Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

εννοεις κολπικο υπερηχο ή καλλιεργεια?

Κολπικό υπέρηχο ειναι προχωρημένη η κυηση..... Φφφφφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Δήμητρα Λιγκαρου και επειδη ειχαμε και τον ιδιο γιατρο εννοειται οτι θα φυγω απο αυτον γιατι πλεον φοβαμαι.. και να σκεφτεις οτι ειναι δ/ντης σε κλινικη.. ασε.. δεν την προσεξε πριν γινει το κακο

. εδω της εσπασαν τα νερο και αντι να ερθει αμεσως να τη δει μηπως προλαβαιναμε κατι ηρθε την επομενη το απιγευμα.. Τραγικο.. Τωρα και απο επιμονη της αδερφης μου θα παω σε αλλο γιατρο.. ψαχνω τωρα αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κολπικό υπέρηχο ειναι προχωρημένη η κυηση..... Φφφφφ 

πω πω πλακα κανεις.. κι εμενα κολπικο μ ειχε κανει οταν ειχα το αιμα.. δεν το ηξερα.. καλλιεργεια επιτρεπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

εννοεις κολπικο υπερηχο ή καλλιεργεια?

Στο parents αν γκουγκλαρεις κολπικο υπερηχο και εγκυμοσύνη θα βρεις κ άλλες κοπέλες που έχουν χάσει μωρά γτ οι γιατροί έκαναν κολποικους υπερηχους. Δες το από περιέργεια. Εγώ παλιά που μιλούσα με κοπέλες ξέρω τέτοια.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

@Δήμητρα Λιγκαρου και επειδη ειχαμε και τον ιδιο γιατρο εννοειται οτι θα φυγω απο αυτον γιατι πλεον φοβαμαι.. και να σκεφτεις οτι ειναι δ/ντης σε κλινικη.. ασε.. δεν την προσεξε πριν γινει το κακο

. εδω της εσπασαν τα νερο και αντι να ερθει αμεσως να τη δει μηπως προλαβαιναμε κατι ηρθε την επομενη το απιγευμα.. Τραγικο.. Τωρα και απο επιμονη της αδερφης μου θα παω σε αλλο γιατρο.. ψαχνω τωρα αλλο.

Αθήνα είσαι? Φυσικά να πας ναιιιιιι εννοείται. 

Ψαθας κ γάτος πολλοί νορμάλ γιατροί στην Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

πω πω πλακα κανεις.. κι εμενα κολπικο μ ειχε κανει οταν ειχα το αιμα.. δεν το ηξερα.. καλλιεργεια επιτρεπεται?

Ναι επιτρέπεται..... Κ εμένα αύριο θ με βάλει στη καρέκλα κ θ μου κάνει το papP A θ πάρει από μέσα να εξετάσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

@Δήμητρα Λιγκαρου και επειδη ειχαμε και τον ιδιο γιατρο εννοειται οτι θα φυγω απο αυτον γιατι πλεον φοβαμαι.. και να σκεφτεις οτι ειναι δ/ντης σε κλινικη.. ασε.. δεν την προσεξε πριν γινει το κακο

. εδω της εσπασαν τα νερο και αντι να ερθει αμεσως να τη δει μηπως προλαβαιναμε κατι ηρθε την επομενη το απιγευμα.. Τραγικο.. Τωρα και απο επιμονη της αδερφης μου θα παω σε αλλο γιατρο.. ψαχνω τωρα αλλο.

Καλησπέρα  γωγω!!! Αθηνά μένεις?? Αν ναι έχω να σου προτείνω  το δικό μου που είναι  πολύ καλός! Είναι ρεα  Κ λητω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Αθήνα είσαι? Φυσικά να πας ναιιιιιι εννοείται. 

Ψαθας κ γάτος πολλοί νορμάλ γιατροί στην Αθήνα 

αχχ γλυκια μ ειμαι κρητη!! θα παω στο Αγγελακη που ειναι κορυφη εδω..!!

αναλαμβανουν στον 4ο μηνα ομως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μαριζακι είπε:

Καλησπέρα  γωγω!!! Αθηνά μένεις?? Αν ναι έχω να σου προτείνω  το δικό μου που είναι  πολύ καλός! Είναι ρεα  Κ λητω 

ειμαι κρητη γλυκια μ.. σε ευχαριστω πολυυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Ναι επιτρέπεται..... Κ εμένα αύριο θ με βάλει στη καρέκλα κ θ μου κάνει το papP A θ πάρει από μέσα να εξετάσουν 

α παλι καλα.. εσυ εχεις κανει καλλιεργεια τωρα καθολου?

