Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

να το χαιρεστε το αγαπακι!! αντε και με τον γιο!!τη βλεπω τη δουλεια θα πηξουμε στα πουλακια σε αυτη την ομαδα ? εγω μαλλον θα παω τη πεμπτη και ελπίζουμε να καταφέρουμε να δουμε. συμφωνα με τις προβλεψεις σου παντως και το δικο μου αγορακι θα 'ναι ?

ευχαριστω!! αντε με το καλο κι εσυ!!

η μανα μου ειχε το γελιο που της εκανα πλακα και της ειπα μαμα επεσες εξω αυτη τη φορα, ειναι κοριτσι και εσπαγε το κεφαλι της πώς εκανε λαθος ? και της το ειπα μετα, δεν αντεχα το βλεμμα της, ξεσπασα σε γελια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

αχ ποσο σε καταλαβαινω... αν με πιασει ημικρανια με κραταει 3 μερες συνηθως... εχω πει οτι δεν θα παρω φαρμακο στην εγκυμοσυνη οποτε καταλαβαινεις τι ζορι τραβαω. μεχρι και παγο βαζω στο κεφαλι μου γιατι με ανακουφιζει. αστα και εγω αν με πιασει ζω το δραμα μου (συν τους εμετους που δεν λενε να με αποχωριστουν)

3 μερες ρε συ;; εμενα μια καθε φορα..πώς αντεχεις; κι εγω δεν παιρνω τιποτα, ειπα ή καθολου ή εστω αργοτερα ενα αν τυχει..αλλα αφου παλευω τις ημικρανιες, μαλλον δεν θα τυχει..

δοκιμασες ξαπλα και σκοταδι; οταν το κανω αυτο μειωνεται πολυ ο πονος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα . Ευτυχώς χαμηλού κινδύνου και αγόρι . Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες 

τι καλα νεα ειναι αυτα;! τελεια με το καλο!! ηρεμια απο δω και μπρος!

παρεπιπτοντως, το κοιταξα μολις, σου ειχα πει κοριτσι, ομως η γονιμοποιηση μου ειπες 7/5 κι εγω προφανως υπολογισα μονο την εμβρυομεταφορα στις 10/5, εξ'ου και το λαθος..

τι κοιτατε; εχω το δικαιωμα να τα μπαλωσω, μπααααα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

και ναι ειδαμε το παιδακι μας..ολα τελεια, ολα καλα, οι μετρησεις τελειες..και ειναι αγορακι!!! επεσα μεσα!!! θα τα εχω ενα κι ενα, ειμαι πολυ χαρουμενη, δεν το κρυβω!!! ? ❤️ 

στη β επιπεδου θα μου το δωσει και με υπογραφη και σφραγιδα λεει ο γιατρος χαχαχα..και το καλυτερο ειναι οτι αυτο που εβλεπα οτι ειναι πουλακι στην αυχενικη, ηταν οντως αυτο, μου το επιβεβαιωσε ο γιατρος..βεβαια τωρα ειχε μεγαλωσει πολυ (χαχαχαχ ειμαι γελοια), αλλα ηταν αυτο που ειδα..μα τι υπερηχογραφιστης, ειδικος γενετιστης, μανταμ ζαϊρα ειμαι τελος παντων?

Μπραβο βρε τρελιμαμαμα.. χαχαχαχαχαχα.. 

Είσαι σούπερ βρε τρελογκα όπως εγώ... 

Χαχαχα... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα . Ευτυχώς χαμηλού κινδύνου και αγόρι . Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες 

Μπραβο κούκλα μου με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω πάθει ψύξη χθες. Ο αυχένας μου χάλια δε μπορώ να γυρίσω. 

Βολταρεν κάνει να βάλω? Θυμάμαι στην πρώτη εγκυμοσύνη έβαζα στα χέρια γτ είχα πόνους είχα καρπιαο σωλήνα και στα δύο χέρια από την εγκυμοσύνη.... Αλλά ήταν στο 5ο μήνα.... Πονάω.. 

??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα . Ευτυχώς χαμηλού κινδύνου και αγόρι . Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες 

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια...☆☆☆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα . Ευτυχώς χαμηλού κινδύνου και αγόρι . Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες 

Μπράβο κοπέλα μου!

