Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η xara1 είπε:

εμενα η πεθερα μου εχει ωραιο ονομα αλλα δεν θα ηθελα αν εκανα κοριτσακι να εδινα το ονομα της γιατι δεν μου εχει φερθει καθολου καλα. τωρα που ειμαι εγκυος πεταει απ τη χαρα της βεβαια αλλα τι να το κανω... Ελισάβετ τη λενε. ειμαι πεθεροπληκτη ??

Ελισάβετ λένε την κόρη μου❤️.. Πεθερά δεν έχω και δεν την γνώρισα ποτέ, είχε ήδη ταξιδεψει 6 χρόνια πριν τον γνωρίσω, οι περισσότερες μου λένε πως είμαι τυχερή στο θέμα αυτό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Anitta είπε:

Ελισάβετ λένε την κόρη μου❤️.. Πεθερά δεν έχω και δεν την γνώρισα ποτέ, είχε ήδη ταξιδεψει 6 χρόνια πριν τον γνωρίσω, οι περισσότερες μου λένε πως είμαι τυχερή στο θέμα αυτό ?

τυχερη?εχεις κωλοφαρδια απο τις λιγες ??? ρωτα και εμάς τις παθουσες που ζουμε το δράμα μας χαχαχα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

τυχερη?εχεις κωλοφαρδια απο τις λιγες ??? ρωτα και εμάς τις παθουσες που ζουμε το δράμα μας χαχαχα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!

Ευχαριστώ κοριτσι❤️ Όλες μα όλες αυτό μου λένε, για την τύχη μου! ??? Εγώ είμαι «αδερφοπληκτη» καθώς έχει 3 μεγαλύτερες αδερφές, εκ των οποίων οι δυο είναι οι χειρότερες των χειροτέρων. Η μια δυστυχώς βάφτισε τον γιο μου ☹️?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πως το διαχειρίζεστε όλο αυτό με τις πεθερές; Εγώ δεν έχω αλλά φαντάζομαι  κι όπως συνήθως είναι κολλημένοι με τις μαμάδες τους όταν σας ενοχλεί κάτι το συζητάτε ανοιχτά με τον σύζυγο η’ όχι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Anitta είπε:

Ευχαριστώ κοριτσι❤️ Όλες μα όλες αυτό μου λένε, για την τύχη μου! ??? Εγώ είμαι «αδερφοπληκτη» καθώς έχει 3 μεγαλύτερες αδερφές, εκ των οποίων οι δυο είναι οι χειρότερες των χειροτέρων. Η μια δυστυχώς βάφτισε τον γιο μου ☹️?? 

εμ και εσυ γιατι την αφησες να σου βαφτισει το μπεμπακι?? εσενα θα σε γνωρισω σε μια φιλη μου που ο δικος της εχει μια αδερφη που κανει για 5 πεθερες.ασε... πολυ χαλια περναει αλλα τον αγαπάει και κανει υπομονη. ειναι κριμα παντως να μπαινουν τριτοι στα ζευγαρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Anitta είπε:

Βρε κορίτσια πως το διαχειρίζεστε όλο αυτό με τις πεθερές; Εγώ δεν έχω αλλά φαντάζομαι  κι όπως συνήθως είναι κολλημένοι με τις μαμάδες τους όταν σας ενοχλεί κάτι το συζητάτε ανοιχτά με τον σύζυγο η’ όχι; 

φυσικα και το συζητάμε.εμενα ο δικος μου δεν εχει κολλημα με τη μαμα του. το αντιθετο θα ελεγα...παρόλα αυτά δεν παταει πόδι γιατι εχει προβλημα υγειας ο μπαμπας του και δεν γινεται να δημιουργησει θεμα...εγω δεν της αντιμιλαω απο σεβασμό αν και κακώς κανω γιατι παιρνει παρα πανω αερα.  μια φορα αντιμιλησα γιατι με έφτασε στο αμην και  έκανε τη κοτα. αλλα εμενα η πεθερα μου ειναι αλλη περιπτωση. αν τη γνωρισεις θα τη λατρεψεις και θα σου φανει πολυ καλοσυνατη και γλυκια αλλα οταν δεν ειναι μπροστα ο αντρας μου μεταμορφώνεται, οποτε επρεπε να του μιλησω για το πως μου συμπεριφέρεται. επελεξα να απομακρυνθω και να μην εχω επαφη αλλα τώρα ηρθε ο μπεμπουλης και δεν ξερω ... καποια επαφη θα πρεπει να εχουμε. ο θεος βοηθος!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