απο ποιον μηνα κ μετα απαγορευεται το κολπικο??

γιατι θα σ παρουν απο μεσα:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

ειμαι κρητη γλυκια μ.. σε ευχαριστω πολυυ?

Ευχομαι τα καλύτερα! Και μια τέλεια με εγκυμοσύνη!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριζακι είπε:

Ευχομαι τα καλύτερα! Και μια τέλεια με εγκυμοσύνη!!!!!! 

σευχαριστωω και σενα οτι καλυτερο❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

αχχ γλυκια μ ειμαι κρητη!! θα παω στο Αγγελακη που ειναι κορυφη εδω..!!

αναλαμβανουν στον 4ο μηνα ομως?

Ναι φυσικά. Θ πάρεις εξέτασεις κτλ κ... Γεια σας ήρθα..... 

Κ εγώ είμαι Θεσσαλονίκη έχω τον Ηλία κατσικη γυναικολόγο. Πολύ μυαλό πολύ κεφάλι. Κ για τα φράγκα??? Χεστηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

σευχαριστωω και σενα οτι καλυτερο❤

Περαστικά στην αδερφή σου κορίτσι μου εύχομαι ο Θεός  να την βοηθήσει και να το ξεπεράσει όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα γίνεται. Με το καλό και το δικό σου το μωράκι.  Διαβάζοντας τα όσα έχεις αναφέρει σχετικά με το συμβάν καλά θα κάνεις κι εσυ να φύγεις να βρεις άλλον γιατί ο άνθρωπος μαλλον είναι επικίνδυνος. Αν ήσουν Αθήνα θα σου πρότεινα τον δικό μου. Εγώ αύριο έχω αυχενική κι έχω πολύ άγχος. Εύχομαι να πάνε όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

α παλι καλα.. εσυ εχεις κανει καλλιεργεια τωρα καθολου?

απο ποιον μηνα κ μετα απαγορευεται το κολπικο??

γιατι θα σ παρουν απο μεσα:

Θ πάρει από το μητρικό πλάσμα για να δουν ακόμη κ από εκεί αν το μωράκι είναι υγιές.

Δεν έκανα καλλιέργεια όχι. 

Ο γιατρός μου μέχρι την 6η εβδομάδα κάνει κολπικο κ αυτό μόνο αν δε το δει πρώτα μ τον απλό υπέρηχο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anitta είπε:

Περαστικά στην αδερφή σου κορίτσι μου εύχομαι ο Θεός  να την βοηθήσει και να το ξεπεράσει όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα γίνεται. Με το καλό και το δικό σου το μωράκι.  Διαβάζοντας τα όσα έχεις αναφέρει σχετικά με το συμβάν καλά θα κάνεις κι εσυ να φύγεις να βρεις άλλον γιατί ο άνθρωπος μαλλον είναι επικίνδυνος. Αν ήσουν Αθήνα θα σου πρότεινα τον δικό μου. Εγώ αύριο έχω αυχενική κι έχω πολύ άγχος. Εύχομαι να πάνε όλα καλά

Μαζί αύριο έχουμε. Κ γω έχω άγχος πολύ. Καλή επιτυχία μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

@Δήμητρα Λιγκαρου και επειδη ειχαμε και τον ιδιο γιατρο εννοειται οτι θα φυγω απο αυτον γιατι πλεον φοβαμαι.. και να σκεφτεις οτι ειναι δ/ντης σε κλινικη.. ασε.. δεν την προσεξε πριν γινει το κακο

. εδω της εσπασαν τα νερο και αντι να ερθει αμεσως να τη δει μηπως προλαβαιναμε κατι ηρθε την επομενη το απιγευμα.. Τραγικο.. Τωρα και απο επιμονη της αδερφης μου θα παω σε αλλο γιατρο.. ψαχνω τωρα αλλο.