Καλά αποτελέσματα και σε εμάς τις υπολοιπες. 

Εγώ περιμένω και τα αποτελέσματα της nipt και φοβάμαι πολύ για κάποιον λόγο. Τον Φλεβάρη έγινα 35 αλλά για κάποιο λόγο ο γιατρός με άγχωσε λόγω ηλικίας. Ενώ πρόπερσι στον γιο μου στα 33 μου θεωρούμουν πιτσιρίκα... Δηλαδή πόσο να γεράσαν και αυτά τα ωάρια σε 27 μήνες πια; ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... χάθηκα αυτο το καιρό(δεν ξερω αν το προσεξατε)..σας βρίσκω όμως  όλες μια χαρά κ χαίρομαι πολύ γ αυτό.. εγω έκανα την αυχενική την περασμένη εβδομάδα (ολα καλά)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα . Ευτυχώς χαμηλού κινδύνου και αγόρι . Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες 

Τελειιααααα!!! Κι άλλη αγορομανα!! ?? θα φτιάξουμε ομάδα ποδοσφαίρου σιγά σιγά!! Αχααχχαχαά

πολυ χαιρομαι που είχες καλα αποτελέσματα!αντε και οι υπόλοιπες σιγά σιγά να ηρεμούν!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimaki83 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!

Καλά αποτελέσματα και σε εμάς τις υπολοιπες. 

Εγώ περιμένω και τα αποτελέσματα της nipt και φοβάμαι πολύ για κάποιον λόγο. Τον Φλεβάρη έγινα 35 αλλά για κάποιο λόγο ο γιατρός με άγχωσε λόγω ηλικίας. Ενώ πρόπερσι στον γιο μου στα 33 μου θεωρούμουν πιτσιρίκα... Δηλαδή πόσο να γεράσαν και αυτά τα ωάρια σε 27 μήνες πια; ?

 

Πότε βγαίνουν τα δικά σου..εγώ περιμένω από βδομάδα ειμαι μικρή αλλά οι πιθανότητες της ΑΔ ανησυχητικές 1/157..εσύ έκανες αυχενική ή ακομα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Πότε βγαίνουν τα δικά σου..εγώ περιμένω από βδομάδα ειμαι μικρή αλλά οι πιθανότητες της ΑΔ ανησυχητικές 1/157..εσύ έκανες αυχενική ή ακομα;

Σε καμιλα βδομάδα εμένα. Δεν έκανα ακόμα, στις 6/8  έχω ραντεβού, αλλά και καλά αποτελέσματα να έχω πάλι δεν θεωρείται επαρκές στοιχείο. 

Καλά αποτελέσματα να έχεις, αφού είσαι μικρή δεν θα έχεις πρόβλημα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Μπραβο βρε τρελιμαμαμα.. χαχαχαχαχαχα.. 

Είσαι σούπερ βρε τρελογκα όπως εγώ... 

Χαχαχα... 

 

Χαχαχαχαχα τι να κάνουμε αυτές είμαστε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Δήμητρα Λιγκαρου είπε:

Κορίτσια έχω πάθει ψύξη χθες. Ο αυχένας μου χάλια δε μπορώ να γυρίσω. 

Βολταρεν κάνει να βάλω? Θυμάμαι στην πρώτη εγκυμοσύνη έβαζα στα χέρια γτ είχα πόνους είχα καρπιαο σωλήνα και στα δύο χέρια από την εγκυμοσύνη.... Αλλά ήταν στο 5ο μήνα.... Πονάω.. 

??

 

παρε ενα τηλ το γιατρο καλυτερα..αφου εκανε στην πρωτη θα κανει βεβαια..ποσο εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimaki83 είπε:

Σε καμιλα βδομάδα εμένα. Δεν έκανα ακόμα, στις 6/8  έχω ραντεβού, αλλά και καλά αποτελέσματα να έχω πάλι δεν θεωρείται επαρκές στοιχείο. 

Καλά αποτελέσματα να έχεις, αφού είσαι μικρή δεν θα έχεις πρόβλημα ?

