Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις On 29/6/2018 at 11:19 ΠΜ, ο/η Erka είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Είμαι κι εγώ Εγκυουλα σήμερα 11 εβδομαδων ακριβώς κ με ΠΗΤ λογικα 18/01. Τον Δεκέμβριο του 2017 μπηκα σε αυτό το φόρουμ, αν θυμαμαι σωστα, εχω ομως να γραψω καιρό. Που θέλω να καταλήξω ομως.... Περασα τις σελίδες αυτού του θέματος και ειδα γνωριμα ονόματα που τότε προσπαθούσαμε μαζί Εεε κ πώς να το κανουμε χαρηκα πολύ που είναι καλα η που περιμενουν τα μπεμπέ του όπως χαίρομαι για όλες μας. Δεν ξέρω βέβαια αν με θυμούνται. Έχω την αυχενική μου στις 11/7 θα δω μεγαλο μωλιο!!! Ανυπομονώ φυσικα.... 

@Erka μου δεν το πιστεύω ότι είμαστε πάλι μαζί.. έχω ΠΗΤ 15/1/19..είχαμε τα ίδια τον Ιανουάριο αν με θυμάσαι.. χαίρομαι που και στις δύο μας δεν άργησε να έρθει το θαυματάκι μας..ευχομαι σε ολες μας ομορφες τελειομηνες εγκυμοσύνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/6/2018 at 12:51 ΠΜ, ο/η Μελούλα είπε:

Κι εμένα το δεύτερο.. Εχω μια κόρη 3 χρόνων.. Για πες στη Μαντάμ Ζαΐρα ημερομηνία γέννησης του πρώτου να βρω το φύλο ?

27/4/2016 γεννηθηκε η μικρη μου!!! Προωρα... Δεν ξερω αν παιζει ρολο! Για πες τι βγαινει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope25 είπε:

@Erka μου δεν το πιστεύω ότι είμαστε πάλι μαζί.. έχω ΠΗΤ 15/1/19..είχαμε τα ίδια τον Ιανουάριο αν με θυμάσαι.. χαίρομαι που και στις δύο μας δεν άργησε να έρθει το θαυματάκι μας..ευχομαι σε ολες μας ομορφες τελειομηνες εγκυμοσύνες..

Σας θυμάμαι κ εγω κορίτσια!! Πολύ χαίρομαι που είσαστε εδώ! Καλές κ τελειομηνες εγκυμοσύνες εύχομαι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope25 είπε:

@Erka μου δεν το πιστεύω ότι είμαστε πάλι μαζί.. έχω ΠΗΤ 15/1/19..είχαμε τα ίδια τον Ιανουάριο αν με θυμάσαι.. χαίρομαι που και στις δύο μας δεν άργησε να έρθει το θαυματάκι μας..ευχομαι σε ολες μας ομορφες τελειομηνες εγκυμοσύνες..

Ναι κούκλα μου σε θυμαμαι!! Πωπω τι χαρα!!! Να σου πω και τα δευτερα μαζί εεεεε μην χαλασουμε την παραδοση χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Niki co είπε:

Σας θυμάμαι κ εγω κορίτσια!! Πολύ χαίρομαι που είσαστε εδώ! Καλές κ τελειομηνες εγκυμοσύνες εύχομαι!! :)

Κι εγωωωωωω!!!! Τι κανεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα καταφέραμε και εμείς!! 20 μέρες πριν την Επιτροπή για εξωσωματική έμαθα ότι είμαι έγκυος!! Αύριο θα είμαι 7 εβδομάδων,ακούσαμε και καρδουλα όλα καλά! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Ένοια σου, θα ψάχνουμε όλες τις λεχώνες στην Καλαμάτα! χαχαχαχα

Χαχαχαχα αμαν την πάτησα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maraki_Tk είπε:

27/4/2016 γεννηθηκε η μικρη μου!!! Προωρα... Δεν ξερω αν παιζει ρολο! Για πες τι βγαινει?

 

Δεν παίζει ρόλο.. Το επόμενο βγαίνει αγόρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Τα καταφέραμε και εμείς!! 20 μέρες πριν την Επιτροπή για εξωσωματική έμαθα ότι είμαι έγκυος!! Αύριο θα είμαι 7 εβδομάδων,ακούσαμε και καρδουλα όλα καλά! :)

Η καλύτερη έκπληξη!! Το περίμενες; με το καλο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki co είπε:

Τα καταφέραμε και εμείς!! 20 μέρες πριν την Επιτροπή για εξωσωματική έμαθα ότι είμαι έγκυος!! Αύριο θα είμαι 7 εβδομάδων,ακούσαμε και καρδουλα όλα καλά! :)

Τα καλύτερα νέα!!!!!!!

