Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Καλημερουδια!! ΤΕΡ 13/04 σύλληψη 23/04-24/04 και είναι σίγουρο. Γιααααα νααααα δω τι θα πεις. 

Σύμφωνα με τις ημερομηνίες βγαίνει αγόρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope25 είπε:

Και εγώ και εγωωωωω ΤΕΡ 6/04 και σύλληψη 23-24...για να δουμεεεεε..!!

Ιδια σύλληψη όλες τι πάθαμε εκείνες τις μέρες; χαχαχα αγόρι σου βγαινει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Σύμφωνα με τις ημερομηνίες βγαίνει αγόρι!! 

Πολύ το θέλω το αγόρι και αισθανομαι οτι και το προηγούμενο αγόρι ηταν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Γιώργος γ είπε:

Να ρωτησω κάτι κορίτσια??? Έχει φανεί καθόλου η κοιλίτσα σας??

Κι εμένα φαίνεται! Επειδή ήμουν κι εγώ επίπεδη βλέπω πεντακάθαρη διαφορά αλλά μόνο εγώ και ο άντρας μου. Οι έξω δεν την καταλαβαίνουν. Από την άλλη σκέφτομαι ότι επειδή έχω και δυσκοιλιότητα μήπως δεν είναι η μήτρα μου αυτός ο όγκος και χαιδεύουμε....το έντερο! χαχαχα! Κιλά δεν έχω πάρει αλλά υπολογίζω ότι και λόγω ύψους θα αργήσει να φανεί καλοσχηματισμένη κοιλιά εγκύου. Ρούχα σκέφτεστε να ψωνίσετε εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2018 at 11:19 ΠΜ, ο/η Erka είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Είμαι κι εγώ Εγκυουλα σήμερα 11 εβδομαδων ακριβώς κ με ΠΗΤ λογικα 18/01. Τον Δεκέμβριο του 2017 μπηκα σε αυτό το φόρουμ, αν θυμαμαι σωστα, εχω ομως να γραψω καιρό. Που θέλω να καταλήξω ομως.... Περασα τις σελίδες αυτού του θέματος και ειδα γνωριμα ονόματα που τότε προσπαθούσαμε μαζί Εεε κ πώς να το κανουμε χαρηκα πολύ που είναι καλα η που περιμενουν τα μπεμπέ του όπως χαίρομαι για όλες μας. Δεν ξέρω βέβαια αν με θυμούνται. Έχω την αυχενική μου στις 11/7 θα δω μεγαλο μωλιο!!! Ανυπομονώ φυσικα.... 

@Erka,ποσο χαιρομαι που σε ξαναβλεπω..Που σε ξαναδιαβάζω για την ακρίβεια!!???

Καλωσόρισες στη πάρεα μας!!Πολύ χαίρομαι για σένα!!Θα πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 14/01 και την  αυχενικη θα την κάνω στις 03/07 (μεθαύριο δηλαδή)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κι εμένα φαίνεται! Επειδή ήμουν κι εγώ επίπεδη βλέπω πεντακάθαρη διαφορά αλλά μόνο εγώ και ο άντρας μου. Οι έξω δεν την καταλαβαίνουν. Από την άλλη σκέφτομαι ότι επειδή έχω και δυσκοιλιότητα μήπως δεν είναι η μήτρα μου αυτός ο όγκος και χαιδεύουμε....το έντερο! χαχαχα! Κιλά δεν έχω πάρει αλλά υπολογίζω ότι και λόγω ύψους θα αργήσει να φανεί καλοσχηματισμένη κοιλιά εγκύου. Ρούχα σκέφτεστε να ψωνίσετε εγκυμοσύνης;

Κι εμένα με χτύπησε η ατιμη η δυσκοιλιοτητα και ελεγα οτι θα τη γλύτωνα αυτή τη φορά.. Καλα το είπες το έντερο χαϊδεύουμε χαχαχχα

