Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

Μεγάλη ποσότητα η βλεννη; υπάρχει περιπτωση να είναι το τραχηλικο πωμα; όχι ότι ξέρω κι εγώ πώς είναι βέβαια. Ψυχραιμία βρε κορίτσι. Θα ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού και όλα θα πάνε καλά.

(Και δεν έχει σημασία αν είναι μεσημέρι. Την ιατρική ασκεί, δεν είναι υπάλληλος σε εμπορικό κατάστημα για να εχει ωράριο. Μην ανησυχείς ΚΑΙ για αυτό!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

@Antelope @γωγω γωγω δεν ειμαι πολυ καλα... παρολο ππυ οι συσπασεις εχουν μειωθει (ελαχιστα) το πρωι εβγαλα παλι ροζ απαλο οταν σκουπιστηκα και πηρα τηλ τον γιατρο.  μου ειπε πως δεν ειναι κατι ανησυχητικό και πως προκαλειται απο τις συσπασεις. μου ειπε να συνεχισω τα ουτροτζεσταν 6 χαπια τη μερα ,να παιρνω το μαγνησιο και ξεκουραση. πριν μια ωρα ομως πηγα για τσισα, ειδα λιγο ροζ ανεπαισθητο στο σερβιετακι και σκουπιστηκα και εβγαλα ροζ βλεννη (οχι ανεπαισθητη) και ξανα σκουπιστηκα και εβγαλα καφε βλεννη. τι γινεται? εχω αγχωθει πολυ γαμωτο, δεν καταλαβαινω τι δεν παει καλα. περιμενω να παει η ωρα 5:30 να τον παρω τηλεφωνο επειδη ειναι μεσημερι. 

ο γιατρος δεν σου ειπε γιατι βγαζεις το ροζ?? μηπως ειναι καποιο μικροβιο γιαυτο και το ροζ??εγω οταν εβγαζα ροζ τον προγμηγουμενο μηνα ηταν απο ουρολοιμωξη.. μηπως να κανεις καποια καλλιεργεια καλυτερα?? και να πας να σε δει απο κοντα?? πονας καθολου?? κι εγω εχω σε 3 ωρες γιατρο και ανυπομονω.. απλα εχω λιγα ποναλακια σημερα εγω..!!  ουφφ θα σκασουμε.. 

μιλησες με τον γιατρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

ο γιατρος δεν σου ειπε γιατι βγαζεις το ροζ?? μηπως ειναι καποιο μικροβιο γιαυτο και το ροζ??εγω οταν εβγαζα ροζ τον προγμηγουμενο μηνα ηταν απο ουρολοιμωξη.. μηπως να κανεις καποια καλλιεργεια καλυτερα?? και να πας να σε δει απο κοντα?? πονας καθολου?? κι εγω εχω σε 3 ωρες γιατρο και ανυπομονω.. απλα εχω λιγα ποναλακια σημερα εγω..!!  ουφφ θα σκασουμε.. 

μιλησες με τον γιατρο??

μιλησα με καθησύχασε καπως. τα ροζ ειναι απο τις συσπασεις και τα καφε ειναι παλιο αιμα απο τις συσπασεις που κανω τοσες μερες. μου ειπε δεν ειναι ανησυχητικό αλλα να εχω το νου μου μην αυξηθουν πολυ στη ποσοτητα και μην βγαλω αιμα καθαρο γιατι τοτε σημαινει πως θα παμε για προωρο τοκετο. κρεβατι και δεν το κουναω ρουπι...

αντε να πας και εσυ να σου φυγει το αγχος.ευχομαι να γυρισεις και να εχεις ευχαριστα νεα! αχ στην αρχη λεγαμε ποτε θα μεγαλωσει η κοιλιτσα μας να φανει και τωρα που μεγαλωσε ? αυξηθηκαν τα άγχη. σε ολη τη εγκυμοσυνη αγχος εχουμε. πως καρδιοχτυπουσαμε για τις εξετασουλες τους να βγουν ολες καλες και τωρα φοβομαστε μην γεννησουμε προωρα. περασε ο καιρος ☺ πωπω τωρα θα αρχισουμε μια μια να γενναμε. αχ τα μωρακια μας ♥️ δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος!

