Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Δεν πειράζει,βρε κοριτσάκι..Το παιδί θα είναι στη κοιλίτσα σου και τη Πέμπτη και τη Παρασκευή..Το μάθημα όμως όχι..Οπότε για μια μέρα,δεν αξίζει να χάσεις το μάθημα σου!!!

Αυτό ακριβώς..αλλά ανυπομονώ τόσο πολύ..άσε που ήταν και σε καλή ώρα απόγευμα και τώρα μας έβαλε 9:30 το πρωί.. ποιός ξυπνάει;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή είδα ότι ψάχνεστε με την ημερομηνία της αυχενικής 11-13 εβδομάδα λένε και απλά χρειάζεται να είναι το μωρό πάνω από 6 εκ. Αυτό..αν υπάρχει αυτή η προϋπόθεση γίνεται κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Με έδειξε 4 ημέρες πιο μπροστά ειμαι δηλαδή στις 12+5..Αλλά μου είπε ότι σε αυτή τη περίπτωση δεν χρειάστηκε να μου αλλάξει τη ΠΗΤ...Εσενα σου την άλλαξε;

Μου την πήγε 2 μέρες πιο πισω. Τωρα έχω ΠΗΤ 05/01. Σιγά το πράγμα θα μου πεις, αλλά φαντάσου πόσο μεγαλώνουν και αλλαζουν κάθε μερα για να έχει διαφορά στην εικονα ακομα και 2-4 μερουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες @Akrivoul! Μας φέρνεις και μια πρωτια: η μπέμπα σου είναι το πρώτο μωράκι της παρέας για το οποίο ξέρουμε επισημα φύλο! Να σε ρωτήσω, τι είδους πόνους είχες και πήγες κλινικη; Σαν περιόδου συνεχόμενα ή σουβλιες; Όλα καλα να σου πάνε μέχρι τέλους! Έχουμε ίδια ΠΗΤ!

@Μελούλα Καλή επιτυχία στις εξετάσεις αύριο και να εχεις τα πιο τέλεια νέα μεθαύριο! Να μας γράψεις με την τσίμπλα στο μάτι?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@Μελούλα Καλή επιτυχία στις εξετάσεις αύριο και να εχεις τα πιο τέλεια νέα μεθαύριο! Να μας γράψεις με την τσίμπλα στο μάτι?

Χεχεχε εννοείται θα σας ενημερώσω!! Ευχαριστώ!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tral είπε:

Γειά σου..Είχα στην 6η εβδομαδα κατι ανακατωσούρες με φαγητά αλλα πέρασε. Γιατί είναι κακό που θα κάνω στην 11η εβδομαδα αυχενική? (παμε με βάση την ημερομηνία που μας είπε ο γιατρός).

Εννοείται πως οχι κοριτσι μου,δεν ειναι κακο. απο 11η μέχρι 14η μπορείς. Μια χαρα έχεις το ραντεβού σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα κ εγω!!!!

τρομερη εμπειρία σαν εξέταση!!! Στο εχει εκει τόση ωρα και το χαζεύεις με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!!! 

Όλα ειναι μια χαρά! Πήγαμε 6,5εκ . Είμαι 12 εβδομάδων! Ακριβως όπως το βγάζει και βάση περίοδου!

και @Μελούλα..... 90% ειναι αγοράκι!!! Μέσα επεσες! Υπάρχει βέβαια ακομα μια πιθανότητα γοα αλλαγή αλλα θα το δούμε πιο μετά!!! Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Επειδή είδα ότι ψάχνεστε με την ημερομηνία της αυχενικής 11-13 εβδομάδα λένε και απλά χρειάζεται να είναι το μωρό πάνω από 6 εκ. Αυτό..αν υπάρχει αυτή η προϋπόθεση γίνεται κανονικά.

Κ εγώ όντως εκεί την είχα κάνει στην 1η ήμουν 11+6 δεν είδαμε φύλο,αν κ αγόρι στον 2ο ήμουν 13η είδαμε το αγόρι κανονικότατα...γενικά πιο μετά λένε δεν έχει ουσία κ εγώ ήμουν οριακά θέλουν σίγουρα πριν κλείσεις κ την 14η άλλα το ιδανικό είναι εκεί 11 με 13 το πολύ.

καλά αποτελέσματα για αύριο @Μελούλα.περιμένουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

Κ εγώ όντως εκεί την είχα κάνει στην 1η ήμουν 11+6 δεν είδαμε φύλο,αν κ αγόρι στον 2ο ήμουν 13η είδαμε το αγόρι κανονικότατα...γενικά πιο μετά λένε δεν έχει ουσία κ εγώ ήμουν οριακά θέλουν σίγουρα πριν κλείσεις κ την 14η άλλα το ιδανικό είναι εκεί 11 με 13 το πολύ.

καλά αποτελέσματα για αύριο @Μελούλα.περιμένουμε νέα σου.

Δηλαδή εγώ που θα την κάνω όταν θα είναι 13,1 λες να υπάρχει προβλημα;που θα έχω μπει στην 14η εννοώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια πήγα κ εγω!!!!

τρομερη εμπειρία σαν εξέταση!!! Στο εχει εκει τόση ωρα και το χαζεύεις με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!!! 

Όλα ειναι μια χαρά! Πήγαμε 6,5εκ . Είμαι 12 εβδομάδων! Ακριβως όπως το βγάζει και βάση περίοδου!

