Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η love30 είπε:

Τι κανεις? Εγω πηρα αυτοκολλυτα και παλιοτερα και στην προηγουμενη προσπαθεια εχω και εγω θεμα με το ενδομητριο ειναι λεπτο και στα καλυτερα του φτανει το 7 ειδα διαφορα εβαζα δυο καθε δυο μερες και απο cyclacur επερνα ενα πρωι δυο βραδυ!

Εγω παιρνω 6 cyclacur / μερα και 2 αυτοκολλητα των 50 καθε 2 μερες.... θα παω για υπερηχο την Τριτη να ξαναμετρησω παχος ενδομητριου.... ευχομαι να δω και γω διαφορα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω! Εσυ πώς πας; Πότε εχεις υπέρηχο;

Την Τριτη παω για υπερηχο και prg ! Ξεκινησα απο χθες και τα dermestril αυτοκολλητα.... Συνδυαστικα με 2Χ3 cyclacur / μερα .... ευχομαι να δω διαφορα με τα αυτοκολλητα.... 

Εσυ ολα καλα με τον υπερηχο ? Ποιες ενεσουλες κανεις ? Τι ειπε η γιατρος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Την Τριτη παω για υπερηχο και prg ! Ξεκινησα απο χθες και τα dermestril αυτοκολλητα.... Συνδυαστικα με 2Χ3 cyclacur / μερα .... ευχομαι να δω διαφορα με τα αυτοκολλητα.... 

Εσυ ολα καλα με τον υπερηχο ? Ποιες ενεσουλες κανεις ? Τι ειπε η γιατρος ?

Αντε μακαρι να πηρε μπρος κ με τα αυτοκολλητα! Θα περιμενουμε την Τρίτη! 

Εγω καλα. Θα ξεκινησω με ελόνβα. Μετα πουρεγκόν. Και ανταγωνιστές οργκαλουτράν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αντε μακαρι να πηρε μπρος κ με τα αυτοκολλητα! Θα περιμενουμε την Τρίτη! 

Εγω καλα. Θα ξεκινησω με ελόνβα. Μετα πουρεγκόν. Και ανταγωνιστές οργκαλουτράν. 

Πολλα πολλα αυγουλακια ευχομαι ❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Πολλα πολλα αυγουλακια ευχομαι ❤❤❤❤❤❤

Μακαρι. Ας ειμαστε ολες τυχερες στις προσπαθειες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι η πρώτη μου προσπάθεια εξωσωματικής....έχω ένα παιδάκι με φυσιολογική σύλληψη αλλά τώρα δεν μπορούσαμε να πιάσουμε φυσιολογικά.....είμαι στην αναμονή...χθες μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε ότι από τα 4 ωάρια τα δύο γονιμοποιηθεικαν και ότι το ένα δεν φενεται να έχει καλή πορεία... εύχομαι τουλάχιστον να αντέξει το ένα και αύριο να πάω για εμβρυομεταφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Natassazwi είπε:

Είναι η πρώτη μου προσπάθεια εξωσωματικής....έχω ένα παιδάκι με φυσιολογική σύλληψη αλλά τώρα δεν μπορούσαμε να πιάσουμε φυσιολογικά.....είμαι στην αναμονή...χθες μίλησα με τον γιατρό μου και μου είπε ότι από τα 4 ωάρια τα δύο γονιμοποιηθεικαν και ότι το ένα δεν φενεται να έχει καλή πορεία... εύχομαι τουλάχιστον να αντέξει το ένα και αύριο να πάω για εμβρυομεταφορα

Μακαρι ολα να πανε καλα!!!

Να χαιρεστε το παιδακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια;για την επιτροπή και τα δύο σπερμοδιαγραμματα πρέπει να είναι από κέντρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΥΥ ή το ένα αρκεί;;μου είπαν από τη μονάδα και τα δύο και αυτά θα με αργήσουν..άρχισα και τα glucophage αυτά βελτιώνουν καθόλου την ποιότητα των ωαρίων ή μόνο στα όνειρα μου; Και επίσης με αυτά περνάτε και βιταμίνες του εμπορίου ή αρκούν;;;σας ζαλισα με τις ερωτήσεις ...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Καλημέρα!! Να σας ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια;για την επιτροπή και τα δύο σπερμοδιαγραμματα πρέπει να είναι από κέντρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΥΥ ή το ένα αρκεί;;μου είπαν από τη μονάδα και τα δύο και αυτά θα με αργήσουν..άρχισα και τα glucophage αυτά βελτιώνουν καθόλου την ποιότητα των ωαρίων ή μόνο στα όνειρα μου; Και επίσης με αυτά περνάτε και βιταμίνες του εμπορίου ή αρκούν;;;σας ζαλισα με τις ερωτήσεις ...??

