Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Πήραμε της cam το pulsar, είναι τα καθισματάκια μπρος πίσω κ όχι το ένα δίπλα στο άλλο! Πήραμε κ τ αυγά! Αρχική τιμή έχει 849€ το καρότσι σκέτο, αλλά το βρήκαμε σε προσφορά σ ένα μπαζάρ του ήρα κ μαζί με τα αυγά μας πήγε γύρω στα 740€.

εσυ σε τι έχεις καταλήξει;

οσον αφορά το εμβόλιο, ο γυναικολόγος μου μου πε να το κάνω εγώ κ ο σύζυγος, κ καλό είναι κ όσοι θα έχουν στενή σχέση με τα μωρά! Οποτε θα το κάνουν κ οι γονείς μας κ η αδερφή μου που πηγαίνει σχολείο.

Εμεις μαλλον θα παρουμε το HAUCK ROADSTER DUO SLX ..βγαινει γυρω στα 370€.εχω αυγα οποτε οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εμεις μαλλον θα παρουμε το HAUCK ROADSTER DUO SLX ..βγαινει γυρω στα 370€.εχω αυγα οποτε οκ..

Δεν την ήξερα την εταιρία! Καλή τιμή! 

Σήμερα εκανα την καμπύλη ζαχαρου κ η μια τιμή ήταν ελαφρώς ανεβασμένη! 6 μονάδες πάνω απ το όριο. Ο γιατρός μου μου είπε να βρω διαβητολογο ενδοκρινολόγο κ να ξεκινήσω δίαιτα κ μετρήσεις! Έχει κάποια άλλη κοπέλα θέμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εμενα ισα ισα που επεσε πολυ την δευτερη ωρα στο 60εφτασε..αλλα οκ δεν μου πε τιποτα η γιατρος μου

Εμένα στα 120’ ήταν 6μοναδες πάνω απ το όριο. Ελπίζω μόνο γι αυτό να μην έχω θέμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η rosemaryf είπε:

Εμένα στα 120’ ήταν 6μοναδες πάνω απ το όριο. Ελπίζω μόνο γι αυτό να μην έχω θέμα! 

Ε για τοσο λιγο με ελαχιστη προσοχη στην διατροφη σου ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rosalie είπε:

Κι εμένα μου το έγραψε η γιατρός μου αλλά δεν ξέρω είναι απαραίτητο να γίνει ε;;; 

Ναι είναι απαραίτητο μου είπε ο γιατρός μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@γωγω γωγω κ εγω το ιδιο αναρωτιεμουν σημερα....δηλωνω παρουσα λοιπον..

Τι κανεις γλυκια μουυ??ολα καλαα?? το μωρουλιιι?? 

εγω σημερα εχω λιγα αυξημενα κιτρινα υγρα και ανησυχω λιγακι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

Τι κανεις γλυκια μουυ??ολα καλαα?? το μωρουλιιι?? 

εγω σημερα εχω λιγα αυξημενα κιτρινα υγρα και ανησυχω λιγακι!?

Μια χαρα τα διδυμακια μου ..εγω αυριο ειμαι 28εβδομαδων και τις τελευταίες 2-3μερες εχω αυξημενα ασπρα υγρα..να ανησυχησω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυ ναι μωρουλιααα!! με συγχωρεις?.. κι εγω εχω αυξημενα αλλα σημερα ειναι ελαφρως κιτρινα και ανησυχω τωρα λιγακι!! ουφφφ θα σκασωω.. εγω ειμαι 28+2.. και απο κιλα εχω παρει 8,5.. δεν νομιζω να ειναι κατι τα υγρα αυτα. ειναι ασπρα??εμενα λιγο κιτρινα αοσμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

αχουυυ ναι μωρουλιααα!! με συγχωρεις?.. κι εγω εχω αυξημενα αλλα σημερα ειναι ελαφρως κιτρινα και ανησυχω τωρα λιγακι!! ουφφφ θα σκασωω.. εγω ειμαι 28+2.. και απο κιλα εχω παρει 8,5.. δεν νομιζω να ειναι κατι τα υγρα αυτα. ειναι ασπρα??εμενα λιγο κιτρινα αοσμα..

