Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ενδομυικες δηλαδη ε;; 

Ενταξει. Ευχαριστω @Bloublou85 μου. 

Ναι γαμωτο δεν πονάνε όταν τις κάνεις αλλά κανουν μελανιές κ τώρα που μου έφυγαν μου έχουν μείνει πόνοι.κ υπνηλια άλλο τίποτα σε νάρκωση επεφτα.αλλα κάνουν δουλειά.με το καλό να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι γαμωτο δεν πονάνε όταν τις κάνεις αλλά κανουν μελανιές κ τώρα που μου έφυγαν μου έχουν μείνει πόνοι.κ υπνηλια άλλο τίποτα σε νάρκωση επεφτα.αλλα κάνουν δουλειά.με το καλό να πάνε όλα καλά.

Ευχαριστω πολυ!!! Δεν πειραζει ας κανουμε κ μελανιες κ ας νυσταζουμε κι ας πονεσουμε και λιγο. Αρκει να τα καταφερουμε ολες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω πολυ!!! Δεν πειραζει ας κανουμε κ μελανιες κ ας νυσταζουμε κι ας πονεσουμε και λιγο. Αρκει να τα καταφερουμε ολες!! 

Θα παίρνεις κ ουτροτζεσταν κ λεντογκεστ; Απλά εμενα μου είχαν πει να την κάνω σε απόσταση με τα χάπια γιατί μαζί θα έπεφτα σε λήθαργο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα παίρνεις κ ουτροτζεσταν κ λεντογκεστ; Απλά εμενα μου είχαν πει να την κάνω σε απόσταση με τα χάπια γιατί μαζί θα έπεφτα σε λήθαργο.

Δεν μου εγραψε ουτροτζεσταν μεχρι στιγμης. Μονο κολπικα βαζω γελη προγεστερονης. Την βασκλόρ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Δεν μου εγραψε ουτροτζεσταν μεχρι στιγμης. Μονο κολπικα βαζω γελη προγεστερονης. Την βασκλόρ. 

@nikona ευχομαι απο την καρδια μου καλη επιτυχια!πνιγομαι και εχω χαθει αλλα σε ειχα στο μυαλο μου και σημερα μπηκα να δω τι κανεις!!!

Σου στελνω θετικη ενεργεια!! Τρια ειναι πολυ καλα!φιλη μου μονο με 2 τα εβαλε και τα δυο και εκανε διδυμακια υγιεστατα!!!

Ολα θα πανε καλα να χαλαρωσεις και να μην εχεις αγχος! Σου ειπαν τπτ για ποιοτητα κτλ;;;

Εγω θα ξεκινησω τελη αυγουστου!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

@nikona ευχομαι απο την καρδια μου καλη επιτυχια!πνιγομαι και εχω χαθει αλλα σε ειχα στο μυαλο μου και σημερα μπηκα να δω τι κανεις!!!

Σου στελνω θετικη ενεργεια!! Τρια ειναι πολυ καλα!φιλη μου μονο με 2 τα εβαλε και τα δυο και εκανε διδυμακια υγιεστατα!!!

Ολα θα πανε καλα να χαλαρωσεις και να μην εχεις αγχος! Σου ειπαν τπτ για ποιοτητα κτλ;;;

Εγω θα ξεκινησω τελη αυγουστου!

 

 

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ το ενδιαφερον.

 

Μολις με πηρε η γιατρος κ μου ειπε οτι μονο το ενα ειναι καλο. Το αλλο μετριο κ το αλλο οχι καλο. Μου προτεινε να περιμενουμε ως την δευτερα για την ετ για να δουμε ποια θα ειναι καλα κ να τα βαλουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες κ το ενδιαφερον.

 

Μολις με πηρε η γιατρος κ μου ειπε οτι μονο το ενα ειναι καλο. Το αλλο μετριο κ το αλλο οχι καλο. Μου προτεινε να περιμενουμε ως την δευτερα για την ετ για να δουμε ποια θα ειναι καλα κ να τα βαλουμε. 

Παντως μη σε επηρεαζει που σου ειπε μετριο. Και τα μετρια μια χαρα πιανουν!!! Και εχεις και ενα καλο οποτε προχωρα με ηθικο ψηλα!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Παντως μη σε επηρεαζει που σου ειπε μετριο. Και τα μετρια μια χαρα πιανουν!!! Και εχεις και ενα καλο οποτε προχωρα με ηθικο ψηλα!

 

 

Ευχαριστω για τη στηριξη! Το προσπαθω, ομολογω αυτη τη φορα ειμαι πιο ηρεμη κ ισως πιο αισιοδοξη απο τις αλλες δυο που ειχαμε αριστες βλαδτοκυστες( τουλαχιστον ετσι ελεγαν τα χαρτια...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω για τη στηριξη! Το προσπαθω, ομολογω αυτη τη φορα ειμαι πιο ηρεμη κ ισως πιο αισιοδοξη απο τις αλλες δυο που ειχαμε αριστες βλαδτοκυστες( τουλαχιστον ετσι ελεγαν τα χαρτια...)

Καθε φορα ειναι αλλιως!και δε χρειαζεσαι το αριστο, ειναι και τυχη ειναι και πολλοι παραγοντες!

Ασε που ξερω πως με καθε εξωσωματικη οι πιθανοτητες ανεβαινουν!!!

Χθες πηγα να παρω το επιδομα απο τον εοπυυ και η κοπελα που δουλευε μου ειπε πως επιασε και αυτη με την 3η προσπαθεια!!!

Αντε να σου παει καλα να παρω κι εγω τα πανω μου λιγο...

Θα τη σκισουμε τη ρουφιανα την ενδομητριωση! Κακια της ωρα...!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω για τη στηριξη! Το προσπαθω, ομολογω αυτη τη φορα ειμαι πιο ηρεμη κ ισως πιο αισιοδοξη απο τις αλλες δυο που ειχαμε αριστες βλαδτοκυστες( τουλαχιστον ετσι ελεγαν τα χαρτια...)

Ότι είναι για καλό κοριτσι μου,ασε είδαμε κ τις άριστες όλες μας.η γυναίκα που σας έλεγα στο κέντρο με μέτριας ποιότητας είχε μείνει έγκυος κ εγώ με τα άριστης πήρα αυτό που πήρα.;άντε με το καλό να προχωρήσουν κ να τα βαλετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ένα καλό και δυο μέτρια έπιασα τον γιο μου!

Μην μασάτε κορίτσια και μην ακούτε τίποτα! Να είστε θετικές και όλες θα τα καταφέρετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Με ένα καλό και δυο μέτρια έπιασα τον γιο μου!

Μην μασάτε κορίτσια και μην ακούτε τίποτα! Να είστε θετικές και όλες θα τα καταφέρετε!

Τρία είχες βάλει βρε;μου ειχε πει κ μένα τρία να βάλω τη πρώτη φορά αλλά φοβηθηκα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στα 29 μου (στην πρώτη μου εξωσωματική), 3 είχα βάλει και γέννησα την κόρη μου (πιάσανε και τα τρια και προχώρησε μονο το ένα).

Γιατί φοβήθηκες καλή μου;; Απ' 'οτι ξέρω,  μέχρι 3 βάζουν και στις γυναίκες που ειναι πάνω απο 40 μέχρι 4.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Και στα 29 μου (στην πρώτη μου εξωσωματική), 3 είχα βάλει και γέννησα την κόρη μου (πιάσανε και τα τρια και προχώρησε μονο το ένα).

Γιατί φοβήθηκες καλή μου;; Απ' 'οτι ξέρω,  μέχρι 3 βάζουν και στις γυναίκες που ειναι πάνω απο 40 μέχρι 4.

 

Γιατί μου έλεγε πάμε για τρίδυμα κ έτσι όπως μου τα έλεγε ότι θα πιάσω αμέσως το είχα σίγουρο.εβαλα δύο τελικά κ τζιφος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειναι ελαφρως ασχετο με τη συγκεκριμενη κουβεντα αλλα γενικα καιει ως θεμα λογω οικονομικου.

εχει πάρει κάποια επιδομα απο αποτυχημενη εξωσωματικη? αν ναι σε ποσο καιρο το πηρε?

εχουμε τα τρεχαματα μας εχουμε και τη σκοτουρα με τα λεφτα ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Γιατί μου έλεγε πάμε για τρίδυμα κ έτσι όπως μου τα έλεγε ότι θα πιάσω αμέσως το είχα σίγουρο.εβαλα δύο τελικά κ τζιφος.

ε και σε μενα ελεγε βαλε τρια για καλο και για κακο, εβαλα τρια ...αλλα τζιφος !

Ειναι και τυχη! η φιλη μου με τα διδυμα ειχε βαλει  ενα καλο και ενα μέτριο! επιασαν και τα δυο και τωρα ειναι δυο αντρακια αστερια!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Κορίτσια ειναι ελαφρως ασχετο με τη συγκεκριμενη κουβεντα αλλα γενικα καιει ως θεμα λογω οικονομικου.

εχει πάρει κάποια επιδομα απο αποτυχημενη εξωσωματικη? αν ναι σε ποσο καιρο το πηρε?

εχουμε τα τρεχαματα μας εχουμε και τη σκοτουρα με τα λεφτα ?

 

Εγώ πήρα 350 ευρώ απ το ικα αμέσως σχεδόν.μολις πήγα τα χαρτιά μου στο ικα μέσα σε δύο εβδομάδες μπήκαν τα χρήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ πήρα 350 ευρώ απ το ικα αμέσως σχεδόν.μολις πήγα τα χαρτιά μου στο ικα μέσα σε δύο εβδομάδες μπήκαν τα χρήματα.

α εγω ειχα περασει επιτροπη και τα εφτιαξα στον εοπυυ αν και ειμαστε ασφαλισμενη στο ικα.

εχω μπλεξει τα μπουτια μου με τις γραφειοκρατικες ανοησιες...παντως μου ειπαν να περιμενω,οτι μπορουσα το εκανα.

350...και εδωσα πανω απο 3.000.αισχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

α εγω ειχα περασει επιτροπη και τα εφτιαξα στον εοπυυ αν και ειμαστε ασφαλισμενη στο ικα.

εχω μπλεξει τα μπουτια μου με τις γραφειοκρατικες ανοησιες...παντως μου ειπαν να περιμενω,οτι μπορουσα το εκανα.

350...και εδωσα πανω απο 3.000.αισχος!

Κ εγώ επιτροπή πέρασα.μετα την αποτυχία μου έγραψαν ένα χαρτί κ το πήγα στο ικα μαζί με το χαρτί της επιτροπης κ μου έβαλαν τα χρήματα.ελα ντε να δω τώρα που θα πάω στο δημόσιο τι θα μου πουν δε ξέρω τώρα θα πάρω επίδομα δε θα πάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κ εγώ επιτροπή πέρασα.μετα την αποτυχία μου έγραψαν ένα χαρτί κ το πήγα στο ικα μαζί με το χαρτί της επιτροπης κ μου έβαλαν τα χρήματα.ελα ντε να δω τώρα που θα πάω στο δημόσιο τι θα μου πουν δε ξέρω τώρα θα πάρω επίδομα δε θα πάρω.

ποτε ξαναξεκινας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

ποτε ξαναξεκινας?

Θα πάρω τη δευτέρα να κλείσω ραντεβού για τέλος του μήνα με το γιατρό κ αναλόγως τι θα μου πει λέω για Σεπτέμβρη με οκτωβρη.εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα πάρω τη δευτέρα να κλείσω ραντεβού για τέλος του μήνα με το γιατρό κ αναλόγως τι θα μου πει λέω για Σεπτέμβρη με οκτωβρη.εσυ;

εγω θα τον δω τέλος του μηνα να μιλήσουμε κτλ και ειπε οτι θα ξεκινησω μαλλον τελος αυγουστου!

Μάλλον μαζι θα ειμαστε διοτι εμενα θα μου κανει ξανα μαλλον μεγαλη καταστολη! 

Και φτου απο την αρχη...εχω ενα συρταρι με εξετασεις και χαρτια και απο τοτε που απετυχα δεν εχω παει να το ανοιξω. το βλεπω και αλλαζω πορεια!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@melisanthi drakou κι εμεις τα ιδια πηρανε. Στον εοπυυ τα ειχαμε καταθεσει. Δυστυχως πολυ λιγα χρηματα μπροστα σε αυτα που δινουμε. 

σε ποσο καιρο τα πηρατε? 

Ειναι πραγματικα εως και προσβλητικο αυτο το ποσό αλλα ελα που υπαρχει αναγκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...