Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ξαναξεκινησαμε προσπάθειες για εγκυμοσυνη! χιχιχι. Δεν ειμαι ακομα. Ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειων!

Αααα σορρυ ρε συ δεν το καταλαβα αντέ με το καλοοο!!! Σύντομα να έχουμε όμορφα νεα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... εγώ διανύσω την 10η εβδομάδα με ΠΗΤ 19/01. Τα συμπτώματα μου είναι τρελή κόπωςη, αρκετή συχνοουρία και φυςικα πρισμένο στήθος. Είμαστε με την αγωνία της αυχενικής (10/07). Τι πιθανότητες έχουμε να δούμε φύλο; Στην αυχενική λένε φύλο μόνο αν είναι αγόρι και το δουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tral είπε:

Γεια σας κορίτσια... εγώ διανύσω την 10η εβδομάδα με ΠΗΤ 19/01. Τα συμπτώματα μου είναι τρελή κόπωςη, αρκετή συχνοουρία και φυςικα πρισμένο στήθος. Είμαστε με την αγωνία της αυχενικής (10/07). Τι πιθανότητες έχουμε να δούμε φύλο; Στην αυχενική λένε φύλο μόνο αν είναι αγόρι και το δουν;

Καλησπέρα!! Δίπλα δίπλα ειναι οι αυχενικες μας. Κοίτα συνήθως στην αυχενική δίνουν τις περισσότερες πιθανότητες ως προς το φύλο. Απλα ειναι πιο σίγουροι αν είναι αγόρι χωρίς παντα να ισχύει αυτό. Όλα σχετικα ειναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tral είπε:

Γεια σας κορίτσια... εγώ διανύσω την 10η εβδομάδα με ΠΗΤ 19/01. Τα συμπτώματα μου είναι τρελή κόπωςη, αρκετή συχνοουρία και φυςικα πρισμένο στήθος. Είμαστε με την αγωνία της αυχενικής (10/07). Τι πιθανότητες έχουμε να δούμε φύλο; Στην αυχενική λένε φύλο μόνο αν είναι αγόρι και το δουν;

Με το καλό και Καλώς μας ήρθες!! Θα είσαι Δηλαδή 11 εβδομάδων και κάτι όταν κάνεις την αυχενικη;; εγώ αυτή τη φορά θα είμαι στην 13η. Την κάνω τέλος Ιουλίου. Την προηγούμενη φορά που διενυα την 12η εβδομάδα όταν έκανα Αυχενική μου είχαν δώσει πιθανότητα για το φύλο της τάξης του 70-30. Δηλαδή μου είχαν πει κατά 70% κορίτσι και έπεσαν όντως μέσα. Αλλά με βεβαιότητα το έμαθα αργότερα.. πες μας κι εσένα τι θα σου πουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

ξαναξεκινησαμε προσπάθειες για εγκυμοσυνη! χιχιχι. Δεν ειμαι ακομα. Ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειων!

@Kat-Cat σου στελνω θετικη ενεργεια και σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και γρηγορα να δεις μια τριψηφια χοριακη και να ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα νεα σου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xara1 είπε:

@Kat-Cat σου στελνω θετικη ενεργεια και σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και γρηγορα να δεις μια τριψηφια χοριακη και να ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα νεα σου! ?

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ! Ευχομαι και σε σενα ο,τι καλυτερο! Μακάρι απο δω και στο εξής να έχουμε μονο ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κι εμένα φαίνεται! Επειδή ήμουν κι εγώ επίπεδη βλέπω πεντακάθαρη διαφορά αλλά μόνο εγώ και ο άντρας μου. Οι έξω δεν την καταλαβαίνουν. Από την άλλη σκέφτομαι ότι επειδή έχω και δυσκοιλιότητα μήπως δεν είναι η μήτρα μου αυτός ο όγκος και χαιδεύουμε....το έντερο! χαχαχα! Κιλά δεν έχω πάρει αλλά υπολογίζω ότι και λόγω ύψους θα αργήσει να φανεί καλοσχηματισμένη κοιλιά εγκύου. Ρούχα σκέφτεστε να ψωνίσετε εγκυμοσύνης;

