Μετάβαση σε περιεχόμενο

3η φορα ακυρο στον αντρα μου


Recommended Posts

Εχω να δηλωσω οτι μετα τη γεννα, ορμες...ΜΗΔΕΝ!!!

Ο καημενος ο αντρας μου... Περιμενε μεχρι τις 40 ημερες να πεσουν κ τα τελευταια ραμματα καπο τοτε τρωει το ενα ακυρο πισω απο το αλλο..! Κ απο ποιον-απο εμενα την σεξομανη!!

Ρεεεεε, εχασα τον οιστρο μου!!!

Παει το ονομα που εχτισα...! Ετοιμη για μοναστηρι!! Μονο η αραχνοσκουπα μου φαινεται θα με αγγιζει...!!

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα ρε κορίτσι πραγματικά σε νιώθω. Ένα διάστημα ήμουν έτσι γτ κ γω πάντα τον κυνηγούσα. Μετά είπα δ γίνεται κ στην τελική τρώγοντας ανοίγει η όρεξη. Ξέκινα το κ Άστον τις πρώτες φορές να κάνει όλη τη δουλειά. 

Τώρα πέρα από την πλάκα παίζουν πολλά, ορμόνες, κούραση κ τ κυριότερο τ μυαλό σ είναι στο μωρο. Σιγά σιγά θα χαλαρώσεις κ θα σ έρθει η όρεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεθαίνω με τον τρόπο που γράφεις???Αλλά πέρα από τη πλάκα στην αρχή οι περισσότερες νομίζω έτσι είμαστε..Σιγά σιγά θα τους βρεις τους ρυθμούς σου πάλι όλα παίζουν τον ρόλο τους όπως είπε και η @Diwni πιο πάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τις προλαλήσασες, και εγώ ήμουν αγγούρι στην αρχή και στεναχωριόμουν. Είχα επίσης κολπική ξηρότητα (συγνώμη admin για την λεπτομέρεια αλλά πιστέυω θα βοηθήσει) η οποία μου έφυγε σιγά σιγά και ειδικά όταν έκοψα τον θηλασμό. Θα ξαναβρείτε τον ρυθμό σας, μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια από τα ίδια...αλλά τρώγοντας έρχεται η όρεξη!

Μετά από λίγο καιρό...θα βρείς τον παλιό καλό σου εαυτό....όσο σας το επιτρέπει φυσικά η νέα ένοικος του σπιτιού σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαα @Rosemary είσαι απίστευτη! Εγώ έχω να περιμένω κάποιους μήνες ακόμα για να δω τη σεξουαλική μου ζωή after the birth, αλλά από γυναίκες που έχουν γεννήσει τα ίδια μου έχουν πει.. κ είναι λογικό μωρέ έχεις άλλα πράγματα τώρα να σκέφτεσαι! Αγάλι αγάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Μια από τα ίδια...αλλά τρώγοντας έρχεται η όρεξη!

Μετά από λίγο καιρό...θα βρείς τον παλιό καλό σου εαυτό....όσο σας το επιτρέπει φυσικά η νέα ένοικος του σπιτιού σας!

Αυτα θα μας τα πειτε εσεις!! Οι πιο παλλιες μανουλες..!! Γινεται κοκο με παιδια ή 2 φορες το μηνα??? Ερε γλεντια!!

(Τι μ....... καθησα κ σας εγραψα νυχτιατικα?? 5 το πρωι παρακαλω)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, νομίζω ότι όσο είναι μικρά και περιορίζονται στο κρεβάτι τους είναι καλύτερα τα πράγματα. Μόλις αρχίζουν να κάνουν αιφνιδιαστικούς νυχτερινούς ελέγχους στο σπίτι κάπως θα μειωθεί η συχνότητα αλλά και η ένταση των ερωτικών δραστηριοτήτων...!! Δλδ το κρέμασμα από το φωτιστικό θα το κόψεις!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, κανονικα θα επρεπε να λυσσαω!! Ξερετε απο ποτε????

