36 είναι καλός, παίρνω ένα σίδηρο την ημέρα.. Ουτε ζαλαδες και τέτοια δεν έχω.. Στην κορη μου είχε πέσει και στο 34 και στο 32!!εσεις πώς είστε; παίρνετε ένα σίδηρο τη μέρα ή δύο; 

Εγω παιρνω 2 φορες την ημερα και εφτασε 34,5..αλλα βρε κοριτσια ολο το διαστημα που παιρνουμε σιδηρο τα κοπρανα μας ειναι μαυρα;δεν επανέρχονται οσο παιρνουμετο φαρμακο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εγω παιρνω 2 φορες την ημερα και εφτασε 34,5..αλλα βρε κοριτσια ολο το διαστημα που παιρνουμε σιδηρο τα κοπρανα μας ειναι μαυρα;δεν επανέρχονται οσο παιρνουμετο φαρμακο;

ναι ναι οσο θα παιρνουμε σιδηρο ετσι θα ειναι. μαυρα με μια εσανς κυπαρισσί ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Ασχετο τώρα.. Απο αιματοκρίτη πώς είστε; εγω ειχα 34,4 και μετά από ένα μήνα πηγε 34,5 (συγκλονιστικη άνοδος!!) αλλά με βάση το 36 είναι καλός, παίρνω ένα σίδηρο την ημέρα.. Ουτε ζαλαδες και τέτοια δεν έχω.. Στην κορη μου είχε πέσει και στο 34 και στο 32!!εσεις πώς είστε; παίρνετε ένα σίδηρο τη μέρα ή δύο; 

Εγώ έχω 34,3 με ένα χάπι την ημέρα.. αλλά και πριν χαμηλό είχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

αρα ενταξει ολες καλα ειμαστε

Δυστυχώς οχι! Αιματοκρίτης 32 εδώ. Άλλαξα σκεύασμα τώρα από πόσιμο σε κάψουλα και 2 φορές την ημέρα. Βάρεσε καμπανάκι γιατί το τελευταίο 3μηνο αναμένεται η μεγάλη πτώση... Για να δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 3D είναι σκέτο κουκλί ο μπεμπουλης μας ? Αναρωτιέμαι όμως, ανταποκρίνονται στην πραγματικοτητα; Ετσι ακριβώς θα είναι όταν γεννηθει; Γιατι δεν ειναι ιδιος καθε φορα. Τη μια μοιάζει στη μαμά, την άλλη στον μπαμπά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/9/2018 at 10:30 ΜΜ, ο/η Nala_89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε;; Πήγαμε σήμερα κ είδαμε τον μικρούλη μας! 650 γρ έφτασε και είμαι 23w.... μου έγραψε καμπύλη ζαχαρου! Για πείτε... κάνατε εσείς; Σε διαγνωστικό κέντρο;; Πως ηταν; Έχω αγχωθεί λιγάκι γιατί έχω ακούσει πτι ειναι λιγο περίεργη σαν διαδικασία..

Εγώ αύριο έχω καμπύλη,που είμαι 24+6, και δεν ξέρω πως θα την παλέψω. Τρεις ώρες πρέπει να μείνω εκεί, να με τρυπησουν 3 φορές και να πιω αυτή την αηδία....Ολα αυτά και στο τέλος θα μοιάσει στον πατέρα της....χαχαχα.Την Πέμπτη έχω γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Akrivoul είπε:

Εγώ αύριο έχω καμπύλη,που είμαι 24+6, και δεν ξέρω πως θα την παλέψω. Τρεις ώρες πρέπει να μείνω εκεί, να με τρυπησουν 3 φορές και να πιω αυτή την αηδία....Ολα αυτά και στο τέλος θα μοιάσει στον πατέρα της....χαχαχα.Την Πέμπτη έχω γιατρό. 

Χαχαχαχαχαχα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Στις 3D είναι σκέτο κουκλί ο μπεμπουλης μας ? Αναρωτιέμαι όμως, ανταποκρίνονται στην πραγματικοτητα; Ετσι ακριβώς θα είναι όταν γεννηθει; Γιατι δεν ειναι ιδιος καθε φορα. Τη μια μοιάζει στη μαμά, την άλλη στον μπαμπά! 

Αλλάζει ναι.  χαχαχα Ψυχούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποχωρώ λόγο ειρωνείας της μελουλας διότι το πάει πολύ επιθετικά και ειρωνικά ενώ δεν είχα καμία πρόθεση να δημιουργήσω τέτοια αίσθηση. 

Μελούλα επειδή όντως είμαι γριούλα κ έχω δει πολλές όπως εσύ. Θα διώξεις πολύ κόσμο από κοντά σου και θ το καταλάβεις κάποτε έχεις ψωμί πολύ να φας όσο κ να έχεις έπαρση κ να θες να απαντάς σε όλους με αυτό το στυλ. Πριν γράψεις οτιδήποτε γτ είσαι προβλεπόμενη πολύ οι κινήσεις σου εννοώ.... Διάβασε τι γράφω κ πως απαντάς αν βεβαία σε αφήσει η ψωροπερηφανια σου. Λοιπον πίτσκο δεν γυρίζει η γη γύρω από σένα. Έχεις ήδη διώξει κι άλλους. 