Ρουχα εγκυμοσύνης δεν θα παρω, οπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου, φορουσα κολάν το χειμώνα και ωραιοτατες μπλούζες oversized, ήμουν απο τις τυχερές ηταν η χρονιά που γεμισαν τα μαγαζια με δαύτες και δε χρειάστηκε να παρω large πχ που δεν θα τις φορουσα μετα και φυσικα μπλουζοφορεματα και φορεματα, ειδικά τωρα το καλοκαίρι..!!! Που τα λετρευω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Κι εμένα με χτύπησε η ατιμη η δυσκοιλιοτητα και ελεγα οτι θα τη γλύτωνα αυτή τη φορά.. Καλα το είπες το έντερο χαϊδεύουμε χαχαχχα

Ρουχα εγκυμοσύνης δεν θα παρω, οπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου, φορουσα κολάν το χειμώνα και ωραιοτατες μπλούζες oversized, ήμουν απο τις τυχερές ηταν η χρονιά που γεμισαν τα μαγαζια με δαύτες και δε χρειάστηκε να παρω large πχ που δεν θα τις φορουσα μετα και φυσικα μπλουζοφορεματα και φορεματα, ειδικά τωρα το καλοκαίρι..!!! Που τα λετρευω!! 

Εγώ να δω τι θα κάνω που τα ρούχα μου είναι ψιλοστενα και σε λίγο δεν θα μου μπαίνουν;????

@Μελούλα ή άλλιως Μαντάμ Ζαιρα να σε ρωτήσω κάτι;?Η χοριακη μου ήταν πολύ μεγάλη για 3 μέρες καθυστέρηση που είχα και μου είπαν ότι πιθανόν η σύλληψη έγινε πριν την ωορρηξία..Δεν κοιτάς τα τεφτέρια σου να μου πεις με ΤΕΡ 09/04 και πιθανή σύλληψη γυρω στις 15,17,17,21/04;?

Όπως καταλαβαίνεις,επειδη πρωτη προβλεψη ηταν αγορακι και επειδη εγώ θέλω κοριτσάκι,ψάχνω μια ελπίδα να πιαστώ!!???

(Αστειεύομαι!!!Γερό να είναι και ότι να 'ναι!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Erka,ποσο χαιρομαι που σε ξαναβλεπω..Που σε ξαναδιαβάζω για την ακρίβεια!!???

Καλωσόρισες στη πάρεα μας!!Πολύ χαίρομαι για σένα!!Θα πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 14/01 και την  αυχενικη θα την κάνω στις 03/07 (μεθαύριο δηλαδή)..

Καλα εισαι κορίτσι μου!?? Αντεεεε με το καλοοοο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια..πώς βαζω ticker στην υπογραφη μου; βασικα δεν βρισκω καν την επιλογη της υπογραφης στο προφιλ μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ να δω τι θα κάνω που τα ρούχα μου είναι ψιλοστενα και σε λίγο δεν θα μου μπαίνουν;????

@Μελούλα ή άλλιως Μαντάμ Ζαιρα να σε ρωτήσω κάτι;?Η χοριακη μου ήταν πολύ μεγάλη για 3 μέρες καθυστέρηση που είχα και μου είπαν ότι πιθανόν η σύλληψη έγινε πριν την ωορρηξία..Δεν κοιτάς τα τεφτέρια σου να μου πεις με ΤΕΡ 09/04 και πιθανή σύλληψη γυρω στις 15,17,17,21/04;?

Όπως καταλαβαίνεις,επειδη πρωτη προβλεψη ηταν αγορακι και επειδη εγώ θέλω κοριτσάκι,ψάχνω μια ελπίδα να πιαστώ!!???

(Αστειεύομαι!!!Γερό να είναι και ότι να 'ναι!!!)

χαχαχα..για να δουμε..απο 21-25/4 εχω εγω συλληψη κι εγω και ειναι για αγορι..για νωρις, στις 15 δηλαδη, ναι παιζει το κοριτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Καλα εισαι κορίτσι μου!?? Αντεεεε με το καλοοοο!!! 

