Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια Ιανουαριου/ Φεβρουαριου 2019!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μ..

με το ζορι κοιμηθηκα. κλαμα κ πολυ αγχος. χθες εκει που καθομουν παω τουαλετα και τι να δω?? στο σερβιετακι μπεζ υγρα.. με πιανει πανικος. Παω μ τον αντρα μ στο νοσοκομειο και με βλεπει ο γιατρος κ μ ειπε ολα καλα.. βλεπει τη καρδουλα τ και να μην αγχωνομαι. μου δινει utrogestan . καμια αποκολληση.. εχω ομως λεει μια κυστη στη δεξια ωοθηκη και λεει να την κοιταμε.. τι να ειναι αυτα τα μπεζ υγρα?? φοβαμαι τοσο πολυ.. γιατι νομιζω οτι ξεπρηστηκε κ το στηθος μ.. φοβαμαι για τυχον αποβολη.. αχ δεν ειμαι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλημερα κοριτσια μ..

με το ζορι κοιμηθηκα. κλαμα κ πολυ αγχος. χθες εκει που καθομουν παω τουαλετα και τι να δω?? στο σερβιετακι μπεζ υγρα.. με πιανει πανικος. Παω μ τον αντρα μ στο νοσοκομειο και με βλεπει ο γιατρος κ μ ειπε ολα καλα.. βλεπει τη καρδουλα τ και να μην αγχωνομαι. μου δινει utrogestan . καμια αποκολληση.. εχω ομως λεει μια κυστη στη δεξια ωοθηκη και λεει να την κοιταμε.. τι να ειναι αυτα τα μπεζ υγρα?? φοβαμαι τοσο πολυ.. γιατι νομιζω οτι ξεπρηστηκε κ το στηθος μ.. φοβαμαι για τυχον αποβολη.. αχ δεν ειμαι καλα.

Καλή σου μέρα γλυκιά μου. Σε νιώθω απόλυτα. Και εμένα το βράδυ μου ήταν εφιαλτικό!ξεκίνησα το πρωί με καφέ υγρά και όλο το βράδυ είχα αφόρητους πόνους και αίμα κόκκινο σαν κανονική περίοδος. Δεν νομίζω να πηγαίνει καλά. Μάλλον ξαναζώ αποβολή. Δεν ξέρω τί να πω έχω μουδιάζει. Ελπίζω κοριτσάκι μου εσένα να μην είναι τίποτα, να παραμείνει μπεζ και με λίγη ξεκούραση να συνέλθεις. 

@Antelope μου σ’ευχαριστώ για τα λόγια σου, ελπίζω σε ένα θαύμα. Τώρα απλά ξαπλώνω και εύχομαι να περάσει αλλά τα δεδομένα δεν είναι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μ υπομονη .. μπορει κ να μην ειναι τιποτα και να θελεις απλα ξεκουραση.. στο γιατρο θα πας?? απο συμπτωματα πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

κοριτσι μ υπομονη .. μπορει κ να μην ειναι τιποτα και να θελεις απλα ξεκουραση.. στο γιατρο θα πας?? απο συμπτωματα πως πας?

Μακάρι κοπέλα μου αλλά με το ιστορικό μου δεν νομίζω. Πήγα εχθές που είχα ελαφριά ροζ υγρά και δεν φάνηκε τίποτα. Αλλά οι πόνοι χειροτέρεψαν και  μοιάζουν πολύ με αυτούς που είχα όταν πήγα για απόξεση. Το αίμα δε είναι πολύ. Θα πάω τώρα κατά τις 12 πάλι. Τον πήρα όμως τηλέφωνο και μου είπε πως μάλλον έφυγε. Απλά να ελπίζουμε να έφυγε όλο για να μην χρειαστεί απόξεση. Το θέμα είναι πως για την εγκυμοσύνη αυτή δεν το είχα πει σε κανέναν πέρα από τον άντρα μου και είμαι τελείως μόνη. Ο Θεός ξέρει, τί να πω, θα υπάρχει λόγος και για αυτό. 

Εσείς μην στεναχωριέστε, σας εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και να μην ακούτε συχνά ιστορίες σαν τη δική μου. Και σας ευχαριστώ πολύ, γιατί έχω με κάποιον να μοιραστώ αυτά που νιώθω. Θα περιμένω να πάω στο γιατρό και θα σας ενημερώσω το μεσημέρι. Σας φιλώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλημερα κοριτσια μ..

