Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κορίτσιαααα...καναμε κ μεις χθες την β επιπεδου ολα σουπερ ...αλλα έχουμε εκπληξη...τελικα εχουμε 2 αγορακια και οχι ενα κ ενα....αγορομανα λοιπον... @Μελούλα αλλαξε το στην λιστα ?...οι πλακουντες ειναι σουπερ οπισθιοι grade1 και ο τραχηλος που μου εξετασε και εμενα μονο μεσω υπερηχου 3,75 αν θυμαμαι καλα...τελεια μου ειπε..

@Antelope θελω πολυ να θηλασω και το σκεφτομαι ολη την ώρα πως να ενημερωθω σωστα γιατι ειδικα με διδυμα φοβαμαι μηπως δεν τα καταφερω παρολο που διαβαζω για πολλες που τα κατάφεραν  .το σίγουρο νομίζω ειναι πως θα μου χρειαστει ενα θήλαστρο..αλλα με τοσα που κυκλοφορουν στο εμπόριο δεν ξερω ποιο να παρω...

Μπράβο κορίτσι μου, χαίρομαι!!! Αγοράκια λοιπόν , με το καλό τα παιδάκια μας!!! Πάμε πολύ καλά όλες κι αυτό μου δίνει μεγάλη χαρά! Άντε βρε κορίτσια , λίγο έμεινε .. σε 4 μήνες θα λέμε αλλά πράγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Ναι ο γλυκός μου και ο τράχηλος τέλειος 3.8 μας είπε..μου έφυγε ένα μεγάλο άγχος μετά το άγχος που είχα περάσει με την Αυχενική..Καλά κάνεις και μας τα λες μιας και τα έχεις ζήσει σαν δευτεροτοκη..ξέρεις εμείς οι πρωταρες βαδίζουμε λίγο στα τυφλά..ευτυχώς που υπάρχει και το forum..!!!

ετσι μωρε..αυτο ειναι, η μια να βοηθαει την αλλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

σε 4 μήνες θα λέμε αλλά πράγματα...

οντως..στην αρχη λεγαμε για χοριακες, για αν ακουσαμε καρδουλα, μετα ηρθε η αυχενικη, το φυλο, οι κλωτσιες, τωρα η β επιπεδου..κι εχουμε ακομα τοσο λιγο, και ας μην το καταλαβαινουμε..μετα θα λεμε ποσο γεννηθηκαν, πώς ειναι, αν κοιμουνται, αν θηλαζουν, για κακακια χαχαχαχα..

περναει νερακι ο καιρος κοριτσια..η μικρη μου σημερα εγινε 3,5 ετων και μου φαινεται τοσο μεγαλη και ανεξαρτητη η ζουζουνα..και ακομα κοιταζω τους υπερηχους της και δεν το πιστευω οτι ειναι το ιδιο πλασμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι ωραία νέα ειναιβστα που διαβαζω.. σούπερ οιββ επιπέδου σας.. Τέλεια... Εγώ είμαι λιγοβπιο αργα μαρτιο αλλα για πειτε μου η κοιλιτσα σας ποτε αρχισε να φαινεται? Εγω αυριο μπαινω στην 14 βδομαδα αρα μπαινω στον 4. Η κοιλιά μου είναι λίγο πρησμένη Αλλά δεννξερω πο τε θα ξεκινήσει να φαινεται???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου τι ωραία νέα ειναιβστα που διαβαζω.. σούπερ οιββ επιπέδου σας.. Τέλεια... Εγώ είμαι λιγοβπιο αργα μαρτιο αλλα για πειτε μου η κοιλιτσα σας ποτε αρχισε να φαινεται? Εγω αυριο μπαινω στην 14 βδομαδα αρα μπαινω στον 4. Η κοιλιά μου είναι λίγο πρησμένη Αλλά δεννξερω πο τε θα ξεκινήσει να φαινεται???

Εγώ είμαι στην 17η και ακόμα τπτ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσια μου τι ωραία νέα ειναιβστα που διαβαζω.. σούπερ οιββ επιπέδου σας.. Τέλεια... Εγώ είμαι λιγοβπιο αργα μαρτιο αλλα για πειτε μου η κοιλιτσα σας ποτε αρχισε να φαινεται? Εγω αυριο μπαινω στην 14 βδομαδα αρα μπαινω στον 4. Η κοιλιά μου είναι λίγο πρησμένη Αλλά δεννξερω πο τε θα ξεκινήσει να φαινεται???

