Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Εμάς μας είπε κανονικά κανονικότατα. Δεν καταλαβαίνω, αν δεν υπάρχει πρόβλημα, γιατί λένε μη το ένα μη το άλλο; Μα όχι πολύ μέσα; Και για ποιο λόγο; Δε φτάνει στο μωρό, αυτή είναι η δουλειά του τραχήλου, αλοιμονο! Με νευριάζουν αυτοί οι γιατροί..αν υπάρχει λόγος, ναι το κόβεις και τελείως..εμένα ο γιατρός μου το γράφει και στο φακελο του "κύηση σημαίνει φυσιολογική ζωή! Ναι στο σεξ!" Γράφει κι άλλα εκεί αλλά εγώ αυτό κράτησα τώρα χαχα

Φυσικά όχι να τελειώνει μέσα..αλλά κατά τα άλλα κανονικά..μπα δεν αγχώνομαι μετά, μόνο αν ξεφύγουμε λίγο καμιά φορά και κάνουμε κάτι πιοοο...αλλά γενικά δεν αγχώνομαι.

Ωραία ναι δεν γίνετε να φτάσει το έμβρυο εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι όταν η γυναίκα τελειώνει προκαλούνται συσπάσεις στ μήτρα..πφ.. εμένα να σ πω την αλήθεια δε μου το απαγόρευσε απλά εγώ λόγο της προηγούμενης παλινδρόμησης φοβόμουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Γιώργος γ είπε:

Ωραία ναι δεν γίνετε να φτάσει το έμβρυο εγώ αυτό που σκέφτομαι είναι ότι όταν η γυναίκα τελειώνει προκαλούνται συσπάσεις στ μήτρα..πφ.. εμένα να σ πω την αλήθεια δε μου το απαγόρευσε απλά εγώ λόγο της προηγούμενης παλινδρόμησης φοβόμουν..

Καλά οι συσπάσεις αυτές αν ήταν τόσο δυνατές πρώτον θα είχαμε αποκολλήσεις συνέχεια, και δεύτερον δεν θα επιτρεπόταν το σεξ κατηγορηματικά και από όλους τους γιατρούς.δεν είναι ικανές να προκαλέσουν κάτι κακό..

Να προσέχεις ναι, να φοβάσαι όχι. Να μην τελειώσει μέσα σου να ξέρεις είναι το πιο σημαντικό,γιατί το σπέρμα κάνει τις συσπάσεις που δε θέλουμε, παρά μόνο στο τέλος πριν τον τοκετό επιτρέπεται αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια, εννοείται πως αν δεν αισθάνεστε άνετα και μετά σας πνίγει το άγχος, καλύτερα να μην το κάνετε.. αφήστε εμένα να λέω, η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.. προέχει η υγεία του εμβρύου και η ψυχική μας υγεία ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Καλά οι συσπάσεις αυτές αν ήταν τόσο δυνατές πρώτον θα είχαμε αποκολλήσεις συνέχεια, και δεύτερον δεν θα επιτρεπόταν το σεξ κατηγορηματικά και από όλους τους γιατρούς.δεν είναι ικανές να προκαλέσουν κάτι κακό..

Να προσέχεις ναι, να φοβάσαι όχι. Να μην τελειώσει μέσα σου να ξέρεις είναι το πιο σημαντικό,γιατί το σπέρμα κάνει τις συσπάσεις που δε θέλουμε, παρά μόνο στο τέλος πριν τον τοκετό επιτρέπεται αυτό.

Προφανώς κ είναι έτσι τα πράγματα... Είναι μόνο θέμα μυαλού. δε γίνετε κ ν απέχεις από τον άντρα σ τόσο καιρό..

Σας ευχαριστώ που απαντήσατε κ σε αυτό το λεπτό θέμα πάντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σεξ απαγορεύεται όταν έχεις ήδη συσπάσεις ναι έχεις θέμα με το τράχηλο κ πρόωρο τοκετό λογο αυτών... απ'όσο ξέρω.  ! 

Όταν η γυναίκα ολοκλ  κάνει μεγάλη σύσπαση δυστυχώς.. ? δεν σ προκαλεί γεννά Αλλά λογικά γέννας σε λιγότερες εβδ  ...