Εμεινα εγκυος.... 1ο τριμηνο μου το απαγορευσαν-εκανα 1 φορα σε μια απειθαρχη στιγμη..! 2ο τριμηνο γιατρος μου ειπε "με τις ευχες μου".. Εκανα λοιπον 2-3 φορες κ τσουπ!!!....μυκητες. Θεραπεια εγω, θεραπεια κ ο αντρας η οποια κρατησε εναν ολοκληρο μηνα... Ξανακανω αλλες 2 φορες κ μετα...τσουπ!!!...κατεβηκε το παιδι!! "Το ξεχνας το σεξ" μου λεει ο γιατρος (ναι, γιατι το ειχα θυμηθει).Aυτο ηταν!! Στον 9ο περιτο να σας πω οτι αιμορραγουσε με το παραμικρο ο τραχηλος μου κ παλι δεν εκανα..

Εν ολιγις..... 5 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ!!! Ουτε οι σαολιν δεν το καταφερνουν αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τ καιρό γίνεται κ καλύτερο τ όλο πράγμα. Στην αρχή έχεις κ λίγο άγχος. Όσο για τη συχνότητα δ ξέρω να σ πω. Έχει ζευγάρια π πριν τ παιδι π κάναν σεξ μια δύο φορές τη βδομάδα οπότε κ μετά τ παιδί μπορεί ν παρέμειναν στα ίδια. Αν εσείς είχατε 5 επαφές τη βδομάδα λίγο δυσκολο να επανέλθετε σε αυτό τ ρυθμο μετά τ μωρο κ κυρίως από έλλειψη χρόνου. 

Επίσης εξαρτάται κ από τ μωρο. Μπορεί να χεις ένα μωρο π κοιμάται στος 10 κ θα ξυπνήσει τ αλλο πρωί οπότε έχεις χρόνο μπροστά σου. Μπορεί να χεις ένα μωρο, καλή ώρα τ δικό μ, που κοιμάται στος 10.30 κ μέχρι τις 12 ξυπνάει τουλ 2 φορές. Οπότε απλά περιμένεις μέχρι την τελευταία φορά π θα ξυπνήσει κ ανάλογα την όρεξη. Χθες πχ ξύπνησε στις 12 παρά 20. Οπότε μέχρι να την κοιμησω πάλι πήγε 12 και. Άρα ανάλογα τα κέφια γτ είναι κ μια ώρα δύσκολη. Επίσης έχω φίλη π η μικρή της κοιμάται μετά τις 12. Ακόμη πιο δύσκολο. 

Καλό είναι πάντως κατά ρη γνώμη μ τ ζευγάρι να προσπαθεί να κρατάει ένα ρυθμό πχ 2 φορές τη βδομάδα για να μη χάνεται η επαφή γτ μετά έρχονται άλλα. Ούτως ή άλλως δ χρειάζεται να γίνεται πάντα μόνο για απόλαυση. Η επαφή με τ άνθρωπο μας σημαίνει κ αγάπη και παρηγοριά κ ασφάλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary καταρχας σας διαβασω κοριτσια αν και δε εχω μεινει εγκυος ουτε εχω γεννησει αλλα διαβαζω για να περνω συμβουλες απο ολα τα θεματα κατα την διαρκεια και μετα την γεννα!!! συγνωμη που μπαινω σφηνα απλα να πω και εγω και να σε παρηγορησω οτι εδω εμεις που δε εχουμε καν μωρο δε ειμαι καν εγκυος με την κουραση που εχουμε καθε μερα μπορει απλα ωραιοτατα να μας παρει και ο υπνος!! οποτε με αυτο θελω να πω οτι ποσο μαλλον εσεις που ειστε μια καινουρια κατασταση και εσυ σωματικα και με το μωρακι σας!! πιστευω θα επανελθετε !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

Με τ καιρό γίνεται κ καλύτερο τ όλο πράγμα. Στην αρχή έχεις κ λίγο άγχος. Όσο για τη συχνότητα δ ξέρω να σ πω. Έχει ζευγάρια π πριν τ παιδι π κάναν σεξ μια δύο φορές τη βδομάδα οπότε κ μετά τ παιδί μπορεί ν παρέμειναν στα ίδια. Αν εσείς είχατε 5 επαφές τη βδομάδα λίγο δυσκολο να επανέλθετε σε αυτό τ ρυθμο μετά τ μωρο κ κυρίως από έλλειψη χρόνου. 