Sofia εγώ μόνο για τα σπερμοδιαγράμματα ξέρω να σου πω. Εμας και τα δύο μας είχαν πει να ειναι σε συμβεβλημενο με τον εοπυυ εργαστηριο και οχι στο ιδιο αν θυμαμαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Sofia εγώ μόνο για τα σπερμοδιαγράμματα ξέρω να σου πω. Εμας και τα δύο μας είχαν πει να ειναι σε συμβεβλημενο με τον εοπυυ εργαστηριο και οχι στο ιδιο αν θυμαμαι καλά.

Και μένα αυτό μου είπαν άρα καλό Σεπτέμβριο ... εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη δική σου την προσπάθεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Και μένα αυτό μου είπαν άρα καλό Σεπτέμβριο ... εύχομαι να πάνε όλα καλά με τη δική σου την προσπάθεια!!!!!

Εγώ όταν ήταν να περάσω επειδή είχα μόνο ένα,κ δεν έβγαιναν οι μέρες πήγαμε σε ένα εργαστήριο κ μας έβγαλαν ένα παρόμοιο σπερμοδιαγραμμα με το προηγούμενο με την ημερομηνία που θέλαμε εμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η nikona είπε:

Αντε μακαρι να πηρε μπρος κ με τα αυτοκολλητα! Θα περιμενουμε την Τρίτη! 

Εγω καλα. Θα ξεκινησω με ελόνβα. Μετα πουρεγκόν. Και ανταγωνιστές οργκαλουτράν. 

Καλή αρχή κορίτσι,εύχομαι αυτή η προσπάθεια να είναι και η τυχερή σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ όταν ήταν να περάσω επειδή είχα μόνο ένα,κ δεν έβγαιναν οι μέρες πήγαμε σε ένα εργαστήριο κ μας έβγαλαν ένα παρόμοιο σπερμοδιαγραμμα με το προηγούμενο με την ημερομηνία που θέλαμε εμείς.

Μπορείς να μου γράψεις σε ποιο πήγατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Μπορείς να μου γράψεις σε ποιο πήγατε;

Κορίτσι μου βρίσκεται στη πατρα αυτό εσύ μάλλον θα είσαι αθηνα.απο το κέντρο μας είπαν κ πήγαμε συστημενοι.τωρα βέβαια αν είσαι πιο κοντά να σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τελικά έχουμε μόνο ένα έμβρυο....το οποίο έχει διαιρεθεί....αλλά ο γιατρός μου είπε ότι θα το δουν πάλι η εμβρυολογι αύριο για να αποφασίσουμε αν θα προχωρήσουν σε εμβρυομεταφορα.... Άλλη μια μέρα αναμονή για να δούμε αν θα αντέξει και αυτό το εμβρυακη και αν η ποιότητα του είναι καλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσι μου βρίσκεται στη πατρα αυτό εσύ μάλλον θα είσαι αθηνα.απο το κέντρο μας είπαν κ πήγαμε συστημενοι.τωρα βέβαια αν είσαι πιο κοντά να σου πω.

Έχεις δίκιο Αθήνα τα κάνω από το άγχος μου νομίζω ότι όλες Αθήνα τα κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassazwi είπε:

Και τελικά έχουμε μόνο ένα έμβρυο....το οποίο έχει διαιρεθεί....αλλά ο γιατρός μου είπε ότι θα το δουν πάλι η εμβρυολογι αύριο για να αποφασίσουμε αν θα προχωρήσουν σε εμβρυομεταφορα.... Άλλη μια μέρα αναμονή για να δούμε αν θα αντέξει και αυτό το εμβρυακη και αν η ποιότητα του είναι καλη

Αντε μακαρι να παεικαλα. 

Ειναι η πρωτη σας εξωσωματικη;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

Έχεις δίκιο Αθήνα τα κάνω από το άγχος μου νομίζω ότι όλες Αθήνα τα κάνουμε..

Πάντως αν ρωτήσεις σίγουρα σε κάποιο το κάνουν γιατί να περιμένεις εξαιτίας του σπερμοδιαγραμματος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Αντε μακαρι να παεικαλα. 

Ειναι η πρωτη σας εξωσωματικη;;; 

Ναι είναι η πρώτη μου...αλλά έχω ένα παιδάκι από φυσιολογική σύλληψη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Natassazwi είπε:

Πάω στο κέντρο τρομερή αγωνία....πάω και δεν ξέρω ακόμα αν θα κάνω τελικά την εμβρυομεταφορα....

Καλη επιτυχια!!! Θα περιμενουμε τα νεασου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassazwi είπε:

Πάω στο κέντρο τρομερή αγωνία....πάω και δεν ξέρω ακόμα αν θα κάνω τελικά την εμβρυομεταφορα....

¨ολα καλά να πάνε σου ευχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...