Κ γω τα ίδια με το έντερο!!! Αλλά ρούχα δε νομίζω ότι είναι απαραίτητο να αγοράσουμε..τουλαχιστον εγώ σκέφτομαι να περάσω το καλοκαίρι με ελαφρά φορέματα κ μετά βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tral είπε:

Γεια σας κορίτσια... εγώ διανύσω την 10η εβδομάδα με ΠΗΤ 19/01. Τα συμπτώματα μου είναι τρελή κόπωςη, αρκετή συχνοουρία και φυςικα πρισμένο στήθος. Είμαστε με την αγωνία της αυχενικής (10/07). Τι πιθανότητες έχουμε να δούμε φύλο; Στην αυχενική λένε φύλο μόνο αν είναι αγόρι και το δουν;

Είσαι τυχερή που δεν ανακατευεσαι..  Στις 11 εβδομάδες θα κάνεις Αυχενική? Εσύ το ζήτησες? Δε λενε με σιγουριά το φύλο..απλά κάτι υποψιάζονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με τα συμπτώματα πως πάτε???

Εγώ είχα από την αρχή πρισμένο στήθος , πόνο όταν το ακουμπύσα και τρελές ανακατωσούρες απο την 5 η βδομάδα μέχρι την 9η! ειδικά απόγευμα προς βράδυ δεν άντεχα ούτε να φ'αω τιποτα αλλα ούτε και να μυρίσω.... στη 10η βδομάδα ξαφνικά δεν είχα κανένα θέμα ανακατωσούρας,ίσα ίσα ήθελα να τρωω συνέχεια.... και ξαφινίκα από το σάββατο ξανα ήρθανε οι ανακατσωσούρες (11η βδομάδα είμαι τώρα)... Ευτυχώς μέχρι στιγμής έχω γλιτώσει τους εμετούς... εσείς πως είστε???? ηρεμήσατε με τα περίεργα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια με τα συμπτώματα πως πάτε???

Εγώ είχα από την αρχή πρισμένο στήθος , πόνο όταν το ακουμπύσα και τρελές ανακατωσούρες απο την 5 η βδομάδα μέχρι την 9η! ειδικά απόγευμα προς βράδυ δεν άντεχα ούτε να φ'αω τιποτα αλλα ούτε και να μυρίσω.... στη 10η βδομάδα ξαφνικά δεν είχα κανένα θέμα ανακατωσούρας,ίσα ίσα ήθελα να τρωω συνέχεια.... και ξαφινίκα από το σάββατο ξανα ήρθανε οι ανακατσωσούρες (11η βδομάδα είμαι τώρα)... Ευτυχώς μέχρι στιγμής έχω γλιτώσει τους εμετούς... εσείς πως είστε???? ηρεμήσατε με τα περίεργα ???

Εγώ μονο ελαφρές ανακατοσουρες. Τίποτα ιδιαίτερο λίγα νεύρα Λιγη υπνηλία... τώρα η υπνηλία μου χει μείνει και αυτή πιστεύω λόγω ουτροτζεσταν μήπως ειναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

ξαναξεκινησαμε προσπάθειες για εγκυμοσυνη! χιχιχι. Δεν ειμαι ακομα. Ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειων!

@Kat-Cat μου καλησπέρα !!! Ανυπομονώ να ακούσω ευχάριστα κι από 'σένα .. 
Δεν το λέω κοριτσάκι μου για να σε αγχώσω, απλά θέλω να σου εκφράσω τη χαρά μου όταν με το καλό μάθω 
για τη δική σου εγκυμοσύνη! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πως μετράει εσάς ο γιατρός την εβδομάδα κύησης ; Εγώ με 10 + 1 μου λέει πως διανυω την 11 η εβδομάδα . Την Παρασκευή έχω τον δεύτερο υπέρηχο ( αν και εκανα και έναν ενδοκοιλιακά επειδή είχα λίγα ροζ & ήταν 2,7 εκ μια βδομάδα μεγαλύτερο το έβγαζε )και 19/7 που θα είμαι 13η θα κάνω αυχενική πρώτα ο θεός . 28/1 ΠΗΤ . Μου σταμάτησε τις ορμονες λόγω εξωσωματικής και μόνο σύμπτωμα είναι το στήθος και τα υγρα . Κοιλιά πρησμένη αλλά μάλλον από τις ορμόνες και τις πολλές κατακρατησεις . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