με το ζορι κοιμηθηκα. κλαμα κ πολυ αγχος. χθες εκει που καθομουν παω τουαλετα και τι να δω?? στο σερβιετακι μπεζ υγρα.. με πιανει πανικος. Παω μ τον αντρα μ στο νοσοκομειο και με βλεπει ο γιατρος κ μ ειπε ολα καλα.. βλεπει τη καρδουλα τ και να μην αγχωνομαι. μου δινει utrogestan . καμια αποκολληση.. εχω ομως λεει μια κυστη στη δεξια ωοθηκη και λεει να την κοιταμε.. τι να ειναι αυτα τα μπεζ υγρα?? φοβαμαι τοσο πολυ.. γιατι νομιζω οτι ξεπρηστηκε κ το στηθος μ.. φοβαμαι για τυχον αποβολη.. αχ δεν ειμαι καλα.

Αν σου είπε ο γιατρός σου ότι δεν είναι κάτι, γιατί ανησυχεις; τι σου είπε ο ίδιος για τα μπεζ υγρα; δεν νομίζω να συνέτρεχε κάποιος κίνδυνος και να μην σου το έλεγε.. Πώς είσαι τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έχεις ακόμα καιρό, αλλά περνάει γρήγορα! Μέχρι τότε δεν έχεις κανένα άλλο ραντεβού για υπέρηχο να το δεις τουλάχιστον;

Όχι δεν μου έκλεισε κάποιο άλλο.? και θα αλήθεια είναι ότι όπως και να το κάνεις, όσο έχεις εμετούς μπορεί να ταλαιπωρείσαι αλλά τουλάχιστον ξέρεις ότι είναι καλό σημάδι. Εμενα σε αυτή την εγκυμοσύνη μου κράτησαν μόνο 2 μέρες. Μεγάλο άγχος και αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τελικά πήγα στο γιατρό και ήταν αυτό που φοβόμασταν. Έγινε αυτόματη αποβολή, θα πάρω cytotec για 4 μέρες να καθαρίσω τελείως. Οπότε θα σας χαιρετήσω.. να μου είστε καλά, γερές και να προσέχετε τον εαυτό σας, το μωράκι σας και τον αντρούλη σας γιατί μοιράζεται και αυτός την αγωνία σας. Σας φιλώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

να σας ρωτησω και κατι αλλο??

εχετε κι εσεις κιτρινομπεζ υγρα??

και αλλο ειναι τα μπεζ υγρα και αλλο τα καφε??

Κορίτσι μου ηρέμησε...Δεν είναι κάτι τα κιτρινομπεζ υγρά...Εγώ εχω πάρα πολλά και είναι απόλυτα φυσιολογικά όσο προχωράει η εγκυμοσύνη...

Τα μπεζ είναι διαφορετικά από τα καφέ..Τα μπεζ είναι ανοιχτόχρωμα και τα καφέ σκούρα..

Οι γιατροι λένε οτι ακομα και τα καφέ δεν είναι τόσο ανησυχητικά..Οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι τοσο πολυ.. Όπως επίσης και το στήθος σου δεν θα το νιώθεις τόσο πρησμένο κάθε μέρα..Ουτε αυτό είναι κατι ανησυχητικό...Απεβαλλε τις αρνητικές σκέψεις σου και απολαύσε την εγκυμοσύνη σου..Όλα θα πάνε τέλεια!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η asda είπε:

Αν σου είπε ο γιατρός σου ότι δεν είναι κάτι, γιατί ανησυχεις; τι σου είπε ο ίδιος για τα μπεζ υγρα; δεν νομίζω να συνέτρεχε κάποιος κίνδυνος και να μην σου το έλεγε.. Πώς είσαι τωρα;

καλυτερα ειμαι ναι..!!

εχθες που πηγα νοσοκομειο το ειδαμε το μικρουλι μας και την καρδουλα του .κ μου ειπε ολα καλα.. αλλα δεν παυει να με ανηαυχει αυτο το μπεζ υγρο που βγαζω.. τωρα ειναι κιτρινομπεζ.. ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσι μου ηρέμησε...Δεν είναι κάτι τα κιτρινομπεζ υγρά...Εγώ εχω πάρα πολλά και είναι απόλυτα φυσιολογικά όσο προχωράει η εγκυμοσύνη...