Τραγικός..... Απαράδεκτος ουφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Μαζί αύριο έχουμε. Κ γω έχω άγχος πολύ. Καλή επιτυχία μας 

Καλή επιτυχία να έχουμε αμφιβάλλω αν απόψε θα κοιμηθώ. Αυτό που είπες ότι θα σου πάρουν από μέσα πρώτη φορά το ακούω . Πονάει; Τι ποσοστά έχει στα αποτελέσματα; Συνδυάζεται με την Papp a?  Σε βομβάρδισα στις ερωτήσεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Μαζί αύριο έχουμε. Κ γω έχω άγχος πολύ. Καλή επιτυχία μας 

Ευτυχώς έχει το μηχάνημα της αυχενικής ο γιατρός μου κ θ το κάνουμε εκεί μαζί. Αλλά το στρες είναι..... Δυστυχώς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anitta είπε:

Περαστικά στην αδερφή σου κορίτσι μου εύχομαι ο Θεός  να την βοηθήσει και να το ξεπεράσει όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα γίνεται. Με το καλό και το δικό σου το μωράκι.  Διαβάζοντας τα όσα έχεις αναφέρει σχετικά με το συμβάν καλά θα κάνεις κι εσυ να φύγεις να βρεις άλλον γιατί ο άνθρωπος μαλλον είναι επικίνδυνος. Αν ήσουν Αθήνα θα σου πρότεινα τον δικό μου. Εγώ αύριο έχω αυχενική κι έχω πολύ άγχος. Εύχομαι να πάνε όλα καλά

ολα καλα θα ειναι γλυκια μ.. μην αγχωνεσαι..!! ειμαι κρητη.. παντως ευχαριστω..ναι θελω να περασει γρηγορα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Ναι επιτρέπεται..... Κ εμένα αύριο θ με βάλει στη καρέκλα κ θ μου κάνει το papP A θ πάρει από μέσα να εξετάσουν 

?? έτσι γίνεται η papp-a?? Εγώ γιατί νόμιζα ότι είναι απλή αίματος; γίνεται σε όλους αυτό; κι εγώ σήμερα στη μια πάω! ??  good luck @annita @Δήμητρα Λιγκαρου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anitta είπε:

Καλή επιτυχία να έχουμε αμφιβάλλω αν απόψε θα κοιμηθώ. Αυτό που είπες ότι θα σου πάρουν από μέσα πρώτη φορά το ακούω . Πονάει; Τι ποσοστά έχει στα αποτελέσματα; Συνδυάζεται με την Papp a?  Σε βομβάρδισα στις ερωτήσεις ?

Δε πονάει ένα μικρό τσικ είναι ο πόνος όπως το τεστ παπ. Μπλιαχ χαχαχαχαχαχα. 

Ναι ο γιατρός μου το κάνει σε όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

εκανε την αυχενικη πριν 5 εβδομαδες.. επειδη το μωρο δεν φαινοταν της εκανε κολπικο 1 ωρα. αλλα τη ζορισε πολυ και μαλλον την πληγωσ2 αρκετα. γιατι πονουσε και οταν πηγε σπιτι εθχε λιγο αιμα..αλλα περασε.. ελεγε κι εκεινη δεν θα ειναι κατι. μετα απο 10 μερες αρχισε να εχει ποναλακια.. παει στο γιατρο ολα καλα.. το μωρο καλα..κανει εξετασεις ολες καλες.. μετα απο 1 εβδομαδα πριν συμβει αυτο κανει εξετασει και ειχαν πεσει ολες η βιταμινες.. ειχε πονοκεφαλους. κανει εξετασει και τα λευκα αιμοσφαιρια 20.70.. και η crp 6,75.. παει στο γιατρο και της λεει λοιμωξη στο αιμα.. τρελαθηκαμε..ο Γυναικολογος της επρεπε να την κρατησει αλλα την αφησε να φυγει.. τι να πω.. μεγαλο λαθος.. ερχεται λοιπον να δει εμενα στο Νοσοκομειο γιατι ειχα μπει εγω μεσα (Τριτη 14 Αυγουστου) .Ηρθε μεσημερι. Την βλεπει και της κανει καλλιεργεια και το βραδυ της εσπασαν τα νερα και εφυγε ολο το αμνιακο.. Αυτο ηταν ολο..Τραγικο.. Ποναμε ολοι αλλα ειδικα εκεινη παρα πολυ.. 

νομιζω οτι αυτο σηκωνει καταγγελια..ακου εκει την πληγωσε με τον κολπικο υπερηχο..για ονομα του θεου ανατριχιασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2018 at 12:18 ΜΜ, ο/η Μελούλα είπε:

νομιζω οτι αυτο σηκωνει καταγγελια..ακου εκει την πληγωσε με τον κολπικο υπερηχο..για ονομα του θεου ανατριχιασα..

Και εγώ έτσι νομίζω μην τρελαθούμε τώρα πρέπει να υπάρχει ευθύνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...