Σίγουρα δε μπορείς να απέχεις από τον άντρα σου τόσο καιρό.  Αλλά βλέπεις το σώμα σ το παρατηρείς και πράττεις ανάλογα. . ..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω να προσέχω! Δε φοβάμαι ομως τόσο πολυ! Εφόσον δεν έχω πόνους, απο κολλήσεις , αίματα η αλλα τέτοια περίεργα δεν αγχώνομαι! Απλά προσπαθω να είμαι προσεκτική για να μην προκαλέσω το οτιδήποτε! Ευτυχώς μέχρι στιγμής όλα καλα!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν να σας πω και αυτό..η πρώην γυναικολόγος μου, μας είχε πει μα κάνουμε αλλά να μην κρεμιομαστε και από τον πολυέλαιο! ? Αυτός ο γιατρός που έχω τώρα μου λέει εννοείται και να κάνετε σεξ τι είσαι άρρωστη; 

Εφόσον δεν υπάρχει παθολογικός λόγος, κάποιο προβλημα στην εγκυμοσύνη, επιτρέπεται. Εντάξει ας μην κάνουμε και τις πορνοστάρ, αλλα και η αποχη εντελώς θα μας βαραγε στο κεφάλι...

Άντε φιλάκια, να υποθέσω ότι θα αργήσω να ξανακουσω νέα σας, θα πάτε όλες να κατασπαραξετε τους άντρες σας τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Λοιπόν να σας πω και αυτό..η πρώην γυναικολόγος μου, μας είχε πει μα κάνουμε αλλά να μην κρεμιομαστε και από τον πολυέλαιο! ? Αυτός ο γιατρός που έχω τώρα μου λέει εννοείται και να κάνετε είναι σεξ τι είσαι άρρωστη; 

Εφόσον δεν υπάρχει παθολογικός λόγος, κάποιο προβληματίστηκε εγκυμοσύνη, επιτρέπεται. Εντάξει ας μην κάνουμε και τις πορνοστάρ, αλλα και η αποχη εντελώς θα μας βαραγε στο κεφάλι...

Άντε φιλάκια, να υποθέσω ότι θα αργήσω να ξανακουσω νέα σας, θα πάτε όλες να κατασπαραξετε τους άντρες σας τώρα ?

Εμμ ναι ?... δεν έχει τπτ κ η ΤV !!

Λεω να αλλάξω ψευδώνυμο(σήμερα ανακάλυψα πως)..Δεν θα είμαι πια ο έγκυος Γιώργος.. Με λένε  Έλλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΛΛΗ Γ είπε:

Εμμ ναι ?... δεν έχει τπτ κ η ΤV !!

Λεω να αλλάξω ψευδώνυμο(σήμερα ανακάλυψα πως)..Δεν θα είμαι πια ο έγκυος Γιώργος.. Με λένε  Έλλη!!!

για εμας θα εισαι παντα ο εγκυος γιωργος χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

για εμας θα εισαι παντα ο εγκυος γιωργος χαχα

Ξεχωριζα πάντως!! ? Ένας κ μοναδιμοναδικός  έγκυος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ είμαι στις 6,5 εβδομάδες κορίτσια μου!την Πέμπτη ακουσα καρδούλα δειλά δειλά!!!!!εύχομαι σε όλες σας να μείνετε εγκυούλες!!!θετική ενέργεια και όλα γίνονται.....?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κι εγώ είμαι στις 6,5 εβδομάδες κορίτσια μου!την Πέμπτη ακουσα καρδούλα δειλά δειλά!!!!!εύχομαι σε όλες σας να μείνετε εγκυούλες!!!θετική ενέργεια και όλα γίνονται.....?????

με το καλο!! το πρωτο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω σημερα ειμαι 14ων εβδομαδων..μπαινω στον τεταρτο!! απιστευτο πώς περναει ο καιρος..οπως εχω ξαναπει, σαν χθες μου φαινεται που αγχωμενη- και κλαμμενη- εψαχνα πληροφοριες για την αποκολληση σακου στην 4η μολις εβδομαδα..με μια γιατρο που μου ειπε οτι ΜΑΛΛΟΝ ειναι ενδομητριος κυηση (αβασιμο τελειως, ειναι 1000% μεσα στη μητρα φυσικα) και οτι ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΟΣΑΚΟΣ και εχει και αποκολληση και εγω να ειμαι σε απογνωση μια βδομαδα μεχρι τον επομενο υπερηχο που το ειδαμε...

φυσικα αλλαξα γιατρο!!!

να μην λυγιζετε κοριτσια μου, να παιρνετε γνωμες και απο αλλους γιατρους, να σκεφτεστε θετικα..να τι περασα στην αρχη και τωρα ειμαι με ενα μπεμπακι ΝΑ!!! (που λεει και ο αντρας μου, δηλαδη πολυ μεγαλο χαχα) και προσευχομαι να κυλησει ομαλα και το υπολοιπο της κυησης για μενα και για ολες μας.