Μια χαρά είμαι κι εγω!!Αγωνιώ κι εγω για την αυχενικη αλλά όλα καλα..Με το καλο και με ένα πόνο να είναι για όλες μας!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Μια χαρά είμαι κι εγω!!Αγωνιώ κι εγω για την αυχενικη αλλά όλα καλα..Με το καλο και με ένα πόνο να είναι για όλες μας!!???

ρενα μου σου ευχομαι να πανε ολα τελεια! όλες εχουμε αγχος με την Αυχενική, να σκεφτεσαι θετικα και οταν την κανεις να μας πεις την εμπειρία σου να προετοιμαζομαστε και εμεις που δεν την εχουμε κανει ακομα...και αν φανηκε αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι !! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

ρενα μου σου ευχομαι να πανε ολα τελεια! όλες εχουμε αγχος με την Αυχενική, να σκεφτεσαι θετικα και οταν την κανεις να μας πεις την εμπειρία σου να προετοιμαζομαστε και εμεις που δεν την εχουμε κανει ακομα...και αν φανηκε αν ειναι αγορακι ή κοριτσακι !! ?

Ευχαριστώ πολύ,καλό μου!!Και σε σένα εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!Θα σας τα πω σίγουρα..Τώρα όσον αφορά το φύλο η δική μου γιατρός μου δήλωσε ότι δεν πρόκειται να μου το πει στην αυχενικη..Γιατί δεν είναι 100% σίγουρο..Θα μου το πει στο επόμενο ραντεβού,λέει...Θα έχω βέβαια τόση αγωνία να είναι καλά το μωρό που μόνο όταν μου πει ότι όλα είναι καλά θα ενδιαφερθω για το φύλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ,καλό μου!!Και σε σένα εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!Θα σας τα πω σίγουρα..Τώρα όσον αφορά το φύλο η δική μου γιατρός μου δήλωσε ότι δεν πρόκειται να μου το πει στην αυχενικη..Γιατί δεν είναι 100% σίγουρο..Θα μου το πει στο επόμενο ραντεβού,λέει...Θα έχω βέβαια τόση αγωνία να είναι καλά το μωρό που μόνο όταν μου πει ότι όλα είναι καλά θα ενδιαφερθω για το φύλο..

Ισχύει για το φύλο.. Και εμένα η προηγούμενη γιατρος μου στην αυχενική το έβλεπε για αγορι και δύο εβδομάδες μετά έγινε κορίτσι.. Γι'αυτο και σε αυτόν το γιατρο τώρα, θα πω μονο αν είναι 100% αλλιώς την άλλη φορά.. Εξάλλου, η υγεία προέχει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μελούλα το έχεις φτιαξει το τικερακι σου;;; 

Αν ναι θα πας πανω δεξια ρυθμίσεις- ρυθμίσεις λογαριασμού- setting area και θα το βρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Ρουχα εγκυμοσύνης δεν θα παρω, οπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου, φορουσα κολάν το χειμώνα και ωραιοτατες μπλούζες oversized, ήμουν απο τις τυχερές ηταν η χρονιά που γεμισαν τα μαγαζια με δαύτες και δε χρειάστηκε να παρω large πχ που δεν θα τις φορουσα μετα και φυσικα μπλουζοφορεματα και φορεματα, ειδικά τωρα το καλοκαίρι..!!! Που τα λετρευω!! 

Κι εμενα μου αρέσει πολύ αυτό το ντύσιμο και είναι σούπερ άνετο! Κολάν δεν σε πίεζε στην κοιλιά; ή πήρες το ειδικό της εγκυμοσύνης;

@Rena88 να πάνε όλα τέλεια στην αυχενική! Θα το δεις για ώρα και θα το χορτάσεις απ όλες τις οπτικές γωνίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κι εμενα μου αρέσει πολύ αυτό το ντύσιμο και είναι σούπερ άνετο! Κολάν δεν σε πίεζε στην κοιλιά; ή πήρες το ειδικό της εγκυμοσύνης;