Τα μπεζ είναι διαφορετικά από τα καφέ..Τα μπεζ είναι ανοιχτόχρωμα και τα καφέ σκούρα..

Οι γιατροι λένε οτι ακομα και τα καφέ δεν είναι τόσο ανησυχητικά..Οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι τοσο πολυ.. Όπως επίσης και το στήθος σου δεν θα το νιώθεις τόσο πρησμένο κάθε μέρα..Ουτε αυτό είναι κατι ανησυχητικό...Απεβαλλε τις αρνητικές σκέψεις σου και απολαύσε την εγκυμοσύνη σου..Όλα θα πάνε τέλεια!!?????

σευχαριστω κοριτσι μου..

καπως εχω ηρεμησει σημεραα..

περιμενω πως κ πως τη πεμπτη να το ξαναδω..!!? κανω υπομονη οσο μπορω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Έχεις ακόμα καιρό, αλλά περνάει γρήγορα! Μέχρι τότε δεν έχεις κανένα άλλο ραντεβού για υπέρηχο να το δεις τουλάχιστον;

@Andora μου, η ακριβής ηλικία του εμβρύου αν δεν είσαι από εξωσωματική υπολογίζεται από υπέρηχο. Ακόμα και εγώ που έχω ακριβείς ημ/νίες λόγω εξωσωματικής, η αυχενική με έβγαλε 2 ημέρες πίσω. Σιγά τη διαφορά θα μου πεις. Άρα είσαι στις 6+2. Οι περισσότερες έχουμε ακούσει καρδούλα σε αυτή τη φάση, ή τουλάχιστον φαίνεται να πάλλεται, αλλά υπάρχουν πολλά κορίτσια που είδαν/άκουσαν πολύ αργότερα και μια χαρά εξελίσσεται η εγκυμοσύνη τους. Η γιατρός τι σου είπε; Εύχομαι να πάνε όλα καλά βρε κορίτσι, καταλαβαίνουμε την αγωνία σου.

Εγώ μόνο utrogestan έπαιρνα και να σου πω την αλήθεια ψιλομόνη μου τα έκοψα. Δηλ στις αρχές που του ζήτησα να τα σταματήσω, γιατί όπως καταλαβαίνεις δεν ήταν και τα αγαπημένα μου, μου είπε όχι και να τα πάρω τουλάχιστον μέχρι την ένατη-δέκατη. Ήδη από την 8η άρχισα να "ξεχνάω" καμια δόση και στην 9η στοπ χωρίς να το ξανασυζητήσω. Δεν είχα βέβαια και καμια αιμορραγία ούτε ίχνος καφέ για να θορυβηθώ

Με το καλό να το δείτε! Καλέ για σένα είμαι σίγουρη ότι είναι αγόρι! Ίσως βέβαια ξεγελάει και το αντρικό ψευδώνυμο, χεχε. Θα μασήσω τα φύλλα μου και θα σας πω για όλες έγκυρη πρόβλεψη!?

Ωραίο το Γιώργος για μια έγκυο..χαχα!!

Περιμένουμε ολες τις προβλέψεις σ με αγωνία... Αλλά εκτός από το φύλο πες μας κ άλλα.. πως θ γεννησουμε γ παραδειγμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Andora είπε:

Κορίτσια μου τελικά πήγα στο γιατρό και ήταν αυτό που φοβόμασταν. Έγινε αυτόματη αποβολή, θα πάρω cytotec για 4 μέρες να καθαρίσω τελείως. Οπότε θα σας χαιρετήσω.. να μου είστε καλά, γερές και να προσέχετε τον εαυτό σας, το μωράκι σας και τον αντρούλη σας γιατί μοιράζεται και αυτός την αγωνία σας. Σας φιλώ. 

Ακούγεσαι δυνατή κ συνειδητοποιημενη, ελπίζω ν είσαι κιόλας.. έχω περάσει παρόμοια εμπειρία κ καταλαβαίνώ... δε ξέρω τι είδους ιστορικό έχεις πάντως ν κάνεις υπομονή κ να μη χάνεις το κουράγιο σ... ο άντρας σ είναι αυτός που μπορεί ν σε βοηθήσει καλύτερα απ όλους.. κ γω αυτή τη φορά φοβάμαι τόσο πολύ αλλά προσποιουμαι οτι είναι η πρώτη φορά π μένω έγκυος.. Δεν θέλω ν σκέφτομαι πως είχα άλλη μια άσχημη εμπειρία... Είναι σαν ν είμαι άλλη τώρα...καινούργια... Να κάνεις κ συ το ίδιο την αλλη φορά.. να είσαι καινούργια, φρέσκια χωρίς ασχημο παρελθόν.. 