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Κοριτσια εγω σημερα ειμαι 14ων εβδομαδων..μπαινω στον τεταρτο!! απιστευτο πώς περναει ο καιρος..οπως εχω ξαναπει, σαν χθες μου φαινεται που αγχωμενη- και κλαμμενη- εψαχνα πληροφοριες για την αποκολληση σακου στην 4η μολις εβδομαδα..με μια γιατρο που μου ειπε οτι ΜΑΛΛΟΝ ειναι ενδομητριος κυηση (αβασιμο τελειως, ειναι 1000% μεσα στη μητρα φυσικα) και οτι ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΟΣΑΚΟΣ και εχει και αποκολληση και εγω να ειμαι σε απογνωση μια βδομαδα μεχρι τον επομενο υπερηχο που το ειδαμε...

φυσικα αλλαξα γιατρο!!!

να μην λυγιζετε κοριτσια μου, να παιρνετε γνωμες και απο αλλους γιατρους, να σκεφτεστε θετικα..να τι περασα στην αρχη και τωρα ειμαι με ενα μπεμπακι ΝΑ!!! (που λεει και ο αντρας μου, δηλαδη πολυ μεγαλο χαχα) και προσευχομαι να κυλησει ομαλα και το υπολοιπο της κυησης για μενα και για ολες μας.

σας φιλω!

Μελούλα αλήθεια σου είχε πει για ψευτοσάκο ο πρώτος γιατρός? Σε τι εβδομάδα σε είχε δει? Δλδ δεν έβλεπε και καλα εμβρυο μέσα? Μπράβο σου για τη δύναμή σου. Δεύτερη γνώμη πήρες απευθείας μόλις το άκουσες αυτο ή περίμενες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα..❤❤

να ρωτησω ... εχετς προβλημα με την κυτταριτιδα?? ενω εγω πριν μεινω ειχα λιγη τωρα εχω γεμισει και ειδικα στα γονατα που δςν ειχα ποτε..κανω αρκετη κατακρατηση.. ειναι φυσιολογικο?? εσεις βαζετε καποιες κρεμες για κυτταριτιδα κ ραγαδες??λεω να ξεκινησω να βαζω κι εγω τωρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Μελούλα αλήθεια σου είχε πει για ψευτοσάκο ο πρώτος γιατρός? Σε τι εβδομάδα σε είχε δει? Δλδ δεν έβλεπε και καλα εμβρυο μέσα? Μπράβο σου για τη δύναμή σου. Δεύτερη γνώμη πήρες απευθείας μόλις το άκουσες αυτο ή περίμενες?

ναι, και ομως..και προσεξε να δεις..μα δεν υπηρχε εμβρυο να δει ημουν μολις 4+2!! πρωτη μερα καθυστερησης εκανα τεστ θετικο και χωριακη 798,6 , γι'αυτο ηθελε να με δει με την προϋποθεση οτι με τοσο μεγαλη χωριακη θα βλεπαμε σακο..οχι εμβρυο και το ειχαμε πει αυτο πριν τον υπερηχο, μιας και το εμβρυο δημιουργειται σε προχωρημενη 5η εβδομαδα.. αλλα την ωρα του υπερηχου αλλαξε γνωμη η ντοκτορ...ομως μετα απο 2 μερες εκανα χωριακη και ειχε διπλασιστει κανονικοτατα και ηρεμησα..

αφου πηγα μετα τη μια εβδομαδα να το δουμε..δεν το ακουσαμε ημουν μολις 5+3 ειδαμε μονο λεκιθικο και ενα σουσαμακι (εμβρυο) αχνοφαινοταν, ηρεμησα, τα εβαλα κατω και σκεφτηκα να βρω αλλο γιατρο..που να κανει και vbac..και βου α λα!! :) 

δεν ηταν η πρωτη βλακεια της πρωην γιατρου μου αυτη..στην πρωτη εγκυμοσυνη με τρομοκρατουσε συνεχεια και με εστελνε στην ιδιωτικη κλινικη που δουλευει για πανακριβες εξετασεις και υπερηχους και καθε φορα εβγαιναν ολα πεντακαθαρα..γενικα η εγκυμοσυνη μου ηταν ανεφελη..αλλα σαν πρωταρηδες με το συζηγο την παταγαμε..οταν καταλαβα απο κατι σου μα μου, που μου ειπε στο τελευταιο μας ραντεβου οτι θα με εστελνε ξανα εκει καθε τρεις και λιγο, εριξα μαυρη πετρα πισω μου!! (και δεν ειμαι υπερβολικη..εκει μου ελεγαν..150 χωρις αποδειξη 250 με αποδειξη..ή απλος υπερηχος 120 ευρω, αν θελετε αποδειξη των 20 ευρω κανει 80!!)