Επίσης εξαρτάται κ από τ μωρο. Μπορεί να χεις ένα μωρο π κοιμάται στος 10 κ θα ξυπνήσει τ αλλο πρωί οπότε έχεις χρόνο μπροστά σου. Μπορεί να χεις ένα μωρο, καλή ώρα τ δικό μ, που κοιμάται στος 10.30 κ μέχρι τις 12 ξυπνάει τουλ 2 φορές. Οπότε απλά περιμένεις μέχρι την τελευταία φορά π θα ξυπνήσει κ ανάλογα την όρεξη. Χθες πχ ξύπνησε στις 12 παρά 20. Οπότε μέχρι να την κοιμησω πάλι πήγε 12 και. Άρα ανάλογα τα κέφια γτ είναι κ μια ώρα δύσκολη. Επίσης έχω φίλη π η μικρή της κοιμάται μετά τις 12. Ακόμη πιο δύσκολο. 

Καλό είναι πάντως κατά ρη γνώμη μ τ ζευγάρι να προσπαθεί να κρατάει ένα ρυθμό πχ 2 φορές τη βδομάδα για να μη χάνεται η επαφή γτ μετά έρχονται άλλα. Ούτως ή άλλως δ χρειάζεται να γίνεται πάντα μόνο για απόλαυση. Η επαφή με τ άνθρωπο μας σημαίνει κ αγάπη και παρηγοριά κ ασφάλεια.

Πολυ ωραια το περιεγραψες στην τελευταια παραγραφο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Rosemary καταρχας σας διαβασω κοριτσια αν και δε εχω μεινει εγκυος ουτε εχω γεννησει αλλα διαβαζω για να περνω συμβουλες απο ολα τα θεματα κατα την διαρκεια και μετα την γεννα!!! συγνωμη που μπαινω σφηνα απλα να πω και εγω και να σε παρηγορησω οτι εδω εμεις που δε εχουμε καν μωρο δε ειμαι καν εγκυος με την κουραση που εχουμε καθε μερα μπορει απλα ωραιοτατα να μας παρει και ο υπνος!! οποτε με αυτο θελω να πω οτι ποσο μαλλον εσεις που ειστε μια καινουρια κατασταση και εσυ σωματικα και με το μωρακι σας!! πιστευω θα επανελθετε !! 

Ποσο δικιο εχεις.. Θυμαμαι κατι γιορτινες μερες με τσακισμενα ποδια απο τη δουλεια... Αυτα ειναι τα τραγικα των ημερων μας... Να μην μπορουμε ουτε τον ερωτα τα χαρουμε..

Σου ευχομαι συντομα να μας μεταφερεις κι εσυ τις δικες σου εμπειριες με το μωρο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Ποσο δικιο εχεις.. Θυμαμαι κατι γιορτινες μερες με τσακισμενα ποδια απο τη δουλεια... Αυτα ειναι τα τραγικα των ημερων μας... Να μην μπορουμε ουτε τον ερωτα τα χαρουμε..

Σου ευχομαι συντομα να μας μεταφερεις κι εσυ τις δικες σου εμπειριες με το μωρο σου!!

αστα να πανε υπομονη !!!!!! και εσυ να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου και περνω απο ολες σας συμβουλες για ολα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

@Rosemary καταρχας σας διαβασω κοριτσια αν και δε εχω μεινει εγκυος ουτε εχω γεννησει αλλα διαβαζω για να περνω συμβουλες απο ολα τα θεματα κατα την διαρκεια και μετα την γεννα!!! συγνωμη που μπαινω σφηνα απλα να πω και εγω και να σε παρηγορησω οτι εδω εμεις που δε εχουμε καν μωρο δε ειμαι καν εγκυος με την κουραση που εχουμε καθε μερα μπορει απλα ωραιοτατα να μας παρει και ο υπνος!! οποτε με αυτο θελω να πω οτι ποσο μαλλον εσεις που ειστε μια καινουρια κατασταση και εσυ σωματικα και με το μωρακι σας!! πιστευω θα επανελθετε !! 

Ας μπω κι εγώ σφήνα λοιπόν καλημέρα! Ούτε εγώ είμαι έγκυος αλλά έχω μια ανησυχία με τη συχνότητα βρε κορίτσια κ θέλω μια γνώμη... Είμαι κ εγώ πιο "δραστήρια" από τον άντρα όπως είπε και η @Rosemary χιχιχι!! Επειδή εκείνος είναι πιο χαλαρός επικεντρωνομαι στις γονιμες μέρες ωορρηξίας μην τον ξερανω τον ανθρωπο, και αναρωτιέμαι θα αρκεί αυτό?? Το μερα παρα μερα όλο το μήνα  δεν γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η toof είπε:

Ας μπω κι εγώ σφήνα λοιπόν καλημέρα! Ούτε εγώ είμαι έγκυος αλλά έχω μια ανησυχία με τη συχνότητα βρε κορίτσια κ θέλω μια γνώμη... Είμαι κ εγώ πιο "δραστήρια" από τον άντρα όπως είπε και η @Rosemary χιχιχι!! Επειδή εκείνος είναι πιο χαλαρός επικεντρωνομαι στις γονιμες μέρες ωορρηξίας μην τον ξερανω τον ανθρωπο, και αναρωτιέμαι θα αρκεί αυτό?? Το μερα παρα μερα όλο το μήνα  δεν γίνεται...

αυτο να ξερεις και εγω το σκεφτομαι !!!!! που ρωτας!!! παντως εμεις που καναμε απο τον ιανουαριο μεχρι τον μαρτιο μετα κοψαμε γιατι ειχαμε διαφορα θεματα και προλαβαιναμε ουτε να φτυσουμε δε εγινε τπτ !!! και καλα εννοοιτε ουτε καν μερα παρα μερα ετσι απλα προσπαθουσαμε εκεινες τις μερες τις καλες που λεμε τωρα θα ξανα ξεκινησουμε!!! τωρα βεβαια αυτο ειναι για αλλο τοπικ !!! αλλα γενικα αν το θεσουμε ειναι δυσκολο σε οτι φαση και να εισαι !!! εμενα ρε κοριτσια τις περισσοτερες μερες τα ματια μου εντεκα και μιση κλεινουν βεβαια βαραω δωδεκαωρα εγω στην δουλεια στην καλυτερη δεκαωρο!!! καλα ολοι ετσι ειναι δε λεω οτι ειμαι εξαιρεση !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, για την εγκυμοσυνη χρειαζεται επαφη στην ωορρηξια (ή μια μερα πριν) κ 2-3 μερες νωριτερα για την ανανεωση του σπερματος.. Για την υγειη σχεση ομως, χρεαζεται οποτε εχετε κεφια.. Κ αν δεν εχετε-πως εγω......κομματια να γινει, τρωγοντας θα ερθει η ορεξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αυτο να ξερεις και εγω το σκεφτομαι !!!!! που ρωτας!!! παντως εμεις που καναμε απο τον ιανουαριο μεχρι τον μαρτιο μετα κοψαμε γιατι ειχαμε διαφορα θεματα και προλαβαιναμε ουτε να φτυσουμε δε εγινε τπτ !!! και καλα εννοοιτε ουτε καν μερα παρα μερα ετσι απλα προσπαθουσαμε εκεινες τις μερες τις καλες που λεμε τωρα θα ξανα ξεκινησουμε!!! τωρα βεβαια αυτο ειναι για αλλο τοπικ !!! αλλα γενικα αν το θεσουμε ειναι δυσκολο σε οτι φαση και να εισαι !!! εμενα ρε κοριτσια τις περισσοτερες μερες τα ματια μου εντεκα και μιση κλεινουν βεβαια βαραω δωδεκαωρα εγω στην δουλεια στην καλυτερη δεκαωρο!!! καλα ολοι ετσι ειναι δε λεω οτι ειμαι εξαιρεση !!

Να σου πω και εγώ δεν είμαι για ξενύχτια όπως και πολλά κορίτσια, μην νιώθεις άσχημα για αυτό! Αν είναι να το κάνεις με το ζόρι, μια δυο τρεις, μετά δεν θα θες να το κάνεις και καθόλου, θα σου βγάζει αρνητικά συναισθήματα... Η κούραση είναι κούραση όπως και να το κάνουμε και μια ενεργεια πρεπει να την έχεις :P τρωγοντας έρχεται η όρεξη το πιστεύω κι εγώ και καλό είναι να προσπαθούμε να κάνουμε την αρχή για να μην χάνεται η επαφή και το δέσιμο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemaryεχεις δικιο τρωγεται ερχεται η ορεξη ισχυει!!!! και ευχαριστουμε για την συμβουλητην κραταμε απο την εμπειρη!!!!!! 

@toofισχυει αυτο που λες οτι αξιζει για το δεσιμο και την σχεση!!!! ναι εχει συμβει να κοιμαμαι ορθια αλλα του εκατσα συγνωμη κοριτσια που το λεω ετσι !!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Rosemaryεχεις δικιο τρωγεται ερχεται η ορεξη ισχυει!!!! και ευχαριστουμε για την συμβουλητην κραταμε απο την εμπειρη!!!!!! 

@toofισχυει αυτο που λες οτι αξιζει για το δεσιμο και την σχεση!!!! ναι εχει συμβει να κοιμαμαι ορθια αλλα του εκατσα συγνωμη κοριτσια που το λεω ετσι !!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχα και πολύ καλά έκανες!!!! Εγώ σπανια ρίχνω άκυρο κορίτσια ειμαι μέσα σε όλα αλλά εχω φάει μερικά από τον αντρα και ούφ πονάει το άτιμο!! Σου κόβει τη φόρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η toof είπε:

Χαχαχαχαχα και πολύ καλά έκανες!!!! Εγώ σπανια ρίχνω άκυρο κορίτσια ειμαι μέσα σε όλα αλλά εχω φάει μερικά από τον αντρα και ούφ πονάει το άτιμο!! Σου κόβει τη φόρα! 

και εγω μαζι σου σπανια ριχνω ακυρο !!!! πρεπει να μου συμβαινει ακτι πολυ σοβαρο!!!! εχω φαει και εγω ακυρα λογο κουρασης δικιας του!!!ποναει και τζουζει πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

και εγω μαζι σου σπανια ριχνω ακυρο !!!! πρεπει να μου συμβαινει ακτι πολυ σοβαρο!!!! εχω φαει και εγω ακυρα λογο κουρασης δικιας του!!!ποναει και τζουζει πολυ!!!

Χαχαχα που φτάσαμε ρε κορίτσι να τους κυνηγάμε εμείς αντί για το ανάποδο! Σε ποιον να το πεις και να το πιστέψει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η toof είπε:

Χαχαχα που φτάσαμε ρε κορίτσι να τους κυνηγάμε εμείς αντί για το ανάποδο! Σε ποιον να το πεις και να το πιστέψει!!!

ελα μου ντε τπτ παιδι μου εχουν αλλαξει ολα λογο καθημερινοτητας !!! εγω τον καταλαβαινω ειναι κουρασμενος αλλα τι να κανεις να το ξεχασουμε εεε δε γινεται!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary ένα έχω να πώ! Ο,τι θεμα και να ανοιξεις γινεται αναρπαστο! Το διαβασα, οταν ξυπνησα, αλλα δεν ειχα ουε δευτερολεπτο κενο για να απαντησω!

Θα συμφωνησω παντως με τις προλαλησασες @Diwni @Ath33 @KONSTANTIA @ditaki

Τρωγοντας ερχεται η ορεξη! Για μας η εγκυμοσυνη μετα το πρωτο τριμηνο ηταν απ τις καλυτερες περιοδους της ζωης μας! Αλλα μετα τον τοκετο, την περασα κι εγω αυτη τη φαση και συνειδητοποιησα, οτι πιο πολυ φοβομουν...την πρωτη φορα ειδικα. Ποναγα κιολας τον πρωτο καιρο και ενιωθα πολυ διαφορετικα. Με τον καιρο ομως σχεδον ολα γινονται οπως πριν! Με εξαιρεση δηλαδη τις αντικειμενικες δυσκολιες! Πρεπει να συγχρονιστουν 3 πλεον στο σπιτι! Οπότε δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου, αλλα μην του ριξεις και 4ο ακυρο του καημενου... Σιγα σιγα θα την ξαναβρεις τη φορμα σου, θα δεις![smilie=sex.gif]Δειτε emoticon που βρηκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω κι εγώ λοιπόν τον πονο μου!! Ειμαι έγκυος στον 7ο τωρα και εχω το αντίστροφο πρόβλημα...!

Ενώ εγώ αισθάνομαι μια χαρά και εχω όρεξη, εκείνος μου ρίχνει τα άκυρα γιατι διστάζει και φοβάται. Τους πρώτους 4 μήνες είχαμε απαγορευτικό απο το γιατρό, αποκολληση και προσοχή, αλλα μετα μας έδωσε το ελεύθερο. Αλλα τίποτα..!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...