Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

ναι ναι σοκολατα! εμενα κούναγε τα ποδαρακια φουλ! θα το δεις και θα καταχαρεις! εγω ηθελα κοριτσακι μεχρι που ακουσα τη καρδουλα. απο εκεινη τη στιγμη το μονο που με ενδιέφερε ειναι να εχει την υγεια του.  εντωμεταξύ νομιζω πως θα κανω αγορι ? αυτο μου βγαινει.ασε που αγορι λενε και οι προβλεψεις της μανταμ ζαιρας

Πάνω απ' όλα να έχουν την υγεία τους..Έτσι κ αλλιώς οτι κ να είναι πάλι θα μας πάρει τα μυαλά.. το σίγουρο είναι ότι θα κάνω αυτό με την σοκολάτα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μίλησα με το γιατρό μου, βγήκε η αυχενική και η εξέταση για το γονίδιο για την κοφωση (μαζί με την αυχενική την έκανα δεν την ήξερα κιόλας) και βγήκαν πάρα πολύ καλές! Όλα καλά! Τώρα ηρεμώ ακόμα πιο πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια και από μένα . Έχω καιρό να γράψω . 

Την Πέμπτη έχω αυχενική . Σας έδωσαν dvd και 3d φωτογραφίες ; Από όρεξη για σεξ καθόλου ίσως φταίνε οι ορμονες αν και η γιατρός από την 6 εβδομάδα είπε κανονικά . Θάλασσα επίσης . Έχω πολλές κατακράτησεις και εκανα πολύ κυτταρίτιδα ενώ δεν είχα , βασικά ξεκίνησα με πολλά κιλά λόγω εξωσωματικής κι γίνομαι ήδη σαν γιουβερλακι . Είμαι και κοντη και έχω σκάσει γιατί δεν τρώω πολύ . Αλλά επειδή σταμάτησα την δουλειά από 10/5 φαίνεται η διαφορά . Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Akrivoul είπε:

Κορίτσια έχω καιρό να κάνω update. Πήγαμε πριν μια εβδομάδα στο γιατρό, ο οποίος μς την σειρά του επιβεβαίωσε την αποκόλληση σακου. Θα χρειαστεί κάνα μήνα για να δέσει, αλλά λόγω της προχωρημένης εγκυμοσύνης μου έδωσε το ελεύθερο να γυρίσω στη δουλειά. Βέβαια με πολύ προσοχή και να κατεβάσω τους ρυθμούς μου.Μας είπε ότι δεν είναι επικίνδυνο για την μπέμπα (100% μπέμπα από 3 διαφορετικούς γιατρούς?) και να μην αγχώνομαι. Όσο αφορά το sex....το ξεχνάμε??.Το θέμα είναι ότι δεν το ξεχνάνε και οι ορμόνες.

Υπομονή..είναι υπόθεση και η αποχή..αλλά εφόσον υπάρχει λόγος.. περαστικά, να κολλήσει η μπουμπού καλά και όλα βρίσκονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια γεια και από μένα . Έχω καιρό να γράψω . 

Την Πέμπτη έχω αυχενική . Σας έδωσαν dvd και 3d φωτογραφίες ; Από όρεξη για σεξ καθόλου ίσως φταίνε οι ορμονες αν και η γιατρός από την 6 εβδομάδα είπε κανονικά . Θάλασσα επίσης . Έχω πολλές κατακράτησεις και εκανα πολύ κυτταρίτιδα ενώ δεν είχα , βασικά ξεκίνησα με πολλά κιλά λόγω εξωσωματικής κι γίνομαι ήδη σαν γιουβερλακι . Είμαι και κοντη και έχω σκάσει γιατί δεν τρώω πολύ . Αλλά επειδή σταμάτησα την δουλειά από 10/5 φαίνεται η διαφορά . Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα . 

Ανάλογα πού θα την κάνεις..εγώ την έκανα στο γραφείο του γιατρού μου, γιατί είναι πιστοποιημένος στον προγεννητικό, και δεν πήρα dvd..3d φωτό ναι, αλλά για βίντεο που ήθελα τραβάει πάντα ο άντρας μου όλους τους υπερήχους, για να χαζεύουμε μετά ?.. καλά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο να σας πω για την κρέμα για τις ραγαδες..έλεγα να την ξεκινήσω αργότερα, αλλά η κοιλιά ήδη πετάει..και αν δεν έχει ενυδατωθει το δέρμα θα με φάει η φαγούρα, όπως στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, που την άρχισα κάπου τέλος 4ου μήνα νομίζω..το μόνο που πρόσεξα ήταν να κλείσω το πρώτο τρίμηνο, δεν ξέρω γιατί, επειδή είναι πολύ κομβικό, είπα να μη βάλω καμία κρέμα στην κοιλιά.. οπότε την ξεκίνησα σήμερα που είμαι αισίως 14+2 .. απλά επειδή υπάρχει η απορία αυτή πολύ στις έγκυες, είπα να σας γράψω τι έκανα εγώ. Καληνύχτα κορίτσια και αγόρια (στα έμβρυα αναφέρομαι) !!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια γεια και από μένα . Έχω καιρό να γράψω . 