με το καλο το μωρακι σου!!! εγω ειμαι στην 22η και εχει αρχισει να φαινεται απο την 18η... γενικα ομως ειναι διαφορετικο απο γυναικα σε γυναικα! μια φιλη μου ειναι στην 21η και η κοιλια της ειναι αρκετα πιο μεγαλη απο τη δικη μου... που γενικα εχουμε τον ιδιο σωματοτυπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιαααα!!

Σημερα ειχαμε το καθιερωμενο ραντεβου στο γιατρο!! ολα καλα..απλα σε ενα μηνα πηραμε 3 κιλαα ( 6 στο συνολο μεχρι στιγμης) .. εσεις πως τα πατε με τα κιλακια?? εχω πολλους πονους στη μεση?.. κατα τα αλλα ολα καλα!! καναμε και κολπικο για να μετρησουμε τον τραχηλο να μου φυγει το αγχος και ειναι πολυ καλα 3,9 εκατοστα!! Λαθος δικο μου τελικα!! Στης 16/10 εχουμε και την καμπυλη!! 

εσεις τι κανετε ολα καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

γεια σας κοριτσιαααα!!

Σημερα ειχαμε το καθιερωμενο ραντεβου στο γιατρο!! ολα καλα..απλα σε ενα μηνα πηραμε 3 κιλαα ( 6 στο συνολο μεχρι στιγμης) .. εσεις πως τα πατε με τα κιλακια?? εχω πολλους πονους στη μεση?.. κατα τα αλλα ολα καλα!! καναμε και κολπικο για να μετρησουμε τον τραχηλο να μου φυγει το αγχος και ειναι πολυ καλα 3,9 εκατοστα!! Λαθος δικο μου τελικα!! Στης 16/10 εχουμε και την καμπυλη!! 

εσεις τι κανετε ολα καλα??

Κι εγώ με τα κιλά έχω άγχος συνέχεια ? μάλλον χωρίς λόγο! Στην 17η εβδομάδα ειμαι  +2.4. Αλλά εσύ Γωγώ εισαι σε πιο μεγάλη εβδομάδα, σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ με τα κιλά έχω άγχος συνέχεια ? μάλλον χωρίς λόγο! Στην 17η εβδομάδα ειμαι  +2.4. Αλλά εσύ Γωγώ εισαι σε πιο μεγάλη εβδομάδα, σωστά;

εγω ειμαι 21+3 !!μια χαρα εισαι συ! και γω μεχρι τη 17η ειχα παρει 3 .. τωρα τον τελευταιο μηνα πηρα τα αλλα 3!! απλα τα εχω παρει στο στηθος περισσοτερο παρα στη κοιλια.. χαχα.. και η μπουμπου μου ειναι 480γραμμαρια❤❤.. απλα απο τα κιλς με εχει ταραξει η μεση μου γιατι ειμαι αδυνατη και δεν ειχα ποτε τοσα κιλα παραπανω! και με ταρακουνησε λιγο ο γιατρος γιατι θα παρω τουλαχιστον 8-9 ακομα και θα με ζορισουν πιο πολυ με τη μεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Εγώ είμαι στην 17η και ακόμα τπτ ?

Εγώ έχω μια κοιλουμπα άλλο πράγμα κ είμαι στη 16. Χαχαχα. Εγώ φαίνομαι από την αρχή. Φαίνομενο.. 

Λέτε να βγάλω καμιά δίμετρη κουκλαρα??? Η κουκουβάγια εγώ χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια !!! Είπα να μπω και εγώ στην παρέα σας αφού διάβασα τα τόσα ωραία που μοιράζεστε καθώς έψαχνα να βρω γιατρό για την δική μου εγκυμοσύνη. Είμαι 5 μηνών και περιμένω αγοράκι??. Η ΠΗΤ είναι 20/1/2018 επομένως νομίζω καλώς ηρθα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις μανουλες που θα γεννησουμε μαζί !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

γεια σας κοριτσιαααα!!