@Antelope τη διαφήμιση που λες την ειδα προχθες και εβαλα τα κλαμματα. αυτα τα πατουσακια τα τοσοδουλια με εκαναν κομματια. ειχαν σωληνακια τα αγαπακια μου. για καποιο λογο συγκινήθηκα παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/5/2018 at 10:56 ΠΜ, ο/η Μελούλα είπε:

/οιες περιμενουν Πρωτοχρονιατικα μωρακια; ειναι λιγο νωρις το ξερω, αλλα ειμαι 6+4 και θελω να δω αν εχουμε κι αλλες νεες εγκυουλες!! και πρωτιστως ευχομαι να εχουμε μια ομορφα τελειομηνη εγκυμοσυνη και γερα παιδακια!

εγω εχω ΠΗΤ 13/1/19, λογω προηγηθείσας καισαρικης θα γινει γυρω στων Φωτων ειπαμε, αλλα εγω σκεφτομαι να ψαχτω για vbac!

Edit: (15/09)

❤️❤️? ΠΗΤ ???

ChristineK 04/01- αγόρι ?

Akrivoul 02/01- κοριτσι ❤️

Antelope 05/01- αγόρι ?

Rena88 10/01- κορίτσι ❤️

Hope25 11/01- αγόρι ?

Irene_D 12/01- κορίτσι ❤️

Μελούλα 13/01- αγόρι ?

zwoulini 14/01- αγόρι ?

Nala_89 16/01- αγόρι ?

gwgaki 17/01

Tral & Maraki TK 19/01

xara1 20/01- αγόρι ?

γωγώ γωγω 24/01- κορίτσι ❤️

Souko 28/01 αγόρι ?

konstantinou&elenis 28/01 2 αγόρια ??

@eirini@ 12/02

Niki co 17/02- κορίτσι ❤️

Dimaki83 18/02- αγόρι ?

Δήμητρα Λιγκαρου 19/02- κορίτσι ❤️

Anitta 23/02- κορίτσι ❤️

PanB 28/02- κορίτσι ❤️

16/02 -αγόρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xara1 είπε:

μιλησα με καθησύχασε καπως. τα ροζ ειναι απο τις συσπασεις και τα καφε ειναι παλιο αιμα απο τις συσπασεις που κανω τοσες μερες. μου ειπε δεν ειναι ανησυχητικό αλλα να εχω το νου μου μην αυξηθουν πολυ στη ποσοτητα και μην βγαλω αιμα καθαρο γιατι τοτε σημαινει πως θα παμε για προωρο τοκετο. κρεβατι και δεν το κουναω ρουπι...

αντε να πας και εσυ να σου φυγει το αγχος.ευχομαι να γυρισεις και να εχεις ευχαριστα νεα! αχ στην αρχη λεγαμε ποτε θα μεγαλωσει η κοιλιτσα μας να φανει και τωρα που μεγαλωσε ? αυξηθηκαν τα άγχη. σε ολη τη εγκυμοσυνη αγχος εχουμε. πως καρδιοχτυπουσαμε για τις εξετασουλες τους να βγουν ολες καλες και τωρα φοβομαστε μην γεννησουμε προωρα. περασε ο καιρος ☺ πωπω τωρα θα αρχισουμε μια μια να γενναμε. αχ τα μωρακια μας ♥️ δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος!