εμ και εσυ γιατι την αφησες να σου βαφτισει το μπεμπακι?? εσενα θα σε γνωρισω σε μια φιλη μου που ο δικος της εχει μια αδερφη που κανει για 5 πεθερες.ασε... πολυ χαλια περναει αλλα τον αγαπάει και κανει υπομονη. ειναι κριμα παντως να μπαινουν τριτοι στα ζευγαρια 

Δυστυχώς ο σύζυγος μου της είπε ναι χωρίς καν να το συζητήσουμε! Ναι όπως διαβάσατε! Μετά ήταν αργά κι έτσι επέλεξα από το να τσακωθώ μαζί του ( δηλαδή τσακωθήκαμε αλλά είπα να μην το τραβήξω) και με όλους να βάλω 2 νονούς κι έτσι μπήκε  και ένας πολύ καλός μας φίλος. Ευτυχώς πλέον έχω τα πολύ τυπικά μαζί της μόνο σε γιορτές εννοώ κ το παιδί μου έχει και έναν νονό που υπεραγαπα! Αχ αυτές οι αδερφές?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

φυσικα και το συζητάμε.εμενα ο δικος μου δεν εχει κολλημα με τη μαμα του. το αντιθετο θα ελεγα...παρόλα αυτά δεν παταει πόδι γιατι εχει προβλημα υγειας ο μπαμπας του και δεν γινεται να δημιουργησει θεμα...εγω δεν της αντιμιλαω απο σεβασμό αν και κακώς κανω γιατι παιρνει παρα πανω αερα.  μια φορα αντιμιλησα γιατι με έφτασε στο αμην και  έκανε τη κοτα. αλλα εμενα η πεθερα μου ειναι αλλη περιπτωση. αν τη γνωρισεις θα τη λατρεψεις και θα σου φανει πολυ καλοσυνατη και γλυκια αλλα οταν δεν ειναι μπροστα ο αντρας μου μεταμορφώνεται, οποτε επρεπε να του μιλησω για το πως μου συμπεριφέρεται. επελεξα να απομακρυνθω και να μην εχω επαφη αλλα τώρα ηρθε ο μπεμπουλης και δεν ξερω ... καποια επαφη θα πρεπει να εχουμε. ο θεος βοηθος!!!!?

Πωπω η δικιά σου ακούγεται πραγματικά σαν αυτές που βλέπουμε στο σήριαλ ???  Μπορεί τώρα με το μωράκι να μαλακώσει και να αλλάξει στάση.. εύχομαι τι να πω;! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η xara1 είπε:

ειχαμε πει με τον αντρα μου αν ηταν κοριτσάκι δεν θα βγαζαμε καποιον απ τους παπουδες-γιαγιάδες αλλα τη πατησαμε γιατι ειναι αγορακι και οι μπαμπαδες μας εχουν το  ιδιο ονομα ??οποτε πρωτα ο θεος να μας πανε ολα καλα θα βγει Νικόλας ο μπεμπης! ?

Κι εμάς Νικόλας ? είναι του αγαπημένου μου πεθερουλη και θέλω πολύ να τον πούμε έτσι! Και μου αρέσει και το όνομα.. Και για την ιστορία δεν μας το ζήτησε ποτέ ο καλουλης.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η PanB είπε:

Συγγνώμη αν έχει ξανασυζητηθει κορίτσια αλλά δεν μπορώ από το κινητό να ψάχνω 65 σελίδες ? εδώ και μια βδομάδα, με το που μπήκα στον 4ο, έχω τρομερές καουρες! Έχετε καθόλου tips? Μέχρι στιγμής έκανα υπομονή και δεν πήρα τπτ.. τώρα μόλις πήρα μια σοδα.. help?????

Όταν τρως μην ξαπλώνεις αμέσως πρέπει να περνάνε 2 ώρες. Καντο. Έφαγες και ξαπλωσες... Τωρα αυτό θα κρατήσει πολλές μέρες... Αν ξανά ξαπλώσεις θ επαναλαμβανεται... Κ δε θ περνάει ποτέ. 

Το έχω κάνει στη πρώτη εγκυμοσύνη που μου είπε ο γιατρός μου κ είχε δίκιο. Το κάνω κ τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anitta είπε:

Πωπω η δικιά σου ακούγεται πραγματικά σαν αυτές που βλέπουμε στο σήριαλ ???  Μπορεί τώρα με το μωράκι να μαλακώσει και να αλλάξει στάση.. εύχομαι τι να πω;! ?

Κ μένα έτσι κάνει...... Κ όταν την έκραξα έγινε γλυφτρα κ μου ρθε εμετό... Μπλιαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Anitta είπε:

Πωπω η δικιά σου ακούγεται πραγματικά σαν αυτές που βλέπουμε στο σήριαλ ???  Μπορεί τώρα με το μωράκι να μαλακώσει και να αλλάξει στάση.. εύχομαι τι να πω;! ?