Την Πέμπτη έχω αυχενική . Σας έδωσαν dvd και 3d φωτογραφίες ; Από όρεξη για σεξ καθόλου ίσως φταίνε οι ορμονες αν και η γιατρός από την 6 εβδομάδα είπε κανονικά . Θάλασσα επίσης . Έχω πολλές κατακράτησεις και εκανα πολύ κυτταρίτιδα ενώ δεν είχα , βασικά ξεκίνησα με πολλά κιλά λόγω εξωσωματικής κι γίνομαι ήδη σαν γιουβερλακι . Είμαι και κοντη και έχω σκάσει γιατί δεν τρώω πολύ . Αλλά επειδή σταμάτησα την δουλειά από 10/5 φαίνεται η διαφορά . Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα . 

Μαζί έχουμε αυχενική..ΑΓΩΝΙΑ!!  Καλά μας αποτελέσματα..κ σε όλες γενικότερα..

Κ με την κυτταρίτιδα τι γίνετε τώρα;; Παιδιά, μια φίλη γέννησε το Μάιο κ τώρα που την είδα με σορτσάκι κατάλαβα οτι έχει γεμίσει κυτταρίτιδα..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Μαζί έχουμε αυχενική..ΑΓΩΝΙΑ!!  Καλά μας αποτελέσματα..κ σε όλες γενικότερα..

Κ με την κυτταρίτιδα τι γίνετε τώρα;; Παιδιά, μια φίλη γέννησε το Μάιο κ τώρα που την είδα με σορτσάκι κατάλαβα οτι έχει γεμίσει κυτταρίτιδα..??

Ευτυχώς γεννάμε Γενάρη και μέχρι να βάλουμε σορτσάκι έχουμε τουλάχιστον 6 μήνες να το στρώσουμε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως τα πάτε με την πείνα??? είναι 3 μέρες τώρα που μου έχει ανοίξει πάααααρα πολύ η όρεξη!

το τρίμηνο που πέρασε είχα και τις ανακατωσούρες οπότε έτρωγα με το ζόρι αλλα τωρα που λίγο εχω ηρεμήσει θελω να τρωω συνέχεια!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στην 8η εβδομάδα! Ακόμη έχω ναυτίες κάτι που στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα αισθανθεί ποτέ.  Επιθυμία για φαγητό όμως έχω πάντα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια πως τα πάτε με την πείνα??? είναι 3 μέρες τώρα που μου έχει ανοίξει πάααααρα πολύ η όρεξη!

το τρίμηνο που πέρασε είχα και τις ανακατωσούρες οπότε έτρωγα με το ζόρι αλλα τωρα που λίγο εχω ηρεμήσει θελω να τρωω συνέχεια!! :(

εγω το αντιθετο ? δεν τρωω τιποτα. οτι τρώω το βγαζω εκτός απ το τοστ και τα μακαρονια και ο γιατρος μου ειπε οτι πρεπει 3 φορες τη βδομαδα να τρωω κρεας. πως ομως?? ολο εμετο κανω. εσας ρε κοριτσια σας περασε η ναυτια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ευτυχώς γεννάμε Γενάρη και μέχρι να βάλουμε σορτσάκι έχουμε τουλάχιστον 6 μήνες να το στρώσουμε! ?

που είσαι antelopitsa?? τι κανει το μωρακι σου το ομορφο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ευτυχώς γεννάμε Γενάρη και μέχρι να βάλουμε σορτσάκι έχουμε τουλάχιστον 6 μήνες να το στρώσουμε! ?

Αναλόγως τι διατροφή θα κάνουμε αυτούς τους 6 μήνες... βασική παράμετρος!!

Τελευταία μέρα αγωνίας σήμερα..Αύριο θα δούμε τα σποράκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια!! Για την κυτταρίτιδα μην τρελενεστε, είναι θέμα οργανισμού δεν θα κάνουμε όλες..εγώ γέννησα Απρίλη και κατευθείαν σορτς έβαλα, δεν είχα τίποτα..