Εμενα ειναι ασπρα κ αοσμα.βεβαια οπου διαβασα γι αυτες τις βδομαδες λεει αυξημένα υγρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Εμενα ειναι ασπρα κ αοσμα.βεβαια οπου διαβασα γι αυτες τις βδομαδες λεει αυξημένα υγρα

εμενα ο γιατρος μου δεν θελει να διαβαζω στο ιντερνετ γιατι μονο αγχος προκαλουν.. προσπαθω να μην τα διαβαζω αλλα αγχωνομαι!! αγχωνομαι λιγακι για τα υγρα!! Ας μην ειναι καποιος μυκητας μονο γιατι δεν θελω να παρω αντιβιωση τωρα που μπηκα στον 7ο! εκανα πριβ 2 εβδομαδες καλλιεργεια κολπικου κ ουρα και ηταν ολα καθαρα!! τωρα τι να πω!!  ποσο ειναι τα μωρακια σου τωρα??απο γραμμαρια?? εμενα μ φωναξε λιγο γιατι εχω παρει 8,5 κιλα!! και λεει οτι θα παρω αλλα τοσα!! αχαχα αλλα η μπουμπου μου 27+3 ηταν 1438γραμαρια + 37 εκατοστα και μου ειναι ειναι μεγαλη!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ποσο ειναι τωρα απο βδομαδα ειναι να παω..πριν τρεις βδομαδες περιπου ηταν 800 γραμμαρια το καθενα.χαχα..εγω εχω παρει 11κιλα αλλα ενταξει ειναι οκ μου πε για διδυμα αλλα να χω κ λιγο τον νου μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Δεν ξερω ποσο ειναι τωρα απο βδομαδα ειναι να παω..πριν τρεις βδομαδες περιπου ηταν 800 γραμμαρια το καθενα.χαχα..εγω εχω παρει 11κιλα αλλα ενταξει ειναι οκ μου πε για διδυμα αλλα να χω κ λιγο τον νου μου..

οοο μια χαρα τα μπεμπουλινια σου !! κι εγω προσεχωω!! βεβαια ημουν αρκετα αδυνατη πριν μεινω εγκυος και τωρα με εχει ταραξει η μεση μου και περαπαταω σαν το παπακι!! αχαχχα..

να σς ρωτησωω πως κοιμασαι?? εγω ειτε δεξια ή αριστερα με σπρωχνει η μικρη μου σαν να την ενοχλω και μενω ξυπνια !! 

βεβαια την τελευταια εβδομαδα εχω ενα βαρος χαμηλα και οποτε σηκωνοναι νιωθω οτι θα πεσει κατω η κοιλια μου..τι να πωω??ας ειναι φυσιολογικο!! ειναι κ η πρωτη εγκυμοσυνη και δεν ξερω τι ειναι λογικο και τι οχι!! και ειμαι λιγο ασχετη κ φοβαμαι με το παραμικρο!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

οοο μια χαρα τα μπεμπουλινια σου !! κι εγω προσεχωω!! βεβαια ημουν αρκετα αδυνατη πριν μεινω εγκυος και τωρα με εχει ταραξει η μεση μου και περαπαταω σαν το παπακι!! αχαχχα..

να σς ρωτησωω πως κοιμασαι?? εγω ειτε δεξια ή αριστερα με σπρωχνει η μικρη μου σαν να την ενοχλω και μενω ξυπνια !! 

βεβαια την τελευταια εβδομαδα εχω ενα βαρος χαμηλα και οποτε σηκωνοναι νιωθω οτι θα πεσει κατω η κοιλια μου..τι να πωω??ας ειναι φυσιολογικο!! ειναι κ η πρωτη εγκυμοσυνη και δεν ξερω τι ειναι λογικο και τι οχι!! και ειμαι λιγο ασχετη κ φοβαμαι με το παραμικρο!!???

