Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Γεια σας!! Πως είστε; πηγαμε σήμερα για βιοφυσικο προφίλ! Όλα καλά! Δεν έχω συσπάσεις, τα μωρά μια χαρά! Ο μικρούλης μας παραμένει μικρούλης, 2022 κ η μπέμπα σχεδόν 2300! Θα ξαναπάω στο Ιασώ το Σάββατο για υπέρηχο κ θα μου βάλουν κ καρδιοτοκογραφο πάλι, κ θα οριστικοποιησουμε την ημερομηνία της καισαρικης! Για 27/12 είπαμε! 
    • ευχαριστω εγω υπολογιζω απο 12-18
    • Κορίτσια προσπαθουμε καιρο με τον αντρα μου για μωρακι. Είχα τελευταία περίοδο 20/11 με κύκλο 30 ημερών. Στις 15/12 το πρωι (26η μερα κυκλου) είχα λιγο ροζ αίμα στο σκούπισμα. Το ίδιο και την επόμενη με πονάκια στη κοιλιά και στη μέση. Χθες και σημερα εχω πολυ λιγα καφε υγρα. Επίσης έχω πολλές μέρες υγρά διάφανα πάρα πολλά. Δεν έχω αλλά συμπτώματα. Λετε να ειναι εγκυμοσυνη; Αύριο θα κάνω χοριακη δεν μπορώ να περιμενω για καθυστερηση γιατί αν πρόκειται για εγκυμοσυνη πρέπει να ξεκινήσω αντιπηκτικες. 
    • Περαστικα με το κρυομα😘 Δυστυχώς δεν μπορω να ξερω ακριβώς ποτε θα ερθει παω στο περιπου....
    • @lactaki μου τον μήνα που καταφέραμε εγκυμοσύνη εγώ έπαιρνα ιπποφαές και ο άντρας μου βιταμίνες sustenium plus . Δεν είναι για το σπέρμα κλπ αλλα νομίζω πως ίσως μας βοήθησαν και αυτά! Επίσης είχαμε επαφές μέρα παρα μέρα και κάθε μέρα στις γόνιμες εκτός από  μια.
  • Νέες συζητήσεις