Πραγματικά δεν με πιεζε καθόλου.. Ουτε ειδικό ηταν.. Απλα δεν ηταν απο αυτα με το ξεχωριστό λάστιχο στη μέση.. Ηταν απο τα μονοκομματα, αυτα που είναι ολοκληρα σούπερ ελαστικά.. Δεν ξερω πώς να το εξηγήσω.. Αν κάνεις απο φθινοπωρο μια βόλτα στα μαγαζιά θα βρεις σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Erka είπε:

@Μελούλα το έχεις φτιαξει το τικερακι σου;;; 

Αν ναι θα πας πανω δεξια ρυθμίσεις- ρυθμίσεις λογαριασμού- setting area και θα το βρεις. 

ευχαριστω! ναι μωρε πώς δεν το ειδα..παω να το βαλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Ευχαριστώ πολύ,καλό μου!!Και σε σένα εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!Θα σας τα πω σίγουρα..Τώρα όσον αφορά το φύλο η δική μου γιατρός μου δήλωσε ότι δεν πρόκειται να μου το πει στην αυχενικη..Γιατί δεν είναι 100% σίγουρο..Θα μου το πει στο επόμενο ραντεβού,λέει...Θα έχω βέβαια τόση αγωνία να είναι καλά το μωρό που μόνο όταν μου πει ότι όλα είναι καλά θα ενδιαφερθω για το φύλο..

καλα εννοείται! δεν το συζηταμε αυτο. γερο να ειναι κ οτι να ναι! θα πανε ολα τελεια. εμεις απο δω θα σου στελνουμε θετικη ενεργεια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Erka χαρηκα παρα πολύ με το νέο σου!!! Τότε ήταν ό,τι είχα αρχίσει να ψιλοδιαβάζω στο φορουμ, και θυμαμαι όλη την αγωνία με το αίμα καθε μερα κλπ, και είχα στενοχωρεθεί πολύ με την εξέλιξη. Ομως ξαναεμεινες τοσο συντομαααα, και όλα βαίνουν καλά τώρα, και σύντομα όλες εδώ του Ιανουαρίου θα κρατάτε αγκαλιά τα μωράκια σας!! Ευχομαι και σε αλλα ευχάριστα τους προσεχείς μηνες στο forum

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Erka χαρηκα παρα πολύ με το νέο σου!!! Τότε ήταν ό,τι είχα αρχίσει να ψιλοδιαβάζω στο φορουμ, και θυμαμαι όλη την αγωνία με το αίμα καθε μερα κλπ, και είχα στενοχωρεθεί πολύ με την εξέλιξη. Ομως ξαναεμεινες τοσο συντομαααα, και όλα βαίνουν καλά τώρα, και σύντομα όλες εδώ του Ιανουαρίου θα κρατάτε αγκαλιά τα μωράκια σας!! Ευχομαι και σε αλλα ευχάριστα τους προσεχείς μηνες στο forum

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Να σαι καλα σε ευχαριστώ για  τα καλα σου λόγια. Ναι ηταν δύσκολη περίοδος. Εσύ πως τα πας? Τι κανεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Να σαι καλα σε ευχαριστώ για  τα καλα σου λόγια. Ναι ηταν δύσκολη περίοδος. Εσύ πως τα πας? Τι κανεις? 

πέρασα και εγώ την παλίνδρομή μου το Μάρτιο και τώρα ξαναξεκινήσαμε! Ελπιζω να έχω την τύχη σας!! χιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πέρασα και εγώ την παλίνδρομή μου το Μάρτιο και τώρα ξαναξεκινήσαμε! Ελπιζω να έχω την τύχη σας!! χιχχι

Τυχερές θα είμαστε όλες!!! Ποσων εβδομαδων εισαι τωρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Τυχερές θα είμαστε όλες!!! Ποσων εβδομαδων εισαι τωρα? 

ξαναξεκινησαμε προσπάθειες για εγκυμοσυνη! χιχιχι. Δεν ειμαι ακομα. Ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...