Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Erka είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Είμαι κι εγώ Εγκυουλα σήμερα 11 εβδομαδων ακριβώς κ με ΠΗΤ λογικα 18/01. Τον Δεκέμβριο του 2017 μπηκα σε αυτό το φόρουμ, αν θυμαμαι σωστα, εχω ομως να γραψω καιρό. Που θέλω να καταλήξω ομως.... Περασα τις σελίδες αυτού του θέματος και ειδα γνωριμα ονόματα που τότε προσπαθούσαμε μαζί Εεε κ πώς να το κανουμε χαρηκα πολύ που είναι καλα η που περιμενουν τα μπεμπέ του όπως χαίρομαι για όλες μας. Δεν ξέρω βέβαια αν με θυμούνται. Έχω την αυχενική μου στις 11/7 θα δω μεγαλο μωλιο!!! Ανυπομονώ φυσικα.... 

Καλώς όρισες στην παρέα μας και με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρηκα!!!! Λοιπον εγώ ειμαι 29 ετών, τα κλείνω για την ακρίβεια στις 10/07. Με τον Αντρέα μου ειμαστε 9 χρονια μαζί αλλα παντρεμένοι ένα χρονο. Παιδί πιασαμε αμέσως, το θεωρησα φυσιολογικό εν τω μεταξύ δεν ήξερα κ πολλα τοτε. Έμεινα έγκυος τον Δεκέμβριο. Χαρα μεγαλη. Με την μια μέρα καθυστέρησης κι εκεί που ήμουν έτοιμη να φύγω για δουλεία ηρθε το αίμα. Ξαπλα Λοιπον και τρια utrogestan την ημέρα. Ψυχολογία χαλια κι ένα σύζυγο να κανει τα παντα. Έμεινα σε ακινησία έως την 17/02 όπου είχαμε ραντεβού. Το αίμα δεν ήταν αποκόλληση απλα δεν μπορούσε να προσκολληθεί ο πλακούντας ο ατιμος, μόνη παρηγορία η δυνατή καρδουλα. Την τελευταία βδομάδα δεν ειχα αιμα, όπως καταλαβαίνετε με τον σύζυγο αναθαρρυσαμε. Παμε Λοιπον 17/02, παλινδρόμηση λεει, απόξεση λεει. Ήμουν 10+1 και είχε φύγει από 9+3. Την βδομάδα που πηραμε θαρρος την βδομα που Μιλούσα και χαιδευα την κοιλια μου το μωρό μου δεν ζούσε πλεον. Ο γιατρός αστέρι με έβαλε αμεσα χειρουργείο με καθαρίσε αψογα και με έστειλε σπιτι. Την ίδια μέρα αλλα και τις επόμενες δεν μπορουσα να σταματήσω να κλαίω και μα καπνίζω. Κέρι αναμμένο ο αντρας μου και οι κουμπαροι μας δεν με αφησαν μονοι. Ο γιατρός ειχε πει προσπαθείες μετα απο δυο μήνες ήτοι από 18/04 και έπειτα. 18/04 ήμουν αδιαθετη. 23/04 και μετά από τυχαίο υπερηχο βλέπουμε ωορρηξία τρεις μέρες νωρίτερα. Εεεε τοτε το νινακι μου ήρθε και φωλιασε για τα καλα στην κοιλια μου, τοσο γρήγορα. Περνούσα αγχος τρελό ώσπου να έρθει η 10η εβδομάδα κ ηρεμησα. Τυχαίο γεγονός ίσως η αποβολή προληπτικά ομως παιρνω σαλοσπιρ. Έκανα για θρομβοφιλια εξετασεις κ ολα καλά. Αφού γίνει και η αυχενική καο δούμε πώς στέλνεται το αίμα από το λόρο στο νινι θα αποφασίσουν γυναικολόγος και αιματολόγος για την συνέχιση η μη της αγωγής μου. Πριν μια βδομάδα περιπου το είδαμε Ημουν 10+3 αλλα επειδή η Ψυχουλα μου ήταν 4 εκατοστα ο γιατρός λεει μπας και είναι 3 μέρες μεγαλύτερο. Η αυχενική θα μας πει. Αααα θα κανω λ κυστική ίνωση. Κατα ένα 80% έχουμε κερδίσει την εγκυμοσύνη μου ειπε. Ειμαι πολύ χαρούμενη μεγαλο ποσοστό. 11/07 αυχενική όπως σας ειπα. Σημερα εχω λεύκα υγρα και πήγα να ανησυχησω, όμως όπως λέει και ο γιατρός μου εγκυμοσύνη με αγχος και φόβο δε βγαίνει οποτε χαλαρα!!! Χεχε