Όσο για φαγητό...μετά από τοοοοοσο καιρό έφαγα σήμερα γίγαντες, που έφτιαξε ο αντρουλης μου και τους κάνει πεντανόστιμους, δηλαδή και αυτοί που δεν τους τρώνε, θα τους φάνε αλήθεια..και επιτέλους το μωρό με άφησε να φάω κάτι άλλο πέρα από κρέας!! Επιτέλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια πως τα πάτε με την πείνα??? είναι 3 μέρες τώρα που μου έχει ανοίξει πάααααρα πολύ η όρεξη!

το τρίμηνο που πέρασε είχα και τις ανακατωσούρες οπότε έτρωγα με το ζόρι αλλα τωρα που λίγο εχω ηρεμήσει θελω να τρωω συνέχεια!! :(

Κι εγώ το πρώτο τρίμηνο δεν πειναγα και φούσκωνα με το παραμικρό. Τώρα που μπήκαμε στο 2ο τρίμηνο νομίζω πως έχει ανοίξει κάπως η όρεξη. Ελπίζω να μπορέσω να ναι συγκρατημένη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xara1 είπε:

που είσαι antelopitsa?? τι κανει το μωρακι σου το ομορφο ??

Είναι όντως πανέμορφο! χαχαχ! έλα πες αλήθεια, το εχεις δει χωρίς εμένα;  ??  Τι να κάνω που δεν μου μιλάει δεν μου λέει ότι είναι καλά και ότι υπάρχει :(

Πότε είπαμε ότι αρχίζουμε να το νιώθουμε οι πρωτότοκες;

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Αναλόγως τι διατροφή θα κάνουμε αυτούς τους 6 μήνες... βασική παράμετρος!! 

Τελευταία μέρα αγωνίας σήμερα..Αύριο θα δούμε τα σποράκια!!

Βασικότατη δε λες τίποτα! Εγώ από τώρα σκέφτομαι τις πίτσες που θα καταβροχθίζω όταν θα έχω το μωρό στην αγκαλιά αντί για την κοιλιά! Ας ελπίζουμε ότι θα μας βάλει φρένο ο θηλασμός! ?

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Για την κυτταρίτιδα μην τρελενεστε, είναι θέμα οργανισμού δεν θα κάνουμε όλες..

Τέλεια φιλενάδα! εγώ παρότι αδύνατη, είχα πάντα κυτταρίτιδα. Επίσης ραγάδες έκανα έντονες στην εφηβεία. Και αφού η εγκυμοσύνη ευνοεί και τα δύο...? Ο οργανισμός μου επέλεξε! Με βλέπω μεταμορφωμένη το επόμενο έτος!  Μέχρι να επανέλθω θα έχω πατήσει και τα 40 που πλησιάζουν σιγά σιγά?... bye bye forever αγαπημένα σορτσάκια! ?

Κοριτσάκια καλά αποτελέσματα να έχετε αύριοοοοοοο!!! Θέλουμε πλήρη περιγραφή εννοείται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε για τις ευχές και ανταποδίδουμε. Όσο για τα σορτσάκια εγώ δεν σκέφτομαι το επόμενο καλοκαίρι αλλά αυτό που διανύουμε . Όταν λέμε έχω γίνει κεφτεδάκι το εννοώ .. anyway ας είναι όλα καλά αύριο και θα το λύσουμε και αυτό .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια για εσάς ντύνεστε, όχι για τους άλλους! Αν σας αρέσουν τα σορτς τα βάζετε όσα κιλά και να πήρατε..άσε που τα κιλά της εγκυμοσύνης δεμ είναι κάτι μόνιμο..χαλαρά..θα έχετε ολόκληρο παιδί να επιδεικνύετε αν σας πουν τίποτα χαχα.. Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Είναι όντως πανέμορφο! χαχαχ! έλα πες αλήθεια, το εχεις δει χωρίς εμένα;  ??  Τι να κάνω που δεν μου μιλάει δεν μου λέει ότι είναι καλά και ότι υπάρχει :(

Πότε είπαμε ότι αρχίζουμε να το νιώθουμε οι πρωτότοκες;

 

Βασικότατη δε λες τίποτα! Εγώ από τώρα σκέφτομαι τις πίτσες που θα καταβροχθίζω όταν θα έχω το μωρό στην αγκαλιά αντί για την κοιλιά! Ας ελπίζουμε ότι θα μας βάλει φρένο ο θηλασμός! ?

Τέλεια φιλενάδα! εγώ παρότι αδύνατη, είχα πάντα κυτταρίτιδα. Επίσης ραγάδες έκανα έντονες στην εφηβεία. Και αφού η εγκυμοσύνη ευνοεί και τα δύο...? Ο οργανισμός μου επέλεξε! Με βλέπω μεταμορφωμένη το επόμενο έτος!  Μέχρι να επανέλθω θα έχω πατήσει και τα 40 που πλησιάζουν σιγά σιγά?... bye bye forever αγαπημένα σορτσάκια! ?

