Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σε αυτή την φάση είμαι 20.κ 5 ημερών κάθε πότε πρέπει να ακούω το μωρό μου γιατί είμαι μέσα στον πανικό άλλες μέρες βαράει συνέχεια κ μετά για κάνα δυο μέρες όπως κ σήμερα στο χαλαρό ένα τακ τακ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 5 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε αυτή την φάση είμαι 20.κ 5 ημερών κάθε πότε πρέπει να ακούω το μωρό μου γιατί είμαι μέσα στον πανικό άλλες μέρες βαράει συνέχεια κ μετά για κάνα δυο μέρες όπως κ σήμερα στο χαλαρό ένα τακ τακ

Καλησπέρα κοριτσι μου και με το καλο. Ειναι πολυ νωρίς ακομα για να αξιολογείς τις κινήσεις.. μπορεί να μην το ακούσεις και καθόλου για καμία ημέρα, απο την 32 εβδομάδα αν δεν κάνω λαθος ειναι προβλημα αυτο και οχι ακομα. Στην πρώτη εγκυμοσύνη την μικρή μου την άκουσα στην 20η εβδομάδα όπως εσυ και δεν ηταν συνεχόμενες οι κινήσεις της.. δεν χρειαζεται να ανθσηχεις χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!

• Thanks 1
  • Haha 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Η δικιά μου γιατρός γενικά αδιαφορεί για τα μικρόβια.Το ξερω αυτο.Ακόμα κ για το ουρεοπλασμα που έδειξε η προηγούμενη εξέταση,το ψιλοσνομπαρε να στο πω έτσι.Απλα για την εξωσωματικη θέλω να ακουσω την άποψη της. Θα το συζήτησω κ θα σου πω!
    • Αύριο θα πάω για υπέρηχο. Ωχ μπέρδεμα και αυτό με τις εξετάσεις. Κάνε ότι πιστεύεις καλύτερο, απλά μην αγχωθείς χωρίς λόγο.. Μπορεί και να είναι καλό σημάδι που αισθάνεσαι άσχημα! Και μην πέφτεις ψυχολογικά.  Εγώ ελπίζω ακόμα για το κορίτσι μας. Εσύ πάλι κούκλα μου δεν πρέπει να απογοητεύεσαι, όλα θα σου πάνε καλά. Πρέπει να παίρνουμε δύναμη ακόμα και αν τα πράγματα δεν πηγαίνουν για όλες μας καλά. Θα τα καταφέρεις και θα χαρούμε όλες πάρα πολύ για σένα. 
    • Και γω κοριτσι μου τη μερα που ηταν η ΠΗΤ μολις ειχα βγει απο το χειρουργειο...Εκλαιγα και ελεγα εγω τωρα θα πρεπε να χα το μωρο μου αγκαλια και μολις βγηκα απο ενα χειρουργειο για κατι που προεκυψε μετα τη γεννα.Οσον αφορα στον κοσμο και στους φιλους στο χα γραψει και σε παραπανω σχολιο μου.Μη περιμενεις κανενας να σε καταλαβει και επισης εχει δικιο...ο κοσμος δε θελει να του χαλας τη ζαχαρενια με οτι περνας. Εχω να σου πω οτι ξεκοψα φιλια 30 ετων γι αυτο το λογο.Θα δεις μεσα απο αυτο ποιος θα ναι διπλα σου.Εγω οταν μιλουσα και μιλαω για οτι συνεβη παντα προσπαθουν ολοι να αλλαξουν κουβεντα και δεν ειναι για να μη σε φερουν σε δυσκολη θεση ,ειναι γιατι κανεις δε θελει να ακουει .Μη σε νοιαζει κοριτσι μου αυτο ομως.Εσυ κοιτα τον ευατο σου αυτη τη στιγμη.Το χεις αναγκη.Εγω ακομα δεν εχω παει στο νεκροταφειο που ναι το παιδακι μου...Το παλευω ενα χρονο.Εχω φτασει εξω και δε μπορω να μπω.
    • @Zeta. πως είσαι? τα καφέ υγρά συνεχίζονται?
    • Στην 6η ημέρα είμαι. Σήμερα αισθάνομαι χάλια σωματικά.. Ενώ μέχρι χθές ήμουν μια χαρά. Δεν έχουμε ακούσει και κανένα ευχαριστο στο φόρουμ και έχω πέσει και ψυχολογικά...
  • Νέες συζητήσεις