Μία τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες με γερά παιδάκια. Να είστε πάντα καλά να τα μεγαλώσετε σωστά κ με σύνεση. 

Καλό υπόλοιπο κούκλες μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Ας μην χαλάμε τις καρδιές μας, κρίμα είναι! Μιλάνε οι ορμόνες ? νομίζω καμια δεν έχει πρόθεση να θίξει κάποια.. Η καθεμία μπορεί να λέει τη γνώμη της ?

Να σας ρωτήσω, το φυλλικο το έχετε σταματήσει; και αν ναι, ποτε; εγώ μπήκα στον 5ο και παίρνω ακόμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ας μην χαλάμε τις καρδιές μας, κρίμα είναι! Μιλάνε οι ορμόνες ? νομίζω καμια δεν έχει πρόθεση να θίξει κάποια.. Η καθεμία μπορεί να λέει τη γνώμη της ?

Να σας ρωτήσω, το φυλλικο το έχετε σταματήσει; και αν ναι, ποτε; εγώ μπήκα στον 5ο και παίρνω ακόμα ?

Εμένα μου είπε ο γιατρός μέχρι τέλος θα το παίρνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ας μην χαλάμε τις καρδιές μας, κρίμα είναι! Μιλάνε οι ορμόνες ? νομίζω καμια δεν έχει πρόθεση να θίξει κάποια.. Η καθεμία μπορεί να λέει τη γνώμη της ?

Να σας ρωτήσω, το φυλλικο το έχετε σταματήσει; και αν ναι, ποτε; εγώ μπήκα στον 5ο και παίρνω ακόμα ?

@PanB εμενα η γιατρος μου ειπε θα το παιρνω σε ολη την εγκυμοσύνη..βεβαια μπορει επειδη εχω διδυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@PanB εμενα η γιατρος μου ειπε θα το παιρνω σε ολη την εγκυμοσύνη..βεβαια μπορει επειδη εχω διδυμα..συν του οτι το παιρνω απο πριν λογω εξωσωματικής

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ας μην χαλάμε τις καρδιές μας, κρίμα είναι! Μιλάνε οι ορμόνες ? νομίζω καμια δεν έχει πρόθεση να θίξει κάποια.. Η καθεμία μπορεί να λέει τη γνώμη της ?

Να σας ρωτήσω, το φυλλικο το έχετε σταματήσει; και αν ναι, ποτε; εγώ μπήκα στον 5ο και παίρνω ακόμα ?

Ναι βρε κορίτσια.. Κι εγώ στενοχωριέμαι με τέτοιες παρεξηγήσεις ?

Στον 5ο σταμάτησα το filicine αλλά ξεκίνησα σίδηρο που έχει μέσα και φυλλικό σε μικρότερη ποσότητα. Μου είπε αφού δεν έχω στίγμα δεν το χρειάζομαι πια αλλά δεν κάνει και κακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Αποχωρώ λόγο ειρωνείας της μελουλας διότι το πάει πολύ επιθετικά και ειρωνικά ενώ δεν είχα καμία πρόθεση να δημιουργήσω τέτοια αίσθηση. 

Μελούλα επειδή όντως είμαι γριούλα κ έχω δει πολλές όπως εσύ. Θα διώξεις πολύ κόσμο από κοντά σου και θ το καταλάβεις κάποτε έχεις ψωμί πολύ να φας όσο κ να έχεις έπαρση κ να θες να απαντάς σε όλους με αυτό το στυλ. Πριν γράψεις οτιδήποτε γτ είσαι προβλεπόμενη πολύ οι κινήσεις σου εννοώ.... Διάβασε τι γράφω κ πως απαντάς αν βεβαία σε αφήσει η ψωροπερηφανια σου. Λοιπον πίτσκο δεν γυρίζει η γη γύρω από σένα. Έχεις ήδη διώξει κι άλλους. 

Μία τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες με γερά παιδάκια. Να είστε πάντα καλά να τα μεγαλώσετε σωστά κ με σύνεση. 

Καλό υπόλοιπο κούκλες μου. 

που πας μαρη? πουθενα δεν πας ουτε εσυ ουτε καμια. μην με συγχυζετε γιατι εχω στουμπωσει παλι και τραβαω ζορια ?? ολες τη γνωμη μας λεμε καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xara1 είπε:

που πας μαρη? πουθενα δεν πας ουτε εσυ ουτε καμια. μην με συγχυζετε γιατι εχω στουμπωσει παλι και τραβαω ζορια ?? ολες τη γνωμη μας λεμε καλε

Χαχαχαχα κι εγώ 2-3 μέρες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...