Αν είναι τα αποτελέσματα σου καλά και από τις 2 εξετάσεις δεν νομιζω να υπαρχει λογος να φοβασαι..υπαρχουν γυναικες πολυ μεγαλύτερες από εσένα που κάνουν υγιέστατα μωράκια..απλά από τα 35 και μετά λένε ότι αυξάνεται ο κίνδυνος..Δεν είσαι μεγάλη αλλά έχουν αυτήν την ηλικία ως αφετηρία επικινδυνότητας..είναι σίγουρη πως το μωράκι είναι καλά...καλά αποτελέσματα λοιπόν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια βγήκε το αποτέλεσμα . Ευτυχώς χαμηλού κινδύνου και αγόρι . Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες 

μπραβο! να χαιρεσαι το αγορακι σου! το χω πει εγω... θα πηξουμε στα τσουτσουνακια σε αυτη την ομαδα ? εγω δεν ξερω ακομα ισως μαθω τη Πέμπτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

μπραβο! να χαιρεσαι το αγορακι σου! το χω πει εγω... θα πηξουμε στα τσουτσουνακια σε αυτη την ομαδα ? εγω δεν ξερω ακομα ισως μαθω τη Πέμπτη!

Πόσο θα είσαι τότε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

15w1d λες να φανει?? παιζει ρολο και η θεση του μωρου νομιζω ε?

Ναι, αλλά από αποψη ηλικίας φαίνεται κανονικότατα.. πιστεύω θα το δείτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Ναι, αλλά από αποψη ηλικίας φαίνεται κανονικότατα.. πιστεύω θα το δείτε ?

Λογικα θα το δείτε!!!εκτος κ αν εχει σταυρωμένα υα πόδια! Χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε σας ειπα γελιο..ελεγε ο γιατρος "το παιδι ειναι.." και σταματουσε μια γιατι το παιδι μας μουτζωνε (ή χαιρετουσε), μια γιατι ρωτουσε τη μικρη μου τι ειναι το μωρο..χαχαχα μας δουλευεις του λεω εγω ελα πες. παει παλι..βαζει στην οθονη το επιμαχο.."το παιδι ειναι.." να, λεει η μαια, εδω ειναι το πωπουδακι και εδω ειναι..α θα μας το δειξει ο γιατρος", "οχι, πες το εσυ" της λεει αυτος...εγω να γελαω.."ειναι αγορακι" λεει! επιτελους! μια ωρα εκαναν επιτηδες τεχνικη καθυστερηση ?

δεν πειραζει, το χαρηκαμε και εχω και ωραιο βιντεο που σκαμε ολοι στα γελια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

εγω δε σας ειπα γελιο..ελεγε ο γιατρος "το παιδι ειναι.." και σταματουσε μια γιατι το παιδι μας μουτζωνε (ή χαιρετουσε), μια γιατι ρωτουσε τη μικρη μου τι ειναι το μωρο..χαχαχα μας δουλευεις του λεω εγω ελα πες. παει παλι..βαζει στην οθονη το επιμαχο.."το παιδι ειναι.." να, λεει η μαια, εδω ειναι το πωπουδακι και εδω ειναι..α θα μας το δειξει ο γιατρος", "οχι, πες το εσυ" της λεει αυτος...εγω να γελαω.."ειναι αγορακι" λεει! επιτελους! μια ωρα εκαναν επιτηδες τεχνικη καθυστερηση ?

δεν πειραζει, το χαρηκαμε και εχω και ωραιο βιντεο που σκαμε ολοι στα γελια ?

χαχαχαχαχαχα...τέλεια!!!μάλλον.επειδή ήξερες το φύλο γι'αυτό σε καθυστέρησαν..χαχαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

χαχαχαχαχαχα...τέλεια!!!μάλλον.επειδή ήξερες το φύλο γι'αυτό σε καθυστέρησαν..χαχαχαχαχαχα 

Έλα ντε..καλά και ο γιατρός νομίζει ότι μόνο αυτός ξέρει να "διαβάζει" τον υπέρηχο, λες κι εμείς δεν βλέπαμε τα μπουτακια όταν τα μετρούσε τι είχαν ανάμεσα.. εχω δει εγώ υπερήχους στο youtube ουουου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...