Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Γιατί όχι; Δεν ξέρουμε πότε ακριβώς γίνεται αυτή η αιμορραγία της ωορρηξίας, μπορεί λίγο πριν. Άντε καλές επαφές!!!
    • Καλημέραααα! Εγώ πήγα στο γιατρό προχθές και είδα το μωρούλι το οποίο είναι περίπου 2 εβδομάδες πιο μεγάλο απ ότι είναι το φυσιολογικό για την εβδομάδα κύησης 😮😮 ήμουν 28+4 Και ήταν σχεδόν 1700γρ😲 θα βγάλω μωρό γίγαντα. Και το αμνιακό μου παραμένει αυξημένο αλλά όλα τα άλλα (σάκχαρο, γαστρεντερικο του μωρου κλπ) είναι φυσιολογικά όποτε μου είπε ότι απλά συμβαίνει κάποιες φορές χωρίς λόγο και να μην ανησυχώ. Απλά να μην κουράζομαι και θα με παρακολουθεί πιο συχνά! Σε 2 βδομάδες λοιπόν πάλι 🤰🏼
    • ΓιΑ ΝΑ πάθει κάτι το παιδί, πρέπει το ζάχαρο σου να είναι ανεβασμένο για ΠοΛυ καιρό.   Αυτό εννοείται πως δεν θα αφήσεις να συμβεί., διατροφή,ήπια ασκηση, κατά προτιμηση περπάτημα. αν χρειαστεί θα κάνεις και ινσουλίνη. Και επιπλέον, όχι άγχος! Το άγχος ανεβάζει το ζάχαρο! βρες έναν διαβητολόγο και θα σε κατατοπίσει πλήρως.
      Με το καλό! 
    • Μόλις το εκανα... βγήκε κατα κόκκινο πιο έντονη γραμμή απο την χθεσινή , θετικό φουλ .... μπερδευτικα τώρα... χθες πονο και ροζουλι αιματακι κ βγαινει θετικο το τεστ ωορρηξιας σήμερα ...? ειναι λογικο ?? 🤥
  • Νέες συζητήσεις