και @Μελούλα..... 90% ειναι αγοράκι!!! Μέσα επεσες! Υπάρχει βέβαια ακομα μια πιθανότητα γοα αλλαγή αλλα θα το δούμε πιο μετά!!! Χαχαχα 

οοοοοοο αρχιζω να επιβεβαιωνομαι!!! με το καλο κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Δηλαδή εγώ που θα την κάνω όταν θα είναι 13,1 λες να υπάρχει προβλημα;που θα έχω μπει στην 14η εννοώ...

οχι βρε..αν ηταν δεν θα σε εβαζε τοτε ο γιατρος..μια γνωστη μου την εκανε 13+4 και ηταν οριακα λεει..13+1 ειναι ειναι μια χαρα λοιπον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μελούλα είπε:
στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

οοοοοοο αρχιζω να επιβεβαιωνομαι!!! με το καλο κοπελα μου!

Ευχαριστω πολυυυυ!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Δηλαδή εγώ που θα την κάνω όταν θα είναι 13,1 λες να υπάρχει προβλημα;που θα έχω μπει στην 14η εννοώ...

Εγώ ήμουν 13.5 όταν έκανα στ γιο μου... όλα καλά...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Εγώ ήμουν 13.5 όταν έκανα στ γιο μου... όλα καλά...!!!

Φαινόταν ότι ήταν αγοράκι στις 13.5 ή αργότερα το ειδατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope25 εννοείται κ δεν υπαρχει θεμα. Ίσα ίσα θα το δεις και πιο μεγαλο. Χαχαχα. Εν τω μεταξύ θα με τρελανεις μου φαίνεται..... ακου εγώ όταν θα παω για αυχενική σύμφωνα με περιοδο θα ειμαι 12+5 αλλα ο γιατρός μου είπε ότι το νινι μας μαλλον ειναι τρεις μέρες μεγαλύτερο αρα μαντέψει 13+1.... Χαχαχα Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope25 είπε:

Φαινόταν ότι ήταν αγοράκι στις 13.5 ή αργότερα το ειδατε;

Νομίζω τοτε φαίνεται πεντακαθαρα. Με επιφυλαξη. Αυτο που μας λείπει ειναι να είναι και το ίδιο φύλο χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope25 είπε:

Δηλαδή εγώ που θα την κάνω όταν θα είναι 13,1 λες να υπάρχει προβλημα;που θα έχω μπει στην 14η εννοώ...

λογικά όχι γιατί δεν θα την έχεις κλείσει την 14η απλά όσο πιο νωρίς μου είχε πει η γυναικολογος μου τόσο το καλύτερο,κ για την Β επιπέδου το ίδιο μου είχε πει κ εγώ 13η ακριβώς ήμουν,αλλά έτυχε κ δεν μπορούσα νωρίτερα τότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Νομίζω τοτε φαίνεται πεντακαθαρα. Με επιφυλαξη. Αυτο που μας λείπει ειναι να είναι και το ίδιο φύλο χεχε

Το φανταζεσαι; η @Μελούλα μας έβγαλε και στις 2 αγοράκια...Χαχα οπότε μπορεί να έπεσε μέσα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy96 είπε:

Ναι ναι φάνηκε από τοτε

Αχ τι ωραία μακάρι να είμαι τυχερή και να δω τι είναι.. είμαι πολύ περίεργη αν και ότι και να είναι δεν έχω καμία προτίμηση υγιέστατο να είναι θελω...♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Αχ τι ωραία μακάρι να είμαι τυχερή και να δω τι είναι.. είμαι πολύ περίεργη αν και ότι και να είναι δεν έχω καμία προτίμηση υγειεστατο να είναι θελω...♡

Εννοείται να είναι υγιεστατο ομως αν μου έλεγαν παραγγειλε θα διαλεγα αγόρι!! Χεχεχεχε έρωτας μεγαλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μ!!

εγω ακομα ταλαιπωρουμε απο εμετους κ ναυτιες..!!

ειμαι 10+5 σημερα..

στης 16/7 εχω την αυχενικη και περιμενω πως κ πως..

εσεις τι κανετε??

καποια κοπελα που περιμενουμε μαζι αυχενικηηηη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

γεια σας κοριτσακια μ!!

εγω ακομα ταλαιπωρουμε απο εμετους κ ναυτιες..!!

ειμαι 10+5 σημερα..

στης 16/7 εχω την αυχενικη και περιμενω πως κ πως..

εσεις τι κανετε??

καποια κοπελα που περιμενουμε μαζι αυχενικηηηη????

μαζι την περιμενουμε την Αυχενική μας, την ιδια μερα!εχω αγχος φουλ αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα. προχθες εκανα αρκετες δουλειες και εχω πονους που αυξομειωνονται. σημερα εχω ραντεβου στον γιατρο και περιμενω να περασει η ωρα να παω να δω οτι ολα ειναι καλα και οτι ειναι ενταξει το μωρακι μας για να ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Erka είπε:

Εννοείται να είναι υγιεστατο ομως αν μου έλεγαν παραγγειλε θα διαλεγα αγόρι!! Χεχεχεχε έρωτας μεγαλος 

@Erka τι ώρα έχεις Αυχενική διαφάνεια την Τετάρτη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...