κοριτσια να μη δεχεστε τιποτα!! ουτε αυτη την κοροϊδια με τις τρελες χρεωσεις και τις αποδειξεις, ουτε ο,τι σας λεει ο γιατρος, χωρις δευτερη γνωμη αν ειναι ζητημα σοβαρο..του γιατρου μπορει να του λειπουν λεφτα και να θελει να τα βγαλει απο μια αποξεση λεω εγω..

 

πολλα ειπα ε; δεν πειραζει για προειδοποιηση..μακαρι να τα ηξερα αυτα πριν..αλλα στερνη μου γνωση... ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα απαραδεκτη γιατρος. Καταρχας 4 και 2 δεν κλεινουν καν ραντεβου οι περισσοτεροι. Πολλω δε μαλλον για να εκτιμησουν την πορεια της κυησης και την υπαρξη εμβρυου. Ο σακος συνηθως φαινεται με πανω απο 1000 μοναδς χοριακη (τυχερη ησουν που τον ειδες κιολας) Για να δουν εμβρυο/ακουσουν καρδια σε καλουν μετα την 6η εβδομαδα. Δλδ συγγνωμη αυτη η γιατρος σε καθε εγκυο που παει τη βλεπει την 4η εβδομαδα και εχει δει εστω και μια!!! που να εχει εμβρυο? Απαπαπαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γωγω γωγω είπε:

καλημερααααα..❤❤

να ρωτησω ... εχετς προβλημα με την κυτταριτιδα?? ενω εγω πριν μεινω ειχα λιγη τωρα εχω γεμισει και ειδικα στα γονατα που δςν ειχα ποτε..κανω αρκετη κατακρατηση.. ειναι φυσιολογικο?? εσεις βαζετε καποιες κρεμες για κυτταριτιδα κ ραγαδες??λεω να ξεκινησω να βαζω κι εγω τωρα ..

κοριτσι μου, οχι δεν εχω, αλλα μην πανικοβαλεσαι ειναι αυτο που λες με την κατακρατηση..κανουν και τα utrogestan κατακρατηση νομιζω, γιατι εγω μεχρι να τα συνηθισω ειχα κανει μια κοιλαρα σαν 5 μηνων χαχα..ζητα κρεμουλα ειδικη απο το φαρμακειο θα εχουν σιγουρα..για προληψη ραγαδων θα βαλω οπως και στην πρωτη μου prevenstria frezyderm ..εμεινα ικανοποιημενη..

και ενα μυστικο..αστειο..

τις τελευταιες δυο εβδομαδες επειδη ειχα τεραστια κοιλια το δερμα μου ειχε τεντωθει τοσο πολυ που αρχισαν να φαινονται κοκκινες γραμμες, μα δεν μπορω να κατηγορησω και την κρεμα, μιλαμε οτι εγινε αποτομη αυξηση της περιμετρου της κοιλιας μου..και ειχα τρελη φαγουρα και το δερμα εμοιαζε να μην αντεχει αλλο..ξερετε τι εβαλα; μαρεγγα!! εχει φουλ βιταμινες για αναπλαση δερματος!! εφτιαξα μαρεγγα παρα πολυ σφιχτη και την απλωνα σε ολη την κοιλια..αμεσως ειδα βελτιωση..την αφηνα μεχρι να ξεραθει και μετα εκανα μπανιο..

γελατε γελατε, αλλα αν δεν ειχα κανει αυτο θα ημουν σαν χαρτης απο τις ραγαδες..τωρα δεν εχω ουτε μια!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

@Μελούλα απαραδεκτη γιατρος. Καταρχας 4 και 2 δεν κλεινουν καν ραντεβου οι περισσοτεροι. Πολλω δε μαλλον για να εκτιμησουν την πορεια της κυησης και την υπαρξη εμβρυου. Ο σακος συνηθως φαινεται με πανω απο 1000 μοναδς χοριακη (τυχερη ησουν που τον ειδες κιολας) Για να δουν εμβρυο/ακουσουν καρδια σε καλουν μετα την 6η εβδομαδα. Δλδ συγγνωμη αυτη η γιατρος σε καθε εγκυο που παει τη βλεπει την 4η εβδομαδα και εχει δει εστω και μια!!! που να εχει εμβρυο? Απαπαπαπα