Κοριτσάκια καλά αποτελέσματα να έχετε αύριοοοοοοο!!! Θέλουμε πλήρη περιγραφή εννοείται!

αχ να ξερες ποσο σε νιωθω. ποσο θα ηθελα να ξερω αν ειναι καλα. το σκεφτομαι συνεχεια αυτο. αληθεια ποτε θα τα ακουσουμε?? τι όμορφα που θα ειναι να ξερουμε οτι ειναι ολα ενταξει και να νιώθουμε τα μωρακια μας να κανουν τα ακροβατικά τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες μου καλημερααα..!!

Μετα απο ενα επεισοδιακο ξυπνημα με πονους στη μεση και εμετους πηγα στο γιατρο το μωρουλι μ ειναι καλα.. ειναι υπερκινητικο μ ειπε ο γιατρος.. αυριο μπαινω κι εγω σιγα σιγα στο 4ο.. δεν εχω παρει καθολου κιλα.. ουτε μισο.. αλλα ειχα παρει πριν μεινω 4-5 γιατι εκανα θεραπειες διαφορες..αλλα μ ειπε ολα καλα..μακαρι να μπορουσα να το βλεπω κι εγω συνεχεια.. απλα να προσεχω μεχρι να ανεβει και οχι επαφες προα το παρον.. εσεις ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γωγω γωγω υπομονή θα τελειώσουν τώρα οι ναυτίες.. έφαγες το γάιδαρο που λένε... κορίτσια @xara @Antelope και οι υπόλοιπες, εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη το είχα νιώσει, ξεκάθαρα όμως λέω τώρα, γύρω στις 19 εβδομάδες..είναι και ο μέσος όρος εκεί..οποια είναι σε δεύτερη εγκυμοσύνη το νιώθει και νωρίτερα λένε.. περιμένω αυτή τη φορά κάπου στη 18η να το νιώσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαα..δεν την παλευω..ειναι αστειο, αλλα πρεπει να το ρωτησω..μεγαλωνουν κι εσας οι τριχες των ποδιων γρηγοροτερα στην εγκυμοσυνη; εγω γενικα, ειμαι και ξανθουλα, αρα ηθελα ξυρισμα μια στις 4 μερες κατα μ.ο..τωρα δεν εχει..δευτερα θα ξυριστω, τριτη θελω παλι..τα νευρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως ήταν τα αποτελέσματα της αυχενικής; Εμένα με άγχωσαν λίγο 2,7 ΑΔ στο κέντρο μου είπαν πριν το αίμα 1/176 & μετά την pappA 1/370 και είμαι 33. Αύριο θα πάω στην γιατρό γιατί της τ Α έστειλα με μέιλ και μου είπε θα μου πει από κοντά αλλά καλό είναι να σκεφτόμαστε την NIPT

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια πως ήταν τα αποτελέσματα της αυχενικής; Εμένα με άγχωσαν λίγο 2,7 ΑΔ στο κέντρο μου είπαν πριν το αίμα 1/176 & μετά την pappA 1/370 και είμαι 33. Αύριο θα πάω στην γιατρό γιατί της τ Α έστειλα με μέιλ και μου είπε θα μου πει από κοντά αλλά καλό είναι να σκεφτόμαστε την NIPT

θετικη σκεψη..δεν εισαι στην κοκκινη ζωνη εξαλλου, αν δεν κανω λαθος..η nipt ειναι η εξεταση που εχει αντικαταστησει την αμνιο; αν ναι, να την κανεις, ειναι ακινδυνη για το βρεφος σε αντιθεση με την αμνιο και μαθαινεις 100%

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Souko είπε:

Κορίτσια πως ήταν τα αποτελέσματα της αυχενικής; Εμένα με άγχωσαν λίγο 2,7 ΑΔ στο κέντρο μου είπαν πριν το αίμα 1/176 & μετά την pappA 1/370 και είμαι 33. Αύριο θα πάω στην γιατρό γιατί της τ Α έστειλα με μέιλ και μου είπε θα μου πει από κοντά αλλά καλό είναι να σκεφτόμαστε την NIPT

αν δεν κανω λαθος η επικινδυνότητα αυξανεται όταν ειναι 1/300 και κατω, εσυ εισαι 1/370. πάντως εαν η γνωμη της γιατρου σου ειναι να κανεις nipt καντη κοριτσακι μου. οτι σου λεει η γιατρος να κανεις, κατι ξερει παρα πανω εκεινη απο εμας! καλα αποτελέσματα να εχετε ? και οταν εχεις αγχος να  τα λες σε εμας εδω να ξεθυμαινεις!! ολες αγχωμένες ειμαστε και το παιζουμε κουλ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...