@Antelope τη διαφήμιση που λες την ειδα προχθες και εβαλα τα κλαμματα. αυτα τα πατουσακια τα τοσοδουλια με εκαναν κομματια. ειχαν σωληνακια τα αγαπακια μου. για καποιο λογο συγκινήθηκα παρα πολυ

μπραβο κοριτσι μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα!! κι εγω κρεβατωμενη ειμαι..οποτε θα τα λεμεε❤❤ περιμενω πως κ πως να παω στο γιατρο να δουμε οτι ειναι ολα καλα!!??

το ειδα κι εγω το βιντεο στο ιντερνετ και ανατριχιασα...!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mammytobe είπε:

16/02 -αγόρι 

Κ γω μάλλον μες στις γιορτές θα μαι, δεν ξέρω αν θα μας βρει ο νέος χρόνος! Θα δούμε! Θα κάνω κ τη ντοπλερ τη Δευτερα κ θα μας πει ο γιατρός πως με βλέπει! Ένα αγχος το χω.. εγώ πάντως από αρχές Δεκέμβρη θα μαι στην αναμονή στην Αθήνα, μην μας τύχει κάτι.. 

όντως πολύ δυνατό το βιντεακι, απ όλες τις απόψεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Mammytobe είπε:

16/02 -αγόρι 

Κοριτσια εγω μεχρι στιγμης ολα πανε τελεια..φτου μην το ματιαξω .απο δευτερα μπαινω στην 30η βδομαδα και εχουμε πει εκτος απροοπτου 15/1 θα γινει η καισαρικη.αυριο εχω και ντοπλερ και θα δουμε..αν ολα πανε καλα με το νεο ετος θα ανεβουμε Αθήνα γιατι η γιατρος μου ξεγενναει στο Λητώ..

Μονο ο γιατρος στο νοσοκομειο εδω με αγχωνει ..ενω δεν εχω ουτε συσπασεις,ουτε τιποτα ,οι πλακουντες μουειναι οπισθιοι υψηλοί σονι κ καλα οτινα φυγω απο τωρα αθηνα γτ λεει μπορει να γεννησω και αυριο...δεν μπορειτε να φανταστειτε γιατι γιατρο μιλάμε. Πρωτη φορα μου πε να φυγω οταν ημουν 5 μηνων και να ανεβωνα περιμενω αθηνα!οποτε τον βλεπω μου ανεβάζειτην πιεση.αλλα πρεπει να πηγαινω κ σ αυτόν μην τύχει κατι απροοπτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου η μπεμπα μας ειναι μια χαρα!! 

λιγο ο τραχηλος κατεβηκε στο 3,1 και θα τον προσεξουμε λιγο..προς το παρον δεν θ κανουμε τις ενεσεις κορτιζονης θα δουμε σε 2 εβδομαδες!! 

ειμαι 30εβδομαδων και η μπουμπου μας ειναι 1721γραμμαρια..και 38+ εκατοστα!! εχει μεγαλωσει πολυ η μπουμπου❤❤ καπως ηρεμησα που την ειδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Mammytobe είπε:

16/02 -αγόρι 

??? ΠΗΤ ???

 ChristineK 04/01 - αγόρι ?

Akrivoul 02/01 - κοριτσι ?

Antelope 05/01 - αγόρι ?

Rena88 10/01 - κορίτσι ?

Hope25 11/01 - αγόρι ?

Irene_D 12/01 - κορίτσι ?

Μελούλα 13/01 - αγόρι ?

zwoulini 14/01 - αγόρι ?

Erka 14/01 - κορίτσι ?

Nala_89 16/01 - αγόρι ?

rosemaryf 19/01 - αγορι+κορίτσι ??

xara1 20/01 - αγόρι ?

rosalie 20/01 - κορίτσι ?

γωγώ γωγω 24/01 - κορίτσι ?

Souko 28/01 - αγόρι ?

konstantinou&elenis 28/01 αγόρια ??

@eirini@ 12/02 - αγόρι ?

Mammytobe 16/02 - αγόρι ?

Niki co 17/02 - κορίτσι ?

Dimaki83 18/02 - αγόρι ?

Δήμητρα Λιγκαρου 19/02 - κορίτσι ?