Σοοοοορρρρρυυυυυυυυ για το τέρας μηνυμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Καλώς ξαναήρθες κορίτσι και συγχαρητήρια! Εγώ σε θυμάμαι, δεν ξεχνιέται αυτή η φατσούλα! Δεν θυμάμαι όμως την ιστορία σου, αν θες πες μας δυο λόγια για να ξαναγνωριστούμε! Και φυσικά πέρνα μια βόλτα από τη μαντάμ Ζαϊρα για έγκυρη πρόβλεψη πριν από την αυχενική!

@Μελούλα στον τελευταίο υπερηχο μου είπε μάλλον κορίτσι! Του λέω, τι μάλλον, σίγουρα! το είπε η Μελούλα! χαχαχα

Εντάξει, το τελευταίο δεν το είπα φωναχτά, αλλά όπως φαίνεται επιβεβαιώνεσαι!

 

@Μελούλα αγόρι Θελω να ξες Χαχαχα Χαχαχα Αυτη την προβλεψη να κανεις. 

Διαβασα σχετικα με την ηλικία σου και οτι καποιοο κρίνουν μονο απο αυτό. Μια χαρα ειναι η ηλικία σου κ απο την στιγμή που το θελατε κ αισθανεστε έτοιμοι δεν πέφτει λόγος σε κανεναν. Μην αφήνουμε τον χρονο να περνα, είδα κ μας κανα δυο χρόνια ειμασταν ετοιμοι, θέλαμε τον γαμο ομως. Φαε το χαστούκι μετα ολο δικό μας. Βλακεία καναμε. Τεσπα τώρα έρχεται το πιτσιρικακι μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@Μελούλα στον τελευταίο υπερηχο μου είπε μάλλον κορίτσι! Του λέω, τι μάλλον, σίγουρα! το είπε η Μελούλα! χαχαχα

Χαχαχχα θα με πεθάνεις μωρέ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Erka είπε:

@Μελούλα αγόρι Θελω να ξες Χαχαχα Χαχαχα Αυτη την προβλεψη να κανεις. 

Διαβασα σχετικα με την ηλικία σου και οτι καποιοο κρίνουν μονο απο αυτό. Μια χαρα ειναι η ηλικία σου κ απο την στιγμή που το θελατε κ αισθανεστε έτοιμοι δεν πέφτει λόγος σε κανεναν. Μην αφήνουμε τον χρονο να περνα, είδα κ μας κανα δυο χρόνια ειμασταν ετοιμοι, θέλαμε τον γαμο ομως. Φαε το χαστούκι μετα ολο δικό μας. Βλακεία καναμε. Τεσπα τώρα έρχεται το πιτσιρικακι μας!! 

Με το καλό κοπέλα μου! Τι λες οτι η @Antelope έχει αγόρι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Erka είπε:

Καλώς σας βρηκα!!!! Λοιπον εγώ ειμαι 29 ετών, τα κλείνω για την ακρίβεια στις 10/07. Με τον Αντρέα μου ειμαστε 9 χρονια μαζί αλλα παντρεμένοι ένα χρονο. Παιδί πιασαμε αμέσως, το θεωρησα φυσιολογικό εν τω μεταξύ δεν ήξερα κ πολλα τοτε. Έμεινα έγκυος τον Δεκέμβριο. Χαρα μεγαλη. Με την μια μέρα καθυστέρησης κι εκεί που ήμουν έτοιμη να φύγω για δουλεία ηρθε το αίμα. Ξαπλα Λοιπον και τρια utrogestan την ημέρα. Ψυχολογία χαλια κι ένα σύζυγο να κανει τα παντα. Έμεινα σε ακινησία έως την 17/02 όπου είχαμε ραντεβού. Το αίμα δεν ήταν αποκόλληση απλα δεν μπορούσε να προσκολληθεί ο πλακούντας ο ατιμος, μόνη παρηγορία η δυνατή καρδουλα. Την τελευταία βδομάδα δεν ειχα αιμα, όπως καταλαβαίνετε με τον σύζυγο αναθαρρυσαμε. Παμε Λοιπον 17/02, παλινδρόμηση λεει, απόξεση λεει. Ήμουν 10+1 και είχε φύγει από 9+3. Την βδομάδα που πηραμε θαρρος την βδομα που Μιλούσα και χαιδευα την κοιλια μου το μωρό μου δεν ζούσε πλεον. Ο γιατρός αστέρι με έβαλε αμεσα χειρουργείο με καθαρίσε αψογα και με έστειλε σπιτι. Την ίδια μέρα αλλα και τις επόμενες δεν μπορουσα να σταματήσω να κλαίω και μα καπνίζω. Κέρι αναμμένο ο αντρας μου και οι κουμπαροι μας δεν με αφησαν μονοι. Ο γιατρός ειχε πει προσπαθείες μετα απο δυο μήνες ήτοι από 18/04 και έπειτα. 18/04 ήμουν αδιαθετη. 23/04 και μετά από τυχαίο υπερηχο βλέπουμε ωορρηξία τρεις μέρες νωρίτερα. Εεεε τοτε το νινακι μου ήρθε και φωλιασε για τα καλα στην κοιλια μου, τοσο γρήγορα. Περνούσα αγχος τρελό ώσπου να έρθει η 10η εβδομάδα κ ηρεμησα. Τυχαίο γεγονός ίσως η αποβολή προληπτικά ομως παιρνω σαλοσπιρ. Έκανα για θρομβοφιλια εξετασεις κ ολα καλά. Αφού γίνει και η αυχενική καο δούμε πώς στέλνεται το αίμα από το λόρο στο νινι θα αποφασίσουν γυναικολόγος και αιματολόγος για την συνέχιση η μη της αγωγής μου. Πριν μια βδομάδα περιπου το είδαμε Ημουν 10+3 αλλα επειδή η Ψυχουλα μου ήταν 4 εκατοστα ο γιατρός λεει μπας και είναι 3 μέρες μεγαλύτερο. Η αυχενική θα μας πει. Αααα θα κανω λ κυστική ίνωση. Κατα ένα 80% έχουμε κερδίσει την εγκυμοσύνη μου ειπε. Ειμαι πολύ χαρούμενη μεγαλο ποσοστό. 11/07 αυχενική όπως σας ειπα. Σημερα εχω λεύκα υγρα και πήγα να ανησυχησω, όμως όπως λέει και ο γιατρός μου εγκυμοσύνη με αγχος και φόβο δε βγαίνει οποτε χαλαρα!!! Χεχε

Σοοοοορρρρρυυυυυυυυ για το τέρας μηνυμα!!! 

Με το καλό κοπέλα μου, να φωλιασει και να πάνε ολα καλα!! Κοντά κοντά είμαστε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

Με το καλό κοπέλα μου! Τι λες οτι η @Antelope έχει αγόρι; 

Εγώ θα θελα αγόρι!! Στην @Antelope μαλλον κοριτσι δεν ειπε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσι παιδια! Μη μου το αλλάζετε τώρα, το έχω φαντασιωθει ήδη! Αν μου πει ότι τελικά είναι αγόρι θα νομίζω ότι λέει για άλλο μωρό, όχι αυτό που το χαιδευω και του μιλάω τόσο καιρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Erka είπε:

Καλώς σας βρηκα!!!! Λοιπον εγώ ειμαι 29 ετών, τα κλείνω για την ακρίβεια στις 10/07. Με τον Αντρέα μου ειμαστε 9 χρονια μαζί αλλα παντρεμένοι ένα χρονο. Παιδί πιασαμε αμέσως, το θεωρησα φυσιολογικό εν τω μεταξύ δεν ήξερα κ πολλα τοτε. Έμεινα έγκυος τον Δεκέμβριο. Χαρα μεγαλη. Με την μια μέρα καθυστέρησης κι εκεί που ήμουν έτοιμη να φύγω για δουλεία ηρθε το αίμα. Ξαπλα Λοιπον και τρια utrogestan την ημέρα. Ψυχολογία χαλια κι ένα σύζυγο να κανει τα παντα. Έμεινα σε ακινησία έως την 17/02 όπου είχαμε ραντεβού. Το αίμα δεν ήταν αποκόλληση απλα δεν μπορούσε να προσκολληθεί ο πλακούντας ο ατιμος, μόνη παρηγορία η δυνατή καρδουλα. Την τελευταία βδομάδα δεν ειχα αιμα, όπως καταλαβαίνετε με τον σύζυγο αναθαρρυσαμε. Παμε Λοιπον 17/02, παλινδρόμηση λεει, απόξεση λεει. Ήμουν 10+1 και είχε φύγει από 9+3. Την βδομάδα που πηραμε θαρρος την βδομα που Μιλούσα και χαιδευα την κοιλια μου το μωρό μου δεν ζούσε πλεον. Ο γιατρός αστέρι με έβαλε αμεσα χειρουργείο με καθαρίσε αψογα και με έστειλε σπιτι. Την ίδια μέρα αλλα και τις επόμενες δεν μπορουσα να σταματήσω να κλαίω και μα καπνίζω. Κέρι αναμμένο ο αντρας μου και οι κουμπαροι μας δεν με αφησαν μονοι. Ο γιατρός ειχε πει προσπαθείες μετα απο δυο μήνες ήτοι από 18/04 και έπειτα. 18/04 ήμουν αδιαθετη. 23/04 και μετά από τυχαίο υπερηχο βλέπουμε ωορρηξία τρεις μέρες νωρίτερα. Εεεε τοτε το νινακι μου ήρθε και φωλιασε για τα καλα στην κοιλια μου, τοσο γρήγορα. Περνούσα αγχος τρελό ώσπου να έρθει η 10η εβδομάδα κ ηρεμησα. Τυχαίο γεγονός ίσως η αποβολή προληπτικά ομως παιρνω σαλοσπιρ. Έκανα για θρομβοφιλια εξετασεις κ ολα καλά. Αφού γίνει και η αυχενική καο δούμε πώς στέλνεται το αίμα από το λόρο στο νινι θα αποφασίσουν γυναικολόγος και αιματολόγος για την συνέχιση η μη της αγωγής μου. Πριν μια βδομάδα περιπου το είδαμε Ημουν 10+3 αλλα επειδή η Ψυχουλα μου ήταν 4 εκατοστα ο γιατρός λεει μπας και είναι 3 μέρες μεγαλύτερο. Η αυχενική θα μας πει. Αααα θα κανω λ κυστική ίνωση. Κατα ένα 80% έχουμε κερδίσει την εγκυμοσύνη μου ειπε. Ειμαι πολύ χαρούμενη μεγαλο ποσοστό. 11/07 αυχενική όπως σας ειπα. Σημερα εχω λεύκα υγρα και πήγα να ανησυχησω, όμως όπως λέει και ο γιατρός μου εγκυμοσύνη με αγχος και φόβο δε βγαίνει οποτε χαλαρα!!! Χεχε

Σοοοοορρρρρυυυυυυυυ για το τέρας μηνυμα!!! 

φοβερή η ιστορία σου!!!με το καλό το μωράκι σας!!μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Erka είπε:

Καλώς σας βρηκα!!!! Λοιπον εγώ ειμαι 29 ετών, τα κλείνω για την ακρίβεια στις 10/07. Με τον Αντρέα μου ειμαστε 9 χρονια μαζί αλλα παντρεμένοι ένα χρονο. Παιδί πιασαμε αμέσως, το θεωρησα φυσιολογικό εν τω μεταξύ δεν ήξερα κ πολλα τοτε. Έμεινα έγκυος τον Δεκέμβριο. Χαρα μεγαλη. Με την μια μέρα καθυστέρησης κι εκεί που ήμουν έτοιμη να φύγω για δουλεία ηρθε το αίμα. Ξαπλα Λοιπον και τρια utrogestan την ημέρα. Ψυχολογία χαλια κι ένα σύζυγο να κανει τα παντα. Έμεινα σε ακινησία έως την 17/02 όπου είχαμε ραντεβού. Το αίμα δεν ήταν αποκόλληση απλα δεν μπορούσε να προσκολληθεί ο πλακούντας ο ατιμος, μόνη παρηγορία η δυνατή καρδουλα. Την τελευταία βδομάδα δεν ειχα αιμα, όπως καταλαβαίνετε με τον σύζυγο αναθαρρυσαμε. Παμε Λοιπον 17/02, παλινδρόμηση λεει, απόξεση λεει. Ήμουν 10+1 και είχε φύγει από 9+3. Την βδομάδα που πηραμε θαρρος την βδομα που Μιλούσα και χαιδευα την κοιλια μου το μωρό μου δεν ζούσε πλεον. Ο γιατρός αστέρι με έβαλε αμεσα χειρουργείο με καθαρίσε αψογα και με έστειλε σπιτι. Την ίδια μέρα αλλα και τις επόμενες δεν μπορουσα να σταματήσω να κλαίω και μα καπνίζω. Κέρι αναμμένο ο αντρας μου και οι κουμπαροι μας δεν με αφησαν μονοι. Ο γιατρός ειχε πει προσπαθείες μετα απο δυο μήνες ήτοι από 18/04 και έπειτα. 18/04 ήμουν αδιαθετη. 23/04 και μετά από τυχαίο υπερηχο βλέπουμε ωορρηξία τρεις μέρες νωρίτερα. Εεεε τοτε το νινακι μου ήρθε και φωλιασε για τα καλα στην κοιλια μου, τοσο γρήγορα. Περνούσα αγχος τρελό ώσπου να έρθει η 10η εβδομάδα κ ηρεμησα. Τυχαίο γεγονός ίσως η αποβολή προληπτικά ομως παιρνω σαλοσπιρ. Έκανα για θρομβοφιλια εξετασεις κ ολα καλά. Αφού γίνει και η αυχενική καο δούμε πώς στέλνεται το αίμα από το λόρο στο νινι θα αποφασίσουν γυναικολόγος και αιματολόγος για την συνέχιση η μη της αγωγής μου. Πριν μια βδομάδα περιπου το είδαμε Ημουν 10+3 αλλα επειδή η Ψυχουλα μου ήταν 4 εκατοστα ο γιατρός λεει μπας και είναι 3 μέρες μεγαλύτερο. Η αυχενική θα μας πει. Αααα θα κανω λ κυστική ίνωση. Κατα ένα 80% έχουμε κερδίσει την εγκυμοσύνη μου ειπε. Ειμαι πολύ χαρούμενη μεγαλο ποσοστό. 11/07 αυχενική όπως σας ειπα. Σημερα εχω λεύκα υγρα και πήγα να ανησυχησω, όμως όπως λέει και ο γιατρός μου εγκυμοσύνη με αγχος και φόβο δε βγαίνει οποτε χαλαρα!!! Χεχε

Σοοοοορρρρρυυυυυυυυ για το τέρας μηνυμα!!! 

Όλα καλα θα πάνε αυτή τη φορά!!!! Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Erka είπε:

Εγώ θα θελα αγόρι!! Στην @Antelope μαλλον κοριτσι δεν ειπε? 

α νομιζα οτι ελεγες για την αντιλοπη μας..εσενα σου εχω κανει προβλεψη; αν οχι δωσε μου τερ και συλληψη να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Εγώ κορίτσι παιδια! Μη μου το αλλάζετε τώρα, το έχω φαντασιωθει ήδη! Αν μου πει ότι τελικά είναι αγόρι θα νομίζω ότι λέει για άλλο μωρό, όχι αυτό που το χαιδευω και του μιλάω τόσο καιρό!