σιγα μην μαλακωσει. για λιγο θα μου φερεται οκ και μετα τα ιδια παλι. δεν αλλαζει ο ανθρωπος...τουλαχιστον οχι στα 70 του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Anitta είπε:

Δυστυχώς ο σύζυγος μου της είπε ναι χωρίς καν να το συζητήσουμε! Ναι όπως διαβάσατε! Μετά ήταν αργά κι έτσι επέλεξα από το να τσακωθώ μαζί του ( δηλαδή τσακωθήκαμε αλλά είπα να μην το τραβήξω) και με όλους να βάλω 2 νονούς κι έτσι μπήκε  και ένας πολύ καλός μας φίλος. Ευτυχώς πλέον έχω τα πολύ τυπικά μαζί της μόνο σε γιορτές εννοώ κ το παιδί μου έχει και έναν νονό που υπεραγαπα! Αχ αυτές οι αδερφές?

αφου εβαλες και αλλον νονο μια χαρα! τυχερη εισαι αμα δεν εχετε επαφες, απο μακρια και αγαπημενοι! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Κι εμάς Νικόλας ? είναι του αγαπημένου μου πεθερουλη και θέλω πολύ να τον πούμε έτσι! Και μου αρέσει και το όνομα.. Και για την ιστορία δεν μας το ζήτησε ποτέ ο καλουλης.. 

α οι μπεμπουληδες μας θα εχουν ιδιο ονομα ? και για την ιστορια... με το που πηραμε τηλεφωνο και ειπαμε οτι ειναι αγορακι... μας ειπε αααα νατος ο Νικόλας!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κ μένα έτσι κάνει...... Κ όταν την έκραξα έγινε γλυφτρα κ μου ρθε εμετό... Μπλιαχ 

Κι εσένα;! Οι 7 θανάσιμες πεθερές, δεν βγήκε τυχαια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ δεν έχω πολλά πολλά ? οποτε θα τη γλιτώσει η δικιά μου και τα νεύρα μου, πάνω απ όλα ??

Ουστ όλες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anitta είπε:

Κι εσένα;! Οι 7 θανάσιμες πεθερές, δεν βγήκε τυχαια?

Η σερραια πεθερά η δικιά μου...... Γκρρρρρρρ..... Καρχια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

σιγα μην μαλακωσει. για λιγο θα μου φερεται οκ και μετα τα ιδια παλι. δεν αλλαζει ο ανθρωπος...τουλαχιστον οχι στα 70 του!!

Εχεις δίκιο σιγά μην αλλάξει. Τουλάχιστον τώρα ξέρεις και θα φυλάγεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

αφου εβαλες και αλλον νονο μια χαρα! τυχερη εισαι αμα δεν εχετε επαφες, απο μακρια και αγαπημενοι! ?

Την βλέπω μόνο Χριστούγεννα και Πασχα πλέον. Ευτυχως ο άντρας  μου κατάλαβε το λάθος του αμέσως και τώρα πια μετά από 6 χρόνια μέχρι κι εκείνος έχει τα τυπικά μαζί της 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η xara1 είπε:

α οι μπεμπουληδες μας θα εχουν ιδιο ονομα ? και για την ιστορια... με το που πηραμε τηλεφωνο και ειπαμε οτι ειναι αγορακι... μας ειπε αααα νατος ο Νικόλας!!!! ??

εμενα εκανε το ιδιο..η μανα μου!! ακουσον ακουσον!! ?

και δεν ειναι και μεγαλη, μολις 45 χρονων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μελούλα είπε:

εμενα εκανε το ιδιο..η μανα μου!! ακουσον ακουσον!! ?

και δεν ειναι και μεγαλη, μολις 45 χρονων!

Πωπω μέλι η μαμα σου είναι άνετα φίλη μου κ εσύ παιδί μου. 

Χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Anitta είπε:

Την βλέπω μόνο Χριστούγεννα και Πασχα πλέον. Ευτυχως ο άντρας  μου κατάλαβε το λάθος του αμέσως και τώρα πια μετά από 6 χρόνια μέχρι κι εκείνος έχει τα τυπικά μαζί της 

Ανά μπράβο είπαμε???  

Ααααανναα μπρααααβοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιααα❤❤❤ τι κανετε??

καταλαθος εγραψα σε αλλο ποστ..χχχ

ποτε εχετε ραντεβου για τη β επιπεδου?εγω εχω 11/09.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...