Σου εύχομαι τα καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι για τα άσχημα νέα . Μπεζ σκούρα και εγώ είχα και έχω . Όλα είναι απο την προγεστερονη. Εγώ έχω άλλο πρόβλημα τώρα . Την Τρίτη έδωσα γενική ούρων και δεν πλύθηκα . Εν τω μεταξύ ξημερώματα είχα πάει τουαλέτα και είχα ροζ. Στα αποτελέσματα έδειξε λίγη αιμοσφαιρίνη και πυοσφαιρια και η γιατρός είπε να κάνω καλλιέργεια . Η καλλιέργεια αφού πλύθηκα ήταν αρνητική . Σήμερα που έστειλα τα αποτελέσματα μου είπε ότι μόλις κλείσω το τρίμηνο θα πάρω αντιμυκητισιακα φάρμακα . Πως γίνεται αφού είναι αρνητική η καλλιέργεια δεν έχω κνησμό τσούξιμο και υγρα σαν κομμένο γιαούρτι ; Την οσμή την παρακολουθώ γιατί έχω πολλά υγρα . Αγχώθηκα γιατί διάβασα πως αν έχεις μύκητες μπορεί να πάθεις και αποβολή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλημερα κοριτσια μ..

με το ζορι κοιμηθηκα. κλαμα κ πολυ αγχος. χθες εκει που καθομουν παω τουαλετα και τι να δω?? στο σερβιετακι μπεζ υγρα.. με πιανει πανικος. Παω μ τον αντρα μ στο νοσοκομειο και με βλεπει ο γιατρος κ μ ειπε ολα καλα.. βλεπει τη καρδουλα τ και να μην αγχωνομαι. μου δινει utrogestan . καμια αποκολληση.. εχω ομως λεει μια κυστη στη δεξια ωοθηκη και λεει να την κοιταμε.. τι να ειναι αυτα τα μπεζ υγρα?? φοβαμαι τοσο πολυ.. γιατι νομιζω οτι ξεπρηστηκε κ το στηθος μ.. φοβαμαι για τυχον αποβολη.. αχ δεν ειμαι καλα.

Utrogestan και ξαπλα... Προσπάθησε να ηρεμήσεις κιόλας.. Σκεψου θετικά.. Δεν κάνεις καλο με τόσο άγχος.. Αυτο με τα συμπτώματα που υποχωρούν το έχουμε ολες καθε φορά που νομίζουμε οτι κατι δεν πηγαίνει καλά.. Αφου ούτε αιμα ειχες ουτε αποκόλληση είδε ο γιατρός, γιατι φοβασαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Souko είπε:

Λυπάμαι για τα άσχημα νέα . Μπεζ σκούρα και εγώ είχα και έχω . Όλα είναι απο την προγεστερονη. Εγώ έχω άλλο πρόβλημα τώρα . Την Τρίτη έδωσα γενική ούρων και δεν πλύθηκα . Εν τω μεταξύ ξημερώματα είχα πάει τουαλέτα και είχα ροζ. Στα αποτελέσματα έδειξε λίγη αιμοσφαιρίνη και πυοσφαιρια και η γιατρός είπε να κάνω καλλιέργεια . Η καλλιέργεια αφού πλύθηκα ήταν αρνητική . Σήμερα που έστειλα τα αποτελέσματα μου είπε ότι μόλις κλείσω το τρίμηνο θα πάρω αντιμυκητισιακα φάρμακα . Πως γίνεται αφού είναι αρνητική η καλλιέργεια δεν έχω κνησμό τσούξιμο και υγρα σαν κομμένο γιαούρτι ; Την οσμή την παρακολουθώ γιατί έχω πολλά υγρα . Αγχώθηκα γιατί διάβασα πως αν έχεις μύκητες μπορεί να πάθεις και αποβολή 

Γι'αυτο θα σου δώσει αντιβίωση για παν ενδεχόμενο.. Αλλα να σου πω, εμενα ο γιατρός μου ειχε πει για τέτοιες εξετάσεις να μην εχω πλυθεί ακριβώς πριν. Καλα οχι και μια μέρα πριν, να εχω πλυθεί πριν λιγες ώρες, απλα για να μην επηρεάζονται τα αποτελέσματα, να εχουμε τη φυσική μικροχλωρίδα.. Οποτε καλύτερα να πάρεις την αντιβίωση και μην το σκέφτεσαι. Εγω στην πρώτη εγκυμοσύνη πηρα στην αρχη γιατί ειχα ουρεοπλασμα και ολα πήγαν καλά, μη σε φοβίζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/6/2018 at 6:08 ΜΜ, ο/η Antelope είπε:

Πήγε πολύ καλα! Εμφανές ρινικό οστό, αυχενικη 1,5mm, ανατομία καρδιάς, εγκεφάλου, οργάνων, όλα δείχνουν φυσιολογικά! Για φύλο δεν φαίνεται ακόμα, εγώ πιστεύω κοριτσάκι! Τώρα έχω και αιματολογικες για να βγουν τα τελικα ποσοστα. Μια μεγάλη ανακούφιση και χαρά! 

Με το καλο και σε εσένα, κοντεύει! Πόσο θα εισαι 5/7; Εγώ σήμερα 11+5

Τα υπόλοιπα κορίτσια έχετε κλείσει ραντεβου; Και ετοιμαστείτε γιατί είναι πολύ πιθανό να μάθετε και φύλο, ειδικά τα αγόρια!

Μπράβο!! Τελικά το αλλάξαμε σε μια μερα νωρίτερα, θα παω 4/7,  και θα είμαι 12+3..ανυπομονώ.. Έχω μπει στο τρυπακι του φύλλου κι εγώ.. Ειχαμε χθες υπέρηχο, πω ειναι κανονική μικρογραφία ανθρώπου θα τρελαθώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μελούλα είπε:

Utrogestan και ξαπλα... Προσπάθησε να ηρεμήσεις κιόλας.. Σκεψου θετικά.. Δεν κάνεις καλο με τόσο άγχος.. Αυτο με τα συμπτώματα που υποχωρούν το έχουμε ολες καθε φορά που νομίζουμε οτι κατι δεν πηγαίνει καλά.. Αφου ούτε αιμα ειχες ουτε αποκόλληση είδε ο γιατρός, γιατι φοβασαι; 

φοβαμαι μηπως συμβει κατι κακο..

προσπαθω να μην σκεφτομαι τιποτα.μεχρι τη πεμπτη π θα ξαναπαω. εσενα τα υγρα σ τι χρωμα ειναι?? ειναι κιτρινομπεζ?? δηλαδη ειναι φυσιολογικο αυτο το χρωμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Andora είπε:

Κορίτσια μου τελικά πήγα στο γιατρό και ήταν αυτό που φοβόμασταν. Έγινε αυτόματη αποβολή, θα πάρω cytotec για 4 μέρες να καθαρίσω τελείως. Οπότε θα σας χαιρετήσω.. να μου είστε καλά, γερές και να προσέχετε τον εαυτό σας, το μωράκι σας και τον αντρούλη σας γιατί μοιράζεται και αυτός την αγωνία σας. Σας φιλώ. 

Αχ βρε κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.. τι λόγια να απαλύνουν την πληγή αυτη; να είσαι δυνατή και να προσέχεις τον εαυτό σου.. Η σκέψη μου είναι κοντά σου κι ας μην σε ξέρω προσωπικά..  κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

φοβαμαι μηπως συμβει κατι κακο..

προσπαθω να μην σκεφτομαι τιποτα.μεχρι τη πεμπτη π θα ξαναπαω. εσενα τα υγρα σ τι χρωμα ειναι?? ειναι κιτρινομπεζ?? δηλαδη ειναι φυσιολογικο αυτο το χρωμα?

κοιτα εγω παιρνω utrogestan λογω αποκολλησης στην αρχη, η οποια ευτυχως ξεπεραστηκε, αλλα τα utrogestan βγαζουν ασπρα υγρα, την ουσια τους δηλαδη..ο γιατρος τι σου ειπε για αυτα τα υγρα, τον προβληματισαν; γιατι δεν κανεις και μια καλλιεργεια κολπικου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μελούλα είπε:

κοιτα εγω παιρνω utrogestan λογω αποκολλησης στην αρχη, η οποια ευτυχως ξεπεραστηκε, αλλα τα utrogestan βγαζουν ασπρα υγρα, την ουσια τους δηλαδη..ο γιατρος τι σου ειπε για αυτα τα υγρα, τον προβληματισαν; γιατι δεν κανεις και μια καλλιεργεια κολπικου;

ειναι λεει φυσιολογικα.. εγω ομως ανησυχω. ειναι το πρωτο παιδακι και ολα μ φαινονται αγνωστα.. τη πεμπτη θα του πω να κανουμε καλλιεργεια.. γιατι στα ουρα δεν βρεθηκε τιποτα.

τωρα εχουν σταματησει..

απλα τρεμω οταν παω στη τουαλετα μην δω αιμα.. φοβαμαι πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η γωγω γωγω είπε:

ειναι λεει φυσιολογικα.. εγω ομως ανησυχω. ειναι το πρωτο παιδακι και ολα μ φαινονται αγνωστα.. τη πεμπτη θα του πω να κανουμε καλλιεργεια.. γιατι στα ουρα δεν βρεθηκε τιποτα.

τωρα εχουν σταματησει..

απλα τρεμω οταν παω στη τουαλετα μην δω αιμα.. φοβαμαι πολυ..

αυτο με το αιμα στην τουαλετα πολλες το εχουμε, αν οχι ολες, μην το σκεφτεσαι..το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να προσπαθησεις να ηρεμησεις..κανε ονειρα για τον επομενο υπερηχο, ξεκουρασου και παιρνε τα utrogestan εφοσον στα εδωσε και ο γιατρος , και σιγουρα ολα θα πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Γιώργος γ είπε:

Περιμένουμε ολες τις προβλέψεις σ με αγωνία... Αλλά εκτός από το φύλο πες μας κ άλλα.. πως θ γεννησουμε γ παραδειγμα..

Ελάτε όλες στο άλλο θέμα που άνοιξε η @Μελούλα! Τα βρίσκει όλα και συμφέρει! Εμένα μου βρήκε ότι έχω κορίτσι που συμπίπτει και με το δικό μου ένστικτο (σίγουρα πράγματα!)

Δεν μας έχει αποκαλύψει ποιο είναι το μαγικό της, μάλλον έχει το κληρονομικό χάρισμα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Γιώργος γ είπε:

Ακούγεσαι δυνατή κ συνειδητοποιημενη, ελπίζω ν είσαι κιόλας.. έχω περάσει παρόμοια εμπειρία κ καταλαβαίνώ... δε ξέρω τι είδους ιστορικό έχεις πάντως ν κάνεις υπομονή κ να μη χάνεις το κουράγιο σ... ο άντρας σ είναι αυτός που μπορεί ν σε βοηθήσει καλύτερα απ όλους.. κ γω αυτή τη φορά φοβάμαι τόσο πολύ αλλά προσποιουμαι οτι είναι η πρώτη φορά π μένω έγκυος.. Δεν θέλω ν σκέφτομαι πως είχα άλλη μια άσχημη εμπειρία... Είναι σαν ν είμαι άλλη τώρα...καινούργια... Να κάνεις κ συ το ίδιο την αλλη φορά.. να είσαι καινούργια, φρέσκια χωρίς ασχημο παρελθόν.. 

Σου εύχομαι τα καλύτερα

Σ´ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου! Μιλάς σαν να διαβάζεις αυτά που σκέφτομαι. Τους φόβους μου, τις ελπίδες μου..αυτή τη φορά είμαι δυνατή γιατί την προηγούμενη φορά γλίτωσα στο Τσακ από την κατάθλιψη. Δεν μπορώ να περάσω πάλι τα ίδια. Το σκέφτομαι και δεν μπορώ να αναπνεύσω. Τώρα απλά τα ζω σαν να είμαι σε απόσταση από όλο αυτό. Ξέρω πως όταν μείνω μόνη μου με τις σκέψεις μου θα το κλάψω το μωράκι μου. Απλά εύχομαι να συνέλθω γρήγορα. Δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου γιατί δεν είμαι μόνη μου. Και ο άντρας μου θέλει στήριξη. Οπότε θα πατήσω στα πόδια μου κοριτσάκι μου. Εσύ μην φοβάσαι, έχω καλό προαίσθημα για σένα. Μια μεγάλη αγκαλιά έχεις από μένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...