ManosM 19/02 - κοριτσι ?

Anitta 23/02 - κορίτσι ?

PanB 28/02 - κορίτσι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!! Τι κάνετε; Πως είστε; 

Εγω διανυω την 32η εβδομάδα, δίδυμα κ έχω πάρει 12 κιλά!! Είχα βέβαια τα επιπλέον κιλά μου. Αλλά παροτι προσπαθώ να προσέχω τη διατροφή μου, πλέον η ζυγαριά ανεβαίνει σταθερά.. στην αρχή της εγκυμοσύνης πάντως ο γιατρός μου χε πει να πάρω μέχρι 10-12 κιλά!

τη Δευτέρα θα κάνω τη ντοπλερ κ έχω ένα αγχος... έχω να τα δω κ καιρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rosemaryf είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Τι κάνετε; Πως είστε; 

Εγω διανυω την 32η εβδομάδα, δίδυμα κ έχω πάρει 12 κιλά!! Είχα βέβαια τα επιπλέον κιλά μου. Αλλά παροτι προσπαθώ να προσέχω τη διατροφή μου, πλέον η ζυγαριά ανεβαίνει σταθερά.. στην αρχή της εγκυμοσύνης πάντως ο γιατρός μου χε πει να πάρω μέχρι 10-12 κιλά!

τη Δευτέρα θα κάνω τη ντοπλερ κ έχω ένα αγχος... έχω να τα δω κ καιρό...

Για δίδυμα εγώ μια χαρά το ακούω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η rosemaryf είπε:

Μμμμ αν σκεφτείς ότι κοντεύω τα 90 κιλά.... ??

Κι εγώ απ τη μια λέω σιγά θα τα χάσω, απ την άλλη βαριέμαι τη διαδικασία μετά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Κι εγώ απ τη μια λέω σιγά θα τα χάσω, απ την άλλη βαριέμαι τη διαδικασία μετά ?

Κοιτα, τώρα που προσέχω τη διατροφή μου λόγω διαβήτη, βλέπω πως η ζυγαριά μόνο ανεβαίνει.. κ έχω διαβασει πως σ αυτή τη φάση παίρνουμε μισό κιλό την εβδομάδα..  οποτε ελπιζω ο,τι βάρος παίρνω από δω κ πέρα να ναι των μωρών κ να χαθεί εύκολα! Αλλά εντάξει, λέω ποσο βάρος να πάρω πια από δω κ πέρα.. Κ 5 κιλά να πάρω, τι να κάνουμε... σ αυτή τη φάση με αγχώνουν αλλα! Κ όσον αφορά το βάρος με νοιάζει να τρέφομαι σωστά για τα μωρά.. ας κάνουμε γερά μωρά τώρα που πλησιάζουμε στο τέλος κ τα κιλά θα χαθούν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ομορφα ο δικος μας μπεμπης βιάστηκε να βγει και....ταατταααααννν ηρθε!!! έμελε να κανω εγω την αρχη σε αυτη την ομορφη ομαδα! με επιασαν πολυ εντονοι πονοι, συσπασεις που αντανακλουσαν στη μέση. ανυποφορος πονος ο οποιος ερχοταν κ εφευγε καθε λιγα λεπτά. ο μπεμπακος μας γεννηθηκε στις 30w3d στις 2:30 το βραδυ. ξημερωνε 17 Νοέμβρη και ειπε να κανει την επανασταση του ? γεννήθηκε με καισαρικη και ειναι 1400. ολα πανε καλα  δοξα το θεο.ειναι μια σταλιτσα και ειναι η ζωη μου ολη?μπηκε θερμοκοιτιδα  φυσικα και παρακαλάμε να πανε ολα καλα , να παρει το βαρος που πρεπει για να ερθει με το καλο σπιτακι του. σκεφτομαι τη μερα που θα φυγουμε και θα τον αφησουμε εδω και ματωνει η καρδια μου. θα τρελαθειτε με το συναισθημα μολις αντικρισετε το μωρακι σας.  ειναι κατι που πραγματικα δεν περιγράφεται με λογια! ειναι σαν να σας προσφερουν τον κοσμο ολο! ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιεστατα μωρακια!!! εννοειται οτι θα συνεχισω να μπαινω εδω για να σας καμαρωσω ολες να γραψετε οτι φερατε κ εσεις τα μωρακια σας στο κοσμο και να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμούς μας και τις ανησυχίες μας χεχε. σας ευχαριστώ όλες πολυ γιατι υπηρξαν φορες που φοβηθηκα, που πελαγωσα, που ειχα άγνοια κ εσεις είσασταν εδω καθε τετοια φορα.  να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσάκια μου ??♥️?σας φιλω ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια μου ομορφα ο δικος μας μπεμπης βιάστηκε να βγει και....ταατταααααννν ηρθε!!! έμελε να κανω εγω την αρχη σε αυτη την ομορφη ομαδα! με επιασαν πολυ εντονοι πονοι, συσπασεις που αντανακλουσαν στη μέση. ανυποφορος πονος ο οποιος ερχοταν κ εφευγε καθε λιγα λεπτά. ο μπεμπακος μας γεννηθηκε στις 30w3d στις 2:30 το βραδυ. ξημερωνε 17 Νοέμβρη και ειπε να κανει την επανασταση του ? γεννήθηκε με καισαρικη και ειναι 1400. ολα πανε καλα  δοξα το θεο.ειναι μια σταλιτσα και ειναι η ζωη μου ολη?μπηκε θερμοκοιτιδα  φυσικα και παρακαλάμε να πανε ολα καλα , να παρει το βαρος που πρεπει για να ερθει με το καλο σπιτακι του. σκεφτομαι τη μερα που θα φυγουμε και θα τον αφησουμε εδω και ματωνει η καρδια μου. θα τρελαθειτε με το συναισθημα μολις αντικρισετε το μωρακι σας.  ειναι κατι που πραγματικα δεν περιγράφεται με λογια! ειναι σαν να σας προσφερουν τον κοσμο ολο! ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιεστατα μωρακια!!! εννοειται οτι θα συνεχισω να μπαινω εδω για να σας καμαρωσω ολες να γραψετε οτι φερατε κ εσεις τα μωρακια σας στο κοσμο και να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμούς μας και τις ανησυχίες μας χεχε. σας ευχαριστώ όλες πολυ γιατι υπηρξαν φορες που φοβηθηκα, που πελαγωσα, που ειχα άγνοια κ εσεις είσασταν εδω καθε τετοια φορα.  να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσάκια μου ??♥️?σας φιλω ???

Πωπω ανατρίχιασα!!! Να σου ζήσει, να στε γεροι κ οι δυο και με το καλό να πατε όλοι μαζί σπίτι σας!! Κ σήμερα είναι παγκόσμια μέρα προωροτητας!! 

Και πάλι να σου ζήσει και θα πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xara1 να σου ζήσει κορίτσι Μου! Γερό κ καλοτυχο! Εύχομαι να πάρει σύντομα τα πάνω του κ να τον πάρετε σπιτάκι σας όσο πιο γρήγορα γίνεται μα ηρεμήσετε όλοι. Ότι καλύτερο σας εύχομαι κ σε σένα καλή ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια μου ομορφα ο δικος μας μπεμπης βιάστηκε να βγει και....ταατταααααννν ηρθε!!! έμελε να κανω εγω την αρχη σε αυτη την ομορφη ομαδα! με επιασαν πολυ εντονοι πονοι, συσπασεις που αντανακλουσαν στη μέση. ανυποφορος πονος ο οποιος ερχοταν κ εφευγε καθε λιγα λεπτά. ο μπεμπακος μας γεννηθηκε στις 30w3d στις 2:30 το βραδυ. ξημερωνε 17 Νοέμβρη και ειπε να κανει την επανασταση του ? γεννήθηκε με καισαρικη και ειναι 1400. ολα πανε καλα  δοξα το θεο.ειναι μια σταλιτσα και ειναι η ζωη μου ολη?μπηκε θερμοκοιτιδα  φυσικα και παρακαλάμε να πανε ολα καλα , να παρει το βαρος που πρεπει για να ερθει με το καλο σπιτακι του. σκεφτομαι τη μερα που θα φυγουμε και θα τον αφησουμε εδω και ματωνει η καρδια μου. θα τρελαθειτε με το συναισθημα μολις αντικρισετε το μωρακι σας.  ειναι κατι που πραγματικα δεν περιγράφεται με λογια! ειναι σαν να σας προσφερουν τον κοσμο ολο! ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιεστατα μωρακια!!! εννοειται οτι θα συνεχισω να μπαινω εδω για να σας καμαρωσω ολες να γραψετε οτι φερατε κ εσεις τα μωρακια σας στο κοσμο και να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμούς μας και τις ανησυχίες μας χεχε. σας ευχαριστώ όλες πολυ γιατι υπηρξαν φορες που φοβηθηκα, που πελαγωσα, που ειχα άγνοια κ εσεις είσασταν εδω καθε τετοια φορα.  να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσάκια μου ??♥️?σας φιλω ???

οοο καλοστον τον πρώτο μπεμπουλη της ομαδας!!!! ευχομαι τα καλυτερα και για το μωρακι σας και για εσενα ?? ολα θα πανε καλα ?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια μου ομορφα ο δικος μας μπεμπης βιάστηκε να βγει και....ταατταααααννν ηρθε!!! έμελε να κανω εγω την αρχη σε αυτη την ομορφη ομαδα! με επιασαν πολυ εντονοι πονοι, συσπασεις που αντανακλουσαν στη μέση. ανυποφορος πονος ο οποιος ερχοταν κ εφευγε καθε λιγα λεπτά. ο μπεμπακος μας γεννηθηκε στις 30w3d στις 2:30 το βραδυ. ξημερωνε 17 Νοέμβρη και ειπε να κανει την επανασταση του ? γεννήθηκε με καισαρικη και ειναι 1400. ολα πανε καλα  δοξα το θεο.ειναι μια σταλιτσα και ειναι η ζωη μου ολη?μπηκε θερμοκοιτιδα  φυσικα και παρακαλάμε να πανε ολα καλα , να παρει το βαρος που πρεπει για να ερθει με το καλο σπιτακι του. σκεφτομαι τη μερα που θα φυγουμε και θα τον αφησουμε εδω και ματωνει η καρδια μου. θα τρελαθειτε με το συναισθημα μολις αντικρισετε το μωρακι σας.  ειναι κατι που πραγματικα δεν περιγράφεται με λογια! ειναι σαν να σας προσφερουν τον κοσμο ολο! ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιεστατα μωρακια!!! εννοειται οτι θα συνεχισω να μπαινω εδω για να σας καμαρωσω ολες να γραψετε οτι φερατε κ εσεις τα μωρακια σας στο κοσμο και να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμούς μας και τις ανησυχίες μας χεχε. σας ευχαριστώ όλες πολυ γιατι υπηρξαν φορες που φοβηθηκα, που πελαγωσα, που ειχα άγνοια κ εσεις είσασταν εδω καθε τετοια φορα.  να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσάκια μου ??♥️?σας φιλω ???

Αυτό δεν το περίμενα ?? να σου ζήσει @xara1 μου! Να είστε ευτυχισμένοι και να τον δείτε όπως ποθείτε! Να μας λες κι εσύ τα νέα σου και του μπεμπουλη! Θα περιμένω με αγωνία να μας λες πως μεγαλώνει μέρα με τη μέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@xara1 κοριτσι μου γλυκο...❤❤❤ να ειστε παντα γεροι και δυνατοι!!! Συγκινηθηκα!! Ολα καλα να σας πανε και να τον χαρειτε οπως ποθειτε !! 