Σημερα ειχαμε το καθιερωμενο ραντεβου στο γιατρο!! ολα καλα..απλα σε ενα μηνα πηραμε 3 κιλαα ( 6 στο συνολο μεχρι στιγμης) .. εσεις πως τα πατε με τα κιλακια?? εχω πολλους πονους στη μεση?.. κατα τα αλλα ολα καλα!! καναμε και κολπικο για να μετρησουμε τον τραχηλο να μου φυγει το αγχος και ειναι πολυ καλα 3,9 εκατοστα!! Λαθος δικο μου τελικα!! Στης 16/10 εχουμε και την καμπυλη!! 

εσεις τι κανετε ολα καλα??

Γωγω σε ποιον μηνα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

με το καλο το μωρακι σου!!! εγω ειμαι στην 22η και εχει αρχισει να φαινεται απο την 18η... γενικα ομως ειναι διαφορετικο απο γυναικα σε γυναικα! μια φιλη μου ειναι στην 21η και η κοιλια της ειναι αρκετα πιο μεγαλη απο τη δικη μου... που γενικα εχουμε τον ιδιο σωματοτυπο!!!

Ωραία βλέπω ότι διαφέρει σε καθεμία μας ή κοιλίτσα μας.. άρα κάνω υπομονή με το καλό όλες μας κορίτσια με υγιή μωράκια στην αγκαλιά μας..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@banesaki16 καταλαβαινω την λαχταρα σου να δεις την κοιλιτσα σου...αλλα πιστεψε με εμεις που την εχουμε τουρλα ναι μεν χαιρόμαστε αλλα ταλαιπωρουμαστε κιολας.εγω ειμαι 21εβδ εχω φουσκωσει  αρκετα ..βλέπεις εχω δυο νινακια.δυσκολευομαι να σκύψω να μαζεψω ενα σκουπιδακι απο κατω,να ξυρισω τα ποδια μου (για πιο χαμηλα δεν μιλαω)..ασε που η μεση σου ταλαιπωρείται περισσοτερο με την κοιλιτσα.  Ωστοσο σε καταλαβαινω οπως ξαναπα γιατι κ εγω μεχρι να εμφανιστει πηγαινα καθε μερα στον καθρεφτη και κοιταζομουν στο πλαι ..κ με βλεπε ο άντρας μου κ μου λεγε τι κάνεις ;και του λεγα ποτε θα φανω εγκυος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KristinaL είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια !!! Είπα να μπω και εγώ στην παρέα σας αφού διάβασα τα τόσα ωραία που μοιράζεστε καθώς έψαχνα να βρω γιατρό για την δική μου εγκυμοσύνη. Είμαι 5 μηνών και περιμένω αγοράκι??. Η ΠΗΤ είναι 20/1/2018 επομένως νομίζω καλώς ηρθα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις μανουλες που θα γεννησουμε μαζί !! 

Καλως ηρθες λοιπον γλυκια μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KristinaL είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια !!! Είπα να μπω και εγώ στην παρέα σας αφού διάβασα τα τόσα ωραία που μοιράζεστε καθώς έψαχνα να βρω γιατρό για την δική μου εγκυμοσύνη. Είμαι 5 μηνών και περιμένω αγοράκι??. Η ΠΗΤ είναι 20/1/2018 επομένως νομίζω καλώς ηρθα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις μανουλες που θα γεννησουμε μαζί !! 

Καλώς ήρθες γλυκιά μου..έχεις κάνει β επιπέδου ή ακόμα; τι εννοείς ψάχνεις γιατρό άλλαξες αυτόν που ειχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KristinaL είπε:

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια !!! Είπα να μπω και εγώ στην παρέα σας αφού διάβασα τα τόσα ωραία που μοιράζεστε καθώς έψαχνα να βρω γιατρό για την δική μου εγκυμοσύνη. Είμαι 5 μηνών και περιμένω αγοράκι??. Η ΠΗΤ είναι 20/1/2018 επομένως νομίζω καλώς ηρθα!! Συγχαρητήρια σε όλες τις μανουλες που θα γεννησουμε μαζί !! 