οχι παιδι μου κοριτσι εσυ μην αγχωνεσαι χαχαχα..εχει πλακα αυτο εν τω μεταξυ..ενω σιγουρα οοο,τι και να΄ναι θα ξετρελαθουμε, η σκεψη του ροζ ή γαλαζιου ειναι αυτο που μας κραταει στην εγκυμοσυνη, να του μιλαμε αναλογως κλπ και αν μας το ανατρεψουν... αμαν!! ευτυχως δεν εχετε τα πραγματικα μου στοιχεια, αν εχω πεσει εξω χαχαχα..αλλα ζηταω το ελαφρυντικο του ποσοστου..ενα 80% αν επεσα μεσα, καλα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/6/2018 at 3:46 ΜΜ, ο/η Nala_89 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Προετοιμάζομαι και γω για τον Γενάρη του 19!Έχω ΠΗΤ 15/1...

έχω να δω το φασολάκι μου 2 βδομάδες... ήταν 3,5 cm και ακουσαμε και καρδούλα με 160 παλμούς! Τρομερό συναίσθημα!!! 

4/7 έχω ραντεβού για την αυχενική .... οπότε και περιμένω πως και πως...Καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχουμε όλες! :):)

με το καλο!! εγω εχω πητ 13/1 και αυχενικη 6/7!! κοντα ειμαστε :) καλα αποτελεσματα στην αυχενικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

α νομιζα οτι ελεγες για την αντιλοπη μας..εσενα σου εχω κανει προβλεψη; αν οχι δωσε μου τερ και συλληψη να δουμε

Το κινέζικο ημερολόγιο κοιτας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

με το καλο!! εγω εχω πητ 13/1 και αυχενικη 6/7!! κοντα ειμαστε :) καλα αποτελεσματα στην αυχενικη!

Εύχομαι να πάνε όλα καλα!!! Ειναι το πρώτο μου μωράκι μετά απο προσπάθεια 2 χρόνων σχεδόν κ έχω μεγάλη αγωνία!!!?? 

Καλα αποτελέσματα κ σε σένα!!!☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Το κινέζικο ημερολόγιο κοιτας;;;

οχι...αυτο σε εμενα και τους γνωστους μου ολο εξω πεφτει..εχω αλλο κολπο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

φοβερή η ιστορία σου!!!με το καλό το μωράκι σας!!μην φοβάσαι όλα θα πάνε καλά!!!

Ήρεμη ειμαι κοριτσι μου. Ευχαριστώ να σαι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

Με το καλό κοπέλα μου, να φωλιασει και να πάνε ολα καλα!! Κοντά κοντά είμαστε!! 

Ποτε εισαι συ Μελουλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Erka είπε:

Ποτε εισαι συ Μελουλα? 

στην ωορρηξια βλεπω ειμαστε κοντα εγω ειχα 24/4..ειμαι 11+6 σημερα, ομως ειχα περιοδο πριν απο σενα και το περιμενουμε περιπου στις 13/1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

στην ωορρηξια βλεπω ειμαστε κοντα εγω ειχα 24/4..ειμαι 11+6 σημερα, ομως ειχα περιοδο πριν απο σενα και το περιμενουμε περιπου στις 13/1!!

Αααααα πωπω χαμός θα γίνει τον Γεναρη. Πιο πολλά Αιγοκερακια παρατήρησα. Χεχε. 

Καλημερουδια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Erka είπε:

Αααααα πωπω χαμός θα γίνει τον Γεναρη. Πιο πολλά Αιγοκερακια παρατήρησα. Χεχε. 

Καλημερουδια!! 

Καλημέρα!! Ναι όντως αιγοκερακια.. Θα γεμίσουμε τον κόσμο χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μελούλα είπε:

ευτυχως δεν εχετε τα πραγματικα μου στοιχεια

Ένοια σου, θα ψάχνουμε όλες τις λεχώνες στην Καλαμάτα! χαχαχαχα

Έχεις δίκιο πάντως, δένεσαι αλλιώς όταν ξέρεις και το φύλο. Καταλαβαίνω και τις κοπέλες που δεν θέλουν να το μάθουν αν δεν είναι 100% σίγουρο.

στις πριν 5 ώρες, ο/η Erka είπε:

Πιο πολλά Αιγοκερακια παρατήρησα

Αιγοκεράκια! Φοβερά παιδιά! (Είμαι και εγώ χαχα)

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Erka είπε:

Κλειστοί χαρακτήρες

Αν αποφασίσουν να σου ανοιχτούν όμως... την πάτησες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...