Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σε αυτή την φάση είμαι 20.κ 5 ημερών κάθε πότε πρέπει να ακούω το μωρό μου γιατί είμαι μέσα στον πανικό άλλες μέρες βαράει συνέχεια κ μετά για κάνα δυο μέρες όπως κ σήμερα στο χαλαρό ένα τακ τακ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 5 ώρες, ο/η popi2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σε αυτή την φάση είμαι 20.κ 5 ημερών κάθε πότε πρέπει να ακούω το μωρό μου γιατί είμαι μέσα στον πανικό άλλες μέρες βαράει συνέχεια κ μετά για κάνα δυο μέρες όπως κ σήμερα στο χαλαρό ένα τακ τακ

Καλησπέρα κοριτσι μου και με το καλο. Ειναι πολυ νωρίς ακομα για να αξιολογείς τις κινήσεις.. μπορεί να μην το ακούσεις και καθόλου για καμία ημέρα, απο την 32 εβδομάδα αν δεν κάνω λαθος ειναι προβλημα αυτο και οχι ακομα. Στην πρώτη εγκυμοσύνη την μικρή μου την άκουσα στην 20η εβδομάδα όπως εσυ και δεν ηταν συνεχόμενες οι κινήσεις της.. δεν χρειαζεται να ανθσηχεις χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!

• Thanks 1
  • Haha 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Μην άγχεσαι. Όλα θα γίνουν στον καιρό τους. Η ηλικία σου είναι μια χαρά.... Μη το βάζεις στο μυαλό σου και τρελαίνεσαι.
    • Καλημέρα σε όλες σας. Φθινοπωριάζει σιγά σιγά. Κι εγώ συνέρχομαι από την ίωση. Κόλλησε και ο άντρας μου, πιο ήπια ευτυχώς. Και από αύριο πάλι στον αγώνα. Καλή βδομάδα να έχουμε κορίτσια μου........
    • Συμφωνώ μαζί σου κορίτσι - αν είναι να την αγχωσουν παραπάνω να μην τα πάρει. @mellenaki, υπάρχει και η κλασσική και ίσως πιο ευχάριστη μέθοδος από όλες.  Επαφουλες από την 7η μέχρι τη 17η ημέρα κάθε 2 μέρες και θα το κυκλώσετε το ωαριάκι. Το λέω γιατί έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών αλλά διαπιστωμένα κάνω ωορρηξία 12η ημέρα αλλά και 11η και 13η σπάνια και 10η και 14η. Μπέρδεμα οι ημέρες. Όποτε μην περιοριστεί σε 2 μόνο. 
    • @mellenaki λογικό το άγχος όλες έχουμε περάσει από αυτή την φάση πιστεύω μερικές με το καιρό ηρεμούν και μερικές δεν ηρεμούν εγώ ας πούμε το θέμα εδώ και 4 χρόνια το έχω δει χαλαρά τον 1ο χρόνο Ναι είχα μεν το άγχος αλλά όχι και τίποτα τρελό. Που είμαι αγχώδεις άνθρωπος δλδ δεν με θυμάμαι χωρίς άγχος στο θέμα παιδι το έχω δει χαλαρά. Οπότε σε καταλαβαίνουμε όλες μας. Τώρα με την ηλικία δεν ξέρω αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που τα κατάφεραν και μετά από τα 40. Τώρα να μαντέψω η εφαρμογή του κινητού σου είναι αυτή που σχεδόν όλες μας την έχουμε δεν πέφτει πάντα στην ωορρηξία. Δεν μας εχεις πει τι κύκλο κάνεις. Ένας εύκολος τρόπος μεν αλλά όχι σίγουρος είναι μα υπολογίζεις 14 με 16 μερες πριν σου έρθει η περιοδος και να κάνεις επαφές τώρα αν έχεις έναν 28αρι κύκλο λογικά 14η με 16η μέρα κάνεις ωορρηξία. Τώρα για τα τεστ που λένε τα κορίτσια μεν είναι καλο γιατί θα ξέρεις ποτε κάνεις ωορρηξία αλλά πιστεύω θα σε αγχωσουν Ποιο πολύ από ότι είσαι. Σου εύχομαι σύντομα να μας λες καλά νέα..
  • Νέες συζητήσεις