αααα μαζι ειμαστε εμεις! καλωσηρθες! εχεις κανει β επιπεδου?και εγω εχω ΠΗΤ 20/1οπως εσυ. σημερα ειμαστε 21w και 5d. εσυ? και εγω αγορακι περιμενω ? να τον χαιρεσαι τον μπεμπουλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@banesaki16 καταλαβαινω την λαχταρα σου να δεις την κοιλιτσα σου...αλλα πιστεψε με εμεις που την εχουμε τουρλα ναι μεν χαιρόμαστε αλλα ταλαιπωρουμαστε κιολας.εγω ειμαι 21εβδ εχω φουσκωσει  αρκετα ..βλέπεις εχω δυο νινακια.δυσκολευομαι να σκύψω να μαζεψω ενα σκουπιδακι απο κατω,να ξυρισω τα ποδια μου (για πιο χαμηλα δεν μιλαω)..ασε που η μεση σου ταλαιπωρείται περισσοτερο με την κοιλιτσα.  Ωστοσο σε καταλαβαινω οπως ξαναπα γιατι κ εγω μεχρι να εμφανιστει πηγαινα καθε μερα στον καθρεφτη και κοιταζομουν στο πλαι ..κ με βλεπε ο άντρας μου κ μου λεγε τι κάνεις ;και του λεγα ποτε θα φανω εγκυος;;;

αχαχαχ κι εγω τα ιδια..και τωρα δεν μπορω να κανω τιποτα και ειμαι μονο 5 μηνων!! ολα καλα να μας πανε λοιπον σε ολες!❤❤❤ Αντε καλη Λευτερια στις κοιλιτσες μας και να βγουν τα ζουζουνια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

ειμαι στον 5ο μηνα! 21+3

Τοτε να σε παρηγορησω με τα κιλα λεγοντας σου οτι την αλλη βδομαδα μπαινω στον 6ο και εχω παρει 9κιλα.και ναι μεν ειναι διδυμα αλλα και παλι εχω παρει παραπανω απο οσο θα πρεπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

με το καλο το μωρακι σου!!! εγω ειμαι στην 22η και εχει αρχισει να φαινεται απο την 18η... γενικα ομως ειναι διαφορετικο απο γυναικα σε γυναικα! μια φιλη μου ειναι στην 21η και η κοιλια της ειναι αρκετα πιο μεγαλη απο τη δικη μου... που γενικα εχουμε τον ιδιο σωματοτυπο!!!

εμενα απο τη 16 εβδομαδα φαινοταν.τωρα πια που ειμαι στην 21w δεν μπορω ουτε να ξυρισω το μπουμπουκι μου... δεν το βλεπω πια ? τα ποδια τα καταφερνω προς το παρον αλλα κουραζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

εμενα απο τη 16 εβδομαδα φαινοταν.τωρα πια που ειμαι στην 21w δεν μπορω ουτε να ξυρισω το μπουμπουκι μου... δεν το βλεπω πια ? τα ποδια τα καταφερνω προς το παρον αλλα κουραζομαι

@xara1 ταυτίζομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@xara1 ταυτίζομαι..

Χαχαχαχαχαχα.... Ούτε εγώ το βλέπω χαχαχαχαχαχα. Έχω Ν Τ δω μήνες έτσι που είχε μεγαλώσει η κοιλιά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Χαχαχαχαχαχα.... Ούτε εγώ το βλέπω χαχαχαχαχαχα. Έχω Ν Τ δω μήνες έτσι που είχε μεγαλώσει η κοιλιά μου. 

Χαχαχα ούτε εγώ το βλέπω πια αλλά το προχώρησα ακόμα πιο πολύ... Από τότε που είχα την αιμορραγια δεν το βλέπει ούτε ο άντρας μου. Τώρα το "μπουμπουκι" μου ανήκει στους γιατρούς! Μόνο αυτοί το βλέπουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Χαχαχαχαχαχα.... Ούτε εγώ το βλέπω χαχαχαχαχαχα. Έχω Ν Τ δω μήνες έτσι που είχε μεγαλώσει η κοιλιά μου. 

Δεν πειραζει κοριτσια ας ειναι μονο αυτα τα προβληματα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...