ελα ντε!!! γι'αυτο πηρε ποδι! στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, τελος 4ης πηγαμε για υπερηχο, και ισα που φαινοταν μια κουκιδα ο σακος..απλα σε αυτο ειχα μεγαλη χωριακη και ειδαμε πραγματικα μεγαλο σακο..μα εμβρυο απο πού και ως πού; ασε, γιατι οσο σκεφτομαι τι κοροϊδα πιαστηκαμε και τοτε τρελαινομαι!! αλλα δε θα φαει αλλο απο μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Ναι καλή μου το πρώτο!

ωραια!! σε περιμενουν μεγαλες στιγμες!! να τις απολαυσεις..κι εμεις εδω ειμαστε ο,τι θες..πητ ποτε εχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

κοριτσι μου, οχι δεν εχω, αλλα μην πανικοβαλεσαι ειναι αυτο που λες με την κατακρατηση..κανουν και τα utrogestan κατακρατηση νομιζω, γιατι εγω μεχρι να τα συνηθισω ειχα κανει μια κοιλαρα σαν 5 μηνων χαχα..ζητα κρεμουλα ειδικη απο το φαρμακειο θα εχουν σιγουρα..για προληψη ραγαδων θα βαλω οπως και στην πρωτη μου prevenstria frezyderm ..εμεινα ικανοποιημενη..

και ενα μυστικο..αστειο..

τις τελευταιες δυο εβδομαδες επειδη ειχα τεραστια κοιλια το δερμα μου ειχε τεντωθει τοσο πολυ που αρχισαν να φαινονται κοκκινες γραμμες, μα δεν μπορω να κατηγορησω και την κρεμα, μιλαμε οτι εγινε αποτομη αυξηση της περιμετρου της κοιλιας μου..και ειχα τρελη φαγουρα και το δερμα εμοιαζε να μην αντεχει αλλο..ξερετε τι εβαλα; μαρεγγα!! εχει φουλ βιταμινες για αναπλαση δερματος!! εφτιαξα μαρεγγα παρα πολυ σφιχτη και την απλωνα σε ολη την κοιλια..αμεσως ειδα βελτιωση..την αφηνα μεχρι να ξεραθει και μετα εκανα μπανιο..

γελατε γελατε, αλλα αν δεν ειχα κανει αυτο θα ημουν σαν χαρτης απο τις ραγαδες..τωρα δεν εχω ουτε μια!! ?

κι εγω αυτη την κρεμα λεω να παρω.. τωρα λεω να ξεκινησω που ειμαι 12+4.. καλα δεν ειναι απο τωρα να ξεκινησω?? κ εβαζες συνεχεια??αχχ βοηθεια..ειναι η πρωτη φορα και με φοβιζουν ολα..utrogestan πινω ακομα..λες να ειναι κ απο αυτο?? για κυτταριτιδα κρεμα ουτε λογος εε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

ελα ντε!!! γι'αυτο πηρε ποδι! στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, τελος 4ης πηγαμε για υπερηχο, και ισα που φαινοταν μια κουκιδα ο σακος..απλα σε αυτο ειχα μεγαλη χωριακη και ειδαμε πραγματικα μεγαλο σακο..μα εμβρυο απο πού και ως πού; ασε, γιατι οσο σκεφτομαι τι κοροϊδα πιαστηκαμε και τοτε τρελαινομαι!! αλλα δε θα φαει αλλο απο μενα!

Κορίτσια μη σας κάνει τοσο μεγαλη εντύπωση το ότι υπάρχουν αξεστοι γυναικολογοι.. Όπως κ σε άλλες ειδικότητες υπάρχουν πολλοί που θέλουν μόνο να σου πάρουν οσο περισσότερα χρήματα γίνετε... η εγκυμοσύνη είναι το ΔΙΚΟ ΜΑΣ θαύμα κ ιερή υπόθεση. Δε σημαίνει ότι κ οι άλλοι το βλέπουν έτσι.. ειδικά οι γιατροί αν δεν αγαπούν αυτό που κάνουν με τα χρόνια μεταμορφώνονται σε παγωμένα τέρατα. Δεν τους αγγίζει ο ανθρώπινος πόνος..

Γ αυτό το παν είναι να αγαπούν αυτό π κάνουν (κ ν είναι καλοι σε αυτό βεβαια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...