Χίλια μπράβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Τα καταφέραμε και εμείς!! 20 μέρες πριν την Επιτροπή για εξωσωματική έμαθα ότι είμαι έγκυος!! Αύριο θα είμαι 7 εβδομάδων,ακούσαμε και καρδουλα όλα καλά! :)

Οτι πιο όμορφο μπορουσε να συμβεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Δεν παίζει ρόλο.. Το επόμενο βγαίνει αγόρι!! 

Δηλαδή με ΤΕΡ και σύλληψη το βρίσκεις? Κι αν δεν είμαι απόλυτα σίγουρη για τον συλληψη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Η καλύτερη έκπληξη!! Το περίμενες; με το καλο!! 

Δεν το περίμενα με τίποτα!! Νόμιζα ότι μου έκαναν πλάκα! Ένα θαύμα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Erka είπε:

Ναι κούκλα μου σε θυμαμαι!! Πωπω τι χαρα!!! Να σου πω και τα δευτερα μαζί εεεεε μην χαλασουμε την παραδοση χεχε

Χαχαχα Ναι να το κανονίσουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Erka είπε:

Δηλαδή με ΤΕΡ και σύλληψη το βρίσκεις? Κι αν δεν είμαι απόλυτα σίγουρη για τον συλληψη? 

Ναι.. Ε εντάξει και μια δυο μέρες πανω κατω δεν μου κάνουν μεγάλη αλλαγή, το βρίσκω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki co είπε:

Δεν το περίμενα με τίποτα!! Νόμιζα ότι μου έκαναν πλάκα! Ένα θαύμα ❤️

Απίστευτο όντως!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιώργος γ είπε:

Να ρωτησω κάτι κορίτσια??? Έχει φανεί καθόλου η κοιλίτσα σας??

Εγω ειμαι πλέον 3ων μηνών ακριβώς και τωρα λίγες μέρες βλέπω κάτι στο υψος κάτω από τον αφαλό.. Φαντασου Δευτέρα ήμουν πλάκα και τρίτη αυτό.. Τι να πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Εγω ειμαι πλέον 3ων μηνών ακριβώς και τωρα λίγες μέρες βλέπω κάτι στο υψος κάτω από τον αφαλό.. Φαντασου Δευτέρα ήμουν πλάκα και τρίτη αυτό.. Τι να πω.. 

Εγώ είμαι 2.5 αλλά έχω πρηστεί..Επειδή ακομα δεν έχω πει σε κανέναν γ την εγκυμοσυνη όλοι μ λένε πως παχυνα..εχω παέι κ 53 κιλά απο 51... ειδικά μετα το φαγητό η κοιλιά μου είναι σαν 5 μηνών... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάλι έχω ενα πρήξιμο σαν αυτό που είχα πριν την περίοδο!!!! Το βραδάκι κάπως βλέπω πιο μεγάλη κοιλιτσα αλλα ακομα ειναι σαν να έχω φάει περισσότερο...

βέβαια απο παντελόνια δε μου κάνει σχεδόν τίποτα αλλα εγω δε καταλαβαινω τόσο μεγάλη διαφορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Ναι.. Ε εντάξει και μια δυο μέρες πανω κατω δεν μου κάνουν μεγάλη αλλαγή, το βρίσκω 

Καλημερουδια!! ΤΕΡ 13/04 σύλληψη 23/04-24/04 και είναι σίγουρο. Γιααααα νααααα δω τι θα πεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Ναι.. Ε εντάξει και μια δυο μέρες πανω κατω δεν μου κάνουν μεγάλη αλλαγή, το βρίσκω 

Και εγώ και εγωωωωω ΤΕΡ 6/04 και σύλληψη 23-24...για να δουμεεεεε..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιώργος γ είπε:

Εγώ είμαι 2.5 αλλά έχω πρηστεί..Επειδή ακομα δεν έχω πει σε κανέναν γ την εγκυμοσυνη όλοι μ λένε πως παχυνα..εχω παέι κ 53 κιλά απο 51... ειδικά μετα το φαγητό η κοιλιά μου είναι σαν 5 μηνών... 

Κι εγω πρηστικα απο το τεστ εγκυμοσύνης κιόλας.. Δεν ξερω τι ηταν αυτό.. Κράτησε 2-3 εβδομάδες και μετά περασε.. Αλλα με έκαναν για εγκυο ενω πραγματικά δεν ήταν εγκυμοσύνης η κοιλιά.. Και έχασα και 1,5 κιλό απο τις ανορεξίες φαντάσου.. Στα ίδια κοιλα είμαστε παρεμπιπτόντως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...