@Kat-Cat μου καλησπέρα !!! Ανυπομονώ να ακούσω ευχάριστα κι από 'σένα .. 
Δεν το λέω κοριτσάκι μου για να σε αγχώσω, απλά θέλω να σου εκφράσω τη χαρά μου όταν με το καλό μάθω 
για τη δική σου εγκυμοσύνη! :x

καλο μουκοριτσακι!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!! Εγώ έχω αυχενική στις 07/07 χαχα ημέρα Σάββατο.. ανυπομονώ .. πρώτον για να δούμε οτι είναι καλά το μωρό μας και δεύτερον γιατί έχω ακούσει από άλλα κορίτσια οτι διαρκεί αρκετή ώρα οπότε θα χορτάσουμε να βλέπουμε νινί..
Ελπίζω να το δίνουν και σε dvd.. 
Είμαι πολύ αισιόδοξη πως είναι καλά η ψυχούλα!!! Θα έχει μεγαλώσει κι άλλο .. σας τα λέω και με πιάνει ταχυκαρδία απο την προσμονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope25 είπε:

Εμένα σήμερα μου είπε πως έχω 11/7 αυχενική.. έχει καμία άλλη την ίδια μέρα να περιμένουμε μαζι;

Εγωωωωωω!!!!! Στις 13:30!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!! Εγώ έχω αυχενική στις 07/07 χαχα ημέρα Σάββατο.. ανυπομονώ .. πρώτον για να δούμε οτι είναι καλά το μωρό μας και δεύτερον γιατί έχω ακούσει από άλλα κορίτσια οτι διαρκεί αρκετή ώρα οπότε θα χορτάσουμε να βλέπουμε νινί..
Ελπίζω να το δίνουν και σε dvd.. 
Είμαι πολύ αισιόδοξη πως είναι καλά η ψυχούλα!!! Θα έχει μεγαλώσει κι άλλο .. σας τα λέω και με πιάνει ταχυκαρδία απο την προσμονή..

Όλα τέλεια θα είναι. Κι εγώ αισθανομαι θετικα για μένα, ειναι πολυ βασικό αυτό θεωρω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Erka @Irene_D θα ειναι ολα τελεια! Μοτο μου ειναι οτι η καλη μερα απτο πρωι φαινεται και ειδικα στην εγκυμοσυνη οταν ολα βαινουν καλως εξαρχης σπανιως στραβωνει το πραγμα. Θα δειτε πεντακαθαρα το νινι σας και θα τρελαθειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Erka @Irene_D θα ειναι ολα τελεια! Μοτο μου ειναι οτι η καλη μερα απτο πρωι φαινεται και ειδικα στην εγκυμοσυνη οταν ολα βαινουν καλως εξαρχης σπανιως στραβωνει το πραγμα. Θα δειτε πεντακαθαρα το νινι σας και θα τρελαθειτε!

Συμφωνώ απόλυτα!!! Ανυπομωνω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ελπίζω να το δίνουν και σε dvd

Λοιπόν εμένα το DVD μου το είχαν βάλει σε μια θήκη μέσα στο φάκελο, δεν το πήρα χαμπαρι και το ανακάλυψα χθες, μετά από 10 μέρες! Ήταν φοβερή έκπληξη! Εκατσα μονη μου και χάζευα το μωρακι με τις ωρες που κουνιόταν!

Με το καλό όλες κορίτσια! @Rena88 σήμερα έχεις αυχενικη ε; Περιμένουμε νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που έκανες αυχενική @Antelope?? 

Εδω το έχω σε βίντεο στο κινητό που δεν φαίνεται και τέλεια και κάθομαι το πρωί που ξυπνάω , το βλέπω και του λεω καλημέρα Χαχαχα φαντάσου να το έχω και σε dvd ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Εμείς είπαμε σε όλα μαζί πάμε....χαχαχα

Ναι ρε συ όντως τι γίνεται? Κατσε πητ ποτε ειπες; 

@Rena88 περιμένουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...