Σιδερενιοι κι οι Δυο σας!! 

Να μπαινεις να μας λες νεαα!!!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η xara1 είπε:

κοριτσια μου ομορφα ο δικος μας μπεμπης βιάστηκε να βγει και....ταατταααααννν ηρθε!!! έμελε να κανω εγω την αρχη σε αυτη την ομορφη ομαδα! με επιασαν πολυ εντονοι πονοι, συσπασεις που αντανακλουσαν στη μέση. ανυποφορος πονος ο οποιος ερχοταν κ εφευγε καθε λιγα λεπτά. ο μπεμπακος μας γεννηθηκε στις 30w3d στις 2:30 το βραδυ. ξημερωνε 17 Νοέμβρη και ειπε να κανει την επανασταση του ? γεννήθηκε με καισαρικη και ειναι 1400. ολα πανε καλα  δοξα το θεο.ειναι μια σταλιτσα και ειναι η ζωη μου ολη?μπηκε θερμοκοιτιδα  φυσικα και παρακαλάμε να πανε ολα καλα , να παρει το βαρος που πρεπει για να ερθει με το καλο σπιτακι του. σκεφτομαι τη μερα που θα φυγουμε και θα τον αφησουμε εδω και ματωνει η καρδια μου. θα τρελαθειτε με το συναισθημα μολις αντικρισετε το μωρακι σας.  ειναι κατι που πραγματικα δεν περιγράφεται με λογια! ειναι σαν να σας προσφερουν τον κοσμο ολο! ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με υγιεστατα μωρακια!!! εννοειται οτι θα συνεχισω να μπαινω εδω για να σας καμαρωσω ολες να γραψετε οτι φερατε κ εσεις τα μωρακια σας στο κοσμο και να συνεχισουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμούς μας και τις ανησυχίες μας χεχε. σας ευχαριστώ όλες πολυ γιατι υπηρξαν φορες που φοβηθηκα, που πελαγωσα, που ειχα άγνοια κ εσεις είσασταν εδω καθε τετοια φορα.  να χαιρομαστε τα μωρακια μας κοριτσάκια μου ??♥️?σας φιλω ???

Χαρά μου να σας ζήσει το μικρούλι σας... γερό κ δυνατό γρήγορα στο σπίτι σας...Τις ομορφότερες ευχές για το μωρό κ για σένα καλή ανάρρωση να πάμε όλα τέλεια... να μας λες τα νέα σου... σκορπάκι τελικά ήθελε να γίνει το μικρούλι....???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ βρε κορίτσια, το χω ξαναπεί και θα το ξαναπώ: δε σας γνωρίζω προσωπικά, αλλά είστε οι καλύτερες!! ❤️ Είμαι πολύ ευγνώμων γι αυτήν την παρέα που έχουμε εδώ και αλληλο-υποστηριζομαστε ✨ @Elli13 κι εμείς είχαμε μια απώλεια πέρυσι (παλινδρομησε 10εβ4ημ και ταλαιπωρήθηκα με πρόκληση αποβολης που δεν έπιασε με τη μία, οπότε ξανά-μανα τα χαπια...) και δυστυχώς, σε συνδυασμό με την αναμονή, κάποιες φορές σκέφτομαι κι εγώ "τι κι αν...", το οποίο δε βοηθάει καθόλου! Οπότε βλέποντας περιπτώσεις σαν τις δικές σας εδώ, είτε που προσπαθείτε αρκετό καιρό και τα καταφέρατε, είτε έγινε το θαύμα μετά από απώλεια(-ες), μου δίνουν όχι μόνο κουράγιο αλλά και πίστη ότι θα τα καταφέρουμε κι εμείς με το σύντροφό μου ❤️ 
    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...