 

Κ εγω σαν πρωταρα με το παραμικρο αγχωνομαι..κοιτα εχω ηδη τεραστια κοιλια λογω διδυμων και δεν σου κρυβω οτι τις τελευταίες μερες κανω χαλια υπνο.δεν βολευομαι σε καμια θεση κ ολο στριφογυρναω..χωρια που βλεπω ολο διάφορους εφιαλτες..να μην αναφερω ποσες φορες σηκωνομαι για κατουρημα...η τον πονο που εχω αρχισει να νιωθω στα πλευρα κατω απο το στηθος..αλλα φυσικα σκεφτομαι τα μωρουλινια και λεω δεν πειραζει ας βγουν στην ωρα τους γερα και δυνατα και δεν πειραζει..εξαλλου αλλες γυναίκες υποφερουν πραγματικα στην εγκυμοσυνη τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αισίως έκλεισα την Παρασκευή 30 εβδομάδες..Ο μικρός μου έχει μεγάλη αγάπη στα πλευρά μου της δεξιάς μεριάς και μου τα κλωτσάει συνεχώς όπως επίσης και το μέρος της κοιλιας όπου προ εγκυμοσύνης βρισκόταν το στομάχι μου..Και εκεί έχει ιδιαίτερη αγάπη για κλωτσιές και σπρωξιματα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχετε ψωνίσει καθόλου ρούχα εγκυμοσύνης; μέχρι στιγμής μου κάνουν τα ρούχα μου αλλά νομίζω πλησιάζει η ώρα! Έχετε να προτείνετε τπτ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Κ εγω σαν πρωταρα με το παραμικρο αγχωνομαι..κοιτα εχω ηδη τεραστια κοιλια λογω διδυμων και δεν σου κρυβω οτι τις τελευταίες μερες κανω χαλια υπνο.δεν βολευομαι σε καμια θεση κ ολο στριφογυρναω..χωρια που βλεπω ολο διάφορους εφιαλτες..να μην αναφερω ποσες φορες σηκωνομαι για κατουρημα...η τον πονο που εχω αρχισει να νιωθω στα πλευρα κατω απο το στηθος..αλλα φυσικα σκεφτομαι τα μωρουλινια και λεω δεν πειραζει ας βγουν στην ωρα τους γερα και δυνατα και δεν πειραζει..εξαλλου αλλες γυναίκες υποφερουν πραγματικα στην εγκυμοσυνη τους..

κι εγω ολο τα ιδια στριφογυρναω συνεχεια και αναπνεω νε δυσκολια!! δεν πειραζει καλεε μονο τα κουτσουνακια μας να ειναι καλα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Έχετε ψωνίσει καθόλου ρούχα εγκυμοσύνης; μέχρι στιγμής μου κάνουν τα ρούχα μου αλλά νομίζω πλησιάζει η ώρα! Έχετε να προτείνετε τπτ;

καλημεραα??.. εγω οχι δεν εχω ψωνισει τιποτα. τη βγαζω με μακριες μπλουζες / φορεματα και κολαν.. 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@PanB εγω εχω παρει 2τζιν εγκυμοσυνης απο h&m και 2μπλουζες ...τα τζιν φοβερα..εννοειται και σουτιεν ...

Σε ποια περιοχή έχει ρούχα εγκυμοσύνης στα h&m? Δεν έχω βρει πουθενά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Σε ποια περιοχή έχει ρούχα εγκυμοσύνης στα h&m? Δεν έχω βρει πουθενά ?

Δεν παίζει να μην εχει καπου.και μεσα απ τηνσελιδα τους στο ιντερνετ εχω ψωνίσει γτ εγω μενω σε νησι και δεν εχει εδω κατάστημα αλλα εχω στειλει και την μαμα